PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tanışma .. merhaba dostlar

BÜLENT DAYI
01.Şubat.2008, 11:38
Selam dostlar.....

Adım ; Bülent Dayıoğlu....Aranıza katılmak için yeni üye oldum , otomotiv sektöründe çalışmaktayım , "Formen" ile iyi tanışırız , burada ast-üst makam-mevkii olmadığına göre şöyle söyleyebilirim ; kendisi ile iyi arkadaşızdır. Zaten kendisi ile konuşmamız esnasında şöyle nezih bir ortamda konuşulacak lafı sözü dinlenir kişiler ile bulunmak istediğimi belirtmiştim , o da bu siteyi tavsiye etti , ben dostluğunuzdan memnun kalacağıma eminim..
49 yaşındayım ama motorsiklet üzerinde 35 gibi hissediyorum (heheh..) ufak bir motorum var , klasik olsun istedim , kromajı sevdiğimden dolayı motorum scooter olmasına rağmen AS 125 T aldım. Tabii ki çok çok daha güzelleri var , mesela beğendiğim sevdiğim tip modeller daha çok, bol nikelajlı chopper-cruiser tarzı motorlar olmasına rağmen almadan önce çok düşündüm...Hatta bir ara o kadar niyetlendim ki az kaldı suzuki intruder VL 250 alacaktım , birden bizim çalıştığımız sektörün ne kadar nankör ve bir anda "alt-üst" olduğu ve vefa dan uzak bulunduğu ,hatta birden bire hazırlıksız bir anda işsiz kalan arkadaşlarımız aklıma geldi ve açıkçası korktum..Çünkü aldığım aracın sıfır olmasını istiyorum , garanti kapsamında olmasının benim için büyük önemi var dostlar..E..baktım ki rakamlar çok büyük , şimdilik chopper takliti yapan (hehe..) bir scooter almaya karar verdim..Alırken doğrusu peformansından pek ümitli değildim , ama şu anda memnunum.Hızlanması, düz yoldaki (artçı ile birlikte) performansı, yakıt harcaması ve en önemlisi yedek parça bolluğu (birçok markanın aynı tip ve model scooter'i mevcut olduğundan dolayı birbirine uyabilen parçaları var) beni memnun ediyor.
Sarıyer ilçesinde oturduğumdan dolayı da yazın erken saatlerinde sahilde gaz vermek keyif veriyor..

Evet dostlar.... Şimdilik benden bu kadar !.. Elbette daha sonra sizden öğreneceğim çok şey olacak ve paylaşacak bir çok konu..
Hoş bulduk !..
Sağlıkla kalın

foreman
01.Şubat.2008, 11:45
bulent abı aramıza hos geldın...
senı yakından tanıdıgım ıcın soyluyorum bu sıte tam sana gore...
ınsanlar bırbırlerıne saygı sevgı cercevesınde hıtab eder...
bıre bır toplantılarda bunu zaten yakından goreceksın...
sıtemızın cok nadıde bır ınsan kazandıgı dusuncesındeyım...
her turlu bılgı ve tecrubelerını bızımle paylasman dılegı ıle ...
ARAMIZA HOS GELDIN....

yenikoylu_ua
01.Şubat.2008, 11:48
Dayı hoşgeldin aramıza inşallah en kısa sürede tanışmak umuduyla

BÜLENT DAYI
01.Şubat.2008, 11:52
Foreman.....

Çok teşekkür ederim kardeşim , sağol...

Yeniköylü_ua .....

Sizede teşekkür ediyorum üstad , öğrendiğime göre bana çok yakın oturuyorsunuz , inşallah yüz yüze tanışmak ümidi ile...

Sağolunuz !.....

altug
01.Şubat.2008, 11:55
Bülent abi hoşgeldiniz. Aradığınız çoğu şeyi bu dostluk ortamında kolaylıkla bulabileceğinizi göreceksiniz.

Ankaradan sevgiler.

yenikoylu_ua
01.Şubat.2008, 11:55
Foreman.....

Çok teşekkür ederim kardeşim , sağol...

Yeniköylü_ua .....

Sizede teşekkür ediyorum üstad , öğrendiğime göre bana çok yakın oturuyorsunuz , inşallah yüz yüze tanışmak ümidi ile...

Sağolunuz !.....

O kadarda yakın sayılmaz nerden baksanız 1,5 km vardır :mrgreen: ......Görüşelim tabiki memnun olurum

carvalho
01.Şubat.2008, 12:13
Bülent ağabey, hoşgeldin...

Sizin sektörde iş yoğunluğu cumartesi olur gerçi ama yine de fırsat bulursanız Cumartesi gezimize bekleriz. Tanışmış da oluruz hem...

yeşilkapak
01.Şubat.2008, 12:22
bülent arkadaşım aramıza hoş geldin

dinyeper
01.Şubat.2008, 12:29
Bülent abi hoşgeldin.Ankara dan sevgiler saygılar...

kıvılcım
01.Şubat.2008, 12:46
aramıza hoş geldiniz allah kazadan beladan korusun

kaanka
01.Şubat.2008, 13:30
Abi hoşgeldin aramıza...

gençer
01.Şubat.2008, 15:20
bülent abicim aramıza hoşgeldin.. toplantılarda görüşmek üzere..

dhnsyd
01.Şubat.2008, 15:28
hoşgeldin aramıza

BÜLENT DAYI
02.Şubat.2008, 00:42
hoşbulduk dostlar...var olun !.....

Aranıza kabul ettiğiniz ve daha şimdiden etkinliklerinize çağırdığınız için teşekkür ediyorum...Foreman bilir ; bizler cumartesi günleri ne kadar çalışacağımızı bilmeden didiniriz...Ama ilk fırsatta davetinize icabet edeceğim.

Foreman !.... İyi güzelde diyelimki gezilere falan geldim ..e..peki benim makina malum..
benim makina ile sizin süratinize yetişmem imkansız , e..sizin benim kadar yavaş gitmeniz de zor..kolay değil max. sürat 90 Km , motor avaz avaz...vay..vay..vay..

not: beni doldurmayın çocuklar , ben motorumdan memnunum 8)
saygılar

yenikoylu_ua
02.Şubat.2008, 01:04
otobana çıkmadığımız sürece bizde okadar basmıyoruz zaten çok rahatlıkla grupla sürebilirsin Bülent abi problem olmaz

Aksu
02.Şubat.2008, 01:10
Bülent Dayıoğlu kardeşim, hoşgeldin.
Ankara da Büyüksanayii de oto yedek parça işi yaptınmı 1980 li yıllarda. Belki isim benzerliği olabilir.

Tayfun
02.Şubat.2008, 02:29
Ohhhhh beeee, sitemizin nihayet bi dayısı oldu sonunda, dayıcım hoş geldin aramıza, artık scooteri bırakıp bi cruiser alman gerekir, büyük dayıların motoruda büyük olurrrr :mrgreen: ;)

RoS
03.Şubat.2008, 00:41
hoş geldin...

foreman
03.Şubat.2008, 03:29
hoşbulduk dostlar...var olun !.....

Aranıza kabul ettiğiniz ve daha şimdiden etkinliklerinize çağırdığınız için teşekkür ediyorum...Foreman bilir ; bizler cumartesi günleri ne kadar çalışacağımızı bilmeden didiniriz...Ama ilk fırsatta davetinize icabet edeceğim.

Foreman !.... İyi güzelde diyelimki gezilere falan geldim ..e..peki benim makina malum..
benim makina ile sizin süratinize yetişmem imkansız , e..sizin benim kadar yavaş gitmeniz de zor..kolay değil max. sürat 90 Km , motor avaz avaz...vay..vay..vay..

not: beni doldurmayın çocuklar , ben motorumdan memnunum 8)
saygılar

abı sana demıstım burda yabancılık cekmezsın dıye 8)

bulent abı lafı mı olur...
senın ıcın ılk once yavas gıderız.
sonra sana da bı regal alır tam gaz acarız...

BÜLENT DAYI
03.Şubat.2008, 21:00
Bülent Dayıoğlu kardeşim, hoşgeldin.
Ankara da Büyüksanayii de oto yedek parça işi yaptınmı 1980 li yıllarda. Belki isim benzerliği olabilir.

yok sevgili dostum... geçmişimde yedek parçacılık yapmadım , hele Ankarada hiç yaşamadım...Soyadımdan ötürü beni hep birileri ile ya benzetir , yada karıştırırlar..
( laf aramızda uygunsuz kişiler ile karıştırılmayalım da..aman diyeyim !..)

enginbcn
03.Şubat.2008, 22:10
Bülent abi hoşgeldin aramıza memnun ettin bizi izmirden engin saygılar......

okan
04.Şubat.2008, 00:01
aramıza hoşgeldiniz...bu ara yaş ortalaması artmaya başladı....meaaaşşallllaaaaaaahhhh...
aramıza bi dede adayı daha geldi... 8)

murats
04.Şubat.2008, 12:06
Aramıza hoşgeldiniz

Kino
04.Şubat.2008, 12:13
Bülent dostum ;

Taaaaa Mersin'den hoş geldin derim aramıza..

Mersin deyim ama gönlüm kalbim hep bizimkilerle beraberdir. 8)

umarım aradığın ortam burasıdır.. (olduğuna eminim zaten de)

haluka28
04.Şubat.2008, 12:42
BENDE ADANA'DAN HOŞ GELDİN DEMEK İSTERİM. HOŞGELDİNİZ.