PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bana hayırlı uğurlu olsun :P yapmadıklarım yapacaklarımın teminatıdır :P

Tayfun
03.Ocak.2008, 17:56
Evet arkadaşlar şaka bir yana site içindeki statüm moderatörlüğe yükseldiği için önce yönetime sonra diğer tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim 8) aile yapımızı bozmadan nice sürüşleri beraber gerçekleştirmek temennisiyle beraber küçüklerin ellerinden büyüklerin gözlerinden öperim sıraynan :P şimdi gelelim diğer mevzulara, bide utanmadan tatlı istiyosunuz benden, alayınızı zehirlerim bak tatlıyla :twisted: kelebek olun uçuşun toplantılara gelmeyin sonra tatlı isteyin, alacam ben size tatlı heç merak etmeyin siz :x siz oturup tatlıları yerken ben dışarıda tekerleklerinizin siboplarını sökücem, sibopları geriye 10 ytl ye satsam tatlı parasının 10 katı çıkar :mrgreen: asa kimdeyse musa odur derler hadi şimdide kelebeklik yapında göriyim ben sizi :x şimdi dağılın uleynnnnnnnnnn :twisted:

yenikoylu_ua
03.Ocak.2008, 18:28
Ben öle sibob filan tanımam sen tatlıyı getir siboblarıda kaça satarsan sat orası işin öbur yüzü yanlız baklavalar cevizli olsun :twisted: :twisted:

carvalho
03.Ocak.2008, 18:29
Sütlü Nuriye isterük

Beatrice
03.Ocak.2008, 18:39
Tayfun çok sevindim yaa :) Hayırlı olsun. Bu arada yani bi tatlı durumu olursa kargoyla bekleriz artık :)

kaanka
03.Ocak.2008, 20:18
hayırlı olsun... hem sana hem tüm üyelere... :cheesy:

aidikurt
03.Ocak.2008, 21:09
tayfun kardeşim moderatorlugu tekrar hayırlı olsun tattılarda baklava olsun hadi canım

tmr
03.Ocak.2008, 22:00
tayfuncum hayırlı olsun,başarılar. tatlı şart diil havalar soğuk bence turşu suyu daha uygun.

BULL
03.Ocak.2008, 23:14
benim payım güllüoğlundan olsun pliiiizzz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aaa bi dakka ben rejimdeyim

benim payım ligth olsun pliiizzz :P :P :P

Tayfun
04.Ocak.2008, 00:13
Herkeşlere çok teşekkür ederim, amma tatlı hastası varmış bu sitede yaw, tatlı sağlığa zararlı bilmiyinizmi siz :P

orkun
04.Ocak.2008, 02:14
hayılısı olsun umarım tatlıdan izmirede ayırırsın yada bir toplantıya bizzat getirirsin artık :cheesy:

Tayfun
04.Ocak.2008, 02:23
Valla evlere ve işyerlerine servisimiz malesef yoq, tatlı isteyen istanbula gelir artıkın :P

okan
04.Ocak.2008, 11:54
tayfun hayırlı olsun olm yaaa... sende radyatörlendin demekki... :mrgreen:
güle güle kullan ama kasılma istiklalde yürürkene.... :mrgreen:

Tayfun
04.Ocak.2008, 12:30
Yok ben hava soğutmalıyım okanım, havalarda şimdi soğukya istiklalde nasıl rahat yürüyorum bi bilsen :P

carvalho
04.Ocak.2008, 15:11
Sana şimdi deli zabit diyemeyecek miyiz? :mrgreen: Modum demeyenlere ceza kesecen mi???

müslüm baba
04.Ocak.2008, 15:15
Hayırlı olsun kardeşim, millet seyyar tezgahları kaldırın.

siyahus
04.Ocak.2008, 15:19
Hayırlı uğurlu olsun :cheesy: ben tatlı istemiyom istemeye yüzüm yok :P

GOKHAN
04.Ocak.2008, 15:40
Tyfuncum yenı vazifen hayırlı olsun kardeşim

gençer
04.Ocak.2008, 16:56

Allah Allah niye öyle söyledin kardeş. boşversen herkes isteyebilir. dimi zabitim..... hatta bir sebebi olsada olmasada iste sen bişey olmaz::))) mesela ben şöbiyet severim.. ::)) Eh hayırlı olsun bakalım.. Allah deli zabitimize zeval vermesin.. Amiiiiiin::))

BULL
04.Ocak.2008, 20:54

Allah Allah niye öyle söyledin kardeş. boşversen herkes isteyebilir. dimi zabitim..... hatta bir sebebi olsada olmasada iste sen bişey olmaz::))) mesela ben şöbiyet severim.. ::)) Eh hayırlı olsun bakalım.. Allah deli zabitimize zeval vermesin.. Amiiiiiin::))

bu aylarda bişey olmass sen merak etme :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

handojoe
04.Ocak.2008, 21:48
yaşa sen tayfun...

medaratör oldun ya sen şimdi beni de kaldırırsın sokaklardan...

burdaki zabiteler bişeycik demiyidi...

aslansın kaplansın işte o sensin be dostum...

gidikurt
04.Ocak.2008, 21:50
tayfun hayırlı olsun kardeşim yeni görevin :)

Tayfun
05.Ocak.2008, 00:04
Arkadaşlar teşekkür ederim hepinize, fırsssst leydim sanada thank you, handocum seni kaldıracak zabiti ben kaldırırım yer yüzünden merak etme ;)

foreman
05.Ocak.2008, 14:54
tayfun hayırlı ugurlu olsun...