PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese yaniden sevgi, selam;

rafethasal
06.Ocak.2008, 02:59
Herkese yaniden sevgi, selam;
Yoğun iş temposundan dolayı siteye bayadır uğrayamadım... 04 Ocak Cuma Akşamı Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda Yerel Gündem21'in düzenlediği, Mr.Paulo'nun ve OMM'ci arkadaşların verdiği güvenli sürüş eğitimine katıldık. Eğitimde Tara - Anla - Tahmin et - Karar ver - Uygula (TATKU) adlı bir güvenli sürüş sisteminden bahsedildi. Diğer birkaç kulpten ciddi katılım vardı. Orada olupta görüşemediğim arkadaş varmı bilmiyorum ama. Varsada lütfen kusura bakmasın.
Bu arada ben hala motor tepesindeyim ama gece -6 dereceleri gördüğüm oluyor. Arkadaşlar lütfen dikkattli olun asfalt üzerinde görünmeyen buzlanmalar oluyor. Bu gece son anda fark ettim ve tehlikeli bir manevra yapmak zorunda kaldım.
Birde iyi bir korumalı pantalon (Marka Önemli değil) ne civardadır??? Ben Sordum 150YTL dedeiler. Yakın zamanda alan veya araştıran varmı??? Varsa fiyatlar ne civarda???

Tayfun
06.Ocak.2008, 04:36
Markasına göre değişir dostum, 100 ytl yede bulursun 300 ytl yede, ya parana göre pantolon alacaksın, yada pantolonu alıp parasını vereceksin, artık hangisi uyarsa...

foreman
06.Ocak.2008, 09:05
ee tekrar hosgeldın...
sıtemızn mudavımlerınden bull 'un bır pantolunu vardı...
cuma toplantısında gormustum.gayet şık bıseydı...
sormak lazım...

BULL
06.Ocak.2008, 12:19
ben geçen sene fuardan almıştım markası NİC
dizden ve yanlardan korumalı, çıkarılabilir içlikli
fiyatıda 150 ytl civarı idi sanırım
başka şeylerde almıştım tek pantolon fiyatını tam hatırlayamadım...
ama siteside vardı nicmotor diye ordan bakılabilir.

ahada linki 8) http://www.nicmotor.com/Pantolonlar.asp?id=1

sıtemızn mudavımlerınden bull 'un bır pantolunu vardı...
cuma toplantısında gormustum.gayet şık bıseydı...
tabii şık durması içindeki arkadaşın yakışıklılığına göre opsiyonel :P :P :P

MaRaNtZz
08.Ocak.2008, 01:14
Tekrar hoşgeldiniz hocam...