PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hangi motoru alayım.

X__utku__X
06.Ocak.2008, 20:11
SLM ARKADALAR.ben motorsiklet almayı kafayı koydum.ama öğrenciyim.bütce 3000-4000 arası.ben regali çok istiyorum.ama bana masrafsız salam bi motor lazım.eğer masraflı olursa motoru ne yazıkki satmak zorunda kalabilirim.siz regali önerirmisiniz.alternatif olarak vbr125 düşünüyorum.benim durumumu göz önünde bulundurarak hangisini öenerirsiniz.şimdiden telşekkürler

emrac
06.Ocak.2008, 20:28
bu forumda olduğuna göre bir bildiğin var sanırım gayet iyi bir seçim bana kalırsa regal. servisi ve yedek parça bakımından fiyatlar tam öğrenci için ideal yakıt tüketimi iyi benim regal 10 ytl benzinle 90*100km arası mesafe yapıyor.umarım hayırlısı olur senin için

RızaHoşgör
06.Ocak.2008, 21:23
SAMSUN DAN OKAN MODUMUNA TELEFONLA ULAŞ ARKADAŞIM

Batis
06.Ocak.2008, 21:41
YBR 125 dış görünüş açısından berbat , sağlamdır orası ayrı ama çok çirkin bir görüntüye sahip.Görüntü önemli değil diyorsan sen bilirsin.

promote
06.Ocak.2008, 22:00
benimkini yaza 2.500.000 satabilirim regal :)

Tayfun
07.Ocak.2008, 02:11
5 lira verip ünlü marka alana kadar 3 lira ver regal al tokat yemekten kurtul :P

ekselans
07.Ocak.2008, 02:20
regalden şaşma regali aşma.

Batis
07.Ocak.2008, 02:25
5 lira verip ünlü marka alana kadar 3 lira ver regal al tokat yemekten kurtul :P

:cheesy:

BULL
07.Ocak.2008, 03:23
Regal bu!!! Almayanı... şırraakkk :P :P :P

Kino
07.Ocak.2008, 09:52
arkadaşım yaş 18
acaba ehliyet falan varmı öncelik ayrıca kask ve giyisi korumaların varmı onlarda biraz para tutar haberin olsun

ha yok karpuz kıran kask alacam dersen ayrı ama öncelik ehliyet falan

sonra vitesli motor kullanımın nedir eğer bilmiyorsan vede öğrencisin tavsiyem regal 100 cc düz vites şık bir motordur

hatta 0 km yi o fiata alabilirsin galiba.. bir araştır

bak 2 el satan var burada http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=2458

elin para tutana kadar sonra zaten o motor değişiyor kendiliğinden otomatiğe bağlanıyorsun hiç merak etme

okan
07.Ocak.2008, 12:31
SAMSUN DAN OKAN MODUMUNA TELEFONLA ULAŞ ARKADAŞIMewet yardımcı olurum.. hatta benim motoru sanada satarım .. :mrgreen: nası olsa devrini vermedim halaa... :mrgreen: kurnaz müteahitlere benzedim yavv....aynı daireyi bi kaç kişiye satanlara... :mrgreen:

X__utku__X
07.Ocak.2008, 12:43
arkadaşlar yardımlarınızdan dolayı teşekürler.evet ehliyetim var B+a2.kıyafet kask gibi gereçler sorun deyil alırım.ama benim için mühim olan aldıktan sonra fazla sorun yaşamamak.bu arada motor kullanmasını biliyorum.bizim ailede motor sevdalısı çok olduğu için ilk vitesli motoru 12.5 yaşında sürmeye naşlamıştım. :P .ayrıca benim büyük babam motorsiklet kazasında hayatını kaybetti ama bu motor öle bi aşk ki herşeyden ağır basıyo.

carvalho
07.Ocak.2008, 12:59
Regal al genç dostum. İyi kullanırsan, bakımlarını düzenli yaparsan masraf açmaz sana, üzmez yani.
Dediğin fiyat aralığında temiz 2. el bulma ihtimalin bayağı yüksek bu aralar. Çok gecikme derim ama. Havalar ısınınca bu fiyatları bulamayabilirsin...

YBR 125 ile Regal'i yanyana koy, kararını kolayca verirsin zaten. Motosiklet tercihinde görsellik benim için çok önemli bir kriter...

X__utku__X
07.Ocak.2008, 13:09
abilerim yeni farkettim.ben cbr 125 yazmak istemiştim.ybr yazmışım.kusura bakmayın

carvalho
07.Ocak.2008, 13:12
abilerim yeni farkettim.ben cbr 125 yazmak istemiştim.ybr yazmışım.kusura bakmayın

Tarz olarak kendine "race" seçtiysen başlangıç için ideal bir motor cbr 125. Uzun yol konforu biraz eksik kalabilir bizim makinelere göre. Dediğim gibi, tarz olayı...

X__utku__X
07.Ocak.2008, 13:21
ben aslında chopper ları çok daha fazla seviyorum.tam benim tarzım.ama ben yılda 2-3 kere 1000 kmlik uzun yol yapacağım.bu sebepten dolayı sizden yardım istedim.bi arkadaşımda cbr 125 var.o cbr al diyo.ama çevremde hiç regali olan yok.o yüzden sizlere danışmak istedim.benim motorum oldumu kesin bakımlı olur.ama bu gibi uzun yolara dayanırmı.sizin tecrübelerinizde yararlanmak istiyorum

carvalho
07.Ocak.2008, 13:26
Haaa, uzun yol deyince taze mod Tayfun abine soracaksın. 4300 km yaptı tek kontakla :)

Ben de 800*2=1600 km yaptım en uzun, tık yok maşallah. 1,5 yahut 2 saatlik molalarla paşa gibi seyahat ediyorsun. Yolda bakışları mıknatıs gibi üzerine çekiyorsun bir de yaldır yaldır parlayan motorunla...

regal al sen regal...

emrac
07.Ocak.2008, 14:13
eğer cbr 125 düşünüyorsan katagori farklı ama bana kalırsa hyosung gt250 al derim.

X__utku__X
07.Ocak.2008, 14:17
carvalho abim evet büyük ihtimal regal alcam.aldımmı içime sineni alayım,gönlümden geçeni alcam.bide ona deri çanta bide sisleri taktınmı ne motor olur o be yav.cbr125 solda sıfır kalır bence.bi aksilik olmazsa bahar gelmeden regalimle aranızda olacam inşallah

carvalho
07.Ocak.2008, 14:22
İnşallah sevgili kardeşim. Ordu, Ünye yakarsın ortalığı artık 8)
Benim yarı memleket sayılır oralar. Kafa kağıdı Terme; Ünye de ne güzel yerdir, Çakırtepe, çok severim oraları... Yazın gelicem memlekete, belki kısa Karadeniz turu yaparım, tanışırız...

X__utku__X
07.Ocak.2008, 14:32
inşallah abim inlallah.ben bahara kadar motoru alırsam haziran 15 gibi orduya gitcem.2 ay fln ordayım.kiralıcam bi çadır.demeyin keyfinme.inşallah tanışma fırsatı buluruz.yaparız bi trabzon uzungöl.

kaanka
07.Ocak.2008, 15:50
x_utku_x dostum ordunun neresindensin bi toprağımı buldum sonunda.

polat
07.Ocak.2008, 16:12
eğer cbr 125 düşünüyorsan katagori farklı ama bana kalırsa hyosung gt250 al derim.

bana kalırsada hyosung sakın alma arkadaşımda var gidon komple döküm ve en ufak darbede kırılıyorr hyosungdan uzak dur dostumm cbr 125 i baya kullandım çok rahat ,yakıt olarak mükemmel bir motor ama sınıfı çok farklı

zro bir kara senin için chopper mı race mii am tabiki chopper dan şaşmaaaa :D

X__utku__X
07.Ocak.2008, 16:17
kanka ordu merkez.akyazı mahallesi.aslen tokatlıyım

kaanka
07.Ocak.2008, 17:27
okul içinmi ordudasın bende OMYO mezunuyum. Durugöl mah. evimvar.

BULL
07.Ocak.2008, 17:35
Benim yarı memleket sayılır oralar. Kafa kağıdı Terme; Ünye de ne güzel yerdir, Çakırtepe, çok severim oraları... Yazın gelicem memlekete, belki kısa Karadeniz turu yaparım, tanışırız...
Aaahhhh beeaaa o Çakırtepede yediğim karadeniz pidesinden sonra
İstanbulda yediklerimi beğenmez olmuştum...
carwii yaz gelsinde gidelim oralara he?

kaanka
07.Ocak.2008, 18:06
BULL ümraniye tepe üstüne bi uğra derim. ben karadenizliyim bizim oralardaki pideleri hiç aratmıyorlar valla...

BULL
07.Ocak.2008, 18:50
tepeüstümü orası neresi???

carvalho
07.Ocak.2008, 18:54

Orada da mı yedin :mrgreen: :mrgreen:
Gidecez tabi. Ağustosa denk getirelim de sana fındık toplatayım bizim oralarda

carvalho
07.Ocak.2008, 18:55
BULL ümraniye tepe üstüne bi uğra derim. ben karadenizliyim bizim oralardaki pideleri hiç aratmıyorlar valla...

Çok güzel gerçekten. Tarafımdan da test edildi onaylandı... Hele bi kavurmalı pide yapıyorlar peehhh....

BULL
07.Ocak.2008, 19:06

Orada da mı yedin :mrgreen: :mrgreen:
Gidecez tabi. Ağustosa denk getirelim de sana fındık toplatayım bizim oralarda
topladığımı hemen oracıkta yerim ama, sizin işinize yaramaz :mrgreen:

ozaman hadi gezi planını yapalım

ümraniye tepeüstü karadeniz pide tesisleri:

1-BULL
2-Carvalho
3-Kaanka

evet elleri görelim tüm pide severler buraya :P :P :P

carvalho
07.Ocak.2008, 20:21
Olm Bülocan aklıma soktun şimdi pidecikleri, çalışcam çalışamıyom.
Cumartesi öğlen pidecideyiz beyler bayanlar... Gelen pişman olmaz söyleyeyim...

BULL
07.Ocak.2008, 20:45
Olm Bülocan aklıma soktun şimdi pidecikleri, çalışcam çalışamıyom.
Cumartesi öğlen pidecideyiz beyler bayanlar... Gelen pişman olmaz söyleyeyim...
süpermodum bu gezi organizasyonu için yeni topik ayarlayalım
cumartesi günü şöyle güzelcene bi hasret giderelim
hem pidelerle hemde birbirimizle :mrgreen:

carvalho
07.Ocak.2008, 20:55
Olur tabii olmammı...
Topik açılacak, hasret bitecek, pideler lüpletilecek, Muğlalılar kıskandırılacak...
Yemek sonrası da güzel bi çay mekanı...
Dur bi ayar çekiim ben organizasyon içün..

BULL
07.Ocak.2008, 20:58
Olur tabii olmammı...
Topik açılacak, hasret bitecek, pideler lüpletilecek, Muğlalılar kıskandırılacak...
Yemek sonrası da güzel bi çay mekanı...
Dur bi ayar çekiim ben organizasyon içün..
işte şimdi neden diğerlerinin sadece mod senin süpermod olduğunu daha iyi anladım :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

üyelerin gerçekten neye ihtiyacı olduğunu çok iyi anlıyorsun :P :P :P

X__utku__X
07.Ocak.2008, 21:00
hayır dostum orduda oturuyoduk.şimdi 5 aydır vandayım.ama geri orduya gideceğim 3 ay kaldı.katüden mezunsun ha.benimde ev gazi köprüsünün ordaydı.az beklemedim katünün önünde.

carvalho
07.Ocak.2008, 21:04
işte şimdi neden diğerlerinin sadece mod senin süpermod olduğunu daha iyi anladım :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

üyelerin gerçekten neye ihtiyacı olduğunu çok iyi anlıyorsun :P :P :P

:? :mrgreen: :alkis: :alkis:

hayır dostum orduda oturuyoduk.şimdi 5 aydır vandayım.ama geri orduya gideceğim 3 ay kaldı.katüden mezunsun ha.benimde ev gazi köprüsünün ordaydı.az beklemedim katünün önünde.

Yav genç kardeşim, kusura bakma boğazımızın derdine düştük senin topiği ne hale getirdik. Söz sende, biz başka topiğe geçiyoruz. Sanırım şimdi Ordu'da değilsin, buralardaysan seni de bekleriz Cumartesi günü 8)