PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ibrahim ( BODRUM )

iskbdrm
28.Ocak.2008, 13:44
Öncelikle meraba . Ben Bodrumdan ibrahim. siteye üye olmama yardımcı olan forum yöneticimize burdan özellikle teşekkür ediyorum. bende sizler gibi regal raptor tutkunuyum henüz bir regalim yok ama bu olmiyacağı anlamına gelmez : ) Tüm regal raptor arkadaşlığına teşekkür ediyorum benide aranıza aldığınız için..... umarım artık sık sık görüşürüz.

carvalho
28.Ocak.2008, 14:04
Hoşgeldin arkadaşım, sizin oralar tam motor mekanı, kısa zamanda alırsın umarım...

iskbdrm
28.Ocak.2008, 14:25
ewet. fakat bodrumda toplam 2 tane regal motor var burda bayiliği yoktu. ama farklı bir motor bayisi regalide almış geçen hafta getirmeye başlamışlar umarım bende en kısa zamanda alırım.

dinyeper
28.Ocak.2008, 14:30
hocam hoşgeldin.kısmetse 16 şubatta bodrumda ehliyet sınavım var.geleceğim o taraflara...

iskbdrm
28.Ocak.2008, 15:07
yapabileceğim bişey olursa yardımcı olmaya çalışırım. sen bodrum yakınlarındamısın ? bide profil resmim güncellendi yazdı ama avatarda görünmüyor ?

okan
28.Ocak.2008, 17:00
ibrahim hoşgeldin....
bu yaz bodrum düşünüyorum...tanışır görüşürüz inşallah.. 8)

iskbdrm
28.Ocak.2008, 18:44
elbette beklerim.

dhnsyd
28.Ocak.2008, 22:40
HOŞGELDİN ARKADAŞIM

kaanka
28.Ocak.2008, 22:44
aramıza hoş geldin... umarım enkısa zamanda dilediğin motora kavuşursun...

lordskeldan
29.Ocak.2008, 04:21
aramıza hoşgeldiniz
umarın en kısa zamanda raptorunuza kavuşursun hemşom
olmadı satarık :mrgreen:

dinyeper
29.Ocak.2008, 10:35
Benim kuzenin sürücü kursu var orada ehliyet sınavına gireceğim.Bora da

garfield
29.Ocak.2008, 11:07
Kardeşim hoş geldin,

Bizim yörelerden birini daha görmek çok güzel bu sitede!

Motor arıyorum demişsin, sıfır mı kullanılmış mı?

Kal sağlıcakla,

Garfield

iskbdrm
29.Ocak.2008, 14:22
açıkçası bir yerden para bekliyorum. ordan gelen paraya göre sıfır veya ikinci el alabilirim diycem.Ama gönül isterki sıfır alayım. bilmiyorum sen nedüşünüyorsun bu konuda.

RoS
29.Ocak.2008, 14:48
hoş geldin....

garfield
29.Ocak.2008, 17:15
açıkçası bir yerden para bekliyorum. ordan gelen paraya göre sıfır veya ikinci el alabilirim diycem.Ama gönül isterki sıfır alayım. bilmiyorum sen nedüşünüyorsun bu konuda.

Geçen aylarda motor dergilerinin birinde kullanılmış chopper-cruiser lar ile ilgili bir yazı vardı. Yazar şöyle bir cümle sarfetmiş ve çok ilgimi çekti:
"Chopper-cruiser tipi motor alacaksanız kullanılmış alın, çünkü bu tip motorlara genelde çok iyi bakılır, kaldı ki yeni motorlardaki ek vergiler, ilk bakım masrafları be vize olayından da kurtulmuş olursunuz."

Bu fikre aynen katılıyorum 8) , şimdiki aklımla bende örneğin motorumu satar satmaz daha büyük ve kullanılmış bir motor alacağım ama asla sıfır değil. Çünkü piysada gıcır gıcır kullanılmış chopper lar var.
Yeni mortorların ilk bakım periodları sık aralıklarla yapılıyor, bu bir maliyet tabii, ayrıca 1 sene sonra vizesi var, yine maliyet, yeni bir şey aldığında devletimiz saolsun sana ortak oluyor çeşitli vergilerle, kullanılmışta bunların hiçbir yok.

Karar senin tabii, ama bana sorduğun için bence kullanılmış al derim. 8)

Herşey gönlünce olsun,

Garfield

Tayfun
29.Ocak.2008, 20:18
Hoşgeldin dostum. Bodrumda 2 regal var demişsin, ismail akyürekle ben bu sene bodrumdaydık :) bizler olmayalım o 2 regal :P

yenikoylu_ua
29.Ocak.2008, 23:47
Aramıza hoşgeldin umarım kalıcı ve katılımcı olursun yaza görüşürüz herhalde