PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Suçlu Kim ?? Otoparkdaki Kara Kedi :)

HONEY
20.Ocak.2008, 02:45
Bugun birşeyler olacağını otoparka girdiğimde karşıma çıkan kara kediden hissetmiştim :)

Uğursuzluğu yok etmek için saçımı bile çektim valla :)

Bi arkadaşımla okmeydanı feyizoğluna gitmek için m.köyden yola çıktık bir ara arkadaşım arkada kaldığı için biraz beklemek için okmeydanındaki vergidairesini 100 metre geçip çok yüksek olmayan kaldırıma çıkım dedim. Kaldırıma çok paralel girdiğimden ön teker tam çıkamadı ve kayıp asfaltı öptüm :)

Motorun ön teker kaldırımda arka teker asfalta kalacak şekilde yattı ( ben yatırmadım :) burada otoparkdaki karşıma çıkan kara kedi devreye giriyor )

Allaha şükür bana ve raptoruma hiç birşey olmadı sadece motor koruma demirinde 1 cm lik çizik oldu :)

9.000 km yaptığım raptorumda ilk yeri öpüşüm oldu işallah bu ilk ve son olur herkese kazasız belasız keyifli sürüşler

Düşmede aldığım ders :

o kara kedi tekrar otoparkda önüme çıkarsa o gün motora binmicem :)

dağcı
20.Ocak.2008, 02:56
geçmiş lsun...
kediiii piiisttt...

orkun
20.Ocak.2008, 14:34
geçmiş olsun..
bi dahaki sefere kediyi ez istersen [smilie=redcolorz3_pdt_12.gif]

Batis
20.Ocak.2008, 15:38
Geçmiş olsun.

BULL
20.Ocak.2008, 17:09
geçmiş olsun kardeşim

gördünmü bak lahmacuncular neden düşman bu kedilere :P :P :P

Tayfun
20.Ocak.2008, 21:13
Sen neden düşmansın lahmacunlara bülom :P sanada geçmiş olsun şefim, allah beterini yaşatmasın inşallah.

carvalho
21.Ocak.2008, 00:29
Kedidir kediiii :)
Honey kardeşim, geçmiş olsun çok...

yenikoylu_ua
21.Ocak.2008, 00:34
Geçmiş olsun kardeşim allah beterinden saklasın

BULL
21.Ocak.2008, 02:36
Sen neden düşmansın lahmacunlara bülom :P sanada geçmiş olsun şefim, allah beterini yaşatmasın inşallah.
ben lahmacunlara düşman değilimki!!!
neden olayım :mrgreen:
lahmacuncular kedilere düşman
lahmacuncunun çok olduğu yerde kedi nüfusu az olur :P

agresus
21.Ocak.2008, 03:44
Mevlam beterinden saklasın Honeyim... yine de sen ezme o kediyi gördüğünde, yazıktır heyvana...

tayfunum zabitim sen ne dion yawww... adamın aboneliği bilem vardır lahmacuncularda... maşşallah bi gırtlak bi dalak, bi mide varki beyimde Allah muhafaza seni beni bilem yer şaşırırsın... hoş bi ara beni yemeye kalktıydı Bodrum cafede de neyse ii yırtmıştım... :mrgreen: