PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jamjimmy - Cem ANIL

jamjimmy
22.Şubat.2008, 18:41
Merhaba;
2006 yılının başlarında içime düşen motor sevdası dayanılmaz bir hal alarak kasım 2006 da patlak verdi. Ard arda almış olduğum özel dersler sonucunda ehliyetime ve motoruma kavuştum…

Açık söylemek gerekirse genelde ulaşım aracı olarak arabamı kullanıyorum.

Finansbankın Bilgi İşlem Merkezi olan IBTECH de çalışıyorum. IBTECH Gebze Tübitak MAM içinde konumlanmış durumda. Şirketimiz içinde 6 üyeli bir motorsiklet klübü mevcut. Kafamıza gore sabahları toplanarak şirkete toplu sürüşler yapıyoruz.

Kendimden bahsetmek gerekirse 1973 İstanbul doğumluyum. Evliyim ve 5 yaşında bir kızım (KARDELEN) var. İstanbul Ataşehirde oturuyorum. Bilgi İşlem Yazılım Birim Yöneticisi olarak çalışıyorum. Çok koyu bir BEŞİKTAŞ taraftarıyım. Kongre Üyesi ve Kombine kart sahibiyim.

RaptorRiders ile tanışmam carvalho - Selçuk sayesinde oldu... Beşiktaşın manyağıydık şimdi RaptorRiders manyağı olacağız.. O olmuş bile bu arada...:mrgreen:

2000 Model Sarı Gri bir Yamaha Dragstar 650 Classic sahibiyim. Plakam 34 UR 2687..
En kısa zamanda görüşmek dileğiyle…..

SİYAH BEYAZ ÖLÜM YAŞAM......

Tayfun
22.Şubat.2008, 18:43
Ohooooo etrafımızı 650 lik makineler sarıyo, illaki büyük mikine alcaz yani :P şaka bir yana hoş geldiniz, umarım aktif ve katılımcı bir üye olursunuz ;)

dhnsyd
22.Şubat.2008, 18:46
aramıza hoşgeldin

Aksu
22.Şubat.2008, 19:08
Cem Anıl kardeşim aramıza hoşgeldin, açıklayıcı tanışma faslı için de teşekkür ederim. Bu dönem kısmetse çok sıkı geziler yapmayı planlıyoruz sizleride aramızda görmek, yakınen de tanışmak isteriz.

carvalho
22.Şubat.2008, 19:14
Cem kardeşimmmm hoşgeldin,,

En az WK kadar sıcak bir grubun içine geldin.
Ama uyarayım çok gezer bizim ekip :)

Tayfun
22.Şubat.2008, 19:18
Evet çok geziyo ama az kişi geziyo, alıcam elime sopayı yakında profil profil değil ev ev gezicem ona göre millet hırrrrrrrrrrrr :P

gençer
22.Şubat.2008, 19:27
hoş gelmişsiniz.. gezilerimize-toplantılarımıza katılırsanız kısa zamanda tanışır sohpet etme fırsatı yaratmış oluruz..

carvalho demişki: En az WK kadar sıcak bir grubun içine geldin?
muhakkak ki öyledir ondan şüphem yok ama WK nedir? neyin kısaltması bilemedimde..

carvalho
22.Şubat.2008, 19:33
webkartalları grubumuz var Gencerim, BJK manyakları olarak. Onun kısaltması :)
www.webkartallari.com internet sitemiz...

jamjimmy
22.Şubat.2008, 19:36
Asıl amacım yol yapmaktı üye olurken.. İnşallah bol bol gezeriz...

WK Webkartalları bu arada... Gerçekten çok sıcak ve düzeyli bir ortam var orda.. Burada aynı ortamı bulacağımdan hiç şüphem yok...

Makine 650 lik ancak öyle çok hızdan hoşlanmıyorum... Toplu sürüşlere çok katıldım.. Genelde en arkada zevk ala ala takılan ekabir grupla birlikte oldum... 250 likleri severim yani :)

En kısa zamanda görüşmek dileğiyle....

yenikoylu_ua
22.Şubat.2008, 19:36
Aramıza hoşgeldin kardeşim tekerine taş değmesin kazasız belasız inşallah bu akşam içinde başarılar

orkun
22.Şubat.2008, 21:07
aramıza hoş geldin..

Batis
22.Şubat.2008, 21:44
Hoşgeldin. :)

foreman
22.Şubat.2008, 23:01
ailemize hosgeldınız...
en kısa zamanda tanısmak uzere...

aidikurt
22.Şubat.2008, 23:06
aramıza hoşgeldin abicim ilk fırsatta bulusup tanısmak dileğiyle

kaanka
22.Şubat.2008, 23:57
hoşgeldiniz...

jamjimmy
23.Şubat.2008, 01:19
Hoşbulduk arkadaşlar... Sıcak karşılama için teşekkürler.....

okan
23.Şubat.2008, 02:47
Cem aramıza hoşgeldin...
selçuğu alda karadenize dooru akın bu yaz...