PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : modifiye :)

getto
02.Ocak.2008, 11:41
arkadaşlar motorumun yeni hali nasıl benim çok hoşuma gitti bikaç kablo dışarda oldu ama ii iş çıkardılar
http://www.postimage.org/aV4cdbQJ.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV4cdbQJ)

carvalho
02.Ocak.2008, 11:48
Bence güzel olmuş. Elciklerin arası gidon mesafesinin artması chopper'a yakışıyor... Yüksek olması uzun yolda da sürüşü rahatlatır.
Aynalar da yakıyor hani 8) 8)

getto
02.Ocak.2008, 11:51
sağol moderatörüm, yanlız biraz tuzlu kaçtı 170 kaada maloldu baya uğraştılar ama, ilk sürüşte afallıo insan ama alışınca okadar rahat ki, eski haliyle belim ağrıodu şimdi yatarak motor kullanıorum çok keyifli ve konforlu tavsiye ederim

emrahkucukgirgin
02.Ocak.2008, 11:55
Valla benim de çok hoşuma gitti... Geniş olması güzel görünüyor peki aralardan geçerken minibüs aynaları sorun yaratmıyor mu?

getto
02.Ocak.2008, 12:01
işte o sorun oluyo valla ama değer ya çok hoş bir görüntü oluyor... araları kullanmamaya çalışıorum :)

emrahkucukgirgin
02.Ocak.2008, 12:13
Korktuğum cevabı aldım :-(

Ben de böyle bir gidon stiyorum ama benim ahayatım aralarda geçiyor. Hergün Sarıyer'den Maslak'a çıkıyorum. Trafik malum. Benim gidon bile sıkıntı yaratıyor. Kuryelerin rahatça geçtiği yerden geçemiyorum.

Kromaj nasıl peki. Benim ilave yaptırdığım herşey paslanmaya başladı. sissy bar ve çanta demiri... Yaza bakır üstü krom yaptıracağım.

getto
02.Ocak.2008, 12:16
valla çok tavsiye edilen bir ustadan yaptırdım zaten direksiyonu kromaj ii gibi duruyo umarım bi paslanma bişi çıkarmaz ilerde....ama görüğntü olrak gerçekten çok ii oldu gelip fıtığraf çektirenlerden para alsam masrafları çıkartırım valla :)

emrahkucukgirgin
02.Ocak.2008, 12:19
:-) güle güle kullan hayırlı olsun :-)

Gerçekten çok şık duruyor.

Fren, debriyaj ve gaz telleri işininasıl hallettin peki? Uzatmak gerekti herhalde değil mi?

getto
02.Ocak.2008, 12:28
kesinlikle ve çok uzun iş oldu baya uğraştıalr yani...kabloların yetmesi imkasnız baya yüksek çünkü[quote]

Batis
02.Ocak.2008, 16:44
Şahane olmuş bence , iyi günlerde kullan. :)

dinyeper
02.Ocak.2008, 16:49
sanki kartal kanatlarını açmış ha!!!öyle mi getto?

aslanburclu
02.Ocak.2008, 20:51
valla güzel olmuş görüntü olarak güle güle kullan,

ben olsaydım boruyu biraz daha kalın kullanırdım,biraz daha dik ve yukarı doğru uzatırdım tabi su anda benim imkanım olsaydı

Tayfun
02.Ocak.2008, 22:59
Güzel olmuş, birkaç pozsa sen üzerindeyken çekip koy kardeş, bakalım öyle nasıl duruyor.

gençer
03.Ocak.2008, 00:30
Güzel olmuş, birkaç pozsa sen üzerindeyken çekip koy kardeş, bakalım öyle nasıl duruyor.

evet farklı açılardan çekilmiş birkaç fotoğraf daha eklersen çok iyi olur.... malum çoğumuz orjinal gidonu kullanıyoruz.. iyice inceleyelim bakalım bizede bulaşır belki::))

güzel gözüküyor tebrikler..

okan
03.Ocak.2008, 00:36
çok güzel görünüyo getto.. güle güle kullan.... 8) aynı direksiyondan banada lazım olacak galiba.. çok pis custom yapıyomda kendime...söllemesi ayıp.. [smilie=redcolorz3_pdt_13.gif]

getto
03.Ocak.2008, 00:53
tamam farklı resimlerde çekip koyarm yanlız korkum umarm bi sorun yaratmaz, yani değişikliklerden ötürü bi ğroblem çıkmaz umarım ..kabollar da biraz dışarı çıktı ama neyse

orkun
03.Ocak.2008, 01:11
çok hoş görünüyor eline sağlık güle güle kullan

Tayfun
03.Ocak.2008, 18:12
çok güzel görünüyo getto.. güle güle kullan.... 8) aynı direksiyondan banada lazım olacak galiba.. çok pis custom yapıyomda kendime...söllemesi ayıp.. [smilie=redcolorz3_pdt_13.gif]

Bisikletmi modifiye ediyon kendine okanım ne iştir :mrgreen:

dinyeper
03.Ocak.2008, 20:18
ne gibi problem çıkabilirki?

getto
03.Ocak.2008, 21:00
ne gibi problem çıkabilirki?

valla bilmiorum ki sonuçta mühendisleri bilmemneleri ona göre yapmış motorları düzeni bozmak bi sorun çıkarabilir belki...inşallah çıakrmaz iş işten geçti artık gerçi

deep-impact
03.Ocak.2008, 21:21
vallaha getto on numara bir modifiye olmuş gerçekten ii seçim yapmışsın sen bir süre kullan bakalım bir sorun çıkmaz ise banadayaparız okey.

Tayfun
04.Ocak.2008, 00:40
Gidon değişikliği bir sorun çıkarmaz, tek sorun gidonun boyuna bağlı olaraktan kol yorgunluğu olur o kadar ;)

getto
04.Ocak.2008, 11:33
kesinlikle bir yorgunluk olmuyor tam tersi okadar rahat olamazdı heralde...yapalım sanada deepimpact gayet güzel bir görüntü oluyor farklı resimleride ekleyince görüceksiniz

Tayfun
04.Ocak.2008, 12:32
kesinlikle bir yorgunluk olmuyor tam tersi okadar rahat olamazdı heralde...yapalım sanada deepimpact gayet güzel bir görüntü oluyor farklı resimleride ekleyince görüceksiniz

Kısa sürüşlerde anlamazsın onu, şöyle ayağını yere koymadan 1,5 saat kadar sür bakalım motoru o zaman anlaşılır ağrı sızı karıncalanma durumları 8)

getto
04.Ocak.2008, 12:52
dorudur...bakalım ozaman nasıl olucak yarım saat falan kullandım gayet rahat geldi arkama yaslana yaslana gittim

gençer
04.Ocak.2008, 16:19

Bisikletmi modifiye ediyon kendine okanım ne iştir :mrgreen:

ben anladım.. okanım modum eski hazineleri garajdan çıkarmaya hazırlanıyor galiba.. haksızmıyım.. bildiğim kadarıyla sende 2 tane yaşlı tay olmalı? gerçi yaşlılarına beygir denir ya neyse :::))))

BULL
04.Ocak.2008, 21:16
bence gidon biraz çıplak kalmış

oralara bişeyler yapmak lazım

amma ney???

getto
04.Ocak.2008, 23:03
ne gibi

Tayfun
04.Ocak.2008, 23:54
bence gidon biraz çıplak kalmış

oralara bişeyler yapmak lazım

amma ney???

Seni koyalım ortasına bülo, düğün arabası bebeği gibi durursun orda, yevmiye olarak günde 5 iskender sana :P

telkarinn
18.Temmuz.2011, 17:56
Bu gidonlardan bende arıyorum..Sanırım kanuni mtc gidonu o...Çok güzel bi görüntüsü var....Bulabilirsem benim orjinali çıkartır takarım yerinee :D