PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çukurova RR

haluka28
04.Şubat.2008, 03:41
Merhabalar daha önce Antalya'daydım şimdi Adana'ya taşındım. adana ve civarında kaç kişi var bilmiyorum ama acaba bizde Çukurova RR'ı kuramazmıyız. Sitede takip edebildiğim kadaryla buralarda olan sitenin müdavimlerinden Kino baba var. Ne dersiniz yapalımmı bişeyler.

Aksu
04.Şubat.2008, 11:29
Olur kardeşim neden olmasın, önemli olan birliği beraberliği sağlamak, önerini yönetim dikkate alacak ve en iyi sonuca karar verecektir.
Kardeşim senin yapacağın ilk iş o civardaki RR cı arkadaşlarımızı bulmak ve irtibata geçmek. Şimdiden kolay gelsin.

haluka28
04.Şubat.2008, 12:05
valla üye listesinden görebildiğim kadarıyla mersinde 4 kişi adanada 2 kişi var ama eminim bundan çok daha fazlayız. şehrini türkiye olarak girenler var bu siteyi hiç bilmeyenler var bunları araştırıp bulmak lazım ama ben burda daha çok yeniyim adanayı bile doğru dürüst bilmiyorum. ama ilgilenmek lazım. yardımcı olablecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler. ayrıca desteğiniz için teşekkürler.

Kino
04.Şubat.2008, 12:08
haluk birde mersin de gördüğüm Orçun var başkada kimseler yok gibi

yani sen ben ve orçun :( belkide şimdilik

haluka28
04.Şubat.2008, 12:13
bukadar azmıyız ya hayal kırıklığına uğradım valla

Aksu
04.Şubat.2008, 12:39
haluk birde mersin de gördüğüm Orçun var başkada kimseler yok gibi

yani sen ben ve orçun :( belkide şimdilik
Kino baba ben Ankara da tek başıma çıktım yola, Lunatic Ahmet ve Rommel den sonra büyüdük olduk 30 kişi, bu yaz hedefim Ankara çevresi illerle irtibata geçip daha da genişlemek, tanışmak çoğalmak gidip gelmek. Allah kolaylık versin şimdiden, selamlar.

Kino
04.Şubat.2008, 12:49
ya dur yaaa yaşlılık işte

Meteor var ama o silifke den katılımda bildiğim kadarı ile

amaa en büyük Gezgin MURAT var yaaaa
ben forumdan saymıyorum iyimiii onunla dostluğumuz sıkı ya hiç onu buradan düşünmüyorum

bi de şehir yazmamış saffet uyar arkadaşımız var mersin'de

yani mersin'den
gezgin
orcun
meteor
s.uyar
ben

haluka28
04.Şubat.2008, 13:14
adanadanda ben birde fevri diye bir arkadaş var onada ulaşırız. servisteki arkdaşlara sorup RR cıların telefonunu bulabiliriz böylece kalablıklaşıırız. evet çok iyi fikir

Tayfun
04.Şubat.2008, 13:29
Yolda gördüklerinide çevireceksin hemen, bir kağıda sitenin ismini yazıp vereceksin eline kayıt yaptırtacaksın. Oralarda pek bir fazla sayı çıkacağını sanmıyorum ama şöyle 10 tane sağlam, kelebek olmayan motorcu çıksın yeter size, görün sonra gezileri.

carvalho
04.Şubat.2008, 13:34
Kino baba, beni atlamışsın, ben de varımmm :mrgreen: :mrgreen:

Kino
04.Şubat.2008, 13:37
selcuk doğru diyorsun vallaha

daha önce de söylediğim gibi yaşlılık işte ne yaparsın

eh sen de epey km yaptın burada demi amaaa

carvalho da var... zati bu ay mersin e gelişi bekleniyor .. :cheesy:

Tayfun
04.Şubat.2008, 14:22
ÇUKUROVA RR'a başkan olarak kim yakışırrrrrr ???????

haluka28
04.Şubat.2008, 15:48
bence kino baba yakışır siteden tanıdığım kadarıyla ( daha tanışmak nasip olmadı ama en kısa zamanda inşallah) bu işlerde en deneyimli o. Bu arada Tayfun senin dediğin şey az önce oldu. yolda mektup dağıtan bir PTT görevlisi beni durdurdu. siteden motordan grup kurmaktan bahsettim. motorunda hastasıymış zaten. ben o zaman bu moordan alıyım hemen bitane dedi. birde yazın karadeniz turu yapabiliriz dedim. çocuk eridi.

haluka28
05.Şubat.2008, 20:42
bugün yolda birini gördüm hemen çevirdim siteden haberi yokmuş hemen sitenin adresini verdim. Adanadan +1

aslanburclu
05.Şubat.2008, 21:18
ya dur yaaa yaşlılık işte

Meteor var ama o silifke den katılımda bildiğim kadarı ile

amaa en büyük Gezgin MURAT var yaaaa
ben forumdan saymıyorum iyimiii onunla dostluğumuz sıkı ya hiç onu buradan düşünmüyorum

bi de şehir yazmamış saffet uyar arkadaşımız var mersin'de

yani mersin'den
gezgin
orcun
meteor
s.uyar
ben

evet kino'm yaşlılık olabilir beni hiç mersinden saymıyon biliyon bi ayağım artık orda

yani mersin'den
gezgin
orcun
meteor
s.uyar
ben[/quote]
aslanburclu (mersin-taşucu ..yılın 0,5'i)

Tayfun
06.Şubat.2008, 00:50
bence kino baba yakışır siteden tanıdığım kadarıyla ( daha tanışmak nasip olmadı ama en kısa zamanda inşallah) bu işlerde en deneyimli o. Bu arada Tayfun senin dediğin şey az önce oldu. yolda mektup dağıtan bir PTT görevlisi beni durdurdu. siteden motordan grup kurmaktan bahsettim. motorunda hastasıymış zaten. ben o zaman bu moordan alıyım hemen bitane dedi. birde yazın karadeniz turu yapabiliriz dedim. çocuk eridi.

Valla bu yaz galiba bi kaç kafadar olacaz, eğer planlar tam tutarsa dillere destan bi yol olacak.

haluka28
06.Şubat.2008, 02:18
hadi bakalım inşallah. buarada başka bir sitede bu grubun geçen yazki eskişehir gezisini gördüm çok güzel olmuş. darısı başımıza.

Kino
06.Şubat.2008, 15:24
ya hürgeneralim yaşar komutanım

valla senide unuttum yaaa gördüğün bildiğin gibi yaşlılık işte
bide bana yaşlı yaşlı başkanlık falan sözleri çıkıyor sakın haaa duymamış olayım

başkan dediğin genç dinamik olacak AKSU gibi

yaşar demekki birde Mersin de şube açacaksın
custom servis
bana uyar niye olmasın ki sanayi elimizin altında her yönden yardımcı olurum her gün valla çay içmeye gelirim..

Cumali
09.Şubat.2008, 18:33
merhaba arkadaşlar ben cumaliadanadan bu siteye üye oldum çünkü modifiye hastasıyım fakat neler yapacağımı tam olarak bilmiyorum onun için sizlerden yardım almak istiyorum yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum şimdiden sağolun (modifiyede istediğim şeyler ses görüntü ve hız olayı)

Aksu
09.Şubat.2008, 22:38
ya hürgeneralim yaşar komutanım

valla senide unuttum yaaa gördüğün bildiğin gibi yaşlılık işte
bide bana yaşlı yaşlı başkanlık falan sözleri çıkıyor sakın haaa duymamış olayım

başkan dediğin genç dinamik olacak AKSU gibi

yaşar demekki birde Mersin de şube açacaksın
custom servis
bana uyar niye olmasın ki sanayi elimizin altında her yönden yardımcı olurum her gün valla çay içmeye gelirim..
Baba sen Yaşar a bakma, herif yaşlandı ya tekavüt de oldu şimdi şaşırdı, bana diyor Ankara ya gelecem Nisan da, sana diyo Mersine gelecem, Mayıs da, sonra da diyor karadeniz gezisi yapacaz Haziran da.
Biz genciz boşver yaşlılarla işimiz olmaz, ben Ankara sen Mersin, buluşuruz her ay sırasıyla bir biz geliriz bir siz, inanırsan yersin diyecem de kafiye uysun diye dedim yani.
Yaşarın dükkanı Ankara, Tilki hesabı geleceği yerde burası.

haluka28
10.Şubat.2008, 00:48
merhaba arkadaşlar ben cumaliadanadan bu siteye üye oldum çünkü modifiye hastasıyım fakat neler yapacağımı tam olarak bilmiyorum onun için sizlerden yardım almak istiyorum yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum şimdiden sağolun (modifiyede istediğim şeyler ses görüntü ve hız olayı)

hoşgeldin cumali ben haluk hoca geçen yanına gelmiştim. adettendir önce tanışma topiğinde kedini bir tanıtıver.

Tayfun
10.Şubat.2008, 04:58
Cumali kardeşim balıklama dalmışın konunun ortasına valla, sitede aradığın her türlü bilgi mevcut, öğrenmek istediğin şeyler hakkında ise başlık açarak bilgi sahibi olabilirsin, tabi önce bi tanışma faslı yapalım dimi.

Tayfun
10.Şubat.2008, 04:59
Cumali kardeşim balıklama dalmışın konunun ortasına valla, sitede aradığın her türlü bilgi mevcut, öğrenmek istediğin şeyler hakkında ise başlık açarak bilgi sahibi olabilirsin, tabi önce bi tanışma faslı yapalım dimi.

Tayfun
10.Şubat.2008, 04:59

ethemhan
08.Ekim.2008, 15:51
bugün yolda birini gördüm hemen çevirdim siteden haberi yokmuş hemen sitenin adresini verdim. Adanadan +1

O Benle Babamdı Galıba :roll:

ygureken
09.Ekim.2008, 21:11

Sanırım Ogün Gazipaşa Bulvarı Sonu Kasımgülek Köprüsü Girişinde Ben Ve Oglum Siyah Regalimizle Gezerken Karsılasmıstık.Selamlar...