PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka Bagaj ?

mes
13.Şubat.2007, 21:35
arkadaşlar bize bütün aksesuarlardan önce sisi bara ekli port bagaj lazım.Uzun yolda çok gerekli .Derhal edinmemiz gerek ben araştırdım küçücük demir parçası için givi dünya para istiyor....İstanbul da bi araştırabilir misiniz lütfen.Benim çok ihtiyacım var onsuz olmuyor...sevgiler

okan
14.Şubat.2007, 11:25
3 lü çanta kombinasyonu için çok gerekli ..helede artçı varsa o zaman uzun yolda muhakkak lazım olan bişi ..iyi bi model bulabilen varsa mesutda sonra benide yazın ..

caser
19.Şubat.2007, 14:59
Bildiğim kadarıyla '' aslanburçlu'' nun portbagajı vardı. O bu konuda yardımcı olabilir.

aslanburclu
19.Şubat.2007, 22:17
arkadaşlar bakım benim resimlere sonra sorun soracaklarınızı

nmurataydin
20.Şubat.2007, 00:48
arkadaşlar bize bütün aksesuarlardan önce sisi bara ekli port bagaj lazım.Uzun yolda çok gerekli .Derhal edinmemiz gerek ben araştırdım küçücük demir parçası için givi dünya para istiyor....İstanbul da bi araştırabilir misiniz lütfen.Benim çok ihtiyacım var onsuz olmuyor...sevgiler
selam mes eğer yaptırmayı düşünüyorsan sana fikir verebilir bir ara ben düşünüyordum ama pek uğraşamadım ama RR nin orjinal portselesinin resmi ekte..bir sitede bulmuştum..
http://img233.imageshack.us/img233/7374/raprack11yd8.th.jpg (http://img233.imageshack.us/my.php?image=raprack11yd8.jpg)

mes
20.Şubat.2007, 00:56
sevgili murat kardeşim senin bu bulduğun resmi ben de bulmuştum ancak gerçekleştirmek zor.Givinin sordum baya yüksek bi fiyat çektiler.Sen bana bi zahmet bi tane yaptırırsan pazar günü geldiğimde alırım:))) ilgin için çok teşekkür ediyorum.Sağol,varol

aslanburclu
21.Şubat.2007, 01:46
arkadaşlar istanbulda ham demiri nikelanj kaplıyan tanığı veya bilgisi olan varmı

emrahkucukgirgin
22.Şubat.2007, 14:37
Regal aksesuarları satan MOTOHOBİ ile temasa geçin. onların kromcuları var... Kendi ürettikleri cam ve diğer aksesuarların kromlarını yaptırdıkları yer var...

okan
24.Şubat.2007, 15:19
Regal aksesuarları satan MOTOHOBİ ile temasa geçin. onların kromcuları var... Kendi ürettikleri cam ve diğer aksesuarların kromlarını yaptırdıkları yer var... emrah kardeşim motohobinin sitesine ulaşılamıyor .. daha öncede bi alışverişim olmuştu kemal abiyle .. bencede bu işi en iyi yapacak adam o dur ..orijinali neyse yapar...sende telefonu varmı kardeş ben kaybetmişimde veya mail adresi falan da olur...bana bu aparat çok lazım oluyor...

yasinsubay
24.Şubat.2007, 23:30
Eger alcak olanlar olursa 1 tane de ben almak istiyorum sevgili arkadaslar beni unutmayın

spydx
25.Şubat.2007, 00:13
selam valla o port bagajdan bende istiyorum yaptırabilen varsa haberimiz olsun...... ben yaptırabilirsem haber veririm.. :)

aslanburclu
25.Şubat.2007, 01:00
emrah kardesim MOTOHOBİ nerde mümkünse adresini yazarmısın

emrahkucukgirgin
26.Şubat.2007, 10:44
Buyrun Beyler:

Aydınlık evler mah. Selçukbey cad. Uğur sok. No:8/2 Küçükyalı / İstanbul

Tel: 0216 4833938

gsm: 0535 5676555

Googledan zar zor buldum valla...

Ne oldu acaba weblerine..

turlabo
26.Şubat.2007, 16:43
ARKADAŞLAR BU KONU İÇİN İZMİRDE R&R HAMİT HOCA İLE GÖRÜŞECEĞİM SANIRIM O HALLADER.SANMAM KESİN HALLADER
ŞİPARİŞLERİ ALAYIM :D

yasinsubay
26.Şubat.2007, 20:05
Sen once bi yaptır gorelim de sonra biz de isteriz :D

mes
26.Şubat.2007, 20:11
Turlabo bana hemen lazım...Yaptırabilirsen harika olur.Ama bu sefer parasıylan kardeşim.Yoksa kabul etmem. :D

okan
26.Şubat.2007, 20:17
malı görelimm... :D :D :D

yasinsubay
26.Şubat.2007, 20:20
evet abi hakikaten malı gorelim alıcı cok olur :D

aidikurt
27.Şubat.2007, 01:42
emrah kardesim MOTOHOBİ nerde mümkünse adresini yazarmısın
baba carrefour buluşmasında selçuğu almıştık ya hemen orası mtohobiydi.

turlabo
27.Şubat.2007, 13:47
bugun özellikle gideceğim yanına bu kadar taleb olduktan sonra. :D :D
mes para dediğin nedir ki gönüller bir olsun :+1:

spydx
07.Mart.2007, 16:57
arka sisi barı yaptıran yok mu arkadaşlar kimse halledemeyecek galiba bizim tornacı burhan ustanın ellerine düşecez galiba.....

okan
17.Mart.2007, 18:09
arka sisi bar yükseltme operasyonu... şimdi içinizden olmamış diyenler olabilir ama daha tam bitimiş diil... arka duble çanta ve yaslanma yeri komple koltuk şeklinde deri olacak....
şimdi komtanım beni ele verme dedi ama ben ipucu veriiimm .. baş harfi yaşar gomtan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ellerine sağlık komtanım beni çok mahçup ettiniz ... o kadar emeğinizin karşılığında söylenecek bi söz bulamıyorum... yaa bayaaa bi iş varmış valla çok uuraşmışınız .... :cheesy: :cheesy: budur işte motosiklet kardeşliği...
http://upload7.postimage.org/244836/sisibar1.jpg (http://upload7.postimage.org/244836/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/244874/sisibar2.jpg (http://upload7.postimage.org/244874/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/244896/sisibar3.jpg (http://upload7.postimage.org/244896/photo_hosting.html)

agresus
17.Mart.2007, 20:17
yaw bu ne olmuşş böööleee... artıkın kargoyu da yükseltirsin sen... aman tünel ve köprü altlarına tikkat... :mrgreen:

aidikurt
17.Mart.2007, 20:44
valla baba güzel olmuşta agresusu dostum haklı körülerden falan giderken dikkat girmeden önce yüksekliğine bak takılmayasın :)

aslanburclu
17.Mart.2007, 21:20
hadi hadi koca dubleyi yiyince sırtına hiç bişey gözükmez

daha olmadı altan 5 cm keser olmadı bi beş cm. daha çünkü biz onu ortapedik yaptık. aynı ayarda 2 delik tamam .

hem siz bilmiyonuz mu k.denizli kardeşlerin boyları uzun olur uzun ha nerdenmi anladım uzun burunlu uzun boylu napalım yüce mevlam öyle yaratmış

pislik yapmayın güle güle kullansın kardeşim allah kaza bela vermesin.

ben hurdacı üye yasiz kıskanç üyelerrrrrrr.

karga misali efem peynir meselesi

okan
18.Mart.2007, 02:16
yaw bu ne olmuşş böööleee... artıkın kargoyu da yükseltirsin sen... aman tünel ve köprü altlarına tikkat... :mrgreen: bu gün alt geçitde biproplem yaşadım... polis durdurdu hoop dedi.. bu motor burdan geçmess.. dedim sen ne dion .. bu yükseltinin sen nerden geldiini bilionmu dedim...gomtanım yaptı onu dedim.. sen ne dion polis efendi dedim...( hohoyyytt çok attım ..) gomtanım ellerine sağlık ..

aslanburclu
18.Mart.2007, 09:38
arka çubuklar düşmüşmü ne

okan
18.Mart.2007, 13:59
arka çubuklar düşmüşmü ne yok düşmedi komtanım .. çantalarım gelmedi daha pazartesi gelecek.. o yüzden monte etmedim yerlerine...fulleyince bi resim daha atacam ....

emrahkucukgirgin
18.Mart.2007, 20:49
Çok güzel ve yaratıcı tebrik ederim... Ben çok beğendim..

ÇeLeBi MuRaT
18.Mart.2007, 22:31
Kargo filosunu kuruyo...DHL rakip belli ..

okan
18.Mart.2007, 22:49
Çok güzel ve yaratıcı tebrik ederim... Ben çok beğendim.. saol kardeşim...yaşar komtanımın ellerine sağlık ....
çelebim muratım sende rahat dur beaa.. savcılık ihbar kabul edecek .. maliye peşimize düşecek ... belgesis taşımacılktan alacaklar bizi sorguya neyin...sal bizi beaaa... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tan21
19.Mart.2007, 01:08
çantalar yüksek hızda düşebilir denge kaybı yapabilir ayrıca sisi bar fena değil ama motorun ruhunu fazla bozmamakda şart

emrahss
19.Mart.2007, 11:25
İyi olmuş bence, ama sırtlık şimdi çok küçük kalmış, döşemeciye gitmek lazım.

müslüm baba
19.Mart.2007, 11:28
Arka dayanma yastığı ufak kalmış, biraz uzun olsa güzel olabilir sanıyorum. Bu çalışmalar gerçekten çok güzel devam.

okan
19.Mart.2007, 11:43
Arka dayanma yastığı ufak kalmış, biraz uzun olsa güzel olabilir sanıyorum. Bu çalışmalar gerçekten çok güzel devam. daha tam bitirmedim müslüm baba onuda halledecem... bide arka duble çantası takılacak....zaten halletmem lasım .. hanım eline sopayı alacak yakında... :( :mrgreen:
tan 21 kardeşim çantalar düşer dediğin yan çantalarmı acaba .. tam anlayamadım...eğer yan çantaları dediysen onları çıkarttığım eski çantaların olduğu aparatlara monte ettim ... her yer çıkar onlar çıkmass.. :)

Kino
19.Mart.2007, 11:52
çok güzel olmuş yaşar komutanım iyi uğraşmış okan :!: :!: yaşar komutanımın değerini bil
bir güzellik yapmışsın yaşar komutanım ellerine sağlık

okan bu arada çantalarda güzel olmuş :cheesy:

artık birde merdiven lazım sana kargonun üstüne çıkıp halatlarla bağlamak için baba kargonun üstüne kümes hayvanlarıda horoz tavuk falan da koyarsın sen :mrgreen: aslında sağ tarafa birde tek teker romork nederler ona özel bir ismi vardır mutlaka

okan
19.Mart.2007, 12:00
çok güzel olmuş yaşar komutanım iyi uğraşmış okan :!: :!: yaşar komutanımın değerini bil
bir güzellik yapmışsın yaşar komutanım ellerine sağlık

okan bu arada çantalarda güzel olmuş :cheesy:

artık birde merdiven lazım sana kargonun üstüne çıkıp halatlarla bağlamak için baba kargonun üstüne kümes hayvanlarıda horoz tavuk falan da koyarsın sen :mrgreen: aslında sağ tarafa birde tek teker romork nederler ona özel bir ismi vardır mutlaka kino baba bu forumdaki bütün abilerimizin bütün kardeşlerimizin kıymetini biliyorus zaten.... ama dediğin gibi yaşar komtanımı aradığımda nerde yaptırdın diye soriim dedim ben sana yapar gönderirim deyince çok şaşırdım itiraf ediimm...

kargo işinde daha ilerlemeler var yanlız geçen gün cep telimi iş yerinde bıraktığım için çekemedim fotoyu ... tam bi sansasyon yaratacaktım o resimle.. ohaa demeyen kalmazdı yanii.... :mrgreen: :mrgreen:

okan
20.Mart.2007, 12:27
yaşar gomtanımın gönderdiği aparatları 12 cm kısaltım....ufak tefek bazı tadilatlardan soora .. son halimiz bu oldu...gomtanım bayaa uuraşmışınız ya ben kısaltırken bile 3 saatden fazla uğraştım...
bu gece görüntüsü...
http://upload7.postimage.org/290690/sisibar10.jpg (http://upload7.postimage.org/290690/photo_hosting.html)
bunlarda gündüz çektiklerim..
http://upload7.postimage.org/290712/sisibar20.jpg (http://upload7.postimage.org/290712/photo_hosting.html)
şimdi bi kaldı arka yaslanma yerine güssel bi deri yaslanmalık yaptırmak..
http://upload7.postimage.org/290730/sisibar30.jpg (http://upload7.postimage.org/290730/photo_hosting.html)

emrahss
20.Mart.2007, 15:22
Abi, çanta uykarıda kalmış gibi. Motorun dengesini bozmadı mı. Yüklü olarak hesap ediyorum.

okan
20.Mart.2007, 15:29
arka duble çantayı kasktan başka bişiyle doldurmayı düşünmüyorum... ama yükseklik olayı biras benide rahatsıs ediyo... bi förmül daha geliştirecem onun için... :?

emrahss
20.Mart.2007, 19:18
Kask için büyük di mi ya. Kırılma ama bi tuhaf olmuş. Arka çamurluğun üstüne gelecek şekilde bi aparat yapsan daha şık olma mı? Daha alçakta kalsa. Ama çanta takımı yakışmış. Sen nası getirttin oraya?

okan
20.Mart.2007, 19:55
az bişi yüksek oldu ayarlayacam gomtanım..

aslanburclu
20.Mart.2007, 20:30
okancım güzel olmuş destek cubuklarının deliklerini biraz daha aşağıdan del. bu deldiklerin açısız olmuş çantalara gelen taraf deliği açılı delki düz dursun şu anda arkaya yatık duruyo anladın sen hadi bakem başla yine çalışmaya boyu kısaltma derim

valla hanımda baktı ya bu bizim motor değilmi ne zaman oraya ve kimle gönderdin dedi çıktı

okan
21.Mart.2007, 00:36
bende ölle yapacam zaten komtanım... son ayara kadar indirecem aşşa .. stop lambasınıda ilave takacam.. yan çantaların arka ceplerine düşünüyom ama bi sakıncası olurmu bilmiyorum... aslında komtanım sen yapsanda bizde ona bakarak yapsak :mrgreen: nasıl fikir ama.. :roll: :roll: :mrgreen:

Tayfun
21.Mart.2007, 01:46
Şef bişe soracam, çantalar gerçekten çok şık ve güzel durmuş ama dikkat ettiğim birşey var, yan çantaları heybe gibi arka koltuğun üzerine koymuşsun motorla hiçbir bağlantısı yok sanırım, motoru biryerde bırakıp işini görmeye gitsen çalınma ihtimali çok yüksek böyle, çalacak olanın tek yapacağı motorun sahibiymiş gibi yanına gelip heybeyi kaldırmak ve gitmek, sizcede bu kadar kolay olmazmı arkadaşlar :?

aslanburclu
21.Mart.2007, 08:53
stopu arkaya al arkaya yani kabloların uzadığı kadar geriye

okan
21.Mart.2007, 11:34
Şef bişe soracam, çantalar gerçekten çok şık ve güzel durmuş ama dikkat ettiğim birşey var, yan çantaları heybe gibi arka koltuğun üzerine koymuşsun motorla hiçbir bağlantısı yok sanırım, motoru biryerde bırakıp işini görmeye gitsen çalınma ihtimali çok yüksek böyle, çalacak olanın tek yapacağı motorun sahibiymiş gibi yanına gelip heybeyi kaldırmak ve gitmek, sizcede bu kadar kolay olmazmı arkadaşlar :? taffunum zabtiyem .. çantaları ölle bağladımki ben bile sökemem artıkın....şimdi şölle oluyo... eski çantalar var ya hani orijinal olanlar onların demir aparatları duruyo farkettiysen...o aparatların vida yerlerine denk gelen yerlere delik açtım matkapla .. aynı yerlerden vidaladım eski çantaların aparatına ....yani her bi çantada 4 adet somunlu civata var .. hadi gelde sök bakalım sana 1 saat müsaade...zuhahahaha...ayrıca içinde normal 2 ağız anahtar da dönmüyö kurmalı anahtar olması lasım... :evil: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aidikurt
21.Mart.2007, 13:21
valla güzel bir kombinasyon olmuş arka çantayıda aşağıya alınca harika olucak

Tayfun
21.Mart.2007, 23:32
Şef bişe soracam, çantalar gerçekten çok şık ve güzel durmuş ama dikkat ettiğim birşey var, yan çantaları heybe gibi arka koltuğun üzerine koymuşsun motorla hiçbir bağlantısı yok sanırım, motoru biryerde bırakıp işini görmeye gitsen çalınma ihtimali çok yüksek böyle, çalacak olanın tek yapacağı motorun sahibiymiş gibi yanına gelip heybeyi kaldırmak ve gitmek, sizcede bu kadar kolay olmazmı arkadaşlar :? taffunum zabtiyem .. çantaları ölle bağladımki ben bile sökemem artıkın....şimdi şölle oluyo... eski çantalar var ya hani orijinal olanlar onların demir aparatları duruyo farkettiysen...o aparatların vida yerlerine denk gelen yerlere delik açtım matkapla .. aynı yerlerden vidaladım eski çantaların aparatına ....yani her bi çantada 4 adet somunlu civata var .. hadi gelde sök bakalım sana 1 saat müsaade...zuhahahaha...ayrıca içinde normal 2 ağız anahtar da dönmüyö kurmalı anahtar olması lasım... :evil: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Baba büyüksün diyorum başka birşey demiyorum valla, çok güzel bir fikir gerçekten, çantalar delik açısından deforme oluyor ama o kadar kusur kadı kızındada var, peki bu çantaları çamulandıktan sonra temizlemek zor değilmi ya, neticede deri kiri tutar biraz.

Topuz
22.Mart.2007, 00:21
arkadaşlar,

uzun zamandır scooter larda görüp imrendiğim bir durum var. regallerin arkasına arka bagaj monte edilebilir mi? diyebilir siniz ki.. buna gerek var mı? ben bunu en çok kaskı koymak için düşünüyorum. yan çantaları olanlar.. bir çok malzemeyi bunların içine koyabilirler ama.. kaskı ne yapıyorlar? kaskı motor üzerine koyarak.. 1--2 saatliğine bir yerlere gitmek beni ürkütüyor. çoluk çocuk kaskı kurcalayabiliyor. vizörü ile oynuyor. vizör çizilebilir.. kıralabilir. hatta kask motosiklete kilitli bile olsa çalınabilir. ne de olsa orta halli bir kask 150 tl ve üzeri. az para değil. bu nedenle genelde kask elimde dolaşmak zorunda kalıyorum.

arka bagaj, touring motosikletlere çok yakışıyor. bizim regaller klasik tarz olduğu için, hep yan çantalar ile birlikte düşünülüyor ve imkanı olan derhal yan çantalar takıyor. ancak, regallere arka bagaj takılsa nasıl olur? yapan var mı? ne dersiniz?

aslanburclu
22.Mart.2007, 00:27
topuz kardeş valla hırsız kafaya koyduysa çantayıda götürür
ama arkaya biraz tadilatla güzel oluyor

arka barın alt bağlantıyla arasına ufak bir aparat tamam nasılmı bizim önceki forumları incele

okan
22.Mart.2007, 13:45
Kask için büyük di mi ya. Kırılma ama bi tuhaf olmuş. Arka çamurluğun üstüne gelecek şekilde bi aparat yapsan daha şık olma mı? Daha alçakta kalsa. Ama çanta takımı yakışmış. Sen nası getirttin oraya? gomtanım parasını çıkardım gönderdiler .. önce 2 çantayı almıştım ....sonrada arka duple çantayı istedin kargoyla geldi .. saolsun yaşar gomtanımda sisi barı yapıp gönderdi(ellerine sağlık) ...şimdi ufak tefek ayarlar kaldı aşşağı dooru indirecem arka çantayı...
soora yine atacam fotosunu sizlerle paylaşacam... :cheesy: :cheesy:

Tayfun
22.Mart.2007, 14:33
Peki 1 soru daha, bu çantalarda kilit sistemi varmı peki, içinde eşyalarımız varken kilitleyip gönül rahatlığı ile bir yerlere bırakıp gidebilirmiyiz motoru?

okan
22.Mart.2007, 15:37
Peki 1 soru daha, bu çantalarda kilit sistemi varmı peki, içinde eşyalarımız varken kilitleyip gönül rahatlığı ile bir yerlere bırakıp gidebilirmiyiz motoru? kilit yok dostum ...allaha emanet... :)

Topuz
22.Mart.2007, 19:32
aslanburclu;

bahsettiğiniz önceki forum sayfalarını kurcaladım. "artçı koltuğu modifiyesi" başlığı içinde GOKHAN arkadaş yapmış. artçı koltuğu modifiye edilirken.. bagaj da takmış tabii ki. güzel olmuş, ben çok beğendim. benim istediğim tam da böyle bir şey idi. demek ki oluyormuş. bakalım biz nasıl halledecez? GOKHAN dan yardım mı istesek nedir? gerçi nasıl yaptığını tarif etmiş ama.. tarifle pek arif olamayacaz gibi.. :)

http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=43-artci-koltugu-modifiyesi.html

aslanburclu
22.Mart.2007, 21:03
bide okanın forumunu incele

Tayfun
22.Mart.2007, 22:40
Peki 1 soru daha, bu çantalarda kilit sistemi varmı peki, içinde eşyalarımız varken kilitleyip gönül rahatlığı ile bir yerlere bırakıp gidebilirmiyiz motoru? kilit yok dostum ...allaha emanet... :)

Bu kötü işte ya, peki buna zihni sinir procesi uydurulabilirmi, veya asma kilit taksak :shock:

okan
22.Mart.2007, 23:12
asma kilit olmasında .. bekçi tutalım maaşlı... :mrgreen: :mrgreen:
ayrıca eve tam 9 da geldim .. çantaları tam istediğim şekilde yaptım yarın fotoluucam inşallah.... şimçik tam goldfik oldu motürüm... :mrgreen:

Tayfun
22.Mart.2007, 23:15
Tamam şef, ayda 1000 ytl maaş verirsen istediğin her yerde başında beklerim valla çantaların, hatta özel şöferliğinide yaparım :D

okan
22.Mart.2007, 23:36
Tamam şef, ayda 1000 ytl maaş verirsen istediğin her yerde başında beklerim valla çantaların, hatta özel şöferliğinide yaparım :D 1000 ytl mi.. çüşşşş... biz belediyemiyis be kardeşim tayfunum....şu anda kıçımısı yırtıyos o parayı kazanamıyos esnaf halimizle.... :(

okan
22.Mart.2007, 23:38
ben şu anda arka duble çantaya kaskımı koyabiliyorum .. çok da rahat oldu... :cheesy:

aslanburclu
22.Mart.2007, 23:44
bacakları kısalttınmı okan veya delikleri aşağı aldınmı

okan
22.Mart.2007, 23:54
bacakları kısalttınmı okan veya delikleri aşağı aldınmı komtanım şööllle yaptık:
arka çubuklar için başka bi yere delik deldik... hani 2 vida üsüste duruyo yaa.. alt bağlantıda ...onun bi tanesini senin gönderdiğin çubuklara göre genişlettik ve çuk oturdu yerine ...bi arada 2 tane amörsör çubuğu alıp ...bi başka yerden destek yapacas... tahminim veya şölle söölim aklıma yatan yer... en alttaki sinyal kolları...oradan dik olarak yukarı çubuklara destek yapacass..o zaman çok daha sağlam olacak...yine söölim de komtanım ... elinize saglık valla çok şahane bi görüntü oldu.. yarın atarım siteye bakarsınız .. not verirsiniz.... :) arka çanta gözlerine veya arka sinyal demirlerinin oldugu yere 2 adet stop lambası takacass...o zaman güzellik yarışması yolu açılyo bize... :)

Tayfun
23.Mart.2007, 01:17
Valla ben annamam :hayir: amme hizmeti yapıyos burda, işçiyim haklıyım söke söke alırım :D

aslanburclu
23.Mart.2007, 01:45
arkadaşlar artık çağ atladık ya ne bekçisi güvenlik görevlisi veya güvenlik görevlileri diyeceksiniz

Tayfun
23.Mart.2007, 01:48
O zaman ben güvenlik göreflisi zaptiye oluyom, çift sıfat tek iş ne güsel valla ;)

Tayfun
23.Mart.2007, 01:52
Okan baba demek sende afili bi capon motoru olsa yada harley, hem dünyayı hem bizi unutursun valla, maşşallah diyorum en aktif regalci ....

aslanburclu
23.Mart.2007, 01:58
okanbugün ist.da yağmur yağdı bizim orda bide seller aktı bizde oturduk hani derler fakir canı sıkılınca malıyla oynar diye bende aynen öyle yatım
motora bir devir göstergesi , şarj göstergesi , yeni bir km.saat tertibatı (oturunca göbekten göremediğim için tabii bizimki class ya) , aynı zamanda ısı muşirini elle devreden çıkarıp fanı devreye sokacak anahtar , 4 lü flaşör sistemi, arka sisi barla biraz daha oynayıp alttan destek ferdim, artcı koltuğunu çıkardım alt kısma yeni bir şase yapıp üstüne geniş bir oturma yeri , ön camı çıkarıp camcıdan 1 m2 kalın ve sert mika cam alıp özel ısıtıcı makinasıyla eyip yeni ön cam yaptım, sislere aküden direk devre çekip anahtarla çalışır duruma getirdim ya çok çalıştık cok

Tayfun
23.Mart.2007, 02:05
Baba naaptın sen 1 gün içinde, regal servisi alsana abi sen, başka yere gidene kadar sana geliriz, hiç olmazsa bildiğimiz insansın helal olsun valla...

agresus
23.Mart.2007, 02:48
Yaw delirdinis mi sizzz...??? ... buna hem makineyi emanet edip hem de maaş mı vercenissss... sosyal hak, mesai falan derken motor parasına gelcek aylığı... sona bi de sizi insan hakları mahkemesine "düzensiz çalışma şartları " falan gibi bi şiden şikayet edip her şeyinizide alcak... ben motoru satılığa çıkarıyom... kamyoncu olcam.. tırcı olcam... yok yok pilot olcam... kaçam bu adam motor iişini bırakana kadar.... :scared:

okan
23.Mart.2007, 10:29
Yaw delirdinis mi sizzz...??? ... buna hem makineyi emanet edip hem de maaş mı vercenissss... sosyal hak, mesai falan derken motor parasına gelcek aylığı... sona bi de sizi insan hakları mahkemesine "düzensiz çalışma şartları " falan gibi bi şiden şikayet edip her şeyinizide alcak... ben motoru satılığa çıkarıyom... kamyoncu olcam.. tırcı olcam... yok yok pilot olcam... kaçam bu adam motor iişini bırakana kadar.... :scared: hay ağzına sağlık canım gardaşım agresusum... nasılda özetledin adamın kalankterini bi çırpıda...bitirecek herif bizi yaaa.. 1000 ytl maaş... ciğerde kediye teslim üstelik.... kendini fortumla yıkayan adamdan ne beklenirki.... kesin üşütmüştür zattiii..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

okan
23.Mart.2007, 10:37
okanbugün ist.da yağmur yağdı bizim orda bide seller aktı bizde oturduk hani derler fakir canı sıkılınca malıyla oynar diye bende aynen öyle yatım
motora bir devir göstergesi , şarj göstergesi , yeni bir km.saat tertibatı (oturunca göbekten göremediğim için tabii bizimki class ya) , aynı zamanda ısı muşirini elle devreden çıkarıp fanı devreye sokacak anahtar , 4 lü flaşör sistemi, arka sisi barla biraz daha oynayıp alttan destek ferdim, artcı koltuğunu çıkardım alt kısma yeni bir şase yapıp üstüne geniş bir oturma yeri , ön camı çıkarıp camcıdan 1 m2 kalın ve sert mika cam alıp özel ısıtıcı makinasıyla eyip yeni ön cam yaptım, sislere aküden direk devre çekip anahtarla çalışır duruma getirdim ya çok çalıştık cok bunların hepiciini yaptıysanız bencede servislik alın komtanım.....daha bişi kaldımı yapacak.....ahanda son halimizin fotosu komtanım...
tayfunum zabtiyem sende bak, kask çok rahat sığıyo içine ....
sabah garajında uyandırmadan çektim fotolarını tipsizin...
http://upload7.postimage.org/339112/motorsonhali.jpg (http://upload7.postimage.org/339112/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/339116/motorsonhali2.jpg (http://upload7.postimage.org/339116/photo_hosting.html)

Kino
23.Mart.2007, 11:46
okan yan çantaların kapakları acılırken arka canta engelliyor değilmi tam anlamı ile acılmıyor galiba ama işini görüyordur tabii.

yasar komutanım allahtan 40ikindi yağmurları yok eskisi gibi yoksa RR trak diye HD olup cıkıverecek birden bire :lol:

okan
23.Mart.2007, 11:52
okan yan çantaların kapakları acılırken arka canta engelliyor değilmi tam anlamı ile acılmıyor galiba ama işini görüyordur tabii.

yasar komutanım allahtan 40ikindi yağmurları yok eskisi gibi yoksa RR trak diye HD olup cıkıverecek birden bire :lol:
kino baba ölle işimi aksatacak kadar etkilenme yok hepsi çok rahat açılıp kapanıyo....zaten esnek olduğu için bi sorun yaratmıyo..

Tayfun
23.Mart.2007, 12:53
Gerçekten çok güzel olmuş, aynı şekli bizim motorlardada görürsen hiç kısma okan baba, kıskandım valla :)

emrahss
23.Mart.2007, 12:54
Okan çok güzel olmuş bu sefer. Tebrik ederim. Bu arka çantayı çıkarıp altlığın detay fotolarını çekebilir misin, model amaçlı, çeşitli açılardan. Güle güle bin dostum.

Tayfun
23.Mart.2007, 12:59
Yok valla hala tash gibinim :evil:

okan
23.Mart.2007, 15:19
Tayfunum zaptiyem beendiğine sevindim .. çok saol.... :)
emrah komtanım bana o çantayı sök deme ne dersen de ... çünkü alttan plastik kelepçelerle tutturduk .. ama ölle üzerinden çekerek yardımcı olmaya çalışırım.... :)

aidikurt
23.Mart.2007, 15:33
okan kardeş şimdi süper olmuş valla bende aynısını yapıcam

agresus
23.Mart.2007, 15:34
Gardaşım , samsunlum.. maşşallah diyelim... deri çanta olayına girmeyi düşünmeyen biri olarak beni bile cezbetti... Elerine sağlık...

Gomtanım gıymetli... sen ne etmişsin harbiden yaw... du bak yarında yağmurlu hava... gelip makineyi oralara bi yere çekiimde bari canın sıkılmasın... sıkıldıkça bi iki bişi de benimkine takarsın... :mrgreen:

aidikurt
23.Mart.2007, 15:43
motora bir devir göstergesi , şarj göstergesi , yeni bir km.saat tertibatı (oturunca göbekten göremediğim için tabii bizimki class ya) , aynı zamanda ısı muşirini elle devreden çıkarıp fanı devreye sokacak anahtar , 4 lü flaşör sistemi, arka sisi barla biraz daha oynayıp alttan destek ferdim, artcı koltuğunu çıkardım alt kısma yeni bir şase yapıp üstüne geniş bir oturma yeri , ön camı çıkarıp camcıdan 1 m2 kalın ve sert mika cam alıp özel ısıtıcı makinasıyla eyip yeni ön cam yaptım, sislere aküden direk devre çekip anahtarla çalışır duruma getirdim ya çok çalıştık cok
baba valla helal yapılabilecek herşeyi yapmışsın peki bida hava yağmurlu olunca napıcan yapıcak bişey kalmamış keşke parça parça yapsaydın :cheesy:

okan
23.Mart.2007, 16:04
Okan çok güzel olmuş bu sefer. Tebrik ederim. Bu arka çantayı çıkarıp altlığın detay fotolarını çekebilir misin, model amaçlı, çeşitli açılardan. Güle güle bin dostum. emrah komtanımın ricalarını emir telakki ederekten çantayı tekrar söktüm be alt aparatlarını göstertiyoruumm... yaşar komtanım ellerinizden öperimm ...bu kadar olur yanii herkeşler hasta oldu sayenizde.... :cheesy: :cheesy:
burda sırıtan ben oluyorum...ehi ehi ehi...milleti çatlatmanın verdiği zevkle beraber.... :mrgreen: :mrgreen:

http://upload7.postimage.org/342428/okansisibar.jpg (http://upload7.postimage.org/342428/photo_hosting.html)
bu da yakın çekim....

http://upload7.postimage.org/342469/sisibar_A_plak.jpg (http://upload7.postimage.org/342469/photo_hosting.html)

emrahss
23.Mart.2007, 16:43
Okanım, çok teşekkür ederim dostum. Ben de şimdi burada bu işlerle uğraşabilecek bi usta bakayım. Gerçi arka tarafa hard case daha çok ilgimi çekiyor. Bu arada sen baya yakışıklı adammımışsın beyaa. :D

okan
23.Mart.2007, 17:08
Okanım, çok teşekkür ederim dostum. Ben de şimdi burada bu işlerle uğraşabilecek bi usta bakayım. Gerçi arka tarafa hard case daha çok ilgimi çekiyor. Bu arada sen baya yakışıklı adammımışsın beyaa. :D komtanım çantaları tümoparsandan başka yerden alma ....valla ben yan çantaları faramarz dan aldım kargodanda çantadanda kazık yedim haberin olsun...arka çantatıda tümoparsandan aldım.. saolsun yaşar komtanım benim bizim adımıza pazarlık etmişti...7 ytl ye geldi kargosu, öncekiler 35 ytl ye gelmişti...
ayrıca iltifatınızada teşekkürler komtanım.. az bişi saçlar döküldü az bişi de bira göbeemis var ölle böle idare ediyo işte.... 8) 8) 8) 8)

emrahss
23.Mart.2007, 17:30
Sen beni gör de ona bi daa göbek dicen mi bi daha düşün :D

Topuz
23.Mart.2007, 18:02
aslanburclu;

okan'ın topiği de okudum. http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=263-bir-sisibar-hikayesi-komtanim-ellerine-saglik.html bu konuda bayağı bir girişim olmuş. ama benim aklıma sisi bara ekleme olayı gelmemişti. ben sisi barın eklendiği yerden (çamurluk üstünden) bir aparat ile port bagaj düşünmüştüm. benden önce konu ile ilgili yazılanları inceleyince, epey zorlanacağım gibi gelmeye başladı. daha kolay bir yol yok mu.. hazır bir şeyler bulup montelemenin bir yolunu bulmam gerekiyor.

bu arada bu konuda burdaki topik ile birlikte iki topikde daha yazılmış oluyor. bunları tek bir topik altında toplayabilirse site yöneticileri daha iyi olur gibi.

Kino
23.Mart.2007, 18:56
birisi göbek mi dediiii :scared:

benim göbeğimin üstünde benim kücük kino oturup tv seyrediyor yaa bende aynı zamanda sehpa niyetine kullanıyorum otururken :mrgreen:

göbekte üstüme tanımam :+1:

aslanburclu
23.Mart.2007, 20:16
ya arkadaşlar bu akşam bizim birlikte yabancılarla bir sosyal aktifiye var benim son modifiye resimleri artık yarın atacam beni izlemeye devam edin

okan
24.Mart.2007, 00:00
ya arkadaşlar bu akşam bizim birlikte yabancılarla bir sosyal aktifiye var benim son modifiye resimleri artık yarın atacam beni izlemeye devam edin valla dört gözülen bekliyos gomtanım...bayaa bişiler yapmışın yine motürüne... :)

okan
24.Mart.2007, 01:24
anaaa biz konuyu başka yere kaydırmışıss.. adminim imparatorum...buraya taşınırmı aceba bagaj konusunun bi bölümü.. :( :oops: :pls:

Tayfun
24.Mart.2007, 03:47
Eh biraz kaymış :P

Tayfun
24.Mart.2007, 04:13
Valla olayı aştınız artık, yakında sizi çine regal designeri olarak çağırırlarsa şaşmayın valla :D

infinitedreams
24.Mart.2007, 13:33
aslanburclu;

okan'ın topiği de okudum. http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=263-bir-sisibar-hikayesi-komtanim-ellerine-saglik.html bu konuda bayağı bir girişim olmuş. ama benim aklıma sisi bara ekleme olayı gelmemişti. ben sisi barın eklendiği yerden (çamurluk üstünden) bir aparat ile port bagaj düşünmüştüm. benden önce konu ile ilgili yazılanları inceleyince, epey zorlanacağım gibi gelmeye başladı. daha kolay bir yol yok mu.. hazır bir şeyler bulup montelemenin bir yolunu bulmam gerekiyor.

bu arada bu konuda burdaki topik ile birlikte iki topikde daha yazılmış oluyor. bunları tek bir topik altında toplayabilirse site yöneticileri daha iyi olur gibi.
Komutanım;
Topuz'la birlikte ben de bir açıklama bekliyorum zat-ı alinizden. Hani bir çanta olsa, alsak taksak... 10 dakikamızı bile almasa. Sisi barla falan kasmasak... yemesek bir Pazar'ımızı. Var mı bir formulü?

Tayfun
27.Mart.2007, 20:23
Ekipte böyle sağlam insanlar olduğu sürece kesinlikle vardır bence...

okan
28.Mart.2007, 01:02
fuar zamları hayırlı olsun :!: :!: :!: :!:
15 gün önce aldığım arka duble çanta 63 ytlden 105 ytl ye çıkmış ....bu sadece benim dikketimi çeken bir şeydi.. kimbilir daha nelere zam yapılmıştır.... :(
hatta 83 ytl olan yan çantalar 139 a çıkmış fuar indirimi bu olsa gerek.... :( :( :evil:

Tayfun
28.Mart.2007, 22:35
Yanlış söyledin baba fuar BİNDİRİMİ olacak o ;)