PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : karaburun gezisi

drali
13.Ocak.2008, 15:44
Planlayıp da hava koşulları yüzünden gerçekleştiremediğimiz Karaburun Gezisi için önerilerimizi paylaşalım ( gün,güzergah ... gibi ) ve geziyi gerçekleştirelim.

Tayfun
13.Ocak.2008, 16:16
İzmirde nasıl bir hava şartı var abicim ya, yaz kış ılıman bi yer :)

deep-impact
13.Ocak.2008, 21:51
evet abi bencede izmirde iyice paslandık başkanım nerede su geziyi planlayalım artıkın hakkı abi ve diğerleri ne dersiniz drali abimizin teklifine.

orkun
13.Ocak.2008, 22:34
ben gelirim yağmur olmasın yeter

Tayfun
14.Ocak.2008, 00:54
ben gelirim yağmur olmasın yeter,

Tatlı su motorcusu, yağmurluğun yokmu senin :evil:

Mr.Quanta
14.Ocak.2008, 03:48
gezinin zamanina gore ben de mordogan'da olabilirim. bi ugrarsiniz yolunuz duserse. ayran, cay, sogutma suyu, WD40 allah ne verdiyse ikram ederim :D

emresahin
14.Ocak.2008, 13:04
günü belirleyelim yağmur olmazsa bende gelirim....gerçi önce motoru çalıştırmam lazım...1 aydır çalışmıyodu.bu hafta sonu bastım ,bastım...bi türlü çalışmadı....müsayit olunca yine uğraşıcam.çalışırsa gelirim...hem hakkı abinin bana yapıp armağan ettiği el emeği süper aksesuralarım var motorda.göstermek istiyorum hepinize....
tatlı su motorcusu (yağmutluğum yok-lastikler orjinal)

gençer
14.Ocak.2008, 19:25
Türkiyenin dört bir yanında bir çok 'karaburun' var sanırım. İstanbul avrupa yakasında da bir karaburun var ve bikaç yerde daha duymuştum. karaburun gezisini ()İstanbuldaki olduğunu düşünerek) görünce tüh kaçırdım diye düşünmüştüm. gerçi kaçırmamışım ama İzmire kadarda gelemiyecem:(( neyse siz toplanında biz fotoğraflarınıza bakarız...

agresus
15.Ocak.2008, 12:57
üzme kendini gencerim... kısmet olur bi gün gideriz istanbuldakine...

Tayfun
15.Ocak.2008, 17:54

Volkicey nerelerdesin sen ya ?

gençer
15.Ocak.2008, 23:58

Volkicey nerelerdesin sen ya ?

evet abicim yaaa nerelerdesin sen?

bu arada karaburun deyince aklıma geldi.. şöyle havalar düzelsin. çatalcanın ormanlı köyü var. karadeniz sahil köyüdür , müslüm baba iyi bilir geçen sene baharda enduro yarışları orada düzenlenmişti. heh işte tam o sahil köyünde yamaç paraşütü de yapılıyor meraklılarına duyrulur. şu bahar gelsinde gezecek çoooookk yer var..gerçi biz bahar gelmedende güzel havaları yakalayıp gezeriz ya neyse..

Tayfun
16.Ocak.2008, 02:27
Abi sorma ya uzun yol yapmayı özledim, yemin ediyorum 1 günde 800 km yol yaparım bu gazla :P

agresus
16.Ocak.2008, 22:34
canlar beni sual etmişsiniz, saolun... nerlerde oliim bi orda bi burda... iş güç, çok giremiyorum siteye eskisi kadar... hafta sonu aktivtesinide daha 2 gün önce gördüm... ben de özledim bi şeyler yapmayı, ama en son beşiktaş buluşamamızda sadece 2 makine vardı, ben de herhalde artık bişi olmaz dediydim bahara kadar... neyse en yakın zamanda bişiler yapalım.. en azından bi arayın beni, haberdar edin bişi yaparsanız... girmemiş olabiliyorum siteye, telefon daha sağlıklı bi iletişim aracı... selametle...

bu arada izmir gurubu... gidin karaburuna, hafta sonu güzel olucak diyo meteoroloji... gidin siz... misss..

Dewil&Rose
20.Ocak.2008, 23:03
planlaya bilirrseniz gelmek isterim baksanıza izmir dendi ama sadece istambullular yazmış yaaaa nerdesiniz millet tabi izmir olunca millet hep geziyor kim bakarki nette neler oluyor diye kalın sağlıcakla

apron83
21.Ocak.2008, 00:36
planlaya bilirrseniz gelmek isterim baksanıza izmir dendi ama sadece istambullular yazmış yaaaa nerdesiniz millet tabi izmir olunca millet hep geziyor kim bakarki nette neler oluyor diye kalın sağlıcakla

aslında haklısın izmir de havalar bu sekilde dewam etsin nete pek girmeyiz sanırım. ben bugun karaburundaydım. butun motor grupları orda gibi geldi bana. balıklıova da bos yer yoktu. motorsiklet festivali var gibiydi. karaburuna kadar gidemedim. ama yollar super. en kısa surede gidelim derim.

orkun
21.Ocak.2008, 01:08
bencede hemen gitmeli
27/01/2008 pazar günü gidelim diyip bu işi hızlandıralım

andac
21.Ocak.2008, 23:47
toplantı felan yokmu yaa? :cry:

hakkı
22.Ocak.2008, 13:20
bu hafta sonu bende karaburundaydım, bir arkadaşım yazlığına davet etti. yolar çok güzel, virajlara doyamadım. eski yoldan gittik, dönüşümüz geceya kaldı. gece o yollar ayrı bir zevkli. karaburundan çeşmeye bir kaç yol varmış. biri sahil şeridinden, biri dağ içinden köyleri gezerek filan. ama kimse o yolu tavsiye etmiyor. sahil şeridinden giden yol karaburundan çeşmeye 160 km'imiş. karaburuna sahilden gidip burunun etrafını dönecek olursak yaklaşık 380~420 km yol katedmiş oluruz. az molalı, bol manzaralı, tamamen yol yapmak için bir gezi olur.

hakkı
22.Ocak.2008, 16:20
bencede hemen gitmeli
27/01/2008 pazar günü gidelim diyip bu işi hızlandıralım

Orkun aslında çok uygun bir tarihti, ama aynı tarihte eğitim varmış. eğitim bana daha cazip geldi, üstelik ucretsiz. geziyi bir sonraki haftaya ertelesek nasıl olur?

eğitim ile ilgili detaylar burda (http://www.raptorriders.net/forum/viewtopic.php?t=2543)

trapezus
27.Ocak.2008, 00:19
hakkı abiiiiiii
bende gelecemmm
yeterr artıkk sınavlar yokkkk
toplanalımmmm

deep-impact
30.Ocak.2008, 01:53
Evet arkadaşlar bu gezi olayını artık gerçek edelim olurmu gezelim artık yahu.

emresahin
30.Ocak.2008, 15:42
serdarım valla özledik gezmeyi...ben motoruma 1,5 aydır elimi bile süremedim motrumuda çook özledim...sizide çok özledimm...

hakkı
01.Şubat.2008, 16:20
arkadaşlar bence 10 Şubat bu gezi için en uygun tarih. bu hafta pazar günü yağmurlu görünüyor ama önümüzdeki pazar güneşli gibi. sabah erken bir saatte hareket ederek akşam çok geçe kalmadan dönsek iyi olur.

deep-impact
02.Şubat.2008, 18:43
evet arkadaşlar bende hakkı abiye katılıyorum ve listeyi oluşturmaya başlıyorum.

1.serdar yani deep impact
2.hakkı yani başkanımız
3.emre diyorum.
4.technosat abicim
5.drali doktorumuz
6.orkun.
7.trapezus.evet diğer isimleri bekliyoruz ben bu listeyi gelme ihtimali yüksek arkadaşları yazdım itiraz olan var ise itiraz kabul edilmemiştir bilginize evet listeyi çoğaltacak arkadaşları bekliyorum mesela apron mesela enginck yeni üyelerimizden ve daha ismini unutmadığım ancak aklıma gelmeyem raptorcu dostlarım.

enginbcn
03.Şubat.2008, 22:41
inşallah gezi günü belli olursa bende planlarımı ayarlamaya çalışıcam, valla katılmak isterim bugun sıkıntıdan bı urla yaptım harikaydı, havada, yollarda bır suru kucuk buyuk grup yollarda cok keyıflı gezi yapıyorlardı haberleri takip edicem herkese selamlar........

apron83
03.Şubat.2008, 23:33
tmm bnde varım. :cheesy: :cheesy:

Tayfun
03.Şubat.2008, 23:59
Arkadaşlar canlanın biraz ya, sadece 7 kişimi var koca izmirde, izmirin havasını bilmesem eyvallah diycem ama yemezler valla, başınızda hakkı olmasa motorlarınız aklınıza bile gelmiycek nerdeyse, uyanın ya hüopppppppp....

hakkı
04.Şubat.2008, 00:15
evet arkadaşlar bende hakkı abiye katılıyorum ve listeyi oluşturmaya başlıyorum.

1.serdar yani deep impact
2.hakkı yani başkanımız
3.emre diyorum.
4.technosat abicim
5.drali doktorumuz
6.orkun.
7.trapezus.evet diğer isimleri bekliyoruz ben bu listeyi gelme ihtimali yüksek arkadaşları yazdım itiraz olan var ise itiraz kabul edilmemiştir bilginize evet listeyi çoğaltacak arkadaşları bekliyorum mesela apron mesela enginck yeni üyelerimizden ve daha ismini unutmadığım ancak aklıma gelmeyem raptorcu dostlarım.

haklısın Serdar'cım, liste süper olmuş. bence karaburun yolu için ideal bir liste. ben apronuda ekliyorum.

1.serdar
2.hakkı
3.emre (şüpheli :D )
4.technosat
5.drali
6.orkun
7.trapezus
8.apron
9. ......... bekliyoruz

orkun
04.Şubat.2008, 00:17
topiğide değiştirerlim 10 şubat karaburun gezisi olsun

emresahin
04.Şubat.2008, 13:13
emre şüphelimi abi....:) :)
eş durumundan şüpheli olduk valla...
ama dün motorumu nekadar çok özlediğimi anladım...iyi oldu akşam dönüştede çok üşümedik...
teşekkürler tekrardan herşey için.
gelip şaşırtıcam herkesi karaburun gezisine!:)

carvalho
04.Şubat.2008, 13:18
İzmiirrrrr !!!!!!!

Biz sizden önce gittik Karaburuna. Siz de yapın şu geziyi de resimleri görelim gözümüz gönlümüz açılsın...

Tayfun
04.Şubat.2008, 14:24
Demekki heryerin bi karaburunu var, ama izmirliler çeşmeye giderse biz napıcaz onu düşünüyorum, bizde sultanahmet meydanındaki alman çeşmesine gideriz artık napalım :P oda çeşme buda çeşme :P

drali
04.Şubat.2008, 16:36
Evet arkadaşlar doğal bir afet olmazsa 10 Şubat 2008 günü Karaburuna doğru yola çıkalım.Kesin liste,güzergah,program ve diğer hazırlıkları planlayalım.Hakkı başkan top sizde.

deep-impact
04.Şubat.2008, 21:45
1.serdar
2.hakkı
3.emre
4.technosat
5.drali
6.orkun
7.trapezus
8.apron
9.enginbcn
10................? hakkı abi ben şüpheleri ortadan kaldırıyorum nasipse engin abide geliyor.on numaralı sürücü kim acaba.

hakkı
05.Şubat.2008, 01:11
oldukca güzel bir liste olmuş.
arkadaşlar ben geçtiğimiz ay sonu gibi karaburun tarafına motorla gitmr fırsatı buldum. yol çok güzel ve bol virajlı. daha önce bu gezi güzergehı için şöyle bir plan yapmıştık; eski yoldan karaburun, karaburundan burunun etrafını dolaşarak çeşme, çeşmeden izmire otobandan dönüş. izmir-karaburun arası gidiş dönüş 210 km civarında. karaburunda esnafla yaptığımız sohbet sırasında karaburundan çeşmeye sahil şeridinden dolaşan yolun 160 km civarında olduğunu öğrendim. bu doğru mu değilmi bilmiyorum ama sanırım bizi ayvalık gezisi gibi bir gezi bekliyor. görülecek çok yer, kontra basılacak çok viraj var. havanın erken karardığınıda hesaba katarsak sabah erken çıkmakta fayda var.

gezi tarihi............: 10 şubat 2008 pazar
buluşma yeri........: inciraltı feribot iskelesi önü
buluşma saati.......: 09:30
hareket saati........: 09:45

önemli: arkadaşlar güzergah üzerinde jandarma kontrol noktaları var. evraklarımızın eksiksiz olmasına dikkat edelim. buluşma noktasına gelirken depolarımızın dolu olmasına özen gösterelim.

deep-impact
05.Şubat.2008, 22:29
vallaha ben mordoğana kadar gitmiştim yol müthiş dokuz otuz uygun.

hakkı
08.Şubat.2008, 12:17
arkadaşlar pazar günü hava yağmura dönmüş :( güzergahımız pol virajlı ve muhtemelen bozuk zeminli. yağmurda yola çıkıp risk almaya gerek yok. bir sonraki haftaya ertelersek iyi olur.

not: pazar günü kısa bir yağmur turu yapacağım. katılmak isteyenler bana cepten ulaşabilir.

hakkı
08.Şubat.2008, 15:19
arkadaşlar pazar günü hava yağmura dönmüş :( güzergahımız pol virajlı ve muhtemelen bozuk zeminli. yağmurda yola çıkıp risk almaya gerek yok. bir sonraki haftaya ertelersek iyi olur.

not: pazar günü kısa bir yağmur turu yapacağım. katılmak isteyenler bana cepten ulaşabilir.

hava durumunu sürekli takip ediyorum. biraz önce öğrendiğime göre cumartesi yağmurlu ancak pazar günü günlük güneşlik bir gün olacak gibi. bence bu gezi yapılabilir.

hava durumu (http://www.poseidon.ncmr.gr/weather_forecast.html)

Tayfun
08.Şubat.2008, 15:29
İzmirde pek bir yağoş olacağını zannetmem, hem yağsa bile yağmurlukları giyin çıkın yola, biz 2 hafta önce 3 motor işle dönüşünde 30 km yağmurda kullandık hep, ihtiyatli gidin birşey olmaz.

carvalho
08.Şubat.2008, 15:48
İzmirde pek bir yağoş olacağını zannetmem, hem yağsa bile yağmurlukları giyin çıkın yola, biz 2 hafta önce 3 motor işle dönüşünde 30 km yağmurda kullandık hep, ihtiyatli gidin birşey olmaz.

Efsane geziydi be Tayfunum... Tekrarlayalım, arayı uzatmadan. Avucum kaşınıyor yine :)

Tayfun
08.Şubat.2008, 15:50
Aynen benimde valla selçukum, ya maşukiye dolaylarına yada kefkene ne dersin ;)

carvalho
08.Şubat.2008, 15:54
Allah derim ne diyecem :) İkisi de uyar,,,,

hakkı
08.Şubat.2008, 18:16

hava durumunu sürekli takip ediyorum. biraz önce öğrendiğime göre cumartesi yağmurlu ancak pazar günü günlük güneşlik bir gün olacak gibi. bence bu gezi yapılabilir.

hava durumu (http://www.poseidon.ncmr.gr/weather_forecast.html)

arkadaşlar hava durumu sürekli taipdeyim. şu an itibari ile kesinlikle yaşığ görünüyor.
bu durumda gezimizi bir sonraki haftaya erteliyorum.

ancak dediğim gibi pazar günü yağmurda ıslanmaktan korkmayanlar bene ulaşsın. trafiğin fazla olmadığı bir güzergahta kısa bir gezi yapacağım.

yağmurlu bir gün gezisi
1. Hakkı
2. Suat ( tecnosat)

technosat
09.Şubat.2008, 17:32
havalar perşembeye kadar pek sağlıklı değil,bence karaburun gezisi haftaya pazara ertelensin.

deep-impact
09.Şubat.2008, 18:20
Haftaya pazar için yapıyoruz planları o zaman arkadaşlar.

Tayfun
10.Şubat.2008, 05:18
Hafta sonu geldi istanbuldada yağmur başladı, şu yağmur hafta içi yağıp hafta sonunu pas geçse süper olacak aslında, güzenşli günleri özledim artık :(

enginbcn
10.Şubat.2008, 05:21
sorma kardesım ınanılmaz kotu su an burda hava pazar gunu, degıl motorla gezmek evden cıkılmaz sıcakları özlediiiik.... 8) 8) 8)

orkun
11.Şubat.2008, 01:09
buca da yağmur yada rüzgar yoktu sadece hava kapalıydı

deep-impact
11.Şubat.2008, 01:55
Vallaha karşıyakaya yağmur yağacak diye bekledim ama tık yok
neyse haftaya pazar allahın izni ile.

hakkı
11.Şubat.2008, 20:08
arkadaşlar pazar günü tekbaşıma 160 km civarında yol yaptım. aslında Suat abi ile birlikte çıkacaktık, ama benim işim tamamen plansız oldu. sabahın köründe iş geldim, tezgahı ayarladım. sorna kısık sanayiden şemiklere geçtim. neredye izmirin bir ucundan diğer ucu. bu güzergahı akşama kadar 2 kez dolaştım (mecburiyetten). oldukca keyifli bir gündü. iyiki motorumla çıkmışım dedim. şehir içinde arabaların arasında cambazlık yapmasını özlemişim :D . bir ara keşke geziyi iptal etmeseydik diye düşündüm . ama risk almaya gerek yok. karaburun yolu bu havalarda değil motorla arabayla bile çok tehlikeli. bence pazar günü havaya bakıpta evden çıkmayanlar fırsatı kaçırdı.

deep-impact
17.Şubat.2008, 03:09
Bi karaburuna gidelim dedik allah baba izin vermedi hayırlısı diyelim bu pazar izmirde kar var diyor meteoroloji ne diyoruz bir sonraki haftaya nasip artık

orkun
18.Şubat.2008, 01:19
bu geziye epey gelicek vardı
haftaya havalar güzel olur bu sefer yine üç regali yan yana koyup resim çekemeyiz:D

Tayfun
18.Şubat.2008, 16:27
Sormayınya istanbulda mahfoldu, daha 2 hafta önce güneşte gezdik deli gibi, şimdi evden dışarı çıkamıyoruz, tüm geziler 1 ay süreyle iptal bence ;)

Aksu
18.Şubat.2008, 16:36
İzmir Mart başında
İstanbul Mart 15 inde
ANkara da Mart ın sonunda yavaş yavaş ısınma haerketlerine başlarız.
Nisan da şehirden uzaklaşmaya başlarız.
Mayıs da ilk uzun yol gezilere başlarız
Haziran da planalara geçeriz, Türkiye yi nasıl dolaşırız diye,
Temmuz da iyice azarız, gezilerle resimlerle siteyi boğarız.
Ağustos da derken işte öyle gidiyo ondan sonrasını bende kestiremiyorum ne olacağını, hehehe.

drali
18.Şubat.2008, 16:37
son incelemelerim havanın hafta sonu güzel(inşallah)olacağını belirtiyor,motorlarımızın bakımlarını yapmaya başlıyalım yolumuz uuuuuuuuuuzunnnnnnnnnnnn ve çok ggggüüüüzzzeeelll.24.02.2008 de artık gidiyoruz sanırım hep beraber saat ayarlarını yapalım liste oluşturalım.1: drali

Tayfun
18.Şubat.2008, 17:38
İzmir Mart başında
İstanbul Mart 15 inde
ANkara da Mart ın sonunda yavaş yavaş ısınma haerketlerine başlarız.
Nisan da şehirden uzaklaşmaya başlarız.
Mayıs da ilk uzun yol gezilere başlarız
Haziran da planalara geçeriz, Türkiye yi nasıl dolaşırız diye,
Temmuz da iyice azarız, gezilerle resimlerle siteyi boğarız.
Ağustos da derken işte öyle gidiyo ondan sonrasını bende kestiremiyorum ne olacağını, hehehe.

Ondan sonrasını ben söyliyim aksu baba, yaz biter herkes gene kelebek olur, cumadan cumaya görüşmeye mahkum oluruz hepsi bu :P

technosat
21.Şubat.2008, 14:41
evet arkadaşlar pazar günü gidiyormuyuz?..
gideceksek, listeleri şimdiden verelim...

hakkı
21.Şubat.2008, 18:55
bu hafta sonu bizi güzel ve güneşli bir pazar bekliyor. bence bu hafta gidilebilir.

gezi tarihi.............: 24 şubat 2008 pazar
buluşma yeri.........: inciraltı feribot iskelesi önü
güzergah..............: eski yoldan Karaburun. Karaburun'dan sonra sahil şeridinden burunun etrafını dolaşarak Çeşme. Çeşme'de kısa bir gezi. eski yoldan İzmir'e dönüş.

önemli: arkadaşlar güzergah üzerinde jandarma kontrol noktaları var. evraklarımızın eksiksiz olmasına dikkat edelim. buluşma noktasına gelirken depolarımızın dolu olmasına özen gösterelim.

katılımcılar
1. drali
2. Hakkı
3. Serdar
4. technosat
5. Orkun
6.

deep-impact
21.Şubat.2008, 22:47
Hakkı abi diğer değerli isimler nerede gelmiyormu yoksa hımm mesela emre abi olsun trapezus olsun apron bu arkadaşlar nerede bakalım onlarıda araızda görmek isteriz.

hakkı
21.Şubat.2008, 23:52
Hakkı abi diğer değerli isimler nerede gelmiyormu yoksa hımm mesela emre abi olsun trapezus olsun apron bu arkadaşlar nerede bakalım onlarıda araızda görmek isteriz.
Serdar'cım Emre'yle bu gün görüştüm. Antalya'dan 1~2 günlüğüne dayısı gelmiş, hafta sonunu birlikte geçireceklermiş. Okay'da Ankara'ya gitmiş, önümüzdeki hafta gelecek. Trapezus'a ulaşamadım, ama belki Namık Abi (Redhawk) gelecek gibi, onun durumuda cumartesi belli olacak.
ben asıl ehliyeti bahane edenlerin ehliyet aldıktan sonra nerelere kaybolduğunu merak eiyorum. mesela GETTO!!!!! merakla bekliyorum.

deep-impact
22.Şubat.2008, 00:30
evet abi ya haklısın nerede acaba kimbilir.kızıl elma gelirmi sence.

trapezus
22.Şubat.2008, 00:57
burdayımmmmm..... gıdelımmm okul ıyce agırlasmadan gıdelımmmmm

orkun
22.Şubat.2008, 01:06
topic 7 sayfa olmuş bu hafta sonuda gidemezsek pembe dizi olucak bu iş...

trapezus
22.Şubat.2008, 01:17
toplanalımmm cuma gunuu serdarrımm ordamısın

emresahin
22.Şubat.2008, 13:24
arkadaşlar ben hakkı abininde dediği gibi misafirim olduğu için gelemiyorum...
bide merak ettim arkadaşlar çoğunuzun isminin altında ankara rr yazıyo o neden öyle....izmir olması gerekmiyomuydu...??

hakkı
22.Şubat.2008, 15:14
evet abi ya haklısın nerede acaba kimbilir.kızıl elma gelirmi sence.
Murat'la (kızılelma) dün akşam görüştüm. iş için Diyarbakır'a gitmiş. 2 haftaya kadar anca dönerim diyor. burda olsaydı gelirdi herhalde.

gezi tarihi.............: 24 şubat 2008 pazar
buluşma yeri.........: inciraltı feribot iskelesi önü
güzergah..............: eski yoldan Karaburun. Karaburun'dan sonra sahil şeridinden burunun etrafını dolaşarak Çeşme. Çeşme'de kısa bir gezi. eski yoldan İzmir'e dönüş.

katılımcılar
1. drali
2. Hakkı
3. Serdar
4. technosat
5. Orkun
6. trapezus
7.

enginbcn
22.Şubat.2008, 15:30
herkese selamlar, hakkı abi üzülerek katılamıyorum geziye serdarada anlattım bebiş bekliyoruz her an, tüm katılan arkadaşlara iyi eğlenceler diliyorum allaha emanet olun.....

orkun
22.Şubat.2008, 21:10
motor bir aydır çalışmıyor yarın ufak çaplı bir bakım gerekecek biraz uğraşayımda pazar yolda bırakmasın beni

drali
22.Şubat.2008, 22:52
Hakkı başkan,kumanya mı alıyoruz yoksa yollarda ne bulursak mı yiyeceğiz?

apron83
23.Şubat.2008, 18:03
hakkı abi nn de yazdığı gbi ben maalesef gelemiyorum. ankara dayım.

herkese emniyetli sürüşler. fotoğrafları umarım hemen siteye koyarsınız

hakkı
23.Şubat.2008, 19:31
Hakkı başkan,kumanya mı alıyoruz yoksa yollarda ne bulursak mı yiyeceğiz?
Ali Abi aslında hanıma sağlam bir kumanya hazırlatacaktım ama olmadı, hesapta olmayan şeyler çıktı. artık yolda bulduklarımızla idare edicez.

technosat
23.Şubat.2008, 20:12
Hakkı kardeşim , allahın izniyle yarın buluşma noktasındayım.

hakkı
24.Şubat.2008, 00:23
Hakkı kardeşim , allahın izniyle yarın buluşma noktasındayım.
Abi kendini zorlama istersen, gerçi sensiz o manzaraların tadı çıkmaz. ama sağlık daha önemli. havalar düzeliyor gibi, bundan sonra daha çok gezeriz.

technosat
25.Şubat.2008, 18:20
hakkı baba , gelemedim sağlığım izin vermedi ,bundan dolayı üzgünüm ve arkadaşlarımdan özür diliyorum .sizdede aksilik olmuş geri dönmüşsünüz.sağlık olsun ,,bu arada drali kardeşimizin motorunda sorunlar olmuş geçmiş olsun.bunu saymayalım ileriki günlerde bu geziyi tekrarlayalım derim.

orkun
25.Şubat.2008, 23:27
Suat abi gezinin tadı benimde damağımda kaldı
bu pazar da havalar böyle olursa çıkalım tekrar gidelim derim ben

technosat
26.Şubat.2008, 15:42
Suat abi gezinin tadı benimde damağımda kaldı
bu pazar da havalar böyle olursa çıkalım tekrar gidelim derim ben

orkun kardeşim sizin gibi güzel insanlarla yol yapmak ,gezmek benim için bir zevk...Ben varım

drali
27.Şubat.2008, 01:06
Motor bize o gün dur dedi.Sorun görülemedi aynı aküyle yola devam ediyorum,kutup başı gevşekliği ustanın da dediği gibi doğru teşhis.Burada Urla daki MEHMET USTA ya tekrar tekrar teşekkürler o gün bizimle ilgilendi.Herhangi bir sorunum olmazsa ben de varım.

deep-impact
27.Şubat.2008, 22:43
Hakkı abi azda olsa şu resimleri forma atsanda baksak diyorum ne dersin.

technosat
28.Şubat.2008, 15:06
resim çekilmişse görmek gerek ....hakkı baba ;resimleri isteruk

hakkı
28.Şubat.2008, 19:30
arkadaşlar oldukca keyifli başlayan gezimiz balıklıovaya kadar süper geçti. taki kahvaltı için mola verdiğimiz yere kadar. orada drali nin motorunu sorun çıkardı. aküyü boşaltmış ve aküsü neredeyse el yakacak kadar sıcaktı. orada onun sorununu çöz için benimm aküyü onun motoruna taktık. urla daki sanayiye dönüp motorun arızasını giredmeye karar verdik. çünkü balıklı ovadan sonraki yol bol virajlı ve birazda ıssız. eğer orada arızayı tekrar edecek olursa tamamen çağresiz kalacağımızı düşündük. urla ya doğru gidonu kırdık.
tüm olumsuzluklara rağmen kaza-bela olmadan sağsalim döndüğümüz için moralimiz yerindeydi. erken dönmenin verdiği rahatlıkla bir kordon sefası yapmaya karar verdik.
bu geziyi en kısa zamanda tekrar yapacağız. ancak bu sefer yola 09:45 de değil 08:30 da çıkacağız. çünkü güzel manzaraları görünce tempomuz oldukca düştü. bu tempoyla burunun etrafını dönemiyeceğimizi düşünüyoruz. erken çıkmakta fayda var.

buluşma yerindeki fotoğraflar drali nin makinasında. bana mail atacaktı ama unuttu herhalde.

sözünü ettiğim polis kontrolü
http://img442.imageshack.us/img442/6829/1001801ju1.jpg

deniz manzaralı kahvaltı harikaydı
http://img184.imageshack.us/img184/8246/1001803ba5.jpg
http://img204.imageshack.us/img204/4526/1001804lu5.jpg

izmir e dönüşte kordon sefası
http://img207.imageshack.us/img207/14/1001805pz9.jpg
http://img525.imageshack.us/img525/8952/1001806eh8.jpg
http://img204.imageshack.us/img204/729/1001807fy3.jpg
http://img525.imageshack.us/img525/2537/1001809sj9.jpg

technosat
28.Şubat.2008, 19:34
:cheesy:herzaman olduğu gibi yakışıklı çıkmışsınız ...RR izmirin yakışıklı sürücüleri....Ben orda olsaydım en yakışıklı ben olurdum...şanslısınız ben yoktum.....:mrgreen::mrgreen:

orkun
28.Şubat.2008, 20:43
bu pazar hava yağışlı diyorlar ama cumartesi hava güzel
cumartesi veya pazar her türlü organizasyona varım