PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008 Motosiklet Festivalleri

carvalho
14.Şubat.2008, 12:26
Araştırdığım kadarıyla 2008 yılında tarihi belli 3 festival bilgisine ulaşabildim. Bunları takvime de ekledim.

30 Mayıs-1 Haziran Sakarya Poyrazlar Motosiklet festivali
22-28 Haziran Marmok festivali (Marmaris)
3-6 Temmuz EMOK festivali (Bilecik-Pazaryeri-K.Elmalı)

Siz de farklı bilgilere ulaşırsanız bildirirsiniz ki 2008 takvimini yavaş yavaş oluşturalım.

Ben asıl Kapıdağ'ı bekliyorum; efsane geri dönmeli :)

dhnsyd
14.Şubat.2008, 14:19
Teşekkürler

okan
14.Şubat.2008, 14:42
araya bide karadeniz şıkıştırmak lazım...yaayylalaar yaylalaaaarr....

polat
14.Şubat.2008, 15:57
Fuarıda ekleyin yahuu fuarda şenlik gibi oluyorr :)

Tayfun
14.Şubat.2008, 16:22
Fuar için ayrı başlık var zaten polat ve ilk olayda o zaten önümüzdeki, ahhhh ah bi gelse fuar ya.

siyahus
14.Şubat.2008, 17:01

Bu ikisine katılmayı istiyorum eğer bir aksilik olmazsa planlarımı yapıcam . Cumartesi sabahtan veya cuma geceden yola çıkışlı pazar akşam dönüşlü bir grup planı olursa süper olur. İnşallah bi aksilik olmaz. Fuarada hava güzel olursa motorumla gitmek istiyorum ama geçen sene yağmur ve soğuk kötüydü. Bu ne iyi olur inşallah.

haluka28
14.Şubat.2008, 17:08
yazın karadeniz istiyoruzzzz ilgililere duyurulur.

carvalho
14.Şubat.2008, 18:00

Bu ikisine katılmayı istiyorum eğer bir aksilik olmazsa planlarımı yapıcam . Cumartesi sabahtan veya cuma geceden yola çıkışlı pazar akşam dönüşlü bir grup planı olursa süper olur. İnşallah bi aksilik olmaz. Fuarada hava güzel olursa motorumla gitmek istiyorum ama geçen sene yağmur ve soğuk kötüydü. Bu ne iyi olur inşallah.

Hiç merak etme dostum, Cuma için de Cumartesi için de iki grup oluşur. Şahane olacak grup gezilerimiz... Çadırları matları şimdiden hazırlayın :)

kawa500
14.Şubat.2008, 19:45
Emok ta benim de gozum var...ama kısmet.....

NOT: Arkadaşlar Asos Ayvalık, yani ege kıyılarını da unutmayın.....

lunatic
14.Şubat.2008, 21:34
araya bide karadeniz şıkıştırmak lazım...yaayylalaar yaylalaaaarr....

Yooo. Karadeniz araya sıkıştırmaya gelmez. Bem 12 günde doya doya gezemedim. Karadenize ay lazım ay...

MaRaNtZz
14.Şubat.2008, 22:18
Teşekkürler dostum...

carvalho
14.Şubat.2008, 22:29
NOT: Arkadaşlar Asos Ayvalık, yani ege kıyılarını da unutmayın.....

Ayvalık :)

Sürprizi bekleyin :)

kawa500
14.Şubat.2008, 23:32
Ayvalık :)

Sürprizi bekleyin :)

Dört gözle bekliyorum.....

gençer
14.Şubat.2008, 23:35
Yooo. Karadeniz araya sıkıştırmaya gelmez. Bem 12 günde doya doya gezemedim. Karadenize ay lazım ay...

Karadeniz gerçektende araya sıkışmaz.. hele hele haftasonu 2 günde hiç olmaz.. Karadeniz turu oldumu uzungöle kadar gitmeli sonrada dönmeli yol üzerinde okadar çok gezecek görecek yer varki... en az 7 günde gezilir, oda keyfini çıkaramadan 7 günde göremediğin yerler olur..eee hadi hiç biyere uğramadan sadece uzungöl yapıp dönülecek gibi düşünülse bile 2 gün yetmez. Karadeniz olacaksa iyi plan yapılmalı... ben Trabzonda 5 sene kaldım çok seyehatlerim oldu o istikamete, şu kadar saatte giderim dediğim hiç bir tahmin tutmadı.. her seferinde başka yerlerde durduk görülecek çok güzel kumsalları, yaylaları, manzaraları ,tarihi , yemekleri, insanları.... herşeyi güzel:::))..geniş zaman olmalı inşallah kısmet olur.

Tayfun
15.Şubat.2008, 01:51
Karadeniz gezisi yapılacaksa çok planlı ve programlı olmalı, ne yapacağını iyi bilirsen tadına doyulmaz bir gezi olur, ince ayrıntılı ve sarpa kadar sürecek bir yolculuk olmalı bu.

okan
15.Şubat.2008, 11:32
lunatiğim ahmet im .... derinlemesine gezilecekse dediğin doğru en az 1 ay lazım...ama plan yapılarak belli yerlere şartlanılırsa 1 hafta da yeter...yanlız sen önce bi cep telefonu al kendine...hasta oluyom bu huyuna yavv...

carvalho
15.Şubat.2008, 12:00
Karadeniz gezisi yapılacaksa çok planlı ve programlı olmalı, ne yapacağını iyi bilirsen tadına doyulmaz bir gezi olur, ince ayrıntılı ve sarpa kadar sürecek bir yolculuk olmalı bu.

Tayfunum, yıllık izinleri ayarlayalım, Ağva'dan başlayalım Batı Karadeniz'den Sarp'a kadar, 7 gün yol ağırlıklı bir gezi için yeter; 15 gün izin alırsak doya doya gezeriz...

Samsun istasyon olur, Okanımı, müsait olan Ankara tayfasını da alıp süreriz atlarımızı KAradenize...

Uyyyyyyyyyyyy aha!!!!!

siyahus
15.Şubat.2008, 17:19
Hiç merak etme dostum, Cuma için de Cumartesi için de iki grup oluşur. Şahane olacak grup gezilerimiz... Çadırları matları şimdiden hazırlayın :)

Cadırda matta ıvırzıvırda hazır yeterki iş problem çıkarmasın.

Aksu
15.Şubat.2008, 18:42
Tayfunum, yıllık izinleri ayarlayalım, Ağva'dan başlayalım Batı Karadeniz'den Sarp'a kadar, 7 gün yol ağırlıklı bir gezi için yeter; 15 gün izin alırsak doya doya gezeriz...

Samsun istasyon olur, Okanımı, müsait olan Ankara tayfasını da alıp süreriz atlarımızı KAradenize...

Uyyyyyyyyyyyy aha!!!!!
Ankara tayfası hazır, bir haftalık bir geziye. Okan sen bir yemek firmasıyla anlaşmaya bak, Samsun istasyon olacakmış

haluka28
15.Şubat.2008, 19:15
arkadaşlar anladığım kadarıyla ciddi bir karadeniz gezisi beklentisi var. bence ozaman bunun adını yavaş yavaş koymak lazım. yani yapaılım edelim demeyle bu pek olmaz o yüzden şimdiden en azından ortalama bir tarih ve süre belirlemek lazım yoksa havada kalır hatta bununla ilgili temiz bir topik açalım. kimler katılmak istiyorsa oraya katılabileceği tarihi ve süreyi yazsın. o zaman niyetler daha bir belirginleşecektir diye düşünüyorum. mesela ben 1 temmuz - 1 eylül arası olduğu gibi müsaitim bana hepsi uyar (öğretmenliğin faydaları). bu arada ben geziye adanadan katılacağım. Tayfunun dediği gibi gezi istanbuldan sarpa kadar olmalı. ve plan yapılmamalı yapılacak tek plan istanbuldan çıkılıp sarpa kadar gidilmesi olmalı. gerisi yola, maceraya, rüzgara kalmalı evet düşünceleri alalım.

Tayfun
15.Şubat.2008, 23:09
Yol yapmak sorun değil kimseye, fakat en büyük sorun ve engel, gönüllü kişilerin izin tarihleri olacak, ben ancak haziran gibi bu konuya netlik getirebilirim, malum bizim işler karışık, adamların keyfi gelir yazdan sonra verirler izni, her yol olası yani.

Aksu
16.Şubat.2008, 01:30
Babalar çalışıyo fazla rahatsız etmeyin, her saat yeni birşeyler beliriyo sitenin ekranında., maşallah kolay gelsin.
Gezi ileri ince işler dolayısıyla 2 ay düşünüp bir kez yazılmalı herkes tarafından da uyulmalı. 2 gün düşünüp de yazılırsa 2 ayda orta yolu bulamayız.
Demekki arkadaşlar sabredeceğiz bekleyeceğiz, vakti saati geldiğinde yönetimdeki ilgili arkadaşlar gereğini yapacak.

CapiTan QusDo
10.Mart.2008, 01:11
Ever Geri Döndüm Geldim DosttLarımm,! geldim dostLarım Serüvenimize Kaldığımız YerdDEn Devam EdİyOrr.. Vee Şunu SöyLimm size Site için emeĞi geçen Bütün ÇAlışmalardaki ArKAdaşLAra ( Biraz Kaymakamın konuŞmaSı Gibi oLdu Samki Ehuy Ehue euhe ) NeySe Size Elinize Sağlık Güsel olmuuşş Güsel bi Tasarım Sonuçlanmış Sitenin özleri Ve YaşaYanLarına Hepinize Merhaba,!! Geri Döndün DostLaRım Durmak Yok Yolumuzada DEVAM...
Evet ve İştE Bekelediğimiz büyük ilgi alanımız Ve dayanışmamız.. Moto 2o08 Fuarı İşTEE BEKKENEN AN.dosTlaRıMız. Bu genel Fuar iLaç aBii İlaçç Ve kültürr eGzoitk VahŞi EğLenCe GüSEL bİşeyy Bu Fuarr beee :d:d:d:d:d

HerkeS iyidir umarım.. bende iyiyim arkadaşlar dostlarımız Beraber Yine fuardada, FesTiVaLdEdE, SerüvenlerDeDe, DüRüSt SayGılı Ve SeVeCeN Dolu MutLu.. BirliKTeLiğiMizLeDe Vee Dünya 8 Mart Kadınlar, kadınLar Gününüzü KUtLAr mutLu Bir Dümyaca beraberLiğimİze Rica ederim TŞk MedeniYetimizE DoStLar... Görüşmek üzere HerkeSe Kendine İYİ Baksın..

gidikurt
10.Mart.2008, 14:46
offff selçuk ne yaptın sen yaaaa :):):) bu yıl nasıl gelsek bilmemki içimin yağları eridi okuyunca yaaa bizde gelmek istiyoruz alperim kafayı yer gidemezse, ben ondan beter yerim neyse bir yol bulunur elbet :) kısmet

carvalho
10.Mart.2008, 16:32
offff selçuk ne yaptın sen yaaaa :):):) bu yıl nasıl gelsek bilmemki içimin yağları eridi okuyunca yaaa bizde gelmek istiyoruz alperim kafayı yer gidemezse, ben ondan beter yerim neyse bir yol bulunur elbet :) kısmet

Sizin tatlı bir telaşınız olacak modlady'm. Ben çözüm buldum, sizin motoru sepetli yapacağız, junior orada keyif yapacak, Alper le sen de gezilerden mahrum kalmamış olacaksınız :)