PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çakıl

dd100e
07.Ocak.2008, 16:40
yazlıkta motor kullanırken motoru amcamın çacuğuna verdim(20) Motoru aldı bende arkasına bindim dedim ki bu yol a girmeyelim çakılvar olsundedi
viracı aldık motor yerinegöre biraz hızlıydı motor hızlanınca viracı alamadı ön fireni sıktı sıkmasıyla birlikte motor altımızdan gitti ben atladım motordan tarlaya uçtum o hala motoru tutmaya çalıştı motorda bişi yok ama ayak kırıldı :(

kaanka
07.Ocak.2008, 17:05
GEÇMİŞ OLSUN DOSTUM, SİZİNKİDE BİLE BİLE LADES DEMEK OLMUŞ NEYAZIKKİ. HEM ZEMİN ÇAKIL , HEM SÜRAT, HEMDE ÖNFİREN VALLA GENEDE UCUZ ATLATMIŞSINIZ...
TEKRAR ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.

müslüm baba
07.Ocak.2008, 17:12
Demekki sizde deneyerek öğreniyorsunuz ne diyeyim.

MEHMETONUR
07.Ocak.2008, 17:49
Geçmiş olsun.Allah beterinden saklasın.

gençer
07.Ocak.2008, 20:18
bir sefer motoru aldığım günlerde (motojunior) burhan ın arkasına bindim. korkudan dibim çıktı. bidaha kimsenin arkasına binmedim . inşallah çok zorda kalmazsamda binmem.. kontrol bende olmayınca bütün vicudum kaskatı oluyor.

geçmiş olsun arkadaş. tedbiri elden bırakmamak derek.

yenikoylu_ua
07.Ocak.2008, 22:05
Geçmiş olsun arkadaşım kuzenede acil şifalar

RızaHoşgör
07.Ocak.2008, 22:07
geçmiş olsun arkadaş

kawa500
07.Ocak.2008, 22:45
Geçmiş olsun...........

BULL
07.Ocak.2008, 23:37
geçmiş olsun...

orkun
07.Ocak.2008, 23:50
bir bilgeye sormuşlar tecrübe nedir diye 'hayatta yenilen kazıkların bileşkesidir demiş'

geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız

Tayfun
07.Ocak.2008, 23:54
Burdan çıkarılan ders, kaza anında kesinlikle motoru bırakmak !

Batis
07.Ocak.2008, 23:59
Motosikletini , Türkçe'yi kullandığın gibi kullanıyorsan , hemen sat arkadaşım sen! :!:

(Geçmiş olsun , ama biraz dikkat edelim yazdıklarımıza.)

Tayfun
08.Ocak.2008, 00:43
Motosikletini , Türkçe'yi kullandığın gibi kullanıyorsan , hemen sat arkadaşım sen! :!:

Önce biraz hoş görü arkadaşlar, tatlı dil yılanı deliğinden çıkartırmış, bu kardeşimiz daha genç ve öğrenecek çok şeyi var, eksiklerini gidermek ise büyüğü olarak bize düşer, batiscim biraz daha yapıcı olalım, abilik tokat vurmakla olmaz, önce şefkat.

MaRaNtZz
08.Ocak.2008, 01:17
Çok geçmiş olsun...

Batis
08.Ocak.2008, 02:59

Önce biraz hoş görü arkadaşlar, tatlı dil yılanı deliğinden çıkartırmış, bu kardeşimiz daha genç ve öğrenecek çok şeyi var, eksiklerini gidermek ise büyüğü olarak bize düşer, batiscim biraz daha yapıcı olalım, abilik tokat vurmakla olmaz, önce şefkat.

Haklısın Tayfun , ancak motosiklet alacak yaşa geldiyse , en azından 18 yaşında olmalı arkadaşımız.Bu hiç de küçük bir yaş değil anadilini öğrenmek için.

dinyeper
08.Ocak.2008, 03:54
geçmiş olsun .

okan
08.Ocak.2008, 12:04

(Geçmiş olsun , ama biraz dikkat edelim yazdıklarımıza.)Batis... seninde burda böyle bi çıkış yapmana hiç gerek yokmuş yaniii...arkadaş kaza yaptım diyo yaa....herkes de bu pc yi iyi bilecek iyi yazacak diye bi kaidemi var ...kimse kimsenin türkçesiyle uğraşmasın diye defalarca yazıldı çizildi..

geçmiş olsun genç kardeşim...kuzeni ne de acil şifalar....

orkun
08.Ocak.2008, 23:49
sayın dd100 tekrar geçmiş olsun ucuz atlatılmış bir kaza allah kimsenin başına vermesin ben birşey sormak istiyorum
bu kaza yeni mi oldu yoksa siz bu başlıkta geçmişteki bir kaza anınızı bizimle paylaşmak mı istediniz
tamamen iyi niyetimle ve altında bir şey aramadan sadece merakımdan soruyorum

Beatrice
09.Ocak.2008, 03:38
:( Geçmiş olsun sana

..............................................

Arkadaşlar konu dağılıyor ama ya kabulleneceğiz ya değiştireceğiz. Şöyle bir gerçek var ki artık kompozisyon sınavlarında "cvp, kal geldi, ..." gibi chat dili hüküm sürmekte. Yani bir iki kişinin uyarması ne yazık ki yeterli olmuyor. Toplu hareket şart...

Mr.Quanta
09.Ocak.2008, 03:51
:( Geçmiş olsun sana

..............................................

Arkadaşlar konu dağılıyor ama ya kabulleneceğiz ya değiştireceğiz. Şöyle bir gerçek var ki artık kompozisyon sınavlarında "cvp, kal geldi, ..." gibi chat dili hüküm sürmekte. Yani bir iki kişinin uyarması ne yazık ki yeterli olmuyor. Toplu hareket şart...

ben bugun 3. sinif bi fizik ogrencisi olarak TURKCE sinavina girdim. cok merak ediyorum "cvp" yazsaydim ne olurdu acaba. virgulu yanlis yere koyunca bi ton azar isitiyoruz, kim bilir kal geldi yazsam ne olurdu.

kabullenmek falan yok ece. ne kabullenmesi allahaskina. ben de cok rahatsiz oldum ama genc bi arkadasimiz sonucta, belli. zamanla ogrenir heralde. umarim....

Tayfun
09.Ocak.2008, 17:05

Haklısın Tayfun , ancak motosiklet alacak yaşa geldiyse , en azından 18 yaşında olmalı arkadaşımız.Bu hiç de küçük bir yaş değil anadilini öğrenmek için.

Haklılık payın yok değil ama unutmaki kötü öğretmen öğrenciyi okuldan soğutur, bu bağlamda ne yapman gerekirdi peki, küçük kardeşimiz viraj kelimesi yerine virac kelimesi kullandı devrik cümle kurdu vs... bunu ona doğrusunu gösterek örneklemeyle yapabilirdin, bizde sana elimizden gelen desteği gösteririz, neden çünki biz bir aileyiz, ha baktık aşeklik yapmaya devam ediyo, yaşar komutanıma müslüm babama kino babama kulağını büktürürüz :mrgreen: dedimya herşeyin başı höşgörüdür diye 8)

dd100e
09.Ocak.2008, 19:40
motoru ben sürmüyodum ki :pls:

bozkurt
09.Ocak.2008, 19:45
Geçmiş olsun,bir musibet bin nasihatten iyidir.Allah beterinden korusun.Sağlıcakla kalın.

dd100e
09.Ocak.2008, 19:48
sağol un abi ler size arkadaşlar demiyicem ayıp olu kaç yaş büyüyüm sünüz

bozkurt
09.Ocak.2008, 19:57
Bak benim yaşım orada yazıyor.48 .

aslanburclu
09.Ocak.2008, 20:13
alla allaaaa niye kızıyonuz yaaa :oops: :oops: belki gencimiz J harfini kullanmak istemiyor hani j lere kullandığı takdirde (((ÜJJ ; BEJJ ))) memleketimi yanlış anlarlar diyordur .. hafif geniş olalım canım. :cheesy: :cheesy: :cheesy:

hakkatten ya bu ÜJJ...BEJJ kelimelerini hangi yöremiz kullanıyordu .... :roll: :roll: :roll:

Batis
09.Ocak.2008, 20:44
Bak benim yaşım orada yazıyor.48 .

47 yazıyor abi orada. :mrgreen:

BULL
09.Ocak.2008, 20:45
iiiç bilemeycem angi memleketlilermiş onlar???

bu sitedekilerde epten aykırı gidiyara baa

[smilie=redcolorz3_pdt_12.gif]:P[smilie=redcolorz3_pdt_12.gif]:P[smilie=redcolorz3_pdt_12.gif]:P[smilie=redcolorz3_pdt_12.gif]:P[smilie=redcolorz3_pdt_12.gif] :P

ben bakarım motorumu aydamağaa

orkun
09.Ocak.2008, 21:48
sayın dd100 tekrar geçmiş olsun ucuz atlatılmış bir kaza allah kimsenin başına vermesin ben birşey sormak istiyorum
bu kaza yeni mi oldu yoksa siz bu başlıkta geçmişteki bir kaza anınızı bizimle paylaşmak mı istediniz
tamamen iyi niyetimle ve altında bir şey aramadan sadece merakımdan soruyorum

aslanburclu
09.Ocak.2008, 22:11
iiiç bilemeycem angi memleketlilermiş onlar???

bu sitedekilerde epten aykırı gidiyara baa

[smilie=redcolorz3_pdt_12.gif]:P[smilie=redcolorz3_pdt_12.gif]:P[smilie=redcolorz3_pdt_12.gif]:P[smilie=redcolorz3_pdt_12.gif]:P[smilie=redcolorz3_pdt_12.gif] :P

ben bakarım motorumu aydamağaa

helallllll be kardeşime ayda be ayda istediğin kadar......

ayhan67
09.Ocak.2008, 22:32
:oops: geçmiş olsun arkadaşım.umarım yapılan hatalardan hepimiz ders alırız (en azından bilmeyenler için) :(

Tayfun
09.Ocak.2008, 22:33
Abe kapçık ne dersin sen :P

yenikoylu_ua
09.Ocak.2008, 22:55
Öle üjjlü bejjli aydalı konuşmayım şerifim bi görürse epinizi aatar iceri be ya

BULL
10.Ocak.2008, 00:39
ne bakarsın gözüme,

sakın kanma sözüme,

ben acayip romanım,

çalar çalar oynarım...