PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut' tan herkese merhaba

Umut
21.Ocak.2008, 04:11
Arkadaşlar hepinize merhaba, ben Umut,
Haklısınız ben hiç yazamadım, :( İş değiştirme ve nişan bozma , askerliği bitirme, tekrar iş arama-bulma-bunalma gibi gibi bir dizi can sıkıcı meşgalelerim vardı, tekrar pardon. Diğer taraftan herkezle yüz yüze de tekrar da olsa tanışmak isterim yeter ki regal ' im çalışsın:(( Ankara dışındaydım iki ay gibi bir süre ile çalıştıramadım Tekrar denediğimde bujileri de değiştirmiş olmama rağmen çalışmıyor. Sanırım bir doktor yüzü görmesi gerekecek.:(
Sizlere biraz kendimden bahsetmek isterim. Yabancı dil öğretmenliği yapıyorum. İng. Alm. ve Türkçe dersleri veriyorum. İşimi severek yapanlardan olduğum için kendimi şanslı sayıyorum. Ankara da batıkent' te yim. Buralarda da pek regal'ci arkadaşım yok:( Gerçi Mehmet abi batıkent'teydi sanırım. Sadece bir kere Shell' deki toplantınıza gelebilmiştim..o da arabayla :P) Tam tarih hatırlayamadım..?) Müziği pek severim, zira gitara merakım var, dahası dalış yaparım nadir de olsa, bi de ah bi çalışsaydı regal' im.. Motora binmeyi seviyorum. 2006 nın sonunda aldım, Halil isimli bir vatandaştan. Belki de grubunuzdaydı, kim bilir? Çok istemiştim, çok hevesim vardı, vee işin aslı hayal gerçek oldu, zira hayatımda ilk defa böyle bir zevk tadıyordum. Tıpkı hayal ettiğim gibi:) Beklediğimden de iyiydi hatta. Tek korkum motorun malumunuz 'Çin' olmasıydı ki benim de acemiliğimle birleşince de şu anda olduğu gibi çalışmıyor bazen. Tecrübeli regalcilerden, öneriniz olur mu bana? :(( umarım çalışır, hepinize selamlar saygılar, görüşmek, tanışmak ve muhabbet dileğiyle..
Umut

dinyeper
21.Ocak.2008, 10:44
hocam hoşgeldin aramıza.toplantılarımıza katılman dileğiyle.çalışır hiç merak etme sen.kendi için söylemiyorum ama gruptaki arkadaşlar hallederler...

tt06
21.Ocak.2008, 12:12
Hoşgeldin Umut Evrim Kardeşim valla uzun süredir ne ses ne soluk Çıkıyodu.

Arkadaşlar hepinize merhaba, ben Umut,
Haklısınız ben hiç yazamadım, :( İş değiştirme ve nişan bozma , askerliği bitirme, tekrar iş arama-bulma-bunalma gibi gibi bir dizi can sıkıcı meşgalelerim vardı,
Hayırlısı olsun ne diyelim Umut.

Senin Motorunun büyük bi ihtimalle bujilerinin değişmesi gerekiyor. Değiştirsen tık diye çalışması lazım yani bildiğim kadarıyla senin motorda bir sorun yoktu.
Birde sana bir hatırlatma da bulunayım uzun süreli motoru çalıştırmayacağın durumlarda benzin musluğunu kapatıp motoru çalıştırır karb. deki benzini tamamen bitirsen bujileri korumuş olursun.
Neyse hoşgeldin kardeş

Türkay

alper_tim
21.Ocak.2008, 13:12
aileye hoşgeldin dostum
motorun normalde bujileri değiştin mi hemen çalışması lazım ama başka bi sorun mu oldu acaba depoyada bak benzi,n bitmesin hehehe

kaanka
21.Ocak.2008, 21:09
hoşgeldin... umarım biran önce çalıştırırsın motorunu 8)

orkun
21.Ocak.2008, 21:25
aramıza hoş geldin
ümarım problemlerin kısa sürede hallolur

carvalho
21.Ocak.2008, 21:41
Hoşgeldin umut kardeş. Umarız keyif alırsın bu paylaşımdan.

Kişisel profil bilgilerini güncellersen (avatarın altındakileri, görünen) seviniriz...

hakkı
22.Ocak.2008, 14:02
hoş geldin Umut,
motorun kısa zamanda çalışır, önemli birşeyi olduğunu sanmıyorum. bazen buji değiştirmek yetmez, depodaki benzinde bozulmuş olabilir. bence öncelikle karbüratörün tahliyesini açarak karbüratördeki birikmiş benzini boşalt. bujilerini temizle ve tekrar çalıştırmayı dene. eğer çalışmazsa yani çalışmaya çalışıpta ateşleme yapmazsa benzinide değiştirmek gerekir.

yenikoylu_ua
22.Ocak.2008, 14:53
Aramıza hoşgeldin inşallah hayattaki aksiliklerin motorunun çalışmasıyla son bulur

RoS
22.Ocak.2008, 20:42
HoŞ GeLdin....