PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3. Vits Dişlisi probleminde Denizli'nin tavrı PART III

garfield
17.Aralık.2007, 16:52
Yeniden Merhaba Arkadaşlar,

Tahmi edileceği üzere aramadılar tabii (güya ertesi gün, yani Cumartesi yetkili bir kişi arayacaktı). Neyse az önce aradım ve tekrar ali Ustayı bağladılar. Yetkşili arkadaş gene gelmemiş ve bu kesin garanti kapsamında değilmiş!!!

- "Ne olacak peki?" dedim,
- "Satın alacakasın" dedi.
- "Peki kaça patlayacak bana bu?
- "Belli değil, zate parça yok elimizde"
- "Ne zaman gelir ve ne kadar tutar parçalar tahminen?"
- "Bilemem hesaplatmak lazım"
- "e bi hesaplatsak da ben de kendimi ona göre ayarlasam..."
- "Biz seni arayalım, telefonunu almışmıydık, neyse sen gene ver....."

Olay budur arkadaşlar.
Peki sizce ne yapmalıyım bu safhadan sonra?
İnanın ben ne yapacağımı şaşırdım
- Satın alayım mı (ama parça yok fiyat belli değil)?
- Yoksa inat edip TÜKODER'e mi başvurayım?
- Yoksa her ikisi de mi? (yani hem satın alıp motorumu yaptırıp hem de aynı anda TÜKODER'e mi başvurayım???)

İnanın kafam karıştı :? , zaten soğudum da motordan. Satacam sanırım, çünkü güvenim kalmadı markaya, destek olmuyorlar.. yarına Allah muhafaza daha büyük bir sorun olsa ne yapacağım? Gözün gibi bak motora sonra arıza yapsın ve yine sen suçlu ol!!! :twisted:

Arkadaşlar şimdiye kadar bana verdiğiniz destek için teşekkür ederim, inanın faydası oluyo insana...

Kalın sağlıcakla,

Garfield

tt06
17.Aralık.2007, 18:26
RR kullanan herkes
bu sarıkayalardan bi şekilde zulum gördü.
ama Hiç kimse hakkını aramadı ( Bildiğim kadarıyla ) Bağırıldı Çağırıldı ve susup oturuldu.
Bizim Karakteristik yapımız bu bağırıp çağırıp unutmak. Bizim Bu özelliğimizi bilidikleri için önüne gelen motor getirdi . Kimisi Bi konteyer getrdi sattı bitince kapattı. Yani Vur - kaç.
Ee şimdi de tanıdık bir durum yine mağdur olmuş bir kullanıcı hakkını arayıp aramamakta kararsız.
Sana önerim git o parçayı piyasada bul belki daha kalitelisini bulursun paranı verceksen sağlam bişeye ver ama hakkınıda ara.

rafethasal
28.Ocak.2008, 16:32
Kesinlikle, Tüketici Koruma Derneklerine başvur. Hakkını aramanda yol gösterecek , yardımcı olacaklardır. Belkide bilmediğin hakların olduğunu öğrenecek, veya motorsikleti yenisi ile değiştirebileceksin. Bu kadar çabanı yarıda bırakma sonuçlandır derim. Üstelik bu konuyu tekbaşına ele alma, çünki haklı çıktığın taktirde bu olay örnek teşkil edecek ve diğer mağdur olmuş veya olacaklar için bir çıkış yolu olacaktır.

Sevgi, selam.

Rafet HAŞAL