PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : vites dişlisi

apachi
28.Aralık.2007, 18:02
meraba arkadaşlar
umarım bana yardımdıcı olursunuz yaklaşık 2 ay önce benim motor vitesden arıza verdi yani grup dişlilerini dagıttı bunun masrafı yaklaşık 300 ytl oldugunu ögrendim ve servisine parayı verip sparişimi verdim ve 3 gün önce adam beni arayım parcamın yeni geldigini ama 500 ytl oldugunu söyledi ben anlamıyorum ben zaten parayı vermişim ve simdi bu fiyatı söylüyor sizden yardımım regel raptor klasik şanzuman fiyatını ve ya bu parcaların gercekten pahalanıp pahalanmadıgını ögrenmek istiyorum
teşekkürler

kawa500
29.Aralık.2007, 14:30
nerden ne zammı gelmişki.....hatta eskiye göre fiyatların düşmesi gerek....dolar bu seviyelerde sürünürken....

birde 300 ytl zaten gurup dişlisi için iyi para....500 ytl çok iyi para....10 tane vites gurup dişlisi bir regal ediyor demekki...ilginç....

bu servisleri doyuramayacağız bizzz....

Mr.Quanta
29.Aralık.2007, 21:40
abi sen en iyisi ne yap biliyo musun?

0 258 371 65 67 nolu telefondan yedek parça servis kısmından bi elemanla konuş. istedigin parçaların güncel fiyatlarını sor. hatta atıyorum 300 milyon mu dedi? "Aaaaa, gecen gün aramıstım, başka bi arkadas 250'ye olur dedi" de.

üçkağıt yaptığımı düşünmesin kimse. aynı sey basıma geldi. daha once 31 milyon dedikleri parçaya bi sonraki gün 47 milyon fiyat çektiler. tutturabildiklerine....

Tayfun
30.Aralık.2007, 03:20
Kör tuttuğunu topal bulduğunu derler, bu işin sonu hayrola bence.