PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : izmir-bornova dan merhaba

basist
21.Şubat.2008, 03:14
slm arkadaşlar.şuan bir raptor sahibi deilim.bu siteye yaz başı alacağım raptor marka cruiser hakkında bilgi almak için girdim.tekrar herkese merhaba:cheesy:

enginbcn
21.Şubat.2008, 03:32
aramıza hoşgeldin arkadaşım kendini biraz daha tanıtırsan (ismin mesleğim vs..)iyi olur.....

Tayfun
21.Şubat.2008, 03:33
Hoş geldin kardeşim, tam yerine geldin diyelim, aradığın herşey burda fazlasıyla var, umarım devamlı bir katılımcı olursun...

basist
21.Şubat.2008, 03:50
burda bulunmaktan şimdiden mutlu oldum saolun ilginiz için arkadaşlar.3 yıldır İstanbulda gıda sektöründe orta düzey yöneticilik yapıyordum.ancak malum izmirden kalkıp istanbula göçüp yaşamak oldukça zor.ekonomik sıkıntılar sebebiyle geri döndüm özlemişim izmiri yaws:) şuan bikaç firmayla görüşme halinde iş görüşmeleri peşinde koşturuyorum.müziklede uraştım bi dönem ama karın doyurmuyor.yaaa arkadaşlar ben bu motorun artılarını eksilerini çok merak ediyorum Yaw.bol bol bilgi bekliorum sizden özellikle izmirli arkadaşlar sanırım yardımcı olacaklardır:D

basist
21.Şubat.2008, 05:20
aramıza hoşgeldin arkadaşım kendini biraz daha tanıtırsan (ismin mesleğim vs..)iyi olur.....
enginbcn kardeşim sende bornovadamışsın şansa ii oldu yaw.senin şu motoru yakından görmeyi isterim özellikle sesini çok merak ediyorum yaw.bilgilendirirsen beni sevinirim

enginbcn
21.Şubat.2008, 13:08
enginbcn kardeşim sende bornovadamışsın şansa ii oldu yaw.senin şu motoru yakından görmeyi isterim özellikle sesini çok merak ediyorum yaw.bilgilendirirsen beni sevinirim

tekrar hoşgeldin kardeşim izmir başkadır ama istanbulda bambaşkadır valla rr alma niyetiyle güzel bir işe imza atıyorsun pişman olmassın, burda arkadaşlar abiler hertürlü konuda desteklerini hiç esirgemezler motoru haftasonu gösteririm sana sorularını cevaplamaya çalışırım........

okan
21.Şubat.2008, 17:01
basist hoşgeldin...siteyi baştan aşşa incele aradığın herşey burda var...
ama geçen sene kaza yapmış arkadaşların topiklerini güncelleme ...yeniden kaza yapmış sanıyoruz.. içimiz bi anda kötü oluyo...:cry:

carvalho
21.Şubat.2008, 17:56
Hoşgeldin Basist, eski topiklerde aradığın her türlü detaya ulaşırsın...

hakkı
21.Şubat.2008, 18:20
dostum hoş geldin,
umarım kısa zamanda RR ile ilgili tüm merak ettiklerini öğrenirsin. forumların altını üstüne getirmen gerekecek. ancak sana ilk etapta şunu diye bilirim. RR kullanırken oldukca ekonomik bir motor. tabiki servis+yakıt+yedek parça ve sağlamlık açısından. özellikle benim gibi bu işe yeni başlayanlar için birebir. bakımını yaptırdığında ve düzgün kullandığında seni kesinlikle yolda bırakmaz. ancak unutmamak gerekir nede olsa bir çinli. yani birazda şans işi, sitedeki bazı arakadaşlar motorları açısından bazı sorunlar yaşadılar. ama bildiğim kadarıyla bizim motorların kanser denilecek bir sorunları yok. şimdiden hayırlısı olsun.

RoS
21.Şubat.2008, 19:09
hoş geldin....

kaanka
21.Şubat.2008, 21:06
aramıza hoşgeldin... umarım enkısa zamanda dilediğin motorun sahibi olursun...

gençer
22.Şubat.2008, 00:32
hoşgelmişsin. en kısa zamanda 'tay' ına kavuşman dileğiyle.. İzmir gurubunun ilk toplantısına katılmayı ihmel etme motorları yakından iyice incelemiş olursun..

orkun
22.Şubat.2008, 01:09
hoş geldin umarım kısa zamanda istediğin gibi bir motor bulursun...

basist
22.Şubat.2008, 01:21
herkese teşekkürler.evet sanırım ilk toplantınıza gelecemki yakından göriim arkadaşlar çok merak ediyorum bu makinaları.ya aslında tek korkum çin oluşu.ben şuan mondial scooter kullanıorum 18.000 km oldu ama çok sorunda çıkardı yane.işallah bu makinalar daha sağlamdır saygılar...

yeşilkapak
22.Şubat.2008, 12:37
Arkadaşım aramıza hoş geldin umarım en kısa zamanda hayalindeki R.R kavuşursun...

yenikoylu_ua
22.Şubat.2008, 12:47
Aramıza hoşgeldin umarım en kısa sürede motoruna kavuşursun elimizden ne geliyorsa yardıma hazırız İzmir grubunun ilk toplantısına katıl bu konuda sana çok faydalı olacağına eminim

basist
24.Şubat.2008, 05:33
tekrar hoşgeldin kardeşim izmir başkadır ama istanbulda bambaşkadır valla rr alma niyetiyle güzel bir işe imza atıyorsun pişman olmassın, burda arkadaşlar abiler hertürlü konuda desteklerini hiç esirgemezler motoru haftasonu gösteririm sana sorularını cevaplamaya çalışırım........
engin kardeşim motoru nezaman görebilirim senden haber bekliyorum.ben bornova merkeze yakın oturuyorum sen ne taraflardasın grşrz..

dhnsyd
24.Şubat.2008, 14:42
aramıza hoşgeldin