PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : autodrom

carvalho
23.Mart.2007, 16:58
Arkadaşlar, Earlyriders'ta duyurusu yapılan bir eğitim var. Autodrom'da ileri sürücülük teknikleri kursu. KEndi motorumuzla, uygulama eğitimi... 1 günde bitiyor, 8 saatlik bir eğitim... Normal bedeli 140 YTL iken Gelişim Sürücü kursunun sponsorluğunda 75 YTL'ye kadar inmiş fiyatı... 8'erli grup olarak eğitim veriliyor.

http://www.earlyriders.net/showthread.php?t=2794 (sanırım şifresi olanlar okuyabiliyor).

Bu eğitimi RR'ciler olarak biz de almalıyız. Böyle bir eğitim tertip etsek ya... Alper, bunu konuşalım bu hafta sonu...

Hatta Gelişim sürücü kursunda teorik eğitim de veriyorlar bildiğim kadarıyla. RR ekibi olarak bu eğitimi de organize ettirebiliriz...

Eğitim şart...

aidikurt
23.Mart.2007, 18:37
evet abi yaz geldi sayılır bu eğitim seminerleri falan hepsini ayarlamakta fayda ama havalar bir izin vermiyor

azelia
23.Mart.2007, 19:19
evet bende ayrı topik acmiim dedim tanısma topigime yazdım ama böyle daha iyi oldu...
yakında yeni baslayanlar icinde bir egitim olucak...calısmlar sürüyor...
herkesi egitimlerimize bekleriz.... :cheesy:

SERDAR
24.Mart.2007, 02:11
Arkadaşlar arzu ederseniz yardımcı olurum bu eğitimlerle ilgili...

Kemal BERKER Hoca EMOK gönüllü eğitmeni. Yardımsever ve heyecanımızı anlayan bir hoca.

Ayrıca bu eğitimleri veren Rahmi BARUTÇU hoca da var.

Ayrıca EMOK üyelerinden Şair Sigorta sahibi Şahin bey'de destek olacak bu çabalarımıza.

Her iki hoca ile de konuşurum isterseniz.. Hatta sanırım bizden herkes katılamayacak mecburen 2. ve 3. grup açıcam.

İsterseniz hep birlikte katılım yaparız. Sanırım fiyatlar konusunda özel şeyler yapabilirim. TAMAMEN ÜCRETSİZ yapmak istiyorum aslında 2. sponsoru bulabilsem onu da yapıcam.. Gerçi %80 ihtimalle sizden de 30+ kişi teorik eğitime, 15+ kişi pratik eğitime kesin katılım çıkarabilirsek bu eğitimi 2 ay sonra TEKRAR ve ÜCRETSİZ (ya da çok cüzi bir bedelle) yapabilirim gibime geliyor. Teorik eğitim ücretsiz ama pratik eğitimi 75 ytl den alıyoruz (Normal de bu eğitim 140 ytl)

Ayrıca 3-4 farklı dalda eğitim içinde çalışma yapıyorum. Kesinleşince adminim Alper'e bilgi veririm.

Herkesin bildiği gibi EĞİTİM ŞART !..

carvalho
24.Mart.2007, 11:46
Çok teşekkürler Serdar. Desteğine ve yönlendirmene çok ihtiyacımız olacak...

Bu durumda ben liste yapıyorum, eğitime katılımcıları belirleme adına...
Boş geçmeyelim arkadaşlar. 75 YTL'lik pratik eğitimin çok artısının olacağı muhakkak, belki de hayat kurtaracak... Yapalım listeyi...

Teorik Eğitim

1-Carvalho
2-
3-
4-
5-
6-
7-
8-
9-
10-
.
.
.

Pratik Eğitim

1- Carvalho
2-
3-
4-
5-
6-
7-
8-
9-
10-
.
.
.
.

azelia
26.Mart.2007, 15:50
ee egitim yaklasıyor yokmu katılan :idea:

carvalho
26.Mart.2007, 15:52
Listeye göre teorik ve pratik eğitime tek başıma katılıyorum...
Grup indirimi de teklif edemem ki...

Eğitim şart deriz bir de...

azelia
26.Mart.2007, 15:54
sanırım birileri yazdırdı ismini...istersen sende bize takıl...autodrom egitimi 8 kisi oldu su an...sanrıım yedeklerde var..

aslanburclu
27.Mart.2007, 01:04
valla ben bu işi anlamadım türkiyede motosiklet ögretmeni yetiştiren okul duymadım eğitimi verecek kişinin eğitmenlik derecesi nedir yoksa ithalmi edildi veya
tecrübelerinimi anlatarak eğitim verecek bi zahmet aydınlatırmısınız

azelia
27.Mart.2007, 01:18
komutanım zaten yurt dısında egitim almıs adam... :cheesy:

"Motosiklet Güvenli Eğitimlerimiz (MGE) ADAC ( Allgemeine Deutsche Automobil-Club www.adac.de ) müfredatına bağlı kalınarak verilmektadir.
Almanya’da güvenli sürüş konusunda eğitim veren en üst seviye kuruluş olan ADAC, eğitim veren kurumların üst çatısı DVR’a (Deutscher Verkehrssicherheitsrat e.V.) bağlıdır. (www.dvr.de) "

bide egitmenin özgecmisini koyiim...

"Eğitmenimiz :
Kemal BERKER
1968 Almanya’da doğdum.Uludağ Üniversitesi İnşaat bölümünü 1993 yılında bitirdim, 13 yılık profesyonel iş hayatımın büyük bir bölümünde mağazacılık ve perakende alanında yöneticilik yaptım.
Motosiklet kullanmaya 1998 yılında başladım. Zamanla hem bu hobiye olan ilgimin yoğunluğunu , hem de eğitim alanındaki eksikliği gördüm.
Bu amaçla Almanya ADAC (www.adac.de) tarafından verilen Eğitmen Eğitimi Kursuna katılarak , Motosiklet Sürüş Eğitmeni sertifikamı 2004 yılında aldım.
2004 yılından beri EMOK (www.emok.org) adına gönüllü eğitmenlik yapıyorum ve İleri Sürüş eğitimleri veriyorum. Temmuz 2006 da kendi işimi kurarak, profesyonel eğitmenlik yapmaya başladım.
Ayrıca 2006 yılında Milli Eğitim Bakanlığının açtığı seminerlere katılarak Çevre ve Trafik Eğitmeni ve Sürüş Uzman Eğitmeni sertifikalarını aldım.
Şu anda da hem ileri sürüş (Motosiklet Güvenlik eğitimi) , hem de başlangıç eğitimleri vermekteyim.
Şu anda BMW 1100 GS kullanıyorum. Evliyim ,38 yaşındayım ve iki kız babasıyım. "

ilkerkoparal
27.Mart.2007, 12:01
arkadaşlar ben teorik eğitime katıldım. Kemal hoca türkiyede bu eğitimi yerinde almışi 8 kişiden biri. Gerçekten hiç farkında olmadan yaptığımız hataları ve yapmamız gerekenleri çok iyi anlatıyor. Kısmetse pratik eğitimede katılıyorum. MT nin açmış olduğu topiğe kayıtlıyım. Kısmet olursa 15 nisanda orda olucam. Herkeze şiddetle tavsiye ederim. Doğru sandığımız ne çok yanlış var. EĞİTİM ŞART.

SERDAR
27.Mart.2007, 14:06
arkadaşlar ben teorik eğitime katıldım. Kemal hoca türkiyede bu eğitimi yerinde almışi 8 kişiden biri. Gerçekten hiç farkında olmadan yaptığımız hataları ve yapmamız gerekenleri çok iyi anlatıyor. Kısmetse pratik eğitimede katılıyorum. MT nin açmış olduğu topiğe kayıtlıyım. Kısmet olursa 15 nisanda orda olucam. Herkeze şiddetle tavsiye ederim. Doğru sandığımız ne çok yanlış var. EĞİTİM ŞART.
ER (http://www.earlyriders.net) olmasın :?:

ilkerkoparal
27.Mart.2007, 14:10
sorry. ER KAYITLIYIM

SERDAR
28.Mart.2007, 13:36
Arkadaşlar ER olarak 15 Nisan'daki "Motosiklet Güvenlik Eğitimi ADAC (MGE) İleri Düzey" eğitimimizde kontejyanımız dolmuştur.

Dilerseniz aynı eğitimi 29 NİSAN'da tekrarlıyoruz.

29 Nisan, Motosiklet Güvenlik Eğitimi ADAC (MGE) İleri Düzey (Detaylar için tıklayın (http://www.earlyriders.net/showthread.php?t=2848))
- 8 Kişilik 1 grup olarak yapılacak.
- Listeleme ödeme sırasına göre yapılacaktır.

Bilginize

carvalho
28.Mart.2007, 17:01
Ben buna katılmak istiyorum ama diğer katılımcıların da Regalcci olmalarını arzuluyorum. Nedeni de hocanın 250 cc cruiser için yoğunlaşacak olması ve belki daha fazla detayın üzerine basacak olması...

O yüzden 8 kişilik ekip oluşur mu diye nabız yoklamıştım.

SERDAR
28.Mart.2007, 20:07
Ben buna katılmak istiyorum ama diğer katılımcıların da Regalcci olmalarını arzuluyorum. Nedeni de hocanın 250 cc cruiser için yoğunlaşacak olması ve belki daha fazla detayın üzerine basacak olması...

O yüzden 8 kişilik ekip oluşur mu diye nabız yoklamıştım.
Sizden zaten olumlu bakan 2 kişi var eğitime sen ve ilker var şimdilik sanırım.

Yine 8 kişilik kota var. Doldurursunuz artık herhalde 8 kişilik eğitimi.

Ya da şöyle bir çalışma yapalım sadece cruiser motor katılsın bu eğitime gibi bir olay olabilir sanırım.

Ama bir an önce katılım göstermek gerekir..

Sponsor bulabilseydim 2. eğitimi tamamen ücretsiz verdirecektim malesef olmadı.. 3. ye inşallah