PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 24 Şubat Maşukiye

carvalho
20.Şubat.2008, 18:19
Arkadaşlar, hafta sonu hava durumu ılık görünüyor. Pazar günü hafif yağış gösterse de bizi bozmaz bu durum. Belki tahminler de değişebilir.

Pazar günü Maşukiye yapalım diyoruz. Kiremitte alabalık, kaşarlı mantar, mis gibi doğa kokusu, kıvrım kıvrım yollar...

Sabah 9:30'da Carrefour'dan (kozyatağı) teker döner... 11:30'da mekanda oluruz en geç (150 km civarı gidiş). Öğle yemeğimizi yer, yürüyüşümüzü yapar canımız isterse Sapanca'ya çay içmeye gider, istediğimiz saatte de dönüşümüzü yaparız...

Bizden başka katılımcı olmayacaksa biz Tayfun kardeşimle dönüşü Kerpe üzerinden yapacağız, bilginize :)

Evet elleri görelim...

1-Carvi
2-Tayfun deli zabit
3-Aslanburçlu
4-Tatar
5-Bull
6-Gençer (izin alabilirse :mrgreen:)
7-
8-
9-
10-

carvalho
20.Şubat.2008, 19:55
Tayfunum biz ikimiz gideceğiz gibi geliyor bana. Bi de niye haber vermediniz derler...
Bundan sonra geziyi ilan etmek yok, telefonlaşıp yola koyuluruz...

orkun
20.Şubat.2008, 22:06
balığı kartepe yolunda Yayla Alabalık ta yiyin

aslanburclu
20.Şubat.2008, 22:29
pazara daha bayağ var durun şimdiden yaw....hafta sonu yağmurlu gözüküyor

tatar
20.Şubat.2008, 22:36
benıde
ekleyın ızmıtte gelıyorsunuz ve benı cıgneyerek gececeksnız. olmaz oyle sey . donus cayları benden

tatar ( merter )
ızmıt / kocaeli

aslanburclu
20.Şubat.2008, 22:39
ahanda beleş çay .................................

ben geliyommmmmmmmmmmmmmmmmm...

carvalho
20.Şubat.2008, 23:04
Bi anda 5 olduk 8)

1-Carvi
2-Tayfun deli zabit
3-Aslanburçlu
4-Tatar
5-Bull
6-
7-
8-
9-
10-

BULL
20.Şubat.2008, 23:05
waay beleş çay haaa baştan çıkarıcıııııı :p:p

ama hava yağmurlu olursa ben yan çizerrrr

malum bacak daha tam iyileşmedi

ters bişey olursa ani tepki veremem

ondan sonra evdekilerle iştekiler bana tepki verirlerrr :mrgreen::mrgreen:

carvalho
20.Şubat.2008, 23:08
waay beleş çay haaa baştan çıkarıcıııııı :p:p

ama hava yağmurlu olursa ben yan çizerrrr

malum bacak daha tam iyileşmedi

ters bişey olursa ani tepki veremem

ondan sonra evdekilerle iştekiler bana tepki verirlerrr

Ben artçı alırım seni kardeşim
Beraber düşeriz :mrgreen::mrgreen:

gençer
20.Şubat.2008, 23:19
pazara daha bayağ var durun şimdiden yaw....hafta sonu yağmurlu gözüküyor

komutanım doğru söylüyor.. umarım hava güzel olur, bende çok gezmek istiyorum ama bakalım artçım izin verirse ..:::)) kendisi gelemiyor diye nazlanabilir.. ama ben napar eder izin koparırım hava güzel olursa..

carvalho
20.Şubat.2008, 23:29
komutanım doğru söylüyor.. umarım hava güzel olur, bende çok gezmek istiyorum ama bakalım artçım izin verirse ..:::)) kendisi gelemiyor diye nazlanabilir.. ama ben napar eder izin koparırım hava güzel olursa..

Demek yağmura göre karar
hafif yağmur gösteriyo meteoroloji, korkmayın hemen, erimezsiniz:mrgreen:
sizi tatlı su motorcuları siziiii :x:x

yenikoylu_ua
20.Şubat.2008, 23:36
Şşşııııttt noluyo bakim tatlı su tuzlusu muhabbeti azdınız siz azdınız gelmek isterdim ama aramıza katılmayı planlayan bir abime motor bakmaya gidicez pazar harici çalıştıgı için başka zamanımız yok artık birdahaki geziye

carvalho
20.Şubat.2008, 23:38
İyice ektin bu aralar bizi sen Kubiciim. Bilmiyorum yani :)

aslanburclu
21.Şubat.2008, 00:20
Demek yağmura göre karar
hafif yağmur gösteriyo meteoroloji, korkmayın hemen, erimezsiniz:mrgreen:
sizi tatlı su motorcuları siziiii :x:x

yağmur mesele değil zaten böyle havada sürat yapamıyorsun hadi bunada eyvallah ama yanından geçen otobüs veya çok tekerli araçların adamı baştan aşağı çamura bulaması yokmu işte beni en çok o kahrediyo:cheesy:

Aksu
21.Şubat.2008, 00:42
Yaşar baba yağmuru çamuru ne bahane ediyon, havalar fena değil buldun işte hazır bir gezi evde otur otur paslandın, bin motoroda biraz dolaş. Biz Ankara da daha karla buzla savaşıyoz.

Tayfun
21.Şubat.2008, 00:52
Valla yağmurluğum motorda duruyo, hava mava bana fıs, yıkıldığım yere kadar gaz açarım ben ;) haydin uşaklar canlanın yaww

aslanburclu
21.Şubat.2008, 02:22
valla hiç anlamam dönüşte beleş çay var yağmur çamur kar hiç anlamam aynen yoldayız

Tayfun
21.Şubat.2008, 02:46
Komtanım 1 çay için 300 km yapacaksınız, 35 milyona kaç kilo çay alınır biliyonuzmu :P

RızaHoşgör
21.Şubat.2008, 10:20
gençer im baba adayım yaw sen ne kepekli imişsin öle :)

carvalho
21.Şubat.2008, 16:49
baba adaylarında kepeklilik standart galiba
değil mi adminim :)
bu arada pazar günü yağış yokmuş, tatlı suculara duyrulur :):)

siyahus
21.Şubat.2008, 17:05
bende hanımdan izin alabilirsem bide bu arada yağmurluk altı bulabilirsem gelmek isterim. motoru bi açmam lazım artık 3 aydır yatıyo :)

aslanburclu
21.Şubat.2008, 19:14
valla isterseniz bi uludağ yapalım derim beyler ne dersiniz ......burdan arabalı ordan bursa ordan teleferikle bi uludağ bi kahve içer döneriz maksat yol olsun

Tayfun
22.Şubat.2008, 01:02
Onuda diğer pazara yapalım komtanım, maksat yol olsun bana uyar valla ;)

aslanburclu
22.Şubat.2008, 01:13
tamam ula üle olsun yol olsun dönenin maşası kırılsın hadi bakalım .
harbi kestane şekeri yemeye

Tayfun
22.Şubat.2008, 02:40
Valla komtanım biliyosunuz bu sitede yoldan korkmayan adamların başında geliyorum, bursa değil ankarada uyar bana :P

carvalho
22.Şubat.2008, 10:47
9 Mart'a kadar hava güzel olacakmış, bahar havası. Tam gezmelik...
Boş geçmeyelim...

Maşukiyeciler.. son durum
1-Carvi
2-Tayfun deli zabit
3-Aslanburçlu
4-Tatar
5-Bull
7-Aidikurt
8-
9-
10-

siyahus
22.Şubat.2008, 13:18
benim gezi yalan oldu , hafta sonu boya var evde anam ağlayacak heral :(

Tayfun
22.Şubat.2008, 13:51
7 kişi oldu haydin yokmu arttıran miskinler siziiiiiiiiiii :P

gençer
22.Şubat.2008, 15:28
hadi arkadaşlar nerdesiniz , bakın havada güzelmiş..

sitemizin son kazazedesi yarım adam bull geliyor, kılıbıklıkla itham edilen gencer, aidikurt bile (malum hanımların mazereti var çift can taşıyorlar, ee şu sıralar birazdaha duygusal olmaya başladılar , evde yalnız bırakmak güç oluyor biraz:::)))) yani biz bile bu durumda izini kopartmışız geliyoruz , ne bekliyosunuz.. şu 7 yi hiç değilse 10 yapalım ha gayret..

El_Mariachi
22.Şubat.2008, 15:47
Merhabalar..
Siteye uzun zamandır giremiyordum işlerin yoğunluğundan.
Maşukiye uzun zamandır gitmek istediğim bir güzergah :)
beni de eklerseniz gelmek isterim.

Aksu
22.Şubat.2008, 16:18
Valla komtanım biliyosunuz bu sitede yoldan korkmayan adamların başında geliyorum, bursa değil ankarada uyar bana :P
Ankara olayı bize de uyar sizi Ankara otoyol gişelerde bekleriz, sizle beraber Ankara ya giriş yaparız, uyarmı.:lol::)

carvalho
22.Şubat.2008, 16:24
Ankaraya gelicez zaten Aksu abi. Tarihi netleştirelim aramızda hele. En kötü ihtimal Bull-Tayfun-Ben geliriz, üç motorşörler :)

Maşukiyeciler.. son durum
1-Carvi
2-Tayfun deli zabit
3-Aslanburçlu
4-Tatar
5-Bull
7-Aidikurt
8-El MAriachi
9-
10-

Tayfun
22.Şubat.2008, 16:34
Ankaraya gelicez zaten Aksu abi. Tarihi netleştirelim aramızda hele. En kötü ihtimal Bull-Tayfun-Ben geliriz, üç motorşörler :)

Çekirdek kadro, 2 seneden beri aynı kadro gidiyoz nerdeyse uzun yollara :mrgreen:

siyahus
22.Şubat.2008, 19:27
Yaw bende cok yanar döner oldum kusura bakmayın ama yine gelebilme ihtimalim doğdu belki boyayı erteleyebilirim ona çalışıyom :) olursa yazacam yine burda . inşallah 9. olurum

gençer
22.Şubat.2008, 19:30
hadi bakalım bekliyoruz..

gidikurt
22.Şubat.2008, 20:02
biz gelemiyomuşuz tamam siz bilirsiniz .. gelmiyelim diye motorla geziyosunuz bide alabalık falan canımızı çektirecek şekilde reklam yapıyosunuz gidecekseniz ne yiyeceğinizi bari yazmayın bak canım çekti ben de istiyorum o dediklerinden carvalyooo yandın valla :) madem geziyonuz eli boş gelmeyin:)

aidikurt
22.Şubat.2008, 20:29
Çekirdek kadro, 2 seneden beri aynı kadro gidiyoz nerdeyse uzun yollara :mrgreen:
hadi len bensiz giitiğinizmi vardı bi yerlere bu aralar gelemıyoruz dıye hemen cekirdek kadrodan cıkarılmısız ahanda bende gelıyorum kacısın yok

bu arada carvalho valla gulçının canı cektı alabalık yaptırıcaz bır paket götürücez valla kacısın yok

gidikurt
22.Şubat.2008, 20:41
hadi len bensiz giitiğinizmi vardı bi yerlere bu aralar gelemıyoruz dıye hemen cekirdek kadrodan cıkarılmısız ahanda bende gelıyorum kacısın yok

bu arada carvalho valla gulçının canı cektı alabalık yaptırıcaz bır paket götürücez valla kacısın yok
sadece alabalıkla kurtulamazsınız :):):):)

siyahus
22.Şubat.2008, 20:53
Güzergah nedir TEM' denmi gidilip gelinecek ? Kocaeli yağmurlu diyo pazar için inşallah yağmaz.

El_Mariachi
22.Şubat.2008, 20:59
benim için her güzergah uygundur arkadaşlar.. yağmur çamur farketmez, geleceğim.. :)

Tayfun
22.Şubat.2008, 21:09
Oh oh kadro şenlendi valla süper, eğlenelim şüle bi güzel yaw, alperim light adminim nasıl ektin gülçin leydiyi :)

aidikurt
22.Şubat.2008, 23:00
Güzergah nedir TEM' denmi gidilip gelinecek ? Kocaeli yağmurlu diyo pazar için inşallah yağmaz.
yagmurdan korkan yagmura yakalansın :cheesy:

Tayfun
22.Şubat.2008, 23:29
yagmurdan korkan yagmura yakalansın :cheesy:

Wayyyy beeee adminime bak benim :D yağmurdan korkmuyorsan gurubun en arkasından gelicen o zaman ki anlıyalım yağmurdan korkmadığını :x

agresus
23.Şubat.2008, 03:48
hmmmm... çay beleş... yağış yok... kiremit ve balık durumu...hmmmm... ilginç... hmmmm...9.30 karfur....hmmmm...olabiler... prova falan çıkmazsa -ki şu an görükmüyor- neden olmasın... hasret falan gideririz... selçukumun motorunu göremedimdi daha zaten... hmmm...

gençer
23.Şubat.2008, 15:26
arkadaşlar anadolu yakasını pek fazla bilmeyen biri olarak koz yatağı carrerfour u bulabilsem bile ters şeritte kalınca kavşakları karıştırabilirim.

1. seçenek:-avrupa yakasından gelecek birisiyle avrupa tarafında buluşup birlikte gitme şansım varmı?
2. seçenek: 1. yada 2. köprü(hangisi uygunsa) gişelerini geçince sağda beklesem biri gelip beni alabilirmi?
yada varsa 3. seçeneğiniz onada uyabilirim.

aslanburclu
23.Şubat.2008, 15:56
Wayyyy beeee adminime bak benim :D yağmurdan korkmuyorsan gurubun en arkasından gelicen o zaman ki anlıyalım yağmurdan korkmadığını :x

tayfun boğazdanmı geçecen fatihtenmi hangi köprüden geçecen ona göre birisinin cıkışında saat 9 da buluşalım gencerde takip etsin valla o carfuru bende geçerim oralarda dolaşır dururum gibime geliyor

El_Mariachi
23.Şubat.2008, 20:00
arkadaşlar ben beşiktaştan 1. köprüyü kullanarak gideceğim. ben zaten kozyatağında çalıştığım için yolları biliyorum. isterseniz beraber gidebiliriz..

siyahus
23.Şubat.2008, 22:02
Eveeeet , boya işi iptal ben ne yapacam profesyoneller yapsın Alla Alla :) yarın 9:30 da karfurdayım bugunde çıkardım motoru 2,5 aydır örtüsünü bile açmadımdı. Kardeşim bi motor 2,5 ay hiç çalışmadığı halde ,aküsü falan da sökülmediği halde nası bir tıkta çalışır anmadım yauvvv :cheesy: yafrum benim yaa . Valla ben bütün yolları biliyom kolaycana tarif ederim isteyene Ataşehirdeyim ama takılan olursa istediği yerdende alırım. telimi yaziim : 05325611855

Sayın Adminim Aidikurt'um , vallaha yağmurluğum olsa yağmurdan korkan maymun olsun dicem ama yağmuru yiyince kot cok ağırlaşıyo bende ağırım zati motor çekmez diye tırsıyom. :shock:

carvalho
23.Şubat.2008, 22:52
biz gelemiyomuşuz tamam siz bilirsiniz .. gelmiyelim diye motorla geziyosunuz bide alabalık falan canımızı çektirecek şekilde reklam yapıyosunuz gidecekseniz ne yiyeceğinizi bari yazmayın bak canım çekti ben de istiyorum o dediklerinden carvalyooo yandın valla :) madem geziyonuz eli boş gelmeyin:)

Firstlady'm unutur muyuz seni. Admin getirecek balıkları, kiremitte bi güzel pişirir sana :)

agresus
23.Şubat.2008, 23:24
ewwet avrupa yakası insanıyım vedahi yolu bilmemekteyim diyen dostlar... saat en geç 09.15'te 1.köprü çıkışında buluşalım... beraber karfurlara gidelim....yok kardeşim bende ne ogs, ne kgs diyosanız ayrıııı... o zaman 2. köprü çıkışı için siz kadronuzu yapın ben de geliim....

gençer
23.Şubat.2008, 23:36
volkanım agressusum, aslanburçlu komutanım, biraz önce el mariachi (volkan) ile telefondan görüştüm saat 9:00 da boğaziçi köpru gişelerinden geçip sağdaki otobüs durağında buluşucağız diye konuştuk. 9:15 te carrefura hareket etmiş oluruz. sizlerde gelin dokuzda buluşalım..köprüyü geçince sağda otobus durağında.(napalım motorlar için bir durak yapılana kadar otobüs durağı ile idare edicez::))))

agressusum volkanım iyi hatırlattın saol bende de kgs kartı yoktu. saol . ama öğrendimki gişeleri geçmeden önce kgs kartı satılıyormuş artık yarın bitane alırım..yarın 9 da görüşmek üzere..

aidikurt
23.Şubat.2008, 23:58
arkadaslar ızmıtten tatar kardemısızde alacagız oda bıze katılacak ya mıllet yokmu artttıran nerelerdesınız yavvv kac zamandır gezemıyoruz dıye aglıyordunuz ne oldu işte size fırsat gelmeyen ........ :)

El_Mariachi
24.Şubat.2008, 00:00
evet arkadaşlar.. yarın sabah gencer arkadaşımızın söyledği yerde buluşmak üzere diyorum.. ben gencere gişelerin yanındaki yerden KGS alabilrisin dedim ama acaba orası açık olurmu onu bilemiyorum. hani paazr ya o yüzden.. ben şimid gidip bi bakacağım. sizi buradan bilgilendiririm. çünkü orada ziraat bankası gişesi var KGS oradan dolduruluyor. ben yarının pazar olduğunu unuttum. ama açık da olabilir. sonuçta bu sadece bir bankacılık deil, farklı bişiy. dedğim gibi ben şimdi gidip bakacağım. sizi de bilgilendiririm.

agresus
24.Şubat.2008, 00:18
yaww volkanım adaşım... rahat olunsun... yarın açıksa alır gencerim, diilsede ben geçtikten sonra kartımı ona veririm öyle geçer... ama al bi tane bi ara gencerim... çok faideli bi şey... ama yarını takmayın kafaya, hallederiz...

ÇeLeBi MuRaT
24.Şubat.2008, 00:36
Yarin Yasİn Subay Ve Bende Gelİyorum ArkadaŞlar...

El_Mariachi
24.Şubat.2008, 00:45
evet arkadaşlar üşenmedim, sizin için araştırdım gittim öğrendim :D benim de KGS'mde para bitmiş olduğu için azcık telaş yapmıştım. cumartesi gunu acıkmıs ama pazar günü kapalıymış arkadaşlar.
avrupa yakası kafilesinde eger olanlar olmayanlara destek çıkacaksa :P 1. köprüden gidelim, ya da 2. köprüden :) adaşımda varsa yeterli bakiyeee, ben de şaaapaaaymmmm mıı??? :)

agresus
24.Şubat.2008, 00:48
olmamı adaşım... benim bakiye sağlam... yarın gişelere gelmedenki o köprü izleme ve ya adı ne ise altıgen binanın önünde olcam... kimlerde kgs yok elleri göriim...

buarada hoş geliyonuz muratım yasinim....

El_Mariachi
24.Şubat.2008, 00:49
oleyyyyyyyy... o zeman, yarın o altıngen binanın önünde buluşuyoruuuukkkk :D
motoruma da bakım yapmışım oohh.. sizlerle ilk gezim olacak arkadaşlar.. güzel olacak :)

yasinsubay
24.Şubat.2008, 00:50
yarın ben de geliyorum, yalnız celebi muratı alıcaz gebze yol istikametimiz nasıl olacak bilmiyorum ama eger e-5 den gebzeye kadar gider oradan otobana girersek beraber surebilirz olmazsa gebze sapagından sapıp celebiyi alıp oyle katılırız size

agresus
24.Şubat.2008, 00:52
sabah yollar boş olur kanımca... e-5den gideriz olar biter.. maksat beraberce yol yapmak zaten yasinim...

yasinsubay
24.Şubat.2008, 00:56
eyvallah baba buyuksun:mrgreen:

Tayfun
24.Şubat.2008, 01:01
Evet hepsini okudum ve gerekli kişilerin hepsini sabah buluşması için arıyom şimcik hehehe :) saat 9 da birinci köprü gişelerden sonraki otorbüs durağında görüşürük ;)

aidikurt
24.Şubat.2008, 01:06
ooo yasın ve celebi kardeşimde bilzer yanlız bırakmıor ozlemıstım valla sizleri.

El_Mariachi
24.Şubat.2008, 01:11
gittikçe kalabalılaşıyoruz ha?? süper oalcak valla..8)

handojoe
24.Şubat.2008, 01:24
geziyorsunuz ha gezin bakalım HANDO kış uykusundan bir uyansın görünsiz

Tayfun
24.Şubat.2008, 01:24
Güneşli havanın yüzü suyu hürmetine bu kalabalık, hava kapalı ve yağmurlu olsa herkes uçuşurdu vallada billada, 3 kişi giderdik gene norm kadro olarak :P

agresus
24.Şubat.2008, 01:42
güneşli mi???... deli zabitim yarın için meteoroloji yağmur vermekte... hayırlısı Mevlamdan ama galiba az buçuk nemli bi yoculuk olcek...

Tayfun
24.Şubat.2008, 01:46
Harbimi deyon çok sevindim valla yağmur olmasına, şimcik görcez ıslak motürcüleri :P

spydx
24.Şubat.2008, 01:48
valla yarın yağışlı gözüküyor...... bu arada konvoyda hiç bayan yokmu? ne o herkes ekmiş galiba....:)

El_Mariachi
24.Şubat.2008, 01:51
yağmur yağsın yahuuu ne olacakk ;)
tuz muyuz eriyecek :P

Tayfun
24.Şubat.2008, 02:11
Valla ölümden öte köy yok benim için, her biyere giderim :P

El_Mariachi
24.Şubat.2008, 02:20
bi dakkka yaaa ben bi daha düşündüm de.. en hemen bol keseden sallamışım :?
yağmur çamur gelrim demişim maşukiyenin yüzü suyu hürmetine.. :|
ama sabah uyandığımda yağmur görürsem ben de satış yaparım yaaa :P
ehehehehhehehe:mrgreen:

spydx
24.Şubat.2008, 02:22
Satışlar başladı hadi tayfunum kelebekleri deşifre etmeye başla....:)

El_Mariachi
24.Şubat.2008, 02:24
ehehehhehehe:p
yağmur beni kelebek yapacak galiba :shock:

Tayfun
24.Şubat.2008, 02:51
Satışlar başladı hadi tayfunum kelebekleri deşifre etmeye başla....:)

Hehehe valla bu gidişle kelebek koleksiyonumuz olacak gibi bence :p elime düşeni yakarım valla :x

carvalho
24.Şubat.2008, 21:01
Gezdik geldik

İlk olarak MAşukiye Alabalık
Sonrasında Sapanca göl kenarında çay faslı
Daha sonra Merter kardeşimiz bizi İzmit'te bir güzel ağırladı

Gezi tek kelimeyle özetlenebilir: MUHTEŞEM!!!!
Özellikle Sapanca'da yaptoğımız kros :)

Resimleri sabırsızlıkla bekliyorum...
Katılan tüm arkadaşların ayağına sağlık...

Bu arada katılımcılar: Carvalho-Aidikurt-Aslanburçlu-Tayfun-Agresus-Uğurcuk-Gençer-Siyahus-El Mariachi-Tatar-Yasinsubay-Çelebi Murat-Spydx Bülent ve kız arkadaşı (isim hatırlama özürlü olduğum için çok özür)

Yeni gezilerde buluşmak üzere...

ÇeLeBi MuRaT
24.Şubat.2008, 21:19
SÜPER bir gezi katılan tüm dostların ayağına sağık...

Tayfun
24.Şubat.2008, 21:36
Aboooooo ne geziydi be, size krosta yaptırdımya gam yemem artık daha :P sitenin adını değiştiriyoz bundan sonra, RAPTOR RİDERS ENDRO CLUP olacak :P resimleri çakında nispet yapalım biraz kelebeklereeeee ;)

spydx
24.Şubat.2008, 21:53
resimleri hazırlayıp atalım gelmeyenleri çatlatalım.......

Tayfun
24.Şubat.2008, 22:03
Çatlatmak ne kelime patlatalım, ben çok zevk aldım bugünden ya, hem kalabalık hemde maceralı oldu, hepimizin içinde birer mini endurocuk varmış harbiden yaw.

foreman
24.Şubat.2008, 22:13
valla su resımlerı atsanızda bızımde agzımızın suyu aksa barı...
kiremıtte balık,enduru,kros....valla sız bugun cocuklar gıbı şen mışsiniz...
hakkaten sımdı çatlıycam:p:x:x

tatar
24.Şubat.2008, 22:21
arkadaslar ben bugun cok memnun oldum sızınle yol yapmaktan ve sızın gıbı arkadaslarımı mısafır etmek herzaman basım gozum ustune . umarım ızmıte gelemeyen arkadaslarımıda mısafır ederım. unutmayın burada ( izmitte ) bır kardesınız var . ne zaman burayla ılgılı ısınız olursa arayın benı .

not : kardeslerıme sapancayı bılıyorum demedım ALLAH ' tan . yoksa bılıyorum deseydım gectıgımız sudan ıkı mıslı yerden gecerdık herhalde :mrgreen: . Tayfun ve komutanım gumusumu parkederken son bırkez baktım kı enduro mu cozemedım .

merter ( tatar )
izmit / kocaeli

Tayfun
24.Şubat.2008, 22:51
Ne demek dostum ya, çok keyifli bir gün geçirdik, kış miskinliğine ilaç oldu resmen, bakalım yeni rotalarda ne maceralar bekliyor bizi :)

okan
24.Şubat.2008, 23:12
resimler nerde yaa.....şşşşş.... hadi millet....:)

El_Mariachi
24.Şubat.2008, 23:23
arkadaşlar ben de son anda karar değiştirip, yasinlerle ist.a dönmeye karar verdim :?
ama harbi son anda:p
tam yol ayrımında, olum erken git evine yaz raporlarını yarın iş yerinden laf yeme die tak etti kafama.. vedalaşamadık o yüzden..:|
kusura bakmayın..
:cheesy:bugun cok keyifliydi valla.. en kısa zamnada tekrarlayalım bunu, havalar güzel nasılsa..

Tayfun
24.Şubat.2008, 23:25
Harbi yaw, ekleyinde şenlenelim birazcık :)

ugurcuk
24.Şubat.2008, 23:42
çok güzel bir geziydi ama selçuk alper ve yaşar gomutan nereye uçtunuz öle önümüzden??????

aslanburclu
24.Şubat.2008, 23:42
iyi oldu iyi hemde baya hoş oldu .... hele çamuradam gibi eve gelmek daha bi hoş oldu yani bugün eriyen karların toprakla birleşmesin den meydana gelen her türlü oluşumundanda gerekli gıdamızı aldık....

aslanburclu
24.Şubat.2008, 23:44
çok güzel bir geziydi ama selçuk alper ve yaşar gomutan nereye uçtunuz öle önümüzden??????

valla uğurcuk normal trafikle aktık geldik...

BULL
24.Şubat.2008, 23:57
hele çamuradam gibi eve gelmek daha bi hoş oldu yani bugün eriyen karların toprakla birleşmesin den meydana gelen her türlü oluşumundanda gerekli gıdamızı aldık....
hehehe iyikide gelmemişim :mrgreen:

ne o öyle çamur mamur kir pislik iyyyy :p

ben moturuma toz deyse gece uyuyamam bikere :cheesy::cheesy:

Tayfun
25.Şubat.2008, 00:05

İnanmam komtanım ya, yaldır yaldır gidiyoduk uğurla, 1 den kayboldunuz, naaptınız yolumu değiştirdiniz giderken, alperde bi ara önümüzdeydi, boğaz köprüsü çıkışında bi baktım yanıma gelmiş, hiçbişe anlamadım valla bu işten :?

Tayfun
25.Şubat.2008, 00:08
hehehe iyikide gelmemişim :mrgreen:

ne o öyle çamur mamur kir pislik iyyyy :p

ben moturuma toz deyse gece uyuyamam bikere

Abi senin motor kafir misali, bi doğunca bide ölünce hesabı yıkanıyo :p senin gene kelebek olmaya niyetin var heraldeeeee :x

ugurcuk
25.Şubat.2008, 00:14
bende inanmıyorum 100-110 nun altına hiç inmedik ustune çıktık altına inmedik ama siz uçtunuz sankiii yol durdu biz durmadık gene ulaşamadık sizeeeee

Tayfun
25.Şubat.2008, 00:21
bende inanmıyorum 100-110 nun altına hiç inmedik ustune çıktık altına inmedik ama siz uçtunuz sankiii yol durdu biz durmadık gene ulaşamadık sizeeeee

Abicim ulaşamadık değil, biz bunları ne olduysa geçtik bence, ben sana ayrılmak için el sallamadan az önce alper arkadan yanıma geldi benim :? 2elkol hareketi yaptım sonra döndü o yoluna, bende köprüye saptım, şeytan işi mubarek resmen :lol:

ugurcuk
25.Şubat.2008, 00:23
Abicim ulaşamadık değil, biz bunları ne olduysa geçtik bence, ben sana ayrılmak için el sallamadan az önce alper arkadan yanıma geldi benim :? 2elkol hareketi yaptım sonra döndü o yoluna, bende köprüye saptım, şeytan işi mubarek resmen :lol:
ozaman saklandılar abicim ben görmedim onlarıııııı allha aalh yaaa

okan
25.Şubat.2008, 00:25
la zır zır konuşuuniz.. resimler nerde ,kimde ....:?:x

Tayfun
25.Şubat.2008, 00:26
ozaman saklandılar abicim ben görmedim onlarıııııı allha aalh yaaa

Yada benzinciye girdiler artık, bir şekilde birşey oldu yani, hadi selçuğa birşey demem altında 50 bg makine var, ama yaşar komtanım nasıl uötu onu hala anlayabilmiş değilim :x

agresus
25.Şubat.2008, 00:30
ulaşmak mı???... bi daha sizin kafanıza uymıycam yawww... izmit istanbul arası e-5 berbatmış... arabayla bu kadar kötü olduğunu hiç anlamamışım valla... bi de herkesler bi yerlere uçtu... gurup başaladıydık ne olduysa birden gaza gelindi uçuldu... bi ara selçuk önümüzdeydi sona o da kayboldu... siyahusum hasanımnan gencerim gıymatlımlı bi gurup oluşturup ağardan ağardan geldik valla... hasanım saolsun karfurda bi çay ısmarladı bize...tüm üşüklüğümüzü aldı valla... bu arada tatarım merterim... tüm güzelliklerin için teşekkürler valla... abdullah gomtanımada iyi bak oralarda... o da saolsun körfez çıkışına kadar bizimleydi... tayfunm deli zabitim... olm harbi delisin sen yaww... senin yüzünden girdik onca sulara ama çook keyifliydi... saolasın... ve tabi katılan tüm dostlara ayrı ayrı teşkürler... bi ara fotoları atıcam ama asıl fotolar alperimnen bülentimde ona göre... benim bi ara pilimde bitti zati... neyse... az sonra...

olm bu yeni halde nası resim ekleniyo yawww... ben kayboldum... bulamadım ben....

Tayfun
25.Şubat.2008, 00:51
Resim eklemek için bu siteyi kullan volki...

http://img1.imageshack.us/

siyahus
25.Şubat.2008, 01:06
Gezi süperdi arkadaşlar. Benimde sizinle ilk gezimdi. Herkese teşekkürler. Enduro kısmı en zevkli kısımdı valla :) amortisörleri değiştirip az yükseltip motorları daha beter yerlere gidelim . Tayfuna mok atıyonuz soktu bizi çamura suya bataklığa diye ama bi Allah'ın kuluda itiraz etmedi demekki herkes dünden razıymış arazi olayına. Dönüşte aslında bizdebi ara bastık 100-120 arası gittik . Ama bi ışıklardan siz geçtiniz biz kaldık sonra bi daada dumanınızı göremedik vallaha ne azimle asıldıysanız artık gaza. Agresus ve Gencer ile bari usul usul gidek akşam vakti dedik. Yalnız o E-5 ne bozuk yolmuş gomtanım belim kırılıyodu cukurlardan yemin ossun. Bi daaki geziye artık eşimle geliriz onun içinde sezonu açmamız lazım. Karaburunmuydu neydi süper olur baharda ama çilingoz yada kıyıköyde olur haftasonu çadır konaklamalı felan. neyse resimler lütfen...

carvalho
25.Şubat.2008, 11:00
Abicim ulaşamadık değil, biz bunları ne olduysa geçtik bence, ben sana ayrılmak için el sallamadan az önce alper arkadan yanıma geldi benim 2elkol hareketi yaptım sonra döndü o yoluna, bende köprüye saptım, şeytan işi mubarek resmen

Hahahahhaa :)Olm Adminin harbi şeytanla akrabalığı var..
Ben yarı yolda hadi eyvallah deyip el kaldırdım öndeki tayfaya, hesapta 800'lükmakine ya, bastım gittim, 20 km geçmedi, arkamdan selektör, aa Admin... :shock: Adam yardıra yardıra gelmiş. baktım elemandan kurtuluş yok Gülsuyu sapağından saptım, Admini bi güzel dolandırdım Zümrütevler falan, Küçükyalıya kadar :mrgreen::mrgreen:

Yanyolda sigaralarımızı içerken sizi E-5'te iki grup olarak geçerken gördük... Admin yetişmiş demek ki size

aidikurt
25.Şubat.2008, 11:03
arkadaşlar super bir pazar gunuydu
toplam 12 motor 2 artcı topmalda 14 kişi ile mükemmel bir gezi oldu havların malum fazla ısınmamıs olmasına rağmen katılım sayısı oldukca iyiydi.Gelen herkese teşekkürlerimi sunarım.Çok güzel fotolar cektik valla görenler kıskanacak aksam eve gidince ilk işim siteye resimleri atmak olacak o zamana kadar biraz sabırsızlanın bakalım :)

Aksu
25.Şubat.2008, 11:04
la zır zır konuşuuniz.. resimler nerde ,kimde ....:?:x
He doğru söylüyon

yenikoylu_ua
25.Şubat.2008, 11:17
Vaybe amma kalabalık olmuş...Bende malum işim için içerenköye gidiyodum iyi eğlenceler demek için buluşma yerine geldim üst kapıdan içeri girdim ama ben tam girerken siz alt kapıdan çıktınız karşılaşamadık Hadi bari resimleride görelimde neler yaptınız bilelim inşallah birdahaki sefere bizde orda oluruz

aidikurt
25.Şubat.2008, 11:20
He doğru söylüyon
resimlerin cogu bende aksam eve gıdınce atıcam kardeşim bekle birazz patlama acı cekmenızı ıstıyorum meraktan catlamanızı ıstıyorum :x

Aksu
25.Şubat.2008, 11:32
resimlerin cogu bende aksam eve gıdınce atıcam kardeşim bekle birazz patlama acı cekmenızı ıstıyorum meraktan catlamanızı ıstıyorum :x
Kendim için istiyorsam nağmertim hehe Okan için dedim di, Samsun da ekintiye gelmiş de resimlerle avunacakmış.

aidikurt
25.Şubat.2008, 11:43
tayfun kardeşim ben sana olayı ackılayım selcuk kardeşim bana artıslık yaptı 800 makıne benimki falan fılan dıye bende olum artıslık yapma alırım anahtarını dedım hadı bakalım dedı basladık kapısmaya 250 makınayla 800 luk suzukıyı ezdım eee ne demısler marifet motorda degıl surucude dıye :) gormelıydınız selcuk kardesımın yuzunu saskın saskın baktı :P sonra pes etti selcuk saga cektı birer sigara içtik mhabbet falan derken sız gectiniz yoldan sonra kardesımle vedalastık ve basladım gene gaz acmaya goztepe koprusunun ordada sızı yakaladım ıste butun olay bu

aidikurt
25.Şubat.2008, 11:47
Vaybe amma kalabalık olmuş...Bende malum işim için içerenköye gidiyodum iyi eğlenceler demek için buluşma yerine geldim üst kapıdan içeri girdim ama ben tam girerken siz alt kapıdan çıktınız karşılaşamadık Hadi bari resimleride görelimde neler yaptınız bilelim inşallah birdahaki sefere bizde orda oluruz
sen sus :evil:

Tayfun
25.Şubat.2008, 12:05
Ula bilmege gibin olmuş tüm mesele, neyse yaw sağ sağlim herkes evine ulaştıya gerisini boşkoy ;)

agresus
25.Şubat.2008, 12:20
canlar ben bu yeni halde ki resim durumunu beceremedim ben... bu sebeple picasaya attım... ahanda adresi... fazla bişiler yok ama şimdilik idare edin işte....http://picasaweb.google.com.tr/ivceylan/2008_02_24MaUkiyeHatRas

carvalho
25.Şubat.2008, 12:38
Böylesi de iyiymiş be Volkanım, resim albümünden gitmek... Eline sağlık...
Olta atan amca balık çekti mi yav, gören var mı,
Biz haybeye mi para verdik Alabalıklara :P

agresus
25.Şubat.2008, 12:43
yok be kardeşm... adam benimgibi sazanları çekti... bekle ekle bişi çeker diye... sona aldı başını gitti...

spydx
25.Şubat.2008, 12:52
birazda bizden ama bizde fazla çekmemişiz

http://img87.imageshack.us/img87/8646/1004263el7.jpg (http://imageshack.us)

http://img141.imageshack.us/img141/9899/1004281ls7.jpg (http://imageshack.us)
http://img84.imageshack.us/img84/3563/1004296qq1.jpg (http://imageshack.us)
http://img301.imageshack.us/img301/5522/1004297et1.jpg (http://imageshack.us)

http://img301.imageshack.us/img301/8140/1004302ao8.jpg (http://imageshack.us)

http://img301.imageshack.us/img301/2262/1004303md9.jpg (http://imageshack.us)

http://img301.imageshack.us/img301/1566/1004306jz7.jpg (http://imageshack.us)

http://img301.imageshack.us/img301/1279/1004307ob0.jpg (http://imageshack.us)

http://img139.imageshack.us/img139/5939/1004308om7.jpg (http://imageshack.us)

Aksu
25.Şubat.2008, 13:16
Mevsim açıldı sayılır, böyle gezi resimlerini özlemiştik siftahını çektik, arkası da kazasız, sağlıklı ve eğlenceli bir şekilde devam edecek, inşallah.

müslüm baba
25.Şubat.2008, 13:37
Kaçırdık bu geziyi yine götürmüşsünüz balıkları, bidahaki gezide aranızdayız inşallah.

okan
25.Şubat.2008, 13:44
aha şimçik oldu işte.... oh beaaa.. ne güzel gezmişiniz....iyicene pirelendim bende şölle uzuuun bi yol yapmam lazım...:D

müslüm baba
25.Şubat.2008, 13:52
aha şimçik oldu işte.... oh beaaa.. ne güzel gezmişiniz....iyicene pirelendim bende şölle uzuuun bi yol yapmam lazım...:D

Okan sana karlı hava lazım böyle günlük güneşlik gezemezsin:cheesy:

okan
25.Şubat.2008, 13:56
Okan sana karlı hava lazım böyle günlük güneşlik gezemezsin:cheesy:
kar istedik istedik bu seferde çok yağdı yine gezemedik....:(

aidikurt
25.Şubat.2008, 15:21
Kaçırdık bu geziyi yine götürmüşsünüz balıkları, bidahaki gezide aranızdayız inşallah.
müslüm abi gene uzun zamandır yoksun arayı cok actın ozlettın kendıni bidakine beklıyoruz

aidikurt
25.Şubat.2008, 15:37
günün en keyifli anlarından biride suyla kaplanmış koprunun altından gecerkenki andı
az kaldı aksamı bekleyın onlarıda ben paylasıcam

kaanka
25.Şubat.2008, 17:24
valla şuanki resimler bile yetti gerçekten çok güzel gezi olmuş... daha fazla imrendirmeyin bizi...:(

aidikurt
25.Şubat.2008, 17:29
valla şuanki resimler bile yetti gerçekten çok güzel gezi olmuş... daha fazla imrendirmeyin bizi...:(
daha dur bu sadece baslangıc aglatana kadar durmak yok:x

kaanka
25.Şubat.2008, 17:37
:duvar:yapma gözünü seveyim haftasonu zaten havayı görünce aklıma gezi geldi offff kesin kaçmışdır arkadaşlar dedim kendi kendime bizimde işimiz vardı gelemedik içim gitti valla...:duvar:

carvalho
25.Şubat.2008, 17:40
Durmak yok kaanka, her hafta sonu gezi bundan sonra...
Yol manyaa olacaz

En kısa zamanda ikinci Karaburun çıkartması tabii,
fasılın tadına doyamadık bea!!!!

carvalho
25.Şubat.2008, 17:42
günün en keyifli anlarından biride suyla kaplanmış koprunun altından gecerkenki andı
az kaldı aksamı bekleyın onlarıda ben paylasıcam

Sonrası :)
Çamurdan çay mekanına kadarki parkur???
Gençer bi ara kuru gördüğü yerde bile su birikintilerine giriyordu. Endurocu ruh işte :p

kaanka
25.Şubat.2008, 17:46
Yol manyaa olacaz

valla karaburuna gitmişken busefer ayarlayalımda kalalım orda süper fasıl var dönme derdi olmaz hiçdeğilse...

aidikurt
25.Şubat.2008, 18:01
bu arada el-mariachı ve siyahus kardeşimizde ilk gezimiz oldu cok renklı arkadaslar aramıza tekrar hosgeldınız :)

siyahus
25.Şubat.2008, 18:11
Karaburun süper olur yauw , hem eşimlede gelirim oraya sonrada çadır kurulur heral dimi ?
Bu arada gezide motorumun egsoz sesim yüzünden kulakları hala çınlayan arkadaşlardan özür diliyorum :)

Sevgili adminim , biz mi renkliyiz bırak allesen :p valla sizin renginiz içinde soluk kaldık yauw , bi tane normal adam olmazmı kardeşim bi klüpte :cheesy:

aslanburclu
25.Şubat.2008, 18:51
aman ha aman bundan sonra herhangi bir gezide tayfunun aklına uyupta total...den benzin almayın
ya bi aldık motorlar oldu uyuz eşşek ...

Aksu
25.Şubat.2008, 18:56
Sevgili adminim , biz mi renkliyiz bırak allesen :p valla sizin renginiz içinde soluk kaldık yauw , bi tane normal adam olmazmı kardeşim bi klüpte :cheesy:
Normal adam çok bizde kimi istiyon, en normalini genel gezi ve toplantılarda görürsün. Ankara dan Samsun dan Mersin den İzmir den Edirne den. Bizde babalar bebeler deliler ve dedeler hepsi var, tam Türkiye karması.

okan
25.Şubat.2008, 19:34
Normal adam çok bizde kimi istiyon, en normalini genel gezi ve toplantılarda görürsün. Ankara dan Samsun dan Mersin den İzmir den Edirne den. Bizde babalar bebeler deliler ve dedeler hepsi var, tam Türkiye karması.
huhuhuaahaaa....babalar bebeler deliler ve dedeler....yarıldım yaa gülmekten yine...:cheesy:

aslanburclu
25.Şubat.2008, 20:03
gülme leynnnnnn
yoksa ne demişler gelirler başına...................................

aidikurt
25.Şubat.2008, 20:09
ya siyahus kardeşim allah askına akıllı adamın motorla ne işi olur :)

siyahus
25.Şubat.2008, 20:17
ya siyahus kardeşim allah askına akıllı adamın motorla ne işi olur :)

Doğru söze ne denir 8)

aslanburclu
25.Şubat.2008, 20:18
hadi yalan deyin bu ekibin en harbi en yasal adının arkasında soyad olarakda en AKILLI 'benim yaw geri kalanları düşünün artık

Tayfun
25.Şubat.2008, 21:27

Valla müslüm baba adını andık bu gezide yalan yok, bende soran arkadaşlara müslüm baba turneye çıktı dedim ve arkasından hasret rüzgarlarını okudum işi bağladım, bi dahaki sefere bekleriz müslüm babaaaa :cheesy:

Yol manyaa olacaz

Valla bitane minibüs bulun şöförünüz ben olucam, bayılana kadar için ondan sonra ;)

Sonrası :)
Çamurdan çay mekanına kadarki parkur???
Gençer bi ara kuru gördüğü yerde bile su birikintilerine giriyordu. Endurocu ruh işte :p

Abi onu bunu boşverde o uzun çamurlu yol bittikten sonra aynadan arkama baktım düşen kalan varmı diye, bi baktımki el mariachi motorda ayağa kalkmış sol kol havada yumruk şeklinde yehuuuuuuuu diye nara atıyodu :) varsın gerisini siz hesabedin artıkın :x

aman ha aman bundan sonra herhangi bir gezide tayfunun aklına uyupta total...den benzin almayın
ya bi aldık motorlar oldu uyuz eşşek ...

Yaw komtanım faturayı niye bana kestiniz şimdi, ben her zaman söylerim shellden başka yerden benzin almam sizde almayın diye, ben sabah semmte fulledim depoyu onla gittim geldim halada onla gidiyorum 310 km oldu valla :mrgreen: birisi daldı önden totale benzin almak için benim günahım yok falla :|

hadi yalan deyin bu ekibin en harbi en yasal adının arkasında soyad olarakda en AKILLI 'benim yaw geri kalanları düşünün artık

Valla bu sitede anti yasal ama son gezidede kanıtlanmış olarak delisi deli zabiti benim :x farmı itirağzı olan :x

spydx
25.Şubat.2008, 21:50
valla admiiiiiiiiiiiiiin alperim nerede sendeki footoolarrrr??? bekliyoruz

Müslüm baba nerelerdesin sesi soluğun çıkmıyor?? özlettin kendini

aidikurt
25.Şubat.2008, 22:47
evet resimler başlıyor
ilk olarak kozyatağı carrefourda ekip dalga dalga toplanmaya başladı

http://img184.imageshack.us/img184/5333/71375848ig6.th.jpg (http://img184.imageshack.us/my.php?image=71375848ig6.jpg) http://img184.imageshack.us/img184/7177/57170306og9.th.jpg (http://img184.imageshack.us/my.php?image=57170306og9.jpg) http://img518.imageshack.us/img518/4790/90193061ud0.th.jpg (http://img518.imageshack.us/my.php?image=90193061ud0.jpg)

http://img184.imageshack.us/img184/3669/93849653xz6.th.jpg (http://img184.imageshack.us/my.php?image=93849653xz6.jpg) http://img507.imageshack.us/img507/8101/81072144ot5.th.jpg (http://img507.imageshack.us/my.php?image=81072144ot5.jpg)

aidikurt
25.Şubat.2008, 23:03
sonra yola cıkmadan once son kıyafet kontrolu ayakkabılarını kirli gördüğüm tayfun ve selcuk moderator kardeşime ayakkabılarını boyattım :x eee admin olmak kolay degıl moderator olmak hiçte kolay değil :mrgreen: hele raptorriders olmak hiç hiç kolay degıl kılık kıyafetimize bile özen gostermelıyız sadece motorlarımıza degil 8)

http://img518.imageshack.us/img518/6827/50455504cd9.th.jpg (http://img518.imageshack.us/my.php?image=50455504cd9.jpg) http://img518.imageshack.us/img518/4131/48314559yz9.th.jpg (http://img518.imageshack.us/my.php?image=48314559yz9.jpg) http://img184.imageshack.us/img184/207/58805070vx6.th.jpg (http://img184.imageshack.us/my.php?image=58805070vx6.jpg)

aidikurt
25.Şubat.2008, 23:10
yemek manzara yol resimlerinden once herkesı merakla beklediği resimleri koymaya kara verdim ve işte yüzen raptorriderslar endurocular yanımızda sönük kaldı valla

http://img184.imageshack.us/img184/9696/89869838kr1.th.jpg (http://img184.imageshack.us/my.php?image=89869838kr1.jpg) http://img507.imageshack.us/img507/3549/91271291yy0.th.jpg (http://img507.imageshack.us/my.php?image=91271291yy0.jpg) http://img518.imageshack.us/img518/6997/75402519jb0.th.jpg (http://img518.imageshack.us/my.php?image=75402519jb0.jpg)

http://img507.imageshack.us/img507/5803/25549586en4.th.jpg (http://img507.imageshack.us/my.php?image=25549586en4.jpg) http://img518.imageshack.us/img518/9201/58186003xv9.th.jpg (http://img518.imageshack.us/my.php?image=58186003xv9.jpg) http://img518.imageshack.us/img518/4807/50785867sw0.th.jpg (http://img518.imageshack.us/my.php?image=50785867sw0.jpg)

Tayfun
25.Şubat.2008, 23:11
Ekle ekle bakalım sende ne cevherler var adminim :P

ugurcuk
25.Şubat.2008, 23:19
yaaa ama esas olay buradan sonraki uzun yoldaydı keşke orada da resim çekebilme imkanımız olsaydı :d gerçi dursak zor kalkardık ama neyse :D

aidikurt
25.Şubat.2008, 23:21
yaaa ama esas olay buradan sonraki uzun yoldaydı keşke orada da resim çekebilme imkanımız olsaydı :d gerçi dursak zor kalkardık ama neyse :D

valla dogoru dıyon ugur kardes ama ondan sonrakılerın resmı yok cunku dusmemek ıcın pur dıkkat gıdıyorduk hepberaber :cheesy:

Tayfun
25.Şubat.2008, 23:21

Valla doğru diyon uğurcuk, büyük bir göletin ortasından geçerken ön teker çamura saplandı zor çıkardım kıçı ata ata, ama ölmek vardı ve dönmek yoktu, neticede kimsede dönmedi aslanlar gibi :x

aslanburclu
25.Şubat.2008, 23:33
herkes bu geçidi normal su zannedecek halbuki resmen çamurdu ya... aslında benim en çok ağlanacak halimize güldüğümüze ve o geçitten çıktıktan sonra yasinin motoruna öyle melül melül bakışı ve abi gitti ya motor demesi beni iyice kopardı ya.
....

Tayfun
25.Şubat.2008, 23:40
Valla komtanım onu bunu bilmem, ben o tünelden geçmeseydim ilk olarak kimse geçmezdi bence, herkesin kafasında ne kadar derin sorusu vardı, türk evladıyızya 3 saniye düşünüp ya istiklal ya çamur diyip tapa gaz yaptım, sağ bacak ıslandı ama yaldır yaldır geçtim orayı ilk olarak nihahahaha :P

ugurcuk
25.Şubat.2008, 23:59
walla tayfun abi sen deli 1 ben deli2 geçtik sudan bi senle benim resmimiz yok :D biz geçtikten sonra yemez sesleri geliyordu arkadan ama 5 dk sonra herkes endro tadında yemeye başladı :D

Tayfun
26.Şubat.2008, 13:08
Sorma yaw en çokta resmimiz yok ona üzüldüm iyi, ama en çok yasinime güldüm ben, en son kaldığında suya melül melül bakıyordu ve bi ara yemez ben geçmem dedi ama baktı tek kaldı, ya ALLAH diyip daldı suya, bide son kez çamurlu motoruna bakıp "gitti motor" dediya herkesin bittiği an o andır işte :P

yasinsubay
26.Şubat.2008, 13:24
Siz kafa bulun benle benim içim gitti valla, yuruyerek kendim geçsem bu kadar uzulmezdim, agzına s.... motorun:)

Tayfun
26.Şubat.2008, 13:39
Hehehehe ula yasin küldürme beni, demek yolda giderken yağmur yağmaya başlasa motora brandayı orda örtüp otobosla gidicen eve :P 5 milyona ayna gibin yapıyolar yıkamacılar, para toplayalım sitede, herkes 10 kuruş versin bakim hadi yasinin motürü yıkatcas :p :p :p

aidikurt
26.Şubat.2008, 16:06
valla yasin bırak bu ayakları için gitti motorunla camura gırınce :P

siyahus
26.Şubat.2008, 17:08
Yaw en cokta komtanım geçerken bastı geçti yaldır yaldır ama dizine kadar camur oldu , bunu gören admin ayaklarını gidona kadar kaldırıp öyle geçti ya hala ona gülerim :D yalnız tünelden sonraki yol daha zevkliydi :)

ugurcuk
26.Şubat.2008, 17:12
ayakları kafasında geçen gençerdi :d adam elleri gidonu tutarken ayalarını kafasının üzerine kaldırdı yaaa. ben en çok ona koptum :D

Tayfun
26.Şubat.2008, 17:30
Biraz daha zorlasa gidonu ayaklarıyla tutacaktı zaten :P sen neymişsin be gencer A A A , daha derin sularda avuda bile kalkarsın sen bence zuhahaha :P

siyahus
26.Şubat.2008, 17:59
Pardon yaaa dogru Gencerdi o , ehuehue yaw böyle akrobasi harekleri olunca nedendir bilmem adminim yapmış geliyo gibi bana hayret :) zaten o motorun yürüyo olması bile mucize ama adam ucuyo resmen efsunlumudur motoru nedir :) gerçi bi ara giderken epey bi tozumu yuttu ama neyse :D

alper_tim
26.Şubat.2008, 19:35
eneeee
motorların içine etmişler naptınız siz yaaa
anaa yazık yaw etmeyin eylemeyin dostlar bunlar endru motor mu wah wah wah içim gitti walla zincirler lastikler her bişe çamur olmuş vah vah vah

yasinsubay
26.Şubat.2008, 20:26
valla yasin bırak bu ayakları için gitti motorunla camura gırınce :P

gitmez olurmu içime iniyordu resmen, sona kalınca mecbur gecmek zorunda kaldık ne yapalım

BULL
26.Şubat.2008, 20:31
yaaw 2 parmak sudan geçmişiniz görmesek inanıcaz haa bu yazdıklarınıza :p:p

duyanda niyagara şelalesini geçmişler sanır zuuuhahahaha :cheesy::evil:

gençer
26.Şubat.2008, 21:57

kelebekler gelmedikleri gezi hakkında yorum yapmamalı bence..::::))) biz gezi için toplanıyoruz saat 9:45(gerçi hareket saati 9:30 du ama olsun) carvalho ya artçı olarak geleceğini sanıyordum, ortalıkta göremeyince aradım. gecenin bi yarısı çavuşun zorla nöbete kaldırdığı asker gibi mayışık mayışık 'allooo' diyebildi..zaten bu ses tonunu duyunca gülerek açtım telefonu::)) bu saatte yatılırmı kardeş ne işin var evde selçuğa artçı gelmiyormuydun sen dedim ama homurdanarak ne cavap verdiğini anlayamadım.. neyse dedim ben uykunu açmayım gezi mekanında balıkları yerken ararım ben seni dedim. öldürürüm valla sakın arayıp öyle bişey yapmayın dedi. kapattım.. adam gezi günü öğlene kadar uyuyor sonrada geçtiğimiz su derinmiymiş değilmiymiş diye eleştiri yapıyor .. kardeşim sen önce geziye gel.. ondan sonra konuş:::))) çok güzel bir geziydi. dibi görünmeyen suda bizim motorlarla geçmek için yeterince derindi ve o suyun dibi koca koca kayalarla doluydu, sağ salim geçtik boğulan olabilirdi:::))) maceralı bir gezi oldu gelmeyenler çatlasın... :::)))

doğan
27.Şubat.2008, 00:22
süper gezi olmuş. pazar gününün tadını engüzel siz çıkarmışsınız. bu sefer kaçırdık. inşallah bidahakine bende varım.

aidikurt
27.Şubat.2008, 00:44

sen sus kelebek seni:x

olum ıyıkı gelmedın cunku cok eglendık :x

Tayfun
27.Şubat.2008, 01:04
sen sus kelebek seni:x

olum ıyıkı gelmedın cunku cok eglendık :x

Hahahaha buna çok güldüm ya :cheesy: bence gelmemesine en çok ala balıklar sevinmiştir bülonun :p:p:p

BULL
27.Şubat.2008, 01:41
çok güzel bir geziydi. dibi görünmeyen suda bizim motorlarla geçmek için yeterince derindi ve o suyun dibi koca koca kayalarla doluydu, sağ salim geçtik boğulan olabilirdi:::))) maceralı bir gezi oldu gelmeyenler çatlasın... :::)))
hahaha tabii tabiii
isterseniz ben olayı sizin için dahada ballandırayım :mrgreen:
geçidin önüne geldiğinizde hayatınızın en zor anlarından biriyle karşı karşıya kaldığınızdan henüz haberiniz yoktu. geçit vadideki tek geçiş yoluydu ve girişinde 2 kocca ejderha beklemekteydi. arkanızdan ise atlı kovalıyordu... ejderhalarla savaşmaktan başka çareniz kalmamıştı. içinizden 2 gönüllü seçtiniz ve helalleştikten sonra onları ejderhaların önüne attınız... ejderhalar bu iki arkadaşı afiyetle mideye indirmekle meşgulkene siz bu boşluktan yararlanarak geçidin girişine kadar ilerlediniz. ama bide ne göresinizki??? geçidin içi dibi görünmeyen bir dipsiz gölle dolu :)) amma zaman daralıyordu. ejderhalar iki kurbanımızın son kemiklerini kıtırdatmaktaydı. çaresiz göle doğru gaz açtınız. gölün dibi görünmemekle beraber kocaman deve gibi kayalarla doluydu :)) tam bunlarla uğraşırken gölün içinden bir timsah filosu fışkırdı ve size saldırdı... buradada 2 yada 3 arkadaşımız motorlarıyla beraber zayii olmuştu. geri kalanlar kayaların üstünden seke seke (can yada d.t korkusuyla) karşıya geçmeyi başardılar. ama macera henüz bitmemişti. geçidin sonunda sizi bir kızılderili kabilesi beklemekteydi. büyük reis Geronimo, Alper ve Tayfunu göstererek haykırdı: hahaha o sefil kafa derileriniz kemerimi süsleyecek :)) Alpi ve Zabit ne yapacağını şaşırmıştı. Geronimonun kemerine süs olmaktansa ölmeyi yeğlerlerdi. netekim yeğledilerde :)) motorlarını geri çevirip timsahlara doğru son kamikaze dalışlarını yaptılar. timsahlarında canına minnetti zaten 2 fazla 2 eksik. onlarıda afiyetle mideye indirdiler... bunu gören Geronimo şaşırmıştı. "ne yapıyonuz leyn şaka yaptım gelin geçin hadi" diyecekti ama Alpi ve Zabit için artık çok geçti. neyse uzatmayayım Carvi geri kalanları toparladı, geçitten çıkıp alabalık yemağa gittiler.
bizde çıkalım kerevetine zuhahahahaaa

Tayfun
27.Şubat.2008, 02:03
hahaha tabii tabiii
geçidin önüne geldiğinizde hayatınızın en zor anlarından biriyle karşı karşıya kaldığınızdan henüz haberiniz yoktu. geçit vadideki tek geçiş yoluydu ve girişinde 2 kocca ejderha beklemekteydi. arkanızdan ise atlı kovalıyordu... ejderhalarla savaşmaktan başka çareniz kalmamıştı. içinizden 2 gönüllü seçtiniz ve helalleştikten sonra onları ejderhaların önüne attınız... ejderhalar bu iki arkadaşı afiyetle mideye indirmekle meşgulkene siz bu boşluktan yararlanarak geçidin girişine kadar ilerlediniz. ama bide ne göresinizki??? geçidin içi dibi görünmeyen bir dipsiz gölle dolu :)) amma zaman daralıyordu. ejderhalar iki kurbanımızın son kemiklerini kıtırdatmaktaydı. çaresiz göle doğru gaz açtınız. gölün dibi görünmemekle beraber kocaman deve gibi kayalarla doluydu :)) tam bunlarla uğraşırken gölün içinden bir timsah filosu fışkırdı ve size saldırdı... buradada 2 yada 3 arkadaşımız motorlarıyla beraber zayii olmuştu. geri kalanlar kayaların üstünden seke seke (can yada d.t korkusuyla) karşıya geçmeyi başardılar. ama macera henüz bitmemişti. geçidin sonunda sizi bir kızılderili kabilesi beklemekteydi. büyük reis Geronimo, Alper ve Tayfunu göstererek haykırdı: hahaha o sefil kafa derileriniz kemerimi süsleyecek :)) Alpi ve Zabit ne yapacağını şaşırmıştı. Geronimonun kemerine süs olmaktansa ölmeyi yeğlerlerdi. netekim yeğledilerde :)) motorlarını geri çevirip timsahlara doğru son kamikaze dalışlarını yaptılar. timsahlarında canına minnetti zaten 2 fazla 2 eksik. onlarıda afiyetle mideye indirdiler... bunu gören Geronimo şaşırmıştı. "ne yapıyonuz leyn şaka yaptım gelin geçin hadi" diyecekti ama Alpi ve Zabit için çok geçti. neyse geri kalanlar geçitten çıkıp alabalık yemağa gittiler.

Lafontenden masallar dinlediniz, la hiç üşenmedin mi yazarken, senin karnında acıkmıştır bunu yazarken :P

BULL
27.Şubat.2008, 02:16
siz bu macerayı yaşamaya üşenmedinizde ben yazmayamı üşeneceem :P:P:P:P

kahramanlıklarınız dilden dile, nesilden nesile geçerek yaşatılsın diye yazdım...

Tayfun
27.Şubat.2008, 02:18
siz bu macerayı yaşamaya üşenmedinizde ben yazmayamı üşeneceem :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

Alabalıklar sıcak peynir ve salata ağladı sensiz bülom, ama gelmediğin iyi oldu herşeyden fazla fazla yedik nihahahahaa :cheesy::p:x:mrgreen:

BULL
27.Şubat.2008, 02:39
Alabalıklar sıcak peynir ve salata ağladı sensiz bülom, ama gelmediğin iyi oldu herşeyden fazla fazla yedik nihahahahaa :cheesy::p:x:mrgreen:
ne diyem "afiyet şeker olsun"

okan
27.Şubat.2008, 10:36
Bülent alem adamsın laaa...nası da yazdın o hikayeyi helal olsun...yanlız sen yazmasan onlar gaza gelip yazacaklardı zaten ...:) iki karış suya nerdeyse dalış tüpleriyle gireceklermiş yaavv..eheheeeeheheeee....

gençer
27.Şubat.2008, 14:09
hahaha tabii tabiii
geçidin önüne geldiğinizde hayatınızın en zor anlarından biriyle karşı karşıya kaldığınızdan henüz haberiniz yoktu. geçit vadideki tek geçiş yoluydu ve girişinde 2 kocca ejderha beklemekteydi. arkanızdan ise atlı kovalıyordu... ejderhalarla savaşmaktan başka çareniz kalmamıştı. içinizden 2 gönüllü seçtiniz ve helalleştikten sonra onları ejderhaların önüne attınız... ejderhalar bu iki arkadaşı afiyetle mideye indirmekle meşgulkene siz bu boşluktan yararlanarak geçidin girişine kadar ilerlediniz. ama bide ne göresinizki??? geçidin içi dibi görünmeyen bir dipsiz gölle dolu :)) amma zaman daralıyordu. ejderhalar iki kurbanımızın son kemiklerini kıtırdatmaktaydı. çaresiz göle doğru gaz açtınız. gölün dibi görünmemekle beraber kocaman deve gibi kayalarla doluydu :)) tam bunlarla uğraşırken gölün içinden bir timsah filosu fışkırdı ve size saldırdı... buradada 2 yada 3 arkadaşımız motorlarıyla beraber zayii olmuştu. geri kalanlar kayaların üstünden seke seke (can yada d.t korkusuyla) karşıya geçmeyi başardılar. ama macera henüz bitmemişti. geçidin sonunda sizi bir kızılderili kabilesi beklemekteydi. büyük reis Geronimo, Alper ve Tayfunu göstererek haykırdı: hahaha o sefil kafa derileriniz kemerimi süsleyecek :)) Alpi ve Zabit ne yapacağını şaşırmıştı. Geronimonun kemerine süs olmaktansa ölmeyi yeğlerlerdi. netekim yeğledilerde :)) motorlarını geri çevirip timsahlara doğru son kamikaze dalışlarını yaptılar. timsahlarında canına minnetti zaten 2 fazla 2 eksik. onlarıda afiyetle mideye indirdiler... bunu gören Geronimo şaşırmıştı. "ne yapıyonuz leyn şaka yaptım gelin geçin hadi" diyecekti ama Alpi ve Zabit için çok geçti. neyse geri kalanlar geçitten çıkıp alabalık yemağa gittiler.

Bull cuğum süpersin sen... bak ne diycem.. şimdi sitemizde Rıza Güngör abimiz var Agressus volkanımız var, sen böyle senaryolar yaz, hatta toplantılarda beraber yazalım tartışa tartışa .. çok ciddiyim Rıza abiyle Volkanımdanda destek alalım , bize yardımcı olsunlar 2. raptor riders toplantısına kadar derleyip toparlayalım . bunu bir tiyatro oyunu şeklinde 2. büyük toplantımızda sunalım.. cruser cilerin enduro macerası filan diye .. araya trafikte bizlere yapılan trajikomik olaylardan da serpiştirelim.. olmamı? raptor camiası... adminim , modlarım, Rıza abi Volkanım nasıl olur böyle bişey becerebilirmiyiz ki?

Bülent alem adamsın laaa...nası da yazdın o hikayeyi helal olsun...yanlız sen yazmasan onlar gaza gelip yazacaklardı zaten ...:) iki karış suya nerdeyse dalış tüpleriyle gireceklermiş yaavv..eheheeeeheheeee....

örneğin düşünsenize enduro motorcu gurubu giderken iki karış suya dalış tüplerini çıkarıp giriyorlar filan .. zaaten geleneksel toplantılarda gırgır şamata derken böyle bişey milleti kopartır.. unutulmaz olur gibi geliyor... yoksa abartıyormuyum.. ::)))

hadi bakalım ne gibi cevaplar gelicek merak ediyorum..

BULL
27.Şubat.2008, 15:13
baba baktım arkadaşların kahramanlıkları boşa gidecek :mrgreen::mrgreen:

biraz destanlaştırayım dedim :p:p

okan
27.Şubat.2008, 15:22
baba baktım arkadaşların kahramanlıkları boşa gidecek :mrgreen::mrgreen:

biraz destanlaştırayım dedim :p:p
la çok ii olmuş yaaa.. çok güldüm okurken...

carvalho
27.Şubat.2008, 15:33
Kıskanmayın kardeşşimmmm

Su bi karış diildi bi kere, 2 karıştı...
Destan eksik kalmış
Ben de yokum hem destanda... olmamış, beğenmedim...

BULL
27.Şubat.2008, 20:04
Kıskanmayın kardeşşimmmm

Su bi karış diildi bi kere, 2 karıştı...
Destan eksik kalmış
Ben de yokum hem destanda... olmamış, beğenmedim...
kardeşim benim; senin ismini bu sefil tabloyla karalamak istemediğimden eklemedim 8)
yoksa gezide yer alan herkese bi rol yazacaktımdaaa neyse dedim
ama Alpiyle Zabitide boş geçemezdim :x:x:x

ÇeLeBi MuRaT
27.Şubat.2008, 23:45
Bull kanka harbi süper yazmışsın...

Gençer sana katılıyorum tiyatro konusunda aklımdan geçmiyorduysa namert olim.benden çok yaşican... volkan abi maşukiye gezisinde sana dedimya sana bişeden bahsedicem diye işte benimde aklımdan geçen Raptor riders olarak bi tiyatro gösterisi yapalımmı?ben varım bak gençerde var sen rıza abi kadro genişler illaki senaryo BULL sizler hando şerifte bişeler ekledimmi sen gör şamatayı...OLMAMII..Hemiii millett...

BULL
28.Şubat.2008, 01:43
Bull kanka harbi süper yazmışsın...

Gençer sana katılıyorum tiyatro konusunda aklımdan geçmiyorduysa namert olim.benden çok yaşican... volkan abi maşukiye gezisinde sana dedimya sana bişeden bahsedicem diye işte benimde aklımdan geçen Raptor riders olarak bi tiyatro gösterisi yapalımmı?ben varım bak gençerde var sen rıza abi kadro genişler illaki senaryo BULL sizler hando şerifte bişeler ekledimmi sen gör şamatayı...OLMAMII..Hemiii millett...
wayy bee ben neymişim böyle
bi hikayeyle milletin içindeki tiyatoro aşkını alevlendirdim beaa :p
hatta rol vermedim diye darılanlar bile oldu :mrgreen:
( Carvii bu arada hikayede küçük bi rütuş yapıp senide ekledim hadi gene iyisin )

siz yeterki isteyin arkadaşlar bende hikaye çoookkkk hehehehe:cheesy:

Tayfun
28.Şubat.2008, 02:07
Tiyatro konusunda heryol bana paris, sadece yatak sahnelerinde oynamam ve öpüşmem ona göre :p

carvalho
28.Şubat.2008, 10:45
wayy bee ben neymişim böyle
bi hikayeyle milletin içindeki tiyatoro aşkını alevlendirdim beaa :p
hatta rol vermedim diye darılanlar bile oldu :mrgreen:
( Carvii bu arada hikayede küçük bi rütuş yapıp senide ekledim hadi gene iyisin )

siz yeterki isteyin arkadaşlar bende hikaye çoookkkk hehehehe:cheesy:

Mod zoruyla rol böyle kapılır işte :x

aidikurt
28.Şubat.2008, 12:05
Tiyatro konusunda heryol bana paris, sadece yatak sahnelerinde oynamam ve öpüşmem ona göre :p
ilahi tayfun kırdın beni :cheesy:

Tayfun
28.Şubat.2008, 12:46
ilahi tayfun kırdın beni :cheesy:

Hobaaa niye adminim yav, iyi tamam o zaman ben erkek sen kadın olursan öpüşürümde sefişirimde hahahahaha :cheesy::cheesy::cheesy:

BULL
28.Şubat.2008, 13:57
Hobaaa niye adminim yav, iyi tamam o zaman ben erkek sen kadın olursan öpüşürümde sefişirimde hahahahaha :cheesy::cheesy::cheesy:
HÖYYTTT olm senaryoda öyle bişey yok
ben öyle bişey yazmadım
ama çok isterseniz yazarız, yaparız size bi kıyak
sevenleri ayırmak olmaz tabii 8):cheesy::p:p

Aksu
28.Şubat.2008, 14:24
Bilo, sen gezilere felan hiç katılma, gitsende yemekden ve uyumaktan başka bişey yaptığın yok.
Gezilerle ilgili senaryo ve hikaye yazmaya devam et, böyle daha fazla renting oluyo, sayfa oldu 19.
Birde ileride yapılacak olan bir gezi için senaryo hazırlarsan, bak 2. RR toplantısı olabilir.

BULL
28.Şubat.2008, 23:40
:p:p:p:p

eywallah Aksu Baba emrin olur.

hele bi mekan ve rol alacak karakter listesi ortaya bi çıksın

hemen başlarız yazmaya

Tayfun
29.Şubat.2008, 04:54
Senden iyi recep ivedik olur lo bülo :P

BULL
29.Şubat.2008, 10:29
GONUŞMA LEYN!!!

Nİ DİİM? A MI DİİM? B Mİ DİİM?

:p:p:p:p

gençer
29.Şubat.2008, 18:54
Bilo, sen gezilere felan hiç katılma, gitsende yemekden ve uyumaktan başka bişey yaptığın yok.
Gezilerle ilgili senaryo ve hikaye yazmaya devam et, böyle daha fazla renting oluyo, sayfa oldu 19.
Birde ileride yapılacak olan bir gezi için senaryo hazırlarsan, bak 2. RR toplantısı olabilir.

çok haklısın aksu baba gezilere gelmemesi daha hayırlı oluyor.. valla ilk defa bi geziye katılmadı Allaha şükür karnımız doydu:::))) Bull u seyrederken aç kalıyorduk:::)))

aslan Bull.. ya ya ya şa şa şa büülent bülent çok yaşa... 2. toplantı senaryosuna başla mekan kısmına .... koy buluşma yeri belli olunca oraları doldururuz:)))

ÇeLeBi MuRaT
02.Mart.2008, 17:22
:peee ne yapıyoruz tiyatrocu arkadaşlar 2. raptorrider buluşmasında sahne alalım bakarsın tutar tüm türkiyeyi gezeriz :x

Tayfun
02.Mart.2008, 22:16
:peee ne yapıyoruz tiyatrocu arkadaşlar 2. raptorrider buluşmasında sahne alalım bakarsın tutar tüm türkiyeyi gezeriz :x

Çelebim muratım gece fazla açık yatma yaramıyo galiba sana hahahaha :cheesy::cheesy::cheesy:

ÇeLeBi MuRaT
02.Mart.2008, 23:35
Doğru diyon tayfun sadece hayal rüya...:( bak üzüldüm şimdi :p BULL sayın geyik yazarım..Saygılar..

BULL
02.Mart.2008, 23:39
ben her durumda yazarım
isteyen oynar isteyen bakar

:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

kankaa üzme tatlı canını...

ÇeLeBi MuRaT
02.Mart.2008, 23:43
Kanka senin iş aynen şoyle horoza sormuşlar tavukmu yumurtadan çıkar yoksa yumurtamı tavuktan :p horoz ne demiştir sen bilirsin artık...

Tayfun
02.Mart.2008, 23:49
Ben işimi bilirim demiş, aynı bülo gibi yane :cheesy:

BULL
02.Mart.2008, 23:53
hehehehee yorum yok...