PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni RaptorRiders Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

aidikurt
11.Şubat.2008, 21:08
Evet oyalamalarınızı bekliyorum.

tt06
11.Şubat.2008, 21:22
Önceki Sitenin Formatı ve Görüntüsü Bana Göre Daha Anlaşılır şekildeydi. Ama Yinede Hoş oluş Emeğinize Sağlık.

yanar17
11.Şubat.2008, 22:12
Tebdili mekanda ferahlık vardır.
Konular harf sırasına göre dizilmiş
Mesaj ikonlarıda güzel seçilmiş. ( sıcak mesaj, kilitli soğuk mesaj gibi ) :)
Sayfaya daha hızlı giriliyor. Bence çok şahane olmuş 10 üzerinden 10
sadeliği severim. bence yeni bir sayfa açılmış gibi oldu :)

gidikurt
11.Şubat.2008, 22:24
Sitemiz süper ötesi oldu alperim canım kocam çok emek verdi pazar günü dinlenmedi bile gözleri kan çanağına döndü kıymetini bilin arkadaşlar herşey sizin için. :)
kubilay ve selçukta sağolsun yapım aşamasında alperin yanından hiç ayrılmadılar, günlerini alperle geçirdiler herkeze kendi adıma tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

dhnsyd
11.Şubat.2008, 22:29
tekrardan elinize sağlık, elinize sağlık, elinize sağlık.

orçun
12.Şubat.2008, 00:47
biraz zor geldi bana ama üstesinden gelicez artık uğraşmış yapmışsınız sonuçda emek var bize de kullanmak düşer ellerinize sağlık

yenikoylu_ua
12.Şubat.2008, 00:49
Güzel olmuş bikerem en azından nasıl yapıldığına şahit oldum çok emek istiyo

salihozcan
12.Şubat.2008, 00:53
güzel olmuş renkledeki uyum çok güzel ellerinize sağlık arkadaşlar

carvalho
12.Şubat.2008, 10:27
Sitemiz süper ötesi oldu alperim canım kocam çok emek verdi pazar günü dinlenmedi bile gözleri kan çanağına döndü kıymetini bilin arkadaşlar herşey sizin için. :)
kubilay ve selçukta sağolsun yapım aşamasında alperin yanından hiç ayrılmadılar, günlerini alperle geçirdiler herkeze kendi adıma tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Biz Kubi'yle tribün desteği verdik; hatta sıkıntılı zamanlarda koltuk değiştirdik, uğur yaptık :)

Tayfun
12.Şubat.2008, 15:02
Aboooo madem öyle bişe yaptınız benim neden habarım yok, ponponlu amigoluk yapardım bende, kambersiz düğünmü olar ya :?

kaldera
12.Şubat.2008, 18:18
hayırlı olsun yeniden..kurcalıya kurcalıya bi hal oldun..
http://pixybox.seclab.tuwien.ac.at/pixy/download.php

okan
12.Şubat.2008, 18:40
hayırlı olsun....
adminim eline sağlık çok emek harcamışsın ....

kaanka
12.Şubat.2008, 21:08
elinize emeğinize sağlık...

zafer szn 55
12.Şubat.2008, 23:19
güzel olmuş artık alışmamız lazım yeniliklere

leventse
13.Şubat.2008, 01:05
goruntu şık olmus :)

aidikurt
13.Şubat.2008, 10:35
Evet arkadaşlar bazı arkadaslar login problemiyle ilgili şikayetleri vardır.Login problemi giderilmiştir.Bilginize.
Başka hata bulanlar varsa ve istekleri olan varsa bana iletirse cok sevinirim.

Batis
13.Şubat.2008, 19:52
Bence şahane olmuş.Beğenmeyen arkadaşların alışma döneminden sonar düşünceleri değişecektir.Ellerine sağlık aidikurt , hepimize hayırlı olsun. :)

ercan
13.Şubat.2008, 20:04
sitemiz terfi etti. cok güzel olmus ellerinize saglık..

foreman
13.Şubat.2008, 22:37
valla arkadaslar ben cok begendım...
admın calısmıs emek harcamıs...
elıne koluna saglık...
white modelı genelde dıger forumlarda kullanılan model
oldugundan kımse kullanmakta zorluk cekmez...
black modelıde cok agresıf bısı olmus yaww...:)

aidikurt
14.Şubat.2008, 00:29
begenmenıze sevındım arkadaslar tabi hala eksıklerı var uzerınde calsıyorum bir kac tema daha eklıyımcem arastırma yapıoyurm

Kino
14.Şubat.2008, 11:22
Vbullet ( white ) tema da abicim mesajlar gayet güzel okunuyor.
çok ama çok, sıradan oluyor bu renklerle ve sayfa sanki diğer forum sayfaları gibi bir ayrıcalığımız yokmuş sıradan bir forum sayfası gibi oluyor. ya en azından renkler değişse bari
PEMBE OLSUNNN

okan
14.Şubat.2008, 11:24
alper... mailimize gelen mesajlarda tıklamak için link olmuyor..bunada bi el atıver..

aidikurt
14.Şubat.2008, 11:31
Vbullet ( white ) tema da abicim mesajlar gayet güzel okunuyor.
çok ama çok, sıradan oluyor bu renklerle ve sayfa sanki diğer forum sayfaları gibi bir ayrıcalığımız yokmuş sıradan bir forum sayfası gibi oluyor. ya en azından renkler değişse bari
PEMBE OLSUNNN
kino baba peki ambience temasını denedınmı o nasıl ?

aidikurt
14.Şubat.2008, 11:33
alper... mailimize gelen mesajlarda tıklamak için link olmuyor..bunada bi el atıver..
kardeşim dedıgını pek anlamadım ama dur arıyorum senı cepten ordan anlatırsın kardeşim

gençer
14.Şubat.2008, 14:44
ben beyendim giriş konularındaki sıkıntıların giderilmiş olması güzel. tabii insan hemen alışamıyor diğerinde sayfanın heryerini neyin nerede olduğunu öğrenmiştik, vel hasıl kelam biraz gurcalayınca bunuda hallederiz diğerinden daha kullanışlı olduğu kesin. sanırım artık aradığımızı daha kolay bulucağız. elinize emeğinize sağlık...

Tayfun
14.Şubat.2008, 16:25
Alperim bi kaç işte bana ver, hepsi senin sırtında olmasın, bende yapayım burdan bişeler.

siyahus
14.Şubat.2008, 16:28
Bence eski sitede görünürlük, ulaşılabilirlik gibi konular daha iyiydi, daha kullanıcı dostu ve sıcaktı. Bu daha profesyonel ve iyi çalışılmış bir site olmuş. Ama ben yinede alıştığımız dizaynı daha çok beğeniyorum.
Uğraşanların eline emeğine sağlık.

atakanbatu
15.Şubat.2008, 01:13
Gezdim, gördüm.güzel olmuş.

Emeğinize sağlık.

Tayfun
15.Şubat.2008, 01:18
Site düzenlemesinde ufacık işler bile saatler aldığından tüm isteklere hızlı bir şekilde cevap verebilmek şuan için mümkün değil, yönetim ekibi olarak koordineli bir şekilde fikir alışverişinde bulunup siteyi daha ulaşılabilir ve sade bir hale getirmeye çalışıyoruz, biraz zaman ve sabır sonra herşey süper olacak.

leventse
15.Şubat.2008, 04:26
Ambience teması nı sevdım

ama bu sefer usttekı menu ıngılızce oluyor henuz tam ayarlanmamıs sanırım

gercı benım ıcın daha ıyı bu ingilizce olması :)

aidikurt
15.Şubat.2008, 12:47
ambience temasını bu haftasonu turkceye cevırıcem duzeltıcem begenen cok oldu
boylece tema olayınıda cozmus olduk istiyen sıyah ıstıyen beyaz kullanır artık baska renk temalarda eklıyıcem
bayanların ıstegı uzerıne pembe
ayrıca bırde mavı renklı tema gelıcek

Kino
15.Şubat.2008, 13:02
alper

Black is Black benim favorim Black ama ;

1- Ana sayfa da mesaj konusu yazan kısmı çok küçük 1-2 kelime alıyor onu şöyle biraz uzunca görebilsek derim aslında cevaplar görüntüleme ve başlık kısmı çok yer kaplamış gibi
cevaplar en fazla 3 haneli olsa mesaj sayısı yerine " cvp # "desen gibi ayrıca hani eskiden alışkanlık varya başlık konusu orta kolonda en sağda eskiden en soldaydı

2- mesajları tıkladığımızda mesajların ilk sayfasına geliyor en son yazanı tıklama yok gibi
yani 3 sayfa yazılmışsa önce 1 sayfa acılıyor sonra bir tık daha 3.son sayfaya yapıyoruz hani diyorum
ilk yazılanı ve son yazılanı tıklasak olur mu? ha varmış zaten yandaki ok tıkladığımızda oluyor OK pardon en azından kaçıranlar okur bunu silmedim

3- sağ kolonda özel mesajlar var ya hani onu diyorum yukarıda forum Ana sayfa profilim linkler falan onun yanına alsan sağ kolon bir nebze olsun boşalır o zaman bir konuyu actığımız sayfada üst sağda hoşgeldin ruh halimiz olan yerde özel mesajlar yerinin olmaması gerekir zaten en üstte yazılı olacak

carvalho
15.Şubat.2008, 13:24
Abicim, 2. maddeye ben yanıt vereyim. Son mesajı yazan kişinin yanındaki küçük yuvarlak buttonu tıklayınca son mesaja gidilebiliyor.

Bu arada sen cevap vermişsin zaten, ben de silmiyorum :)

Aksu
15.Şubat.2008, 16:02
Site yeni düzeni neden yapılıyor, eskisinden daha iyi olsun diye. Ben inanıyorum daha iyi olacağına, zamanı geldiğinde taşların yerine oturacağına.
Şimdiden fikir yürütmek erken diye düşünüyorum kendi adıma. Bittiğinde bende düşüncelerimi özel den mesaj olarak Alper kardeşime yollayacağım, olur olmaz ayrı konu.
Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum, ellerine sağlık, sonuçda esas amacımıza hizmet ediyor mu, ediyor gerisi teferruat.

BULL
17.Şubat.2008, 20:05
hiçbişey anlamadım nepçin olmuşşş :):):):)

TLGYLDZ
17.Şubat.2008, 21:58
Ben öncekıne alısmıstım ama neyse buda fena değil bır actım baktım hersey cok değişik geldı gozlerım alısana kadar bakalıım ne kadar gececek

Aksu
17.Şubat.2008, 22:03

Hadi leynnnnnn.

BULL
18.Şubat.2008, 00:00
:p :p :p :p

MaRaNtZz
18.Şubat.2008, 00:21
Elleriniz dert görmesin mükemmel olmuş...

Tayfun
18.Şubat.2008, 15:42

Alperim sana yemekle alakalı bir tema hazırlasın, düğmeler hamburgerden, kaydırma çubukları sosisten, ana sayfa resmi ise iskenderden olsun, o zaman olar dime :P

BULL
18.Şubat.2008, 17:11
haa öyle yapsın ciğerimi yesin :p:p:p:p

Tayfun
18.Şubat.2008, 17:25
Senin necefsiz maşrapa kedimi oldu bülo :P

BULL
18.Şubat.2008, 19:31
hee maşrapanın içinden çıktı yıkanıyormuş orda :P

chopell
18.Şubat.2008, 22:33
ellerinize sağlık.. belliki çok çalışılmış.. :)
ama alışmak biraz zaman alacak sanırım.. :)

Tayfun
18.Şubat.2008, 22:43
hee maşrapanın içinden çıktı yıkanıyormuş orda :P

Tipinden belli zati, moskof gibi bakıyo :P

afaydin
25.Mart.2008, 04:32
Uzun süredir siteye girememiştim.
Yeni haliyle çok güzel olmuş.
Ellerinize sağlık.:cheesy:

yeşilkapak
25.Mart.2008, 12:55
Emeği geçen arkadaşların ellerine sağlık biraz zor alışsakta güzel olmuş...

promote
31.Mart.2008, 00:57
bir alt forumu açtığımda ilk olarak eski mesajlar geliyor yenılerını bulmak ıcın uğraşmak gerekiyor buna br çözüm bulunabilirmi

aidikurt
31.Mart.2008, 14:10
her zaman son yazılanlar basta gozukur