PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TEŞEKKÜR...

gata
02.Ocak.2008, 05:46
TEŞEKKÜR : Ankara'da motoru alırken bana yardım eden ve beniyanlız bırakmayan,Hrnekadar bir araya gelip görüşemesekte telefonla yardım ve desteklerini esirgemeyen AKSU babaya ve TT06 ya teşekkür ederim. sağolun... 8)

Uzun süren ayrııktan sonra yine sizlerleyim. arkadaşlar yaklaşık iki ay kadar önce motoruma kavuştum ama yazma fırsatım olmadı. artık bende tam bir regal raptorcu oldum sanırım.
Motoru Ankara'dan Sivas'a nasıl getireceğimi tartışan arkadaşlara söliim attım trene getirdim. valla çokta kolay oldu tahmin ettiğim kadar zor diilmiş. eğer uzun mesafelere motorla gitmek istemiyosanız bence tren en güzel çözüm. çokta ucuz...

carvalho
02.Ocak.2008, 11:34
Gata, hayırlı uğurlu olsun motorun. Kış vakti sürmeye belki fırsatın olmayacak ama baharda, yazın acısını çıkartırsın bol bol.

Resim koy da görelim şöyle demir atı 8)

Sivas'a selamlar...

dinyeper
02.Ocak.2008, 15:59
mehmet abi bahsetmişti.sanırım şu bahçeli de satılık olan temiz bir motor vardı onu almışsın.hayırlı olsun.darısı benim başıma.keyifli , kazasız sürüşler!!

yenikoylu_ua
02.Ocak.2008, 18:18
Hayırlı olsun kardeşim Allah kazabela vermesin rüzgarın kesilmesin

Aksu
02.Ocak.2008, 19:59
Gata kardeşim eyvallah sağolasın motoruna güle güle bin. Biz sadece elimizden geleni yapmaya çalıştık. Tekrar gelirsen görüşelim.

aslanburclu
02.Ocak.2008, 20:37
hayırlı olsun güle güle bin allah kaza bela vermesin

kaanka
02.Ocak.2008, 23:07
Hayırlı olsun. Allah kaza, bela vermesin...

Tayfun
02.Ocak.2008, 23:12
Hayırlı olsun kardeş, dua et kış ayındayız yoksa o motoru ankaradan sivasa kullanmadan götürdüğün için kalaylıyacaktım biraz, mevsimden kurtardın valla ;)

gata
06.Ocak.2008, 22:13
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim ilginizden dolayı. Aksu abi valla görüşmeyi çok istiyordum sizinle. gelirsem birdahaki sefere mutlaka görüşelim. tayfun kardeş ben bu motoru almak için taa Ankara lara gitmişim elbette atlayıp üstüne gelmek istemezmiydim. Aaksu abide biliyo ozaman hava çok kötü yağmurluydu bide ehliyet sorunu vardı yani denk gelmedi. ama yaza inşallah uzun bir yola çıkmak istiyorum. resimleride yaza doğru koyarım çünki motorun sağını solunu söktüm bakım falan bir kaç yerinde değişiklik yapıyorum yani anlayacağınız söklüm püklüm.
herkese tekrar teşekkürler...

MaRaNtZz
08.Ocak.2008, 01:10
Hayırlı uğurlu olsun hocam Allah kazabela vermesin ...