PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Raptorcuğuum

thoraman
20.Mart.2007, 23:33
Nihayet bende raptoruma kavuştum :cheesy: İşte Küheylanın ve benim ilk resimlerimiz :roll:

http://upload7.postimage.org/299668/DSC02903.jpg

http://upload7.postimage.org/299816/DSC02913.jpg

http://upload7.postimage.org/299848/DSC02915.jpg

deep-impact
20.Mart.2007, 23:37
allah kaza bela vermesin güle güle kullan.

thoraman
20.Mart.2007, 23:39
çok saol deep hepimiz işallah kazasız belasız :cheesy:

madasret
20.Mart.2007, 23:49
hayırlı olsun kardeş kazasız belasız inşallah

aslanburclu
21.Mart.2007, 00:12
güzel kardeşim güle güle kullan allah kaza bela vermesin

emrahkucukgirgin
21.Mart.2007, 00:27
Hayırlı olsun. Tekerleğin hiç yerden kesilmesin.

thoraman
21.Mart.2007, 00:29
çok saol emrah kardeş sanada hayırlı olsun motorun kaza bela uzak dursun sendende :cheesy:

emrahkucukgirgin
21.Mart.2007, 00:31
Hepimizden abi... amin... Çanta olayını hızlıdan halletmişsin bakıyorum. benim kıç hala açıkta...

thoraman
21.Mart.2007, 00:33
:D 2. el hocam motor çantalarda eşantiyon :D

emrahkucukgirgin
21.Mart.2007, 00:40
Vaaaaay beleş he..... Baldan tatlıdır heee... yeme de yanında yat...

Sen kaça kapattın aleti sorması ayıp?

okan
21.Mart.2007, 00:45
melih kardeşim hayırlı olsun motorun .. msn den konuştuğumuzda alacağın motor buydu dimi....çok güzelmiş .. çantalarda değişik...allah kaza bela vermesin kardeşime güle güle kullan... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Tayfun
21.Mart.2007, 00:48
Kardeşimize hayırlı olsun, sen motoru kenara bir yere bıraktığında biz o çantalı ekip olarak iç etmesini biliriz :D hep beleş çantam olmasını istemişimdir :P

okan
21.Mart.2007, 00:52
Kardeşimize hayırlı olsun, sen motoru kenara bir yere bıraktığında biz o çantalı ekip olarak iç etmesini biliriz :D hep beleş çantam olmasını istemişimdir :P ulaaaa.. adam aylardır motor motor diye uyuyamıyo .. şimdide gece yatmaz bi zabtiye nin yüzünden sabaha kaddar nöbet tutacak...etme tayfunum bırevihartım cessur yüreklim maviliklere gadar gidebilen moturcu kardeşim .. sal adamın yakasını yaaaff... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tayfun
21.Mart.2007, 01:16
Baba adamın yakasıyla işim yok, çantaları alıp getcem o kadar :) ama sırf senin büyük hatrına bırakıyom bak, yoksa yatardım çamura ölene kadar ;)

agresus
21.Mart.2007, 01:50
baba çanta alcaktım ama vaz geçtim falla... anaaa... :scared:
kardeşim hayırlı olsun.. artıkın hafta sonları katılırsın bisslere... en yakın zamanda beraber sürmek nasip olur inşallah... :+1:

Tayfun
21.Mart.2007, 01:53
Agresus baba sende ne aksesuarlar var, bide sana uğrıyım :D

agresus
21.Mart.2007, 04:01
valla yan çantalar bile yok artık... bi ben varım aksesuar.. ben de 30 yaşınada saç sakal bi adamım işine gelmem... :mrgreen:

aidikurt
21.Mart.2007, 13:05
iyi günlerde kullanman dileğiyle raptor camiyası çok hızlımı büyüyor ne ?

Kino
21.Mart.2007, 14:15
aaa benim motorumun aynısı wallaaa :lol:
allah kaza bela vermesin kardeşim RR ilen mutlu mesut uyum içinde yaşayasın.

Baba adamın yakasıyla işim yok, çantaları alıp getcem o kadar :) ama sırf senin büyük hatrına bırakıyom bak, yoksa yatardım çamura ölene kadar ;)

thoraman kardeş sen tayfunumu yorma abicim motoru bir ara beyoğlu /istiklal caddesine park ediver şöyle yarım saat 1 saatliğine çantaların üstüne bir de kurdela falan da koy hediyelik paket olsun

bende de çanta falan var hatta içi coğu zaman dolu oluyor eldivenler yüz koruma gözlük falan (promosyonlu yani) banada ugrayabilirsin diyecem ama teeeee Mersin be abicim kuş uçmaz kervan geçmez yine de tercih senin altında ATV var
bu arada ben çantaları soğuk kaynak yaptırmıştım :mrgreen: :mrgreen:
başka aksesuar dersen de agresus gibi ben varım saç sakal ama agresusdan genç :mrgreen: sonuç : işine yaramaz

ÇeLeBi MuRaT
21.Mart.2007, 14:27
Kardeş hayırlı olsun.. Ama benim atın adını çalmışsın bak noter tasdikli benim atın adı Küheylan adımızda boşuna çelebi murat değil haaa :scared:

Tayfun
22.Mart.2007, 00:18
Öldürdünüz beni ya, kahkahaya boğuldum resmen burda :D :D :D :D :D :D :D çok düşündüm taşındım agresusun sakalını almaya karar verdim, kino abicim seni olduğun gibi yürütücem, nedenini sorarsan aramızda olmalısın ;) motorun olmasada olur benim motor senin motor sayılır, agresusun sakallarıda taktım mı 2 canti gezeriz beyoğlunda :D olma mı ?

thoraman
22.Mart.2007, 00:45
tayfun kardeş sanada çantaların en güzelleri nasip olsun işallah:) elim bollaşırda kendi çantalarımı alırsam bunlar sana hediyem olsun;)

hepinize iyi dilekleriniz için çok teşekkürler bende umarım en kısa zamanda aranıza katılırım gezmelerde tozmalarda ama azcık daha kapmam lazım pazartesi akşam ilk defa bindim üstüne bugün okula gidip gelmeye başladım valla tıngır mıngır hadi bakalım hayırlısı:)

okan
22.Mart.2007, 13:50
tayfun kardeş sanada çantaların en güzelleri nasip olsun işallah:) elim bollaşırda kendi çantalarımı alırsam bunlar sana hediyem olsun;)

hepinize iyi dilekleriniz için çok teşekkürler bende umarım en kısa zamanda aranıza katılırım gezmelerde tozmalarda ama azcık daha kapmam lazım pazartesi akşam ilk defa bindim üstüne bugün okula gidip gelmeye başladım valla tıngır mıngır hadi bakalım hayırlısı:)
kardeşim acele etme yavaş yavaş ... başına ters bi iş gelmeden öören...soğursun soora motordan... :(

Tayfun
22.Mart.2007, 14:40
Thoraman kardeşim, bizim için çanta o bu önemli değil, önemli olan bir arada olmak, gitmediğimiz yer bizim değildir hesabı her yeri 30-40 regalci olarak feth etmektir :) sen daha yeni çeri ocağındasın, tımarlı sipahi oldunmu artçını kara murat yapıcaz senin ona göre işi kapmaya bak ;)

Kino
22.Mart.2007, 18:07
thoraman kardeş dedigin gibi tıngır mıngır gayet şık ve güzel harikasın :wink:

tayfun bana uyar istiklal caddesinde turlarız

yürüüü be tayfun kim tutar biziiii beyoğlu kork biz geliyoruzzz 8) bu ben 8) bu sen 8) 8) bunlar kim :?

okan
22.Mart.2007, 18:27
thoraman kardeş dedigin gibi tıngır mıngır gayet şık ve güzel harikasın :wink:

tayfun bana uyar istiklal caddesinde turlarız

yürüüü be tayfun kim tutar biziiii beyoğlu kork biz geliyoruzzz 8) bu ben 8) bu sen 8) 8) bunlar kim :?
biri ben 8) .. biride da agresus 8) ...puhahahaha......

Tayfun
22.Mart.2007, 23:06
Tamam babacanlar 4 kişi olduk çıkarın ıstakaları hemen :D

police96
25.Mayıs.2008, 23:30
Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

kıvılcım
26.Mayıs.2008, 02:06
allah kaza bela vermesin güle güle kullan.

carvalho
26.Mayıs.2008, 08:55
Topik hortlatmayalımmmmm !!!!

Topik kilitlenmiştir...