PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kullanmadığınız Sert Çantaların Kilitlerine Talibim

ugurcuk
19.Ocak.2008, 03:36
başlıktan anlışılacağı gibi motorlarımızın orjinal sert çantalarının kilidi lazım bana yardımcı olabilecek kimse var mı????
kilit ve anahtarları lazım...

Tayfun
19.Ocak.2008, 04:36
Normalde kimse vermek istemez bunları sanırım, ancak kaza yapmış ve çantaları kullanılamaz durumda olanlar verebilir bence kilitlerini, bi ali ustaya sor derim, çıkarsa onda çıkar, ama bulursan sıfırından pahalıya verir ona göre :mrgreen:

ugurcuk
19.Ocak.2008, 14:32
ali abiye sordum :D dediğin gibi pahalıya veriyor :D belki vardır birileri evinde deposunda bi kenarlara atmış kullanmayan :D

okan
19.Ocak.2008, 15:04
başlıktan anlışılacağı gibi motorlarımızın orjinal sert çantalarının kilidi lazım bana yardımcı olabilecek kimse var mı????
kilit ve anahtarları lazım...olm buraya kadar geldinde niye söllemedin...bende var..ama ilk çıkan çantalardan dar tip...işine yararsa hallederis...

ugurcuk
19.Ocak.2008, 15:05
kilidim yeni bozuldu abi napiim :D ilk çıkan dar tiplerin kilitleri bizimkilere uymuyor bildiğim kadarıyla abi. oyuzden saolasın bana yeni tip kilit lazım :D

okan
19.Ocak.2008, 15:06
iyi iyi temam... kolay gele... :mrgreen: bi ördek bulupta veremedik zaten... üste para verecem alana... :mrgreen:

Tayfun
19.Ocak.2008, 17:16
kilidim yeni bozuldu abi napiim :D ilk çıkan dar tiplerin kilitleri bizimkilere uymuyor bildiğim kadarıyla abi. oyuzden saolasın bana yeni tip kilit lazım :D

:idea: Bence o kilitlerin yerine soyunma dolaplarının kilitşerinden uydurulabilir, ama üzerinde azcık oynamak gerekir.

yenikoylu_ua
20.Ocak.2008, 00:59
iyi iyi temam... kolay gele... :mrgreen: bi ördek bulupta veremedik zaten... üste para verecem alana... :mrgreen:

Kaç para veriyon üste değicek bi rakamsa ben alır saklarım evde

okan
20.Ocak.2008, 01:02
kaça anlaşırsak abiciim..sen sölle... :mrgreen:
la nası iş bu yaa .. satmak bilem dert oldu.... :mrgreen:

ugurcuk
20.Ocak.2008, 04:14
abi kargo senden bana 70ytl ver ben alırım o çantaları

hakkı
22.Ocak.2008, 15:44
arkadaşlar banada bir çift kırmızı çanta lazım, kullanmayan varsa alabilirim. deri çantalardan sıkıldım, birazda sert çanta kullanmak istiyorum.

lunatic
22.Ocak.2008, 22:35
iyi iyi temam... kolay gele... :mrgreen: bi ördek bulupta veremedik zaten... üste para verecem alana... :mrgreen: Quanta belki alır senin çantaları