PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şanlıurfa'dan egsoz sıcaklığında merhaba...

matemmatik
24.Şubat.2008, 15:15
Merhaba;
Şanlıurfalıyım 26 yaşındayım ve kendi memleketimde özel matematik öğretmeni olarak çalışmaktayım.
Motosiklete bundan iki yıl kadar önce izlediğim ''The imam'' filmindeki bir söz sayesinde başladım...
İzleyenler belki hatırlar, filmdeki imam bir cruiser kullanıyordu. Köylü bir genç ''Neden motosiklet kullanıyorsun'' diye sorduğunda; İmam; ''Kaçmak için'' cevabını vermişti... Bu mantalite o kadar hoşuma gitmişti ki kendime bende motosiklet kullanmalıyım dedim. Bir hafta sonra 75 cc TVS scooty diye bir scooter aldım. Aradan bir yıl geçti ve artık bende bir cruiser kullanabilirim dedim ve Regal Raptor DD250 E9 ile tanıştım... Aldığım bayiden bana kullanması için yardım etmesini istedim ve 2 ay gibi kısa bir süre içinde ehliyetimi alıp kendimi yollara vurdum... 2000 km süren bir yolculuk yaptım ve çok güzel anılarım ve de dostlarım oldu...
Daha sonraları motosiklet ruhuma işledi ve şu an en yakın dostum diyebileceğim kadar çok seviyorum... Motosiklet benim için sadece bir zevk veya hobi değil, benliğime işleyen nefes almak gibi vazgeçilmezlerimden biri...
Sanal ortamda bu güzel ve sıcak ortamı kuran siz sevgili arkasdaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum...
Sıkı dostluklar ve güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle...

dhnsyd
24.Şubat.2008, 15:18
hoşgeldin aramıza hocam

okan
24.Şubat.2008, 17:46
aramıza hoşgeldin kardeşim....kalıcı ve katılımcı olmanı dilerim...

Batis
24.Şubat.2008, 20:26
Hoşgeldin. :)

carvalho
24.Şubat.2008, 21:06
Aramıza hoşgeldin arkadaşım. Etkileyici bir tanışma yazısı asmışsın, teşekkürler.

RR'yiz, heryerdeyiz!!!!...

ÇeLeBi MuRaT
24.Şubat.2008, 21:15
hoş geldin hocamm...

foreman
24.Şubat.2008, 21:46
hos geldınız...
katılımcı olmanız dılegı ıle ruzgarınız bol olsun.

Tayfun
24.Şubat.2008, 21:53
İyi bir giriş olmuş, umarım bundan sonrada hayallerine fazlasıyla devam edersin,tüm guruplara oldukça uzaksın ama kendini yanımızda bil, hoşgeldin...

yeşilkapak
25.Şubat.2008, 00:02
Aramıza hoş geldin

matemmatik
25.Şubat.2008, 01:40
Hepinize gösterdiğiniz sıcaklıktan dolayı teşekkür ederim. hoş bulduk canlar...
İşin doğrusu benim rryi bayisinin önünden geçerken abi bu motor nasıl diye sordum ve iyi deyincede aldım ve hayatımda daha önce hiç vitesli motosiklet kullanmamıştım, ama iyikide almışım diyorum diğer çin malı cruiser alan arkadaşların makinalarının döküldüğünü görünce kendimi şanslı hissediyorum. son 2.5 aydır motorumu modifiye etmekle uğraşıyordum, birkaç eksiği dışında bitti gibi. Çok yakında fotoğraflarını sizlerle paylaşacağım... Umarım birgün birlikte teker çevirmekte kısmet olur...

kaanka
25.Şubat.2008, 11:28
aramıza hoşgeldin...

altug
25.Şubat.2008, 11:42
aramıza hoşgeldin,

emresahin
25.Şubat.2008, 12:10
HoŞgeldİn...resİmlerİ Beklİyoruz.

aslanburclu
25.Şubat.2008, 20:09
biraderim hoşgeldin aramıza ...

Kino
26.Şubat.2008, 13:40
vay canına

matematik ve regal raptor ilginç bir ikili
her neyse hocam kalıcı katılımcı olma dileklerimle aramıza hoşgeldin diyorum

bir ara da şu mdifiyeli motorunu resimlersen seviniriz. biraz feyz alırız hani nerelerinde neler var??

RoS
26.Şubat.2008, 13:48
hoş geldiniz aramıza....

haluka28
26.Şubat.2008, 23:41
hocam hoşgeldin burada bir meselkteşimı görmek güzel. ben adanadayım bu taraflara yolun düşerse tanışalım.

doğan
27.Şubat.2008, 00:02
Aramıza hoşgeldin. Bu arada İmam filmindeki motor yamaha dragstar dı :)

technosat
28.Şubat.2008, 16:44
aramıza hoşgeldin ,kazasız belasız sürüşler temenni ederim ...

matemmatik
03.Mart.2008, 04:07
Hoşbulduk arkadaşlar... Allah hepimizi ve motorlarımızı tekerlerimiz ve krikomuz dışında asfalttan uzak tutsun...
Hocam ilerleyen günlerde inşallah bir adana planım var. Gerçekleşirse mutlaka bildiririm. Tanışıp bir çayınızı içmeyi bende çok isterim ve şeref duyarım...

Aksu
03.Mart.2008, 10:54
Hoşgeldin, iyi geldin, tam geldin, memnun ettin bizleri. Senden başka Regal kullanan yokmu Urfa ve çevresinde, onları da bul ve siteye getir, tanışalım genişleyelim. Belli olmaz belki basar geliriz bir ara Urfa ya, benim orada birkaç arkadaşım var, onları da görmüş olurum. Katılımın candan ve samimi.

alper_tim
03.Mart.2008, 11:43
aramıza hoş geldin dostum
yolun açık olsun