PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : garanti kapsamı

getto
27.Şubat.2008, 11:41
arkadaşlar motoru izmir girneden aldım, yahu 0 motor herhalta para alınıo ben anlamadım, garanti kapsamına buji, balata nasıl girmez...buji parası vermekten iflahım kesildi..zaten balatadaki seste kesilmedi...itinayla piyangodan para çıksında dragstar alayım die bekliorum...

Aksu
27.Şubat.2008, 11:54
Buji balata girermi garanti kapsamına hayretsin Getto kardeşim. Yağ da girmez kullanım hatasından doğan arızalar da girmez. Balatadaki ses de tozdan dolayıdır, kolay mesele halledilir.
Motordan randıman alman için öncelikle motorunu sevmen lazım, sen motora seni sevmiyorum dragstar ı seviyorum dersen küser sana. İlla ki ben sevmedim satacağım diyorsan Ankara da hazır 3 arkadaş var motor alacak, pazarlığa başlayabiliriz.

getto
27.Şubat.2008, 12:00
eheheheheh ...abi severim ben motorumu aşkolsun da bana bujiler girer deemişlerdi...balatadaki sesi de halledemediler bitürlü...yanlız abi satmasına satarımda motor 600 km de ve gidonunu değiştirdim deri çantalar falan yüksek fiyat veririm yani 0 motor daha çünkü...eğer düşünürlerse irtibata geçelim...msnimi yazayımı abi özelden motorun fotolarını atarım