PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 12 Ocak Cumartesi Ümraniye Pide yiyoruz, Hidiv'de çay içiyoruz...

carvalho
07.Ocak.2008, 21:18
Arkadaşlar, Bülocan'ın haklı pide isyanını bastırabilmek ve ne zamandır görüşemediğimizden hasret gidermek için Cumartesi günü bir araya gelelim diyoruz. İmkanı olanlar katılabilirse iyi olur.

Pidelerin lezzetine bir Samsun'lu olarak ben kefilim... Pişman olmazsınız...

Yer, Tepeüstü Karadeniz pidecisi. Açık tarif vermek isterdim ama ben de daha önce 1 kere gittiğimden yanıltıcı olabilir. Ancak şu kadarını söyleyeyim, 2. köprüden gelecek olanlar Çekmeköy-Şile-Ümraniye tabelasından sağa sapıp yine ümraniye tabelasını takip edecekler (şile'ye dönmeden), sonrasında sola dönüş ve Tepeüstü... İsteyen arkadaşlarla Kozyatağı Carrefour'da buluşur beraber kayboluruz :)

Cumartesiye kadar keşif yapar nokta tarifi çıkartırım size...

Saat 13:00'te mekanda olsak, 14:30'da yemekten kalksak, devamında sizi götüreceğim çay-kahve mekanında çaylarımızı yudumlayıp geyiğimizi yapsak nasıl olur???

Hava kuru olacak meteor.gov.tr yalan konuşmuyorsa. Sıkı giyinmek lazım gelir, hava 6 derece civarı olacakmış.

Müsait olanlar gelsin derim, özledik birbirimizi yav...

Gelenler:

1- Bull
2- Carvalho
3- KAanka (?)
4- Rıza Hoşgör
5- Yeaks
6- aidikurt
7- yeniköylüUA
8- Gençer
9-İlker Koparal
10-Tatar
11-Uğurcuk (?)
.

BULL
07.Ocak.2008, 21:23
aslansın kaplansın süpermodum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:: alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:

ben pidelerin arasında kaybolmak istiyorum

RızaHoşgör
07.Ocak.2008, 21:40
güzel plan.lakin sabah çoçuk oyunum var :( sizin yanınıza varmam ancak kalkış saatınızde olabilir.pideciden nereye gideceğinizi belirlerseniz size eşlik etmek isterim.

carvalho
07.Ocak.2008, 21:44
güzel plan.lakin sabah çoçuk oyunum var :( sizin yanınıza varmam ancak kalkış saatınızde olabilir.pideciden nereye gideceğinizi belirlerseniz size eşlik etmek isterim.

Rıza kardeşim, eğer 14:00 gibi gelebileceksen zamanlamayı ona göre değiştirebiliriz. Pidelerden mahrum etmeyelim seni...yemek sonrası mekan için de telefonla kontak kurarız... Şimdilik yer belli değil...
Süper ya, katılım coşuyor, evvet elleri görelim....

RızaHoşgör
07.Ocak.2008, 21:50

Rıza kardeşim, eğer 14:00 gibi gelebileceksen zamanlamayı ona göre değiştirebiliriz. Pidelerden mahrum etmeyelim seni...yemek sonrası mekan için de telefonla kontak kurarız... Şimdilik yer belli değil...
Süper ya, katılım coşuyor, evvet elleri görelim....

selçuk tiyatrodan çıkmam 13 ,30 buluyor.uçsam 14,00 de orda olamam :( siz planınızı bana göre yapmayın.en kötü seni ararım çay kahve mekanında buluşuruz.bu arada çengelköy çay için düşünmeye değer.hem avrupa yakasına geçecek arkadaşalr için köprüye 5 dak mesafede

BULL
07.Ocak.2008, 23:27
çengel çay için güzelde, kalabalık gidersek motorları koyacak yer sorun olur

yazın gittiğimiz, hisardaki öğretmenevi nasıl olur???

offf pideleri düşündükçe heyecanlanıyorum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

acaba diyorum carvalhocuğum, hafta içi bi gün şu haritayı çıkarmana yardımcımı olsam??? :cheesy:

Tayfun
08.Ocak.2008, 00:10
Organizasyon yaptığınız güne öleyim ben :S gelemiyom :(

BULL
08.Ocak.2008, 00:12
Organizasyon yaptığınız güne öleyim ben :S gelemiyom :(
niye be modum, korkma hesapları sana yüklemiceez :P :P :P
(aslında fenada olmazdı hani tatlı yerine pide)

Tayfun
08.Ocak.2008, 00:21
Benim yerime kim çalışacak peki, sen çalış ben pideleri yerim senin yerine :P 2 dünya bir araya gelse böle bişe olabilirmi acaba :P

BULL
08.Ocak.2008, 00:23
çalışmakmııı? 4 çeker ATV nin üstünde istiklalde bi aşşaa bi yukarı volta atmaya sen çalışmakmı diyon???

hay hay yazdır benide cumartesi mesaisine :P :P :P

Tayfun
08.Ocak.2008, 00:27
Napalım yani, belki iş değil ama gördüğün gibi istediğimiz yerede gidemiyoz böle durumlarda yaaaa ;)

BULL
08.Ocak.2008, 00:29
ayıpsın kardeşim ben senin içinde bi paket yaptırır dönerken bırakırım ozman 8) 8) 8)

yeaks
08.Ocak.2008, 00:34
abi benim evin oraya geliyorsunuz inanmıyorum ya ya benide yazın listeyeeeeeeeee

Tayfun
08.Ocak.2008, 00:35
ayıpsın kardeşim ben senin içinde bi paket yaptırır dönerken bırakırım ozman 8) 8) 8)

Zaten benim en iyi dostum bülenttir ya :P

yeaks
08.Ocak.2008, 00:36
çay içmeye nereye gidiyoruz modum ? yine bizim burda mı ümraniyedemi ?

BULL
08.Ocak.2008, 00:49

Zaten benim en iyi dostum bülenttir ya :P

iyilerin dostu, kötülerin korkulu rüyası BULL :P :P :P

Tayfun
08.Ocak.2008, 00:50
Zenginden alıp fakirede veriyonmu :P

BULL
08.Ocak.2008, 00:54
Zenginden alıp fakirede veriyonmu :P

alma olayı fena değilde verme tarafı bize ters düşüyo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tayfun
08.Ocak.2008, 01:04
Hahahahahaha bak aklıma vehbiden ne geldi :mrgreen: özelliklede son ikiliği oku bülocum ;)

Azm-u hamam edelim, sürtüştürem ben sana,
Kese ile sabunu, rahat etsin cism-u can.
* * *
Lal-u şarap içurem ve ıslatıp geçirem,
Parmağına yüzüğü, hatem-i zer drahsan.
* * *
Eğil eğil sokayım, iki tutam az mıdır?
Lale ile sümbülü kakülüne nevcivan.
* * *
Diz çökerek önüne ılık ılık akıtam,
Bir gümüş ibrik ile destine ab-ı revan.
* * *
Salınarak giderken arkandan ben sokayım,
Ard eteğin beline, olmasın çamur aman.
* * *
Kulaklarından tutam, dibine kadar sokam,
Sahtiyenden çizmeyi, olasın yola revan.
* * *
Öyle bir sokayım ki, kalmasın dışarıda hiç,
Düşmanın bağrına, hançerimi nagehan.
* * *
Eğer arzu edersen, ben ağzına vereyim,
Yeter ki sen kulundan lokum iste her zaman.
* * *
Herkese vermektesin, bir de bana versene,
Avuç avuç altını, olsun kulun şaduman.
* * *
Sen her zaman gelesin, ben Vehbi'ye veresin,
Esselamun aleyküm ve aleykümesselam.

BULL
08.Ocak.2008, 01:07
tiiizzz kellesi vurula bu Vehpi'nin :twisted: :twisted: :twisted:

Tayfun
08.Ocak.2008, 01:19
Hahahahahaha valla benim suçum yok ;)

BULL
08.Ocak.2008, 01:26
uleyn yoksa Vehpi'ye yazıkmı ettük!!!

senin kelleyimi vurdurmalıydık acep???

:x :x :x

Tayfun
08.Ocak.2008, 01:29
Benim kellemi vursan ne olcek, budanmış ağaç gibi yenisi çıkar :P

BULL
08.Ocak.2008, 01:31
ahhh sen gelseydin pideciyede bi güzel budasaydım seni [smilie=redcolorz3_pdt_11.gif][smilie=redcolorz3_pdt_11.gif][smilie=redcolorz3_pdt_11.gif]

Tayfun
08.Ocak.2008, 01:34
Bülocum sen beni budamaya kalkmadan selçuk bizi budayacak, topiği şopara çevirdik, toplantı topiği oldu makara topiği.

YIKTIM PERDEYİ EYLEDİM VİRAN VARAYIM SAHİBİME HABER VEREYİM HEMEN. :P

yeaks
08.Ocak.2008, 01:36
nerde yiycez lider pide de mi ?

BULL
08.Ocak.2008, 01:38
nerde yiycez lider pide de mi ?
pide tepeüstünde, çay sizde Yeaksım :cheesy:

carvalho
08.Ocak.2008, 10:51
Offf geyiği kaçırmışız...

Yeaks'ım, sana görev, oralar madem senin, gidilecek mekanı belirleyip bize nokta tarifi yapıyorsun, biz de kaybolmadan ulaşıyoruz oralara.

Çay için Çengel ya da yol boyunca başka bir mekan güzel fikir. Aslında Ümraniye'de pideleri lüplettikten sonra Hidiv yapsak nasıl olur??? Çay-kahve, tertemiz havada boğaz manzaralı doğa gezisi...

Karşıya geçecekler için de uygun olur, köprü ayağının dibi çünkü...

RızaHoşgör
08.Ocak.2008, 15:42
hıdıv iyi fikir :alkis:

gençer
08.Ocak.2008, 17:29
hıdıv iyi fikir :alkis:

aynı fikirdeyim..

gelmek mevzusunda kesin bişey söylemiyorum.cumadan önce gelip gelemiyceğimizi kesinleştirir yazarım. gelmeyi çok istiyorum umarım gelebiliriz.
ama gelsekte kelebek olucağız çünkü kino babanın cezeryeler işe yaramış galiba.. eee üşütmemek lazım değilmi?

carvalho
08.Ocak.2008, 17:36
ama gelsekte kelebek olucağız çünkü kino babanın cezeryeler işe yaramış galiba.. eee üşütmemek lazım değilmi?

Resmi bir açıklama değil seninki Gençerciğim ama ben seni ve kıymetli eşini gayrıresmi olark tebrik edeyim 8) :D

aidikurt
08.Ocak.2008, 17:52
aloooooooo millet bende gelicem

yenikoylu_ua
08.Ocak.2008, 18:02
Bi aksilik olmazsa bizde ordayız...Admin öle bende yok bizde yazıcan

carvalho
08.Ocak.2008, 18:03
Adminim, co adminim neredesiniz, pideci mi hidiv mi, ikisi de mi???

yenikoylu_ua
08.Ocak.2008, 18:04
Tabiki ikiside biri bizi kesmez

okan
08.Ocak.2008, 18:42
la boğazınızda kalsın emii..... :mrgreen:

ilkerkoparal
08.Ocak.2008, 18:52
ya beyler avrupa yakasına bir buluşma notkası belirleyin yaw valla kaybolurum. bir yer ve saat verin bende pide istiyorummm

aidikurt
08.Ocak.2008, 18:56
olum tabıkı ıkısındede varız hem yemek hem cay

ugurcuk
08.Ocak.2008, 19:03
yaaa bende pide istiom canımda çekmişti off ne güsel olurdu üzerine çay ama az önce telefonum çaldı iş görüşmesine gitmem lazım saat 12 de puffff 1 saatde bitermi acaba yaaaa.. hem bitse bile kelebek olabilirm ancak??? puffffff neden pazar değil gezi???

gençer
08.Ocak.2008, 19:10

Resmi bir açıklama değil seninki Gençerciğim ama ben seni ve kıymetli eşini gayrıresmi olark tebrik edeyim 8) :D

zeten kesin sonuç belli olunca CEZERYE YE GERİSİNİ MERAK ETME diye başlık açıp hem kino babayı hemde cezeryelerini meşhur edicem:::))))

tatar
08.Ocak.2008, 19:40
hocam ızmıtten benıde yazın. pıdelere bayılırım. hele karadenız pıdesıne .

tatar ( merter )
izmit / kocaeli

carvalho
08.Ocak.2008, 20:18
Gelenler:

1- Bull
2- Carvalho
3- KAanka (?)
4- Rıza Hoşgör
5- Yeaks
6- aidikurt
7- yeniköylüUA
8- Gençer
9-İlker Koparal
10-Tatar
11-Uğurcuk (?)

Yok mu artıran!!!!!

BULL
08.Ocak.2008, 20:28

zeten kesin sonuç belli olunca CEZERYE YE GERİSİNİ MERAK ETME diye başlık açıp hem kino babayı hemde cezeryelerini meşhur edicem:::))))

HADİ YAAAWWW!!! en son partiden 10-15 tane yemiştim...
bende göbeemin şişi neden inmedi diyodum...
inşallah öyle bişey değildir :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

carvalho
08.Ocak.2008, 21:04
YEAAKKKKKSSSSS!!!!!!

Ses ver kardeşim, sorumluluktan kaçmış görüyorum seni...

RızaHoşgör
09.Ocak.2008, 00:56
yaw kino baba senin cezeryeler ne imiş yaww:)

BULL
09.Ocak.2008, 01:09
la boğazınızda kalsın emii..... :mrgreen:

yaa Okan bey sen orda pidenin hasosunu indir mideye biz bakalımmı???

son gülen iyi güler derler :P :P :P

okan
09.Ocak.2008, 01:21
gönderelim kardeşim sana pidenin en hasosunu...... :mrgreen:
ya da sen gel ... 8)

yeaks
09.Ocak.2008, 01:23
modum kusura bakma siteye giremedim dün şimdi yeri tarif ediyim ümraniye ikea ya girmeden geçince bi göbek geliyo
göbekten sola doğru devam ettiğinizde karşınıza damat tween mağazası çıkıcak damat mağazasının sokağı değil onun bi üst sokağı poyraz caddesi pidecilerin olduğu caddedir karşılıklı 3-5 pideci var ama en iyisi lider pide ücretsiz otoparkı da var krokisi aşşağıda
http://www.postimage.org/aV4ZhdLJ.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV4ZhdLJ)

BULL
09.Ocak.2008, 01:26
ya da sen gel ... 8)
merak etme yaz sezonunun yol güzergahında sen number 1'sın :cheesy:

okan
09.Ocak.2008, 01:30
ya da sen gel ... 8)
merak etme yaz sezonunun yol güzergahında sen number 1'sın :cheesy:beklerim efenim...en kralından pideler hazır bülentim bulluma... :mrgreen:

BULL
09.Ocak.2008, 01:40
eyvallah kardeşim yemiş kadar olduk :cheesy: :cheesy: :cheesy:

aslında olmadıkta yaza kadar dondurduk :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

yeaks
09.Ocak.2008, 01:42
"""""""""APRİLİA CAPONORD ETV 1000"""""""" imzaya bak hizaya gel şşşşşşşşşşşşşşşş :mrgreen:

aidikurt
09.Ocak.2008, 01:44
hadi arkadaslar daha onumuzde 4 gun daha var listeyi kabartalım güncel liste
1- Bull
2- Carvalho
3- KAanka (?)
4- Rıza Hoşgör
5- Yeaks
6- aidikurt
7- yeniköylüUA
8- Gençer
9-İlker Koparal
10-Tatar
11-Uğurcuk (?)

yeaks
09.Ocak.2008, 01:46
evet ya hadi bizim oralar isterseniz pidecilerin aşşasında bursa kebapçısı var bülent abi pide kesmezse kebabçıya gideriz
kestane şekeri de var orda :mrgreen:

BULL
09.Ocak.2008, 01:47
ben bunnarı yemem...

yanında yatarım :P :P :P

yeaks
09.Ocak.2008, 01:51
bizim ev yakın abi yemekleri alırız benim odayı ayarlarım sana YATARSIN :mrgreen:

yeaks
09.Ocak.2008, 13:58
ya abi hangi pideciye gidicez biri bşi sölesin lider pide ye mi ?

carvalho
09.Ocak.2008, 14:12
Yunus Emre, Lider'e gidiyoruz...

Bir de yer tarifini şöyle daha anlaşılır yazarsan iyi olur Yunus Emrecim, tabelalara bakarak gelecek arkadaşları da düşünerek...

Haydi bir ki bir kiiii.... Pideye doyucaz... Yok mu başka gelen.....

Tayfun
09.Ocak.2008, 16:36
Bülo benim pideleri unutma heeee :P

yeaks
09.Ocak.2008, 19:32
ya modum benim direksiyon sınavı cumartesi gününe denk geliyo ya :shock: cuma günü yapamazmııyz pide olayını ? yada bu direksiyon sınavı saat kaçta olur acaba ?

yasinsubay
09.Ocak.2008, 19:50
vay dostlar bizim mekana geliyor vay be, cumartesi bir işim var olmazsa eger sizlere takılırım,

yeaks,
Bu arada ehliyet direksiyon sınavına ben sabah 9:00 gibi girip 10:00 gibi cıkmıstım, bilgine

yeaks
09.Ocak.2008, 19:51
inş benimkide o saatte olur abi çünkü ayağıma kadar geliyo millet ben gitmezsem ayıp olucak

carvalho
09.Ocak.2008, 19:55
Aslında Pazar günü yapmak da benim işime gelir ama duyuruyu Cumartesi yaptık bi kere :(

yeaks
09.Ocak.2008, 19:58
yooooooook pazar hiç olmaz :!: cumartesi iyi tamam 8) inş direksiyon sınavı sabah olurda gelirim bende

carvalho
09.Ocak.2008, 20:08
değiştirmiyoruz zaten günü... cumartesi pidecideyiz...

BULL
09.Ocak.2008, 20:21
Bülo benim pideleri unutma heeee :P
HAAHAHAHAHA hiç unuturmuyum Zabitim en emin yere koyacağım senin payını gobeemeee :P :P :P

yaaaw bu arada ne çok amele varımış aramızda, cumartesi günü çalışılırmı kardeşim???

pazar günü çalışsanıza raat raat hehehehe [smilie=redcolorz3_pdt_12.gif][smilie=redcolorz3_pdt_12.gif][smilie=redcolorz3_pdt_12.gif]

kaanka
09.Ocak.2008, 20:50
arkadaşlar cumartesi saat kaçta buluşucaz?????????? Eğer Kozyatağı Carrefour'da buluşursak ben biliyorum yerini birlikte gideriz. Beni 2 sayın listede eşimle gelicem oda bayılıyor Liderin pidesine.

yeaks
10.Ocak.2008, 00:19
iyide bu lider pidenin hergün önünden geçiyorum eve giderken orda zor yer bulucaz gibi hiç boş masa görmedim ben şu ana kadar

BULL
10.Ocak.2008, 00:32
rezervasyon yaptıralım o zaman

hem bi adam göndersinler bizi carrefourdan alsınlar :P :P :P

yeaks
10.Ocak.2008, 00:50
abi ben aliyim sizi nerden isterseniz ?

kaanka
10.Ocak.2008, 01:05
ben alırım dedim ama BULL'un gözü pideden başka bişey görmediği için bizi kaleye almadı sanırım.

yeaks
10.Ocak.2008, 01:08
abi benim ev lider pide ye 2dk uzaklıkla ben iyi bilirim oraları aliyim kimi istiyosanız nerden istiyosanız

kaanka
10.Ocak.2008, 01:10
valla benim kafama saat takılıyor kaçta buluşucaz

yeaks
10.Ocak.2008, 01:10
Arkadaşlar, Bülocan'ın haklı pide isyanını bastırabilmek ve ne zamandır görüşemediğimizden hasret gidermek için Cumartesi günü bir araya gelelim diyoruz. İmkanı olanlar katılabilirse iyi olur.

Pidelerin lezzetine bir Samsun'lu olarak ben kefilim... Pişman olmazsınız...

Yer, Tepeüstü Karadeniz pidecisi. Açık tarif vermek isterdim ama ben de daha önce 1 kere gittiğimden yanıltıcı olabilir. Ancak şu kadarını söyleyeyim, 2. köprüden gelecek olanlar Çekmeköy-Şile-Ümraniye tabelasından sağa sapıp yine ümraniye tabelasını takip edecekler (şile'ye dönmeden), sonrasında sola dönüş ve Tepeüstü... İsteyen arkadaşlarla Kozyatağı Carrefour'da buluşur beraber kayboluruz :)

Cumartesiye kadar keşif yapar nokta tarifi çıkartırım size...

Saat 13:00'te mekanda olsak, 14:30'da yemekten kalksak, devamında sizi götüreceğim çay-kahve mekanında çaylarımızı yudumlayıp geyiğimizi yapsak nasıl olur???

Hava kuru olacak meteor.gov.tr yalan konuşmuyorsa. Sıkı giyinmek lazım gelir, hava 6 derece civarı olacakmış.

Müsait olanlar gelsin derim, özledik birbirimizi yav...

Gelenler:

1- Bull
2- Carvalho
3- KAanka (?)
4- Rıza Hoşgör
5- Yeaks
6- aidikurt
7- yeniköylüUA
8- Gençer
9-İlker Koparal
10-Tatar
11-Uğurcuk (?)
.

kaanka
10.Ocak.2008, 01:20
saat: 13;00 Kozyatağı Carrefour'da buluşuyoruz ozaman. :cheesy: :cheesy: :cheesy:

BULL
10.Ocak.2008, 02:31
bana uyar 8)

önce carrefourda buluşalım hem herkes orayı biliyor

hemde toplu sürüş ve toplu pideciye saldırış yaparız :x :x :x

bu arada carrefour dediğimiz E5 kozyatağımı yoksa ümraniyemi???

kaanka
10.Ocak.2008, 09:57
E5 kozyatağı :cheesy:

carvalho
10.Ocak.2008, 12:12
13:00 Kozyatağı carrefour'dayız. Boyner kapısının yakınlarında olalım. Oradan pideciye gidişimiz 10 dakikayı bulmaz zaten.
Yeaks, kardeşim sen 15 kişilik rezervasyon yaptırıver o saate.
Kaanka, Yeaks dostlar, ikinizden en az biri Carrefour'a gelse mekanı bulmada sorun yaşamayız. Gerçi aşağı yukarı yeri biliyoruz ama olsun.

HAva 10-11 derece civarında olacakmış. tam sürüş havası.

Tayfun
12.Ocak.2008, 02:32
Ama bu haksızlık ya hufffffffffff :(

yeaks
12.Ocak.2008, 02:33
modum benim direksiyon sınavı var saat 14 te ben 13:30 da sınav yerinde olucam pideleri biraz ağırdan yiyin yetişiriim ben size bide bi ricam olucak bizim oralara gelmişken bizim mahallede bi 10 dk tur atabilirmiyiz ya ?? yalnız olmadığımı görsünler ???

aidikurt
12.Ocak.2008, 02:40
millet yarın orda olmayı unutmuyalım biraz hasret gıderelım beyaaaaavvv

HONEY
12.Ocak.2008, 02:41
Gelenler:

1- Bull
2- Carvalho
3- KAanka (?)
4- Rıza Hoşgör
5- Yeaks
6- aidikurt
7- yeniköylüUA
8- Gençer
9-İlker Koparal
10-Tatar
11-Uğurcuk (?)
12- HONEY

yeaks
12.Ocak.2008, 02:41
yav adminim çok şanssızım ben ya şu pideleri yavaş yiyin bende yetişiyim sınavdan çktıktan sora sizin evin orda sınav maxi nin aşşasında

aidikurt
12.Ocak.2008, 02:44
merak etme kardesım yavas yavas sındıre sındıre yerız beklerız seni

HONEY
12.Ocak.2008, 02:45
hangi pideciye gidicez karadeniz mi lider mi ?

yeaks
12.Ocak.2008, 02:45
iyi olur abi ya sonrada bizim sokaklarda bi turlarmıyız ??? 8) :mrgreen:

lider pide abi

Tayfun
12.Ocak.2008, 02:54
Gelenler:

1- Bull
2- Carvalho
3- KAanka (?)
4- Rıza Hoşgör
5- Yeaks
6- aidikurt
7- yeniköylüUA
8- Gençer
9-İlker Koparal
10-Tatar
11-Uğurcuk (?)
12- HONEY

Gelemiyorum ya tam kadro toplanırsınız şimdi, napıyım ben sizi ya :?

aidikurt
12.Ocak.2008, 03:25
lider pidede olucaz tayfunum kop gel bırak su işi :(

Tayfun
12.Ocak.2008, 03:32
Kopup gelme durumum olsa niye çene yorayım burda be adminim, ben gelebilseydim kimse gelemezdiye oda ayrı bi mesele :) şans napalım gene yüzümüze gülmedi işte .

aidikurt
12.Ocak.2008, 04:12
darısı baska zamana o zaman tayfun kardesım yarın pideleri yerken resim ceker siteye koyarız :)

Tayfun
12.Ocak.2008, 04:17
darısı baska zamana o zaman tayfun kardesım yarın pideleri yerken resim ceker siteye koyarız :)

Al işte, katli vacip admin seni :x

muzoes
12.Ocak.2008, 13:11
İstanbulda olsaydım gelirdim :P

aslanburclu
12.Ocak.2008, 13:24
ben gelemiycem 38 den arkadaşlar geldi onlarla sirkeci'ye motor parça ve aksesuarları almaya gideceğim gelenlere afiyet olsun

Aksu
12.Ocak.2008, 21:42
Eğlenceniz bol olsun, keyfiniz yerinde olsun, pideler afiyet olsun, Selamlar Ankara dan sizlere

Tayfun
12.Ocak.2008, 22:10
Soracam ben size o pidelerin hesabını görürsünüz [smilie=redcolorz3_pdt_11.gif]

carvalho
13.Ocak.2008, 00:36
Pideciye gidildi, pideler mideye indi. Ben kavurmalı peynirli yedim süpperdi...

Admin, CO admin ve yeşilkapak metin abimiz pideciye erkenden gidip aperatif yuvarlamışlar. İlker ve Yasin direk mekana gitti, Yeaks, Bull, honey, Tatar Carrefour'da buluşup gitmişler, ben biraz gecikmeli olarak yetiştim babalara... Yedik içtik güzelleştik, mekanda fazla kalmayıp Hidiv Kasrına gittik. Muhteşem manzaralı mekanda ağaçların arasında bi turlamadan sonra çay kahve tatlı ve muhabbet faslı. Beykozlu Ali kardeş, Gençer ve eşi Sibel de sonrasında Hidiv'de bize katıldılar.

Özlemişiz valla toplu sürüş ve muhabbeti. Ara vermeden devam....

Resimleri görelim, evet ????

yeaks
13.Ocak.2008, 00:44
pidelerin resimlerini çeken varsa koysun şuraya da gelemeyenler çatlasın :mrgreen:

okan
13.Ocak.2008, 01:45
pidelerin resimlerini çeken varsa koysun şuraya da gelemeyenler çatlasın :mrgreen: :? pidenin resmimi olur la ...? gezdiğiniz resimleri koyun....allahın yunusemresi... :mrgreen: töööbeee.. :twisted:

ahan sana pide resimleri...gözün doysun emii..
http://www.postimage.org/Pq4hVfRA.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=Pq4hVfRA)

http://www.postimage.org/aV5iTAmr.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV5iTAmr)

http://www.postimage.org/aV5iTUjA.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV5iTUjA)

yeaks
13.Ocak.2008, 02:24
üşenmemişte bide google da aramış koymuş ya töbeeeee :mrgreen: bende resim yok tatar abim çekti atar o resimleri

imzaya bak ya aprilia capanord muş hıh

Tayfun
13.Ocak.2008, 02:28
Ben size yapacaklarımı biliyorum ya :twisted:

BULL
13.Ocak.2008, 03:10
üsttekiler sanal bu gerçek!!! ve benim midemde :P :P :P

http://www.postimage.org/Pq4im0nJ.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=Pq4im0nJ)

Tayfun
13.Ocak.2008, 04:22
Artık haliçte kulaç atıyodur tahminimce, belkide karadenizin azgın dalgalarıyla boğuşuyodur, özliycez seni pide :(

aslanburclu
13.Ocak.2008, 12:05
ula tayfun bu pideler bull'un midesinde ne çabuk yüzme öğrenmişte dışarı çıkıp kulaç atıyorlar yok yok onlar zavallı pidelerin çırpınışlarıdır. :cheesy: :cheesy: 8)

Tayfun
13.Ocak.2008, 15:34
ula tayfun bu pideler bull'un midesinde ne çabuk yüzme öğrenmişte dışarı çıkıp kulaç atıyorlar yok yok onlar zavallı pidelerin çırpınışlarıdır. :cheesy: :cheesy: 8)

Valla yorumsuz komutanım, bunun için pidelerin öğütülmüş halinide görmek lazım hahahaha :cheesy:

yenikoylu_ua
13.Ocak.2008, 19:07
Hakkaten çok lezzetliydi ilk olarak aidikurt yeşilkapak ve ben bi aparatif yaptık milleti beklerken kavurmalıyı indirdik mideye millet toplanıncada kavurma kaşarlıyı bi deneyelim dedik ama ne yaparlarsa yapsınlar memlekette yediğim tad olmuyor havasındanmı suyundanmı bilinmez

yeaks
13.Ocak.2008, 23:49
tayfun abim ben gittim ama yiyemedim pide bana bşi yapmazsın dimi :mrgreen: :oops: :?

foreman
13.Ocak.2008, 23:54
hepınıze afıyet olsun...
pazar olmus olsa ıdı emınım katılım daha fazla olurdu...
nasıp ınsallah bıdahakıne..

Tayfun
14.Ocak.2008, 00:22
Hakkaten çok lezzetliydi ilk olarak aidikurt yeşilkapak ve ben bi aparatif yaptık milleti beklerken kavurmalıyı indirdik mideye millet toplanıncada kavurma kaşarlıyı bi deneyelim dedik ama ne yaparlarsa yapsınlar memlekette yediğim tad olmuyor havasındanmı suyundanmı bilinmez

Ahhhh ahhh rizemin dağları ya, dağbaşında saç kavurma yenmezmi, şöyle çaylığın kenarında muhlama yenmezmi yaaaaaaaaa :(

yenikoylu_ua
14.Ocak.2008, 00:24
Yenmezmi hemde nasıl yenir nefes bile almadan :P

Tayfun
14.Ocak.2008, 00:35
Kubilay abim bak sana kötülük yapayım biraz, geçen sene rizede çektiğim fotolardan 2 tane sana ve kudur biraz :P

http://img502.imageshack.us/img502/5416/dsc00062ct5.jpg (http://imageshack.us)
Muhlamanın kralı bu ya, baksana abi çektim çektim kopmadı bi türlü zor çektim resmini :P

http://img50.imageshack.us/img50/4775/dsc00295fb6.jpg (http://imageshack.us)
Dağ başında yediğim saç kavurma baksana abi şekle ya :P

http://img50.imageshack.us/img50/5677/dsc00294hs2.jpg (http://imageshack.us)
Ohhhhhh buda mis gibi menemen hadi buyrun sofraya :P

Aman bunları bülo görmesin hehehehee :P

BULL
14.Ocak.2008, 00:42
Rize burdan kaç saat çekiyo :roll: [smilie=redcolorz3_pdt_04.gif] :idea: [smilie=redcolorz3_pdt_01.gif]

HONEY
14.Ocak.2008, 00:47
Rize burdan kaç saat çekiyo :roll: [smilie=redcolorz3_pdt_04.gif] :idea: [smilie=redcolorz3_pdt_01.gif]

BULL dostum 2 kişilik bilet al

Tayfun
14.Ocak.2008, 00:47
Abi otobüsle 18 saat arabayla 12 falan ama sen aç karnına gidersen bitmez o yol bülommmmmmmmmmm :P :P :P

BULL
14.Ocak.2008, 00:50
ne bileti??? ne otobüsü???

Regalimle yapacağım yolu hiçbirine değişmem...

:cheesy: :cheesy: :cheesy:

Tayfun
14.Ocak.2008, 00:52
Ben sana yolluk hazırlıyım biraz, şöyle 10 iskender, 20 ekmek arası köfte, 15 dürüm, 20 kutu ayran 20 kutu cola falan fişman yeter dime :P

BULL
14.Ocak.2008, 00:55
idare eder heralde

neyse yetmezse yolda destek yaparız

:P :P :P

okan
14.Ocak.2008, 00:55
YUUUUUHHHHHHH.......!!!!!!
gözünüz gönlünüz mideniz doysun emiiii....
allahın istanbulunda sanal yemekleri yiyin bakalım ...
bizim buraların ne pidesini ne kavurmasını nede mıhlamasını zor bulursunuz orda... :!:
bakın la işinize.... :twisted:

Tayfun
14.Ocak.2008, 00:56
Abi allahtan sen afrikada yaşamıyon ne olurdu halin yoksa :mrgreen:

gidikurt
16.Ocak.2008, 20:34
valla ben bilmem hepinize küstüm gelemiyoz diye pidedende mahrum kaldık kimsenin aklına gelmedimi canımızın çekeceği hadi alper düşünemedi. Aranızda deneyimliler var sizindemi aklınıza gelmedi :) valla çok ayıp oldu bida olmasın :):):):):):)

yenikoylu_ua
17.Ocak.2008, 01:25
Gelen yer gelmiyen avcunu yalar hihihihihihih

Tayfun
17.Ocak.2008, 03:00
Yedik zaten elhamdülillah :S