PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : alayım artık şu regali, bulursam tabii

ante
20.Şubat.2008, 23:55
arkadaşlar merhaba.

3000 YTL civarı bir makina arıyorum. Tercihim RR DadyW yada DadyW Class.
Ankara'dan olursa daha iyi olur. Çünkü acemi halimle başka yerden getirmek üzer beni. Tavsiyelerinizi öğrenmek isterim. Özelden de haberleşebiliriz.

Aksu
21.Şubat.2008, 00:36
Sahibinden.com daki ilanlara bak gözünü kesen olursa beraber bakarız,

dinyeper
21.Şubat.2008, 02:04
Hocam motoru alma konusunda sen hiç tasalanma.
14 martta toplantıya gel halledilir o bi şekilde...
olmadı 23 martta fuara gidilecek.ordan da sorup soruşturulur.

Tayfun
21.Şubat.2008, 02:18
Şimdi tam zamanı, 1-2 aya kadar aldın aldın almadın fiyatlar artar sezon dolayıyısla, sıkı araştır fırsatları kaçırma dostum...

Batis
21.Şubat.2008, 17:09
Keşke biraz daha erken karar verseydin.Kış neredeyse bitti , fiyatlar yavaş yavaş artar.Hemen hemen hergün dikkatlice incelersen siteri çok uygun fiyatlara denk geliyor.Bol şanslar.

kaanka
21.Şubat.2008, 21:10
sahibinden.com adresini sıkı takip et derim. ben oradan aldım, hemde dediğin fiyatlara. şimdiden hayırlı olsun kafaya koymuşsan zaten buiş bitmiştir...

deep-impact
22.Şubat.2008, 00:40
arkadaşım ben motorumu tam üçbin ytlye satıyorum eger igilenirsen on onbeş gün önce başlık açmıştım 3000 ytl diye hani bunu niye yazma gereği duydum ben 3000 dedim hemen 3000 yazmış demeyesin diye satma sebebim ise BABA oluyorum ondan biraz para lazım telefonum 0533 9549097

Tayfun
22.Şubat.2008, 01:15
İzmirden ankaraya bu havalarda güzel motor sürülür bence :P

ante
22.Şubat.2008, 14:38
sevgili deep-impact,

Hakikaten İzmir Ankara seyahati özellikle bu mevsimde pek keyifli olmaz.

İlgine teşekkür ederim ama Ankara'dan olmasını tercih ederim, tabi başka bir şehirde kaçırılmaz bir makina olmazsa.
Doğacak çocuğunla birlikte sana ve eşine sonsuz mutluluklar dilerim.

siyahus
22.Şubat.2008, 19:38
Yaw yokmu izmirli bi arkadaş motoru Angaraya götürüp uzun yol yapacak bi doplu sürüş yaparsınız yada olmamı ?? gerçi aynı şey Angara içinde geçerli . Uzun yol diyip duruyonuz vurun yolları alın gelin motoru :)

işin şakası :) ama motoru izmirden trenle getirebilirsin galiba 20 lira civarı bişey tutuyor. Gönüllüysen gidiş geliş trenle yaparsan 60-70 lira bişey olur en fazla. Tabi bu İstanbul içinde geçerli. Buradanda alıp gidebilirsin. Her halukarda kafayı bozmuşsun şimdiden hayırlı olsun.

Sadece bi fikir !!!

deep-impact
22.Şubat.2008, 23:19
Ante güzel dilekleriniçn teşekkür ederim benim motor alternatif olarak aklında bulunsun eger istersen ulaşım son nokta bi şekilde olur allah gönlüne göre versin iyi akşamlar.

okan
23.Şubat.2008, 02:51
o kadar şanslısın ki.. ankaradasın ve Mehmet AKSU ağabeyiniz var...dedeyle irtibatı koparmayalım...şşşş:wink:

dinyeper
24.Şubat.2008, 01:41
sevgili deep-impact,

Hakikaten İzmir Ankara seyahati özellikle bu mevsimde pek keyifli olmaz.

İlgine teşekkür ederim ama Ankara'dan olmasını tercih ederim, tabi başka bir şehirde kaçırılmaz bir makina olmazsa.
Doğacak çocuğunla birlikte sana ve eşine sonsuz mutluluklar dilerim.
ante mehmet ali koçaş var ankara dan arkadaş.o satıyo ve motoru da gayet iyi.gri class.daha geçen pazar yapıldı motoru.istersen bi gör.bildiğimiz motor...

aslanburclu
24.Şubat.2008, 03:14
valla arkadaşlar bu fiyatlara satanlarada alanlarada verecen odunu yazık ya 100 cc lik makinaları veriyorlar bu fiyatlara...

Tayfun
24.Şubat.2008, 03:30
Ah komtanım ah anlatamıyoruzki arkadaşlara, bedavaya versinler hayır duası alsınlar daha iyi valla ya :?