PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese Selam

flyer_2008
29.Şubat.2008, 15:55
Selam Millet uzun uğraşlardan sonra bende ddw 250 sahibiyim artık herkese merhaba ama ehliyet yok nasıl olacak????

kaanka
29.Şubat.2008, 16:26
öncelikle aramıza hoşgeldin...

Aksu
29.Şubat.2008, 17:18
flyer_2008 aramıza hoş geldin gelmesine de, boş geldin
Neden boş geldin biliyormusun, senin hakkında hiçbirşey bilmiyoruz da ondan. Selam millet diyerek iki satırla kendini tanıttın ya yolda görsem kaçmazsın hemen tanırım.
Ya kardeşim erkek misin bayan mı adın soyadın yok mu kaç yaşındasın, İstanbul un neresindensin ve motor bilgin tecrüben varmı.
Detaylandırarak tanıtma yaparsan hepimiz memnun oluruz.
Yine de hoşgeldin diyerek, katılımının devam etmesi ve toplantılara katılman dileğiyle, motorun da hayırlı olsun güle güle kullan.

yenikoylu_ua
29.Şubat.2008, 18:23
Aramıza hoş geldin umarım en kısa sürede eliyetinede kavuşursun ama Aksu dedem haklı kendini biraz daha tanıtırsan seviniriz

dinyeper
29.Şubat.2008, 18:30
flyer_2008 aramıza hoş geldin gelmesine de, boş geldin
Neden boş geldin biliyormusun, senin hakkında hiçbirşey bilmiyoruz da ondan. Selam millet diyerek iki satırla kendini tanıttın ya yolda görsem kaçmazsın hemen tanırım.
Ya kardeşim erkek misin bayan mı adın soyadın yok mu kaç yaşındasın, İstanbul un neresindensin ve motor bilgin tecrüben varmı.
Detaylandırarak tanıtma yaparsan hepimiz memnun oluruz.
Yine de hoşgeldin diyerek, katılımının devam etmesi ve toplantılara katılman dileğiyle, motorun da hayırlı olsun güle güle kullan.
hoşgeldin de Mehmet abinin dediği gib dostum kimsin necisin nerdesin?Burda herkese kapılar ardına kadar açık bi o kadarda samimidir herkes...

dhnsyd
29.Şubat.2008, 18:47
aramıza hoşgeldin

polat
29.Şubat.2008, 18:50
ahaa korkucak bida girmicek şimdi :):)

hoşgelmşinn ama kendini tanıtman güzel olurrr tabiiii
motorunda hayırlı olsunn kazasız belasız sürüşler

carvalho
29.Şubat.2008, 18:52
Flayer kardeş, tereddütlerini burada paylaş da arkadaşlar cevap versin. Özelden seni pek ikna edemedim ben.

haluka28
29.Şubat.2008, 19:00
allah allah ne gibi tereddütleri var ki ben balıklama dalmıştım valla.

Batis
29.Şubat.2008, 19:38
Hoşgeldin , en kısa zamanda ehliyet alsan iyi edersin.Benim de henüz ehliyetim yok , ancak sınava girdim , bakalım ne olacak. :)

orkun
29.Şubat.2008, 20:43
korkuttunuz adamı kaçtı işte

kıvılcım
02.Mart.2008, 18:35
hoş geldin meçhul asker

Tayfun
02.Mart.2008, 22:07
Hoşgeldin dostum ama kısa künye vermemişsin, şöyle sağlam bi tekmil verde sallansın yer gök :)

foreman
02.Mart.2008, 23:13
hos geldın...
ehlıyet dedıgın nedır kı? 3 ayda alınabılıyor...
ısın ucunu sımdıdenn sıkı tutarsan onada kavusursun...
motorun da hayırlı ugurlu olsun.

RoS
02.Mart.2008, 23:57
hoş geldin...

aslanburclu
02.Mart.2008, 23:59
ya vatandaşın biri geldi selam dedi bi salladı valla 50 kişi atladı....

neye geldi nereye geldi haberi bilem yoktur valla. motorun markasını googlede yazmıştır ordanda bizim site gelmiştir o hafifçe sizmış baksanıza

benim tavsiyem şöylee tatlı tatlı bida gelsin bakalım