PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'lıyım Adım Bigman

bigman
24.Şubat.2008, 18:46
Selam Arkadaşlar;
Ankara'dan katıldım aranıza. Sizlerle aynı grupta olmaktan sevinçliyim. Keşke daha önceleri tanışma fırsatı bulabilseydim. Kısmet bu ya; Ankara'dan Aksu ve Rasim sayesinde oldu. Tesadüfen tanıştık kendileri ile ve web adresinizi onlardan aldım.
Gençlik yıllarında 2,5 Java kullanmıştım. Şimdi 50 yaşında tekrar motor merakım depreşti. Motosiklet kullanmak hem fizik hemde moralman çok iyi geliyor bana. İnanın gençliğimdekinden çok daha fazla keyif alıyorum. Bir yılı aşkın regal DD250E-9B var. Regal Raptor'un kendi klasmanında; Türkiye'nin en iyi motoru olduğuna inanıyorum. Plakam 06BD3766. Ankara daki faaliyetlere katılmak için sabırsızlanıyorum. Bir an önce havaların iyileşmesini ve 3 aydır süren motosiklet orucumun bitmesini dört gözle beklemekteyim.
Hepinize sağlıklı, mutlu, başarılı günler ve en önemlisi kazasız bol keyifli sürüşler diliyorum.

Batis
24.Şubat.2008, 20:25
Hoşgeldiniz. :)

foreman
24.Şubat.2008, 21:51
hos geldın abıcım...
yasınız 50 ama gordugum kadarıyla bızler kadar genc ve hırslısınız...
Allah agzımızın tadını bozmasın...
emınım bu yasınıza kadar motorsıklet konusunda cok tecrube kazandınız...
bu bılgılerınızı artık bızlerle de paylasırsınız...

tekrar aılemıze hos geldınız...

Tayfun
24.Şubat.2008, 22:25
Ankara gurubu büyüyor valla ve işi güzel organize ediyorlar, iyi bir guruba denk geldiniz, katılımcı ve daimi olmanızı dilerim...

okan
24.Şubat.2008, 23:38
aramıza hoşgeldiniz...
ankaradaki motosiklet sevdalılarına imreniyorum....
bizde buralarda kelebeklerin içinde motosiklet sevdamızı yürütmeye çalışıyoruz ....
6 kişiyi aradım bu gün kimseyi yola çıkaramadım.. yazık şu samsuna yaaaa...az bişi bulutu gören bulut gibi buharlaşıyo...:cry:

aslanburclu
24.Şubat.2008, 23:46
hoş geldiniz ... katılımcı olmanız dileğiyle

yeşilkapak
25.Şubat.2008, 00:12
Hoş geldiniz ...

orkun
25.Şubat.2008, 01:04
aramıza hoş geldiniz

dinyeper
25.Şubat.2008, 01:20
selam dostum hoşgeldin.14 martta görüşmek üzere

atraks
25.Şubat.2008, 04:56
Hoşgeldiniz, tesadüfende olsa hoşsohbet bir RR cıyı aramıza kattık. 14 mart toplantısında görüşmek dileğiyle...

kaanka
25.Şubat.2008, 09:58
aramıza hoş geldiniz...8)

Aksu
25.Şubat.2008, 10:43
Bedii Çağlayan Su
Aramıza hoşgeldin, katılımın bu şekilde kısmet olacakmış. Bizleri tanıdıktan sonra düşüncelerinde köklü değişikliklerin olacağına ve ilanı çekeceğine inanıyorum.
Bak mevsim yeni başladı, dün ilk geziyi yaptı Ankara. Haftaya Pazar hava da müsait olursa sana haber ederim. Görüşmek üzere.

yenikoylu_ua
25.Şubat.2008, 11:21
Aramıza hoşgeldiniz

altug
25.Şubat.2008, 11:32
aramıza hoş geldiniz

carvalho
25.Şubat.2008, 13:05
Hoşgeldiniz aramıza. Sitemizin delikanlıları artıyor...

Ankara iyice kabına sığamaz oldu, Bravo öncelikle Aksu ağbimize ve diğer emeği geçenlere...

müslüm baba
25.Şubat.2008, 14:14
Hoşgeldin kardeşim bu delilere aldırma, site üyeleri çok seçkin insanlardır yalnız sana dede diyecekler alınma aldırma zira bana önce baba diyorlardı şimdi dede diyorlar hep bu okanın yüzünden bi dede dedi şimdi herkes dede diyor.

kıvılcım
25.Şubat.2008, 14:23
hoş geldiniz

ante
25.Şubat.2008, 15:41
hoşgeldiniz. ben de buralarda yeniyim. zaten yarım üyeyim daha. önce Ankara grubuyla tanışma, sonra motor alma, diğer illerden arkadaşlarla bir araya gelme, falan, çok işimiz var çooook.

İnşallah hepsini yapacak vakit, nakit ve sağlık buluruz hepimiz.

gençer
27.Şubat.2008, 19:00
Hoşgeldiniz sefalar detirdiniz. umarım Ankara ekibiyle birlikte sizide istanbuldaki fuarda görmek kısmet olur.

lunatic
27.Şubat.2008, 20:57
aramıza hoşgeldiniz...
ankaradaki motosiklet sevdalılarına imreniyorum....
bizde buralarda kelebeklerin içinde motosiklet sevdamızı yürütmeye çalışıyoruz ....
6 kişiyi aradım bu gün kimseyi yola çıkaramadım.. yazık şu samsuna yaaaa...az bişi bulutu gören bulut gibi buharlaşıyo...:cry:
Yok yaa. onlar benzin parasından tırsmışlardır. Herkes senin gibi zengin mi? :p
Bu arada hoş geldiniz. Tanıştırayım Okan: RR camiasının zenginlerindedir. Kendisine aprilla Okan ya da yüze beşbuçuk Okan da derler. Son zamlardan sonra üçbuçuk da olmuş olabilir. ehe ehe ehe. RR'ı bırakandan intikamımız da böööle olur işte.

okan
28.Şubat.2008, 00:41
Yok yaa. onlar benzin parasından tırsmışlardır. Herkes senin gibi zengin mi? :p
Bu arada hoş geldiniz. Tanıştırayım Okan: RR camiasının zenginlerindedir. Kendisine aprilla Okan ya da yüze beşbuçuk Okan da derler. Son zamlardan sonra üçbuçuk da olmuş olabilir. ehe ehe ehe. RR'ı bırakandan intikamımız da böööle olur işte.
geç bakalım makaranı yurdumun gariban esnafıyla....:?::cry:

BULL
28.Şubat.2008, 02:00
Bigman hoşgeldin abicim, cümlemize hayırlı uğurlu olsun :cheesy: