PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hoşgeldin Partisi (Frontier)

inci
19.Mart.2007, 16:08
iyki geelllldinnnnnn seeeeeeeeeerrrrrrrrhatttttttttttttt(yoksa satı mı demeliyim? :evil: ) iyki geldin seeeeeeeeeerrrrrrrhaaaaaaaaaaaaaat iyki geeeldin iyki geeldin hep aaramızda olman dileğiyle :) :) :roll:

aslanburclu
19.Mart.2007, 21:00
ya inci öğretmenim üste parti diyo altta sen iyiki geldin diyo yazıyon valla biz anlamadık bu konuyu :scared: :?

bide frontier ne kinem benim aklımda olan veya bildiğim ingilizcece sınır , hudut anlamında valla öyle biliyom yoksam ben öğrendikten sonra ing.değiştimi ne anlamda anlamadım valla

lordskeldan
19.Mart.2007, 22:23
parti?? nerde?? kim??? noolmuş??? :|

Frontier
21.Mart.2007, 13:08
Arkadaslar biraz gec oldu buraya yazmam pek online olamadigimdan sebeptir bu topici benim acmam gerekiyodu gec oldugu için ablam acmis tesekkür ederim.

Ben Serhat 23 yasimdayim Muhasebeciyim Merterde ikamet edip Daelim S2 250 scooter kullanicisiyim. Ortaminizin sicakligi regalim olmasa bile ilgimi cekti ve baktim motoru olmayan bile üyeleriniz var bende üye oldum bundan sonra gezilerde beraberiz görüsmek üzere.

komutanim ben pazar günü sizlere pierre lotide scooterimla katilmistim belki hatirlarsiniz ve Frontier in anlaminin ingilizce karsiligi bildiginiz gibi dogrudur yani sinir hudut anlamindadir sinir kelimesininde eski türkçede karsiligi Serhat demektir yani bendeniz. Saygilar.

aidikurt
21.Mart.2007, 13:17
kardeş hoşgeldin aramıza Daelim S2 250 yanına birde regal aldınmı cillop gibi olur valla

Frontier
21.Mart.2007, 16:57
kardeş hoşgeldin aramıza Daelim S2 250 yanına birde regal aldınmı cillop gibi olur valla

hoşbulduk aidikurt bu arada bende eski SL ciyim..

agresus
21.Mart.2007, 17:02
siz bakmayın bööleee sakin konuştuğuna.. deli kullanıyo makineyi.. bi de fatih var ekürisi, makineleri bi değişiyolar... sağdan bu soldan fatih... ikide bir gaz kapatıyolar... regali yok ama çok güsssel regal kullanıyo... asfaltı ağlatıyolar iki deli... :mrgreen: :+1: hoş geldin biraderim...

okan
21.Mart.2007, 19:07
serhat kardeşim aramıza hoş geldin...uzakta olsakta buradan idare ediyos artıkın... :mrgreen:

lordskeldan
21.Mart.2007, 19:13
aramıza hoşgeldin :cheesy:

aslanburclu
21.Mart.2007, 19:35
ok.frontier
kırmızı scuter cır cır eksozlusundan tanıdım
sitemize hoş geldin

carvalho
21.Mart.2007, 20:11
Hoş geldin Frontier...

MaRaNtZz
21.Mart.2007, 21:11
Hoşgeldin dostum...

Swort
21.Mart.2007, 21:40
hoşgeldin serhat katılımlarınla sitemiz biraz daha renklenecek

handojoe
29.Mart.2007, 17:15
merhaba arkadaşlar ben handojoe kod adlı serkan yaşım 31 edirne uzunköprü'de yaşıyorum. büyük baş hayvan yetiştiricisiyim. aynı zamanda müzisyenim 4 ensturman çalıyorum motordan nefret ediyordum ama şimdi onu kadınlardan daha çok seviyorum. bana kovboy da diyebilirsiniz. [email]handojoe@mynet.com :)

carvalho
29.Mart.2007, 17:26
:):)
Kovboy dostum, hoşgeldin... Kendi topiğini açabilirdin...

Müziğe karşı benim de bir ilgim vardır ama Allah vermemiş işte kabiliyet, çalacağım diye aldığım enstrumanlara eziyet çektirmeye devam ediyorum... En son gitarı darbuka gibi çalarak daha sevimli ses çıkardığımı keşfettim...

Edirne'ye yapacağımız gezilerde yabancılık çekmeyiz artık...

okan
29.Mart.2007, 18:52
kovboy aramıza hoş geldin .. sende hem motorcu hemde mizisyenmişin benim gibi.. bende 20 senedir müzikle uğraşıyorum ... sanat müziği... ud çalıyorum....alemin kralını yaparız desene bi araya gelsek.... :mrgreen:

emrahss
29.Mart.2007, 19:19
Hoşgeldiniz yeni arkadaşlar. Umarım dostluk daimi olur.

handojoe
30.Mart.2007, 14:16
selam dostlar ben saat 9 gibi otogara inerim yada cumartesi akşam gelme olasılığımda var o zaman fuarda buluşmak en iyisi :roll: