PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YARDIM:Orjinal Yan Çantalar Nasıl Takılır?

dinyeper
26.Ocak.2008, 19:17
Arkadaşlar herkese merhaba.yeni aldığım regalin yan çantalı takılı değildi.Eski sahibi saolsujn bana o parçaları da verdi fakat nasıl takacağımı bilmiyorum bilen arkadaşlar yardım ederlerse yarın gündüzden takıp şöle küçük bi Ankara turu atıcağım.Teşekkürler

aslanburclu
26.Ocak.2008, 20:02
abisi verdiği çantaları tabi nikelanjlı demirleride olcak vidalarıda

demirlerin üzerine mika çantaları delikli yerler iç tarafa gelecek şekilde oturt ve vidala
çantaları demirlere vidaladıktan sonra koruma kısımları yani oval kısımlar dış taraflara gelcek şekilde çantaları ve bağlı demirleri (koruma) 2 arkayana yaklaştır ve hafif kaldır o koruma demirleri üzerinde boş kalan vida deliklerini motor üzerinde duran yani takılı vidalara denk getir sonra motor üzerindeki vidaları sök aralarına kutu koruma demirlerinin delikli kısımları üzerine denk getir ve vidaları tekrar sık valla hala yapamadım deme ...... yani kutuları demirlere demirleride motorun 2 arka yanına vidala.....

dinyeper
26.Ocak.2008, 20:21
ya yaşar abi bayağı jan janlı işmiş bu ama ben sabaha hallederim o işi...Çok teşekkür ederim saolun...

aslanburclu
26.Ocak.2008, 20:24
ya yaşar abi bayağı jan janlı işmiş bu ama ben sabaha hallederim o işi...Çok teşekkür ederim saolun...

şimdi deget diyecem ne janjanı valla mlz.leri tamamsa 15 dakika ...(tabii elin anahtar tutmaya yatkınsa)

dinyeper
26.Ocak.2008, 20:27
abi meslek temelinde anahtar aldığımız var tabi.tamam o zaman sabaha boğalım o işi

aslanburclu
26.Ocak.2008, 20:33
hadi kolay gelsin

Tayfun
27.Ocak.2008, 02:03
Çanta demirlerin varsa onları 2 sağdan 2 soldan 4 civatayla tutturuyorsun, bunlar zaten tamponun üzerindeki nikelajda takılı durumdalar, çantalarda herbiri 4 tane olmak üzere 8 tane civatayla yerine tutturuluyor, lego gibi aslında, en fazla yarım saatlik 1 iş ;)

aslanburclu
27.Ocak.2008, 18:17
Çanta demirlerin varsa onları 2 sağdan 2 soldan 4 civatayla tutturuyorsun, bunlar zaten tamponun üzerindeki nikelajda takılı durumdalar, çantalarda herbiri 4 tane olmak üzere 8 tane civatayla yerine tutturuluyor, lego gibi aslında, en fazla yarım saatlik 1 iş ;)

ya koçum tarif ettik ya bida ne uğraşıyon :cheesy: :cheesy: :cheesy:

dinyeper
27.Ocak.2008, 23:48
arkadaşlar ben bu yan sinyallleri sökemedim.artı bu sisy barın bir civatasını sökmek gerekiyo bi daha takmamak üzere.yani class model ile düz modelinki sanırım farklı ama nasıl takılacağını bilen varsa sevinirim.

dinyeper
14.Şubat.2008, 17:32
Arkadaşlar bu sinyalleri nasıl yan tarafa alacağım bana bi yardım edin?

altug
14.Şubat.2008, 18:50
ara parcası olması lazım oktay. onu araya takıyorsun yaklaşık 30 cm lik krom parça

Tayfun
15.Şubat.2008, 02:54
Arkadaşlar bu sinyalleri nasıl yan tarafa alacağım bana bi yardım edin?

Yan çantaları taktın heralde, arkada plakanın altına denk gelen yerde 20 cm lik krom bir parça var, sinyalleri bunun sağına ve soluna içinden civata ile takacaksın hepsi bu kadar.

dinyeper
15.Şubat.2008, 11:02
altuğ o parça yok ya bende.o parçayı bulmamız lazım.nerden bulacaz o parçayı?

VENOM
06.Mart.2008, 20:35
selam arkadaşlar bana çantaları birbirine bağlayan 20 cm'lik krom malzeme lazım çantaları söktüğüm zaman civatasını çıkarırken yamultup çöpe atmıştım çantaları takmaya karar verdim hafta sonu istanbula gideceğim hazır gitmişken alayım diyorum

Tayfun
06.Mart.2008, 22:52
İşin çok zor, ancak servisten bulursun oda ellerinde yoktur getirirler beklemen gerekir, hiç atılırmı o parça ya...