PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni serverımıza taşındık.

aidikurt
02.Mart.2008, 14:31
Arkadaşlar sitemiz bildiğiniz gibi öncelikle hosting paketi kullanıyordu ve bu bize yetiyordu.Zaman içersinde o kadar çok üyemiz olduki artık hosting yetmemeye bşladı bizde çözüm olarak bir üst seviye olan reseller pakete geçtik ama zaman içersinde oda yetmemeye başladı bizde gittik bandwith genişlettik şimdi oda yetmemeye başladı ve sitemiz cpu kullanımı cok yüksek oldugu için son nokta olan server kiraladık. Artık bu tür sorunlarımız kalmadı çünkü server çıkılabliecek son nokta daha ötesi yok.
Biz bu hızla büyümeye devam edersek bu serverıda çökertiriz ya :) ama neyse 8):cheesy:

orkun
02.Mart.2008, 15:04
hayırlısı olsun ben de merak etmiştim neden bağlanmıyor diye
yine iyi bir sebeptenmiş hadi hep birlikte buraya da sığmayalım

gençer
02.Mart.2008, 15:27
ikigündür mahfoldum yaaa ne uzun sürdü.. bu sürede dikkatimi çeken bişey oldu raptor riders kapalı olunca internete giresim gelmedi.yapacak bişey bulamadım. bakıyorum kapalı kapatıp bilgisayarı başka şeylerle meşgul oluyorum.. internette geçirdiğim vakitlerin 90% ı nı raptor riders'ın oluşturuduğunu fark ettim.

doğan
02.Mart.2008, 17:04
bu serveri de çökertecek muhabbetlerimiz ve üyelerimiz olur inşallah :)

Batis
02.Mart.2008, 17:15
Hepimize hayırlı olsun. :)

kıvılcım
02.Mart.2008, 18:29
hayırlı ugurlu olsun ne mutlu bize mutlu ve çabuk büyüyen bir aileyiz allah nazardan korusun bütün arkadaşlara mutluluklar

Tayfun
02.Mart.2008, 22:11
Ulaaaaaaaaaa taşına taşına bi hal olduk iyimi, buda olmazsa artık taksim meydanına gece kondu yapıp oraya taşınıcam valla :?

foreman
02.Mart.2008, 22:56
bu son tasınma saqnırım zamansız oldu...
gecen sefer 1 gun oncesınden haber vermıstın...
halloldu ıse sorun yok.ama gercekten de 2 gun benım ıcın cok sıkıcı gectı...
baya alısmısız...
hepımıze hayırlı olsun....

BULL
02.Mart.2008, 23:38
bir server bir servere
"bre server gel senlen beraber regalcilerin sitesine serverlik yapalım" demiş
öteki server "yok abi ben gelmem onlar adamı eninde sonunda çökertir" demiş
niihahahaha

8):cheesy::p:mrgreen:

Tayfun
03.Mart.2008, 00:36
Yazdın gene 1 senaryo bunu ne zaman sahneliyoruz..

okan
03.Mart.2008, 00:44
server ne laa...ikide bir çöküyo.. bi tür eşşekmi.. yükünü fazlamı koyuyoss..:mrgreen:

haluka28
03.Mart.2008, 01:55
ikigündür mahfoldum yaaa ne uzun sürdü.. bu sürede dikkatimi çeken bişey oldu raptor riders kapalı olunca internete giresim gelmedi.yapacak bişey bulamadım. bakıyorum kapalı kapatıp bilgisayarı başka şeylerle meşgul oluyorum.. internette geçirdiğim vakitlerin 90% ı nı raptor riders'ın oluşturuduğunu fark ettim.
gencere katılıyorum benimde internete giresim gelmedi. siteye giremeince. neyse kavuştuk sonunda

kaanka
03.Mart.2008, 10:05
hepimize hayırlı olsun, umarım bundan sonra kesinti olmaz...

BULL
03.Mart.2008, 14:29
Yazdın gene 1 senaryo bunu ne zaman sahneliyoruz..
önce Okan'ın dediği cinsten 2 "server" bulmak lazım :p:p

gönüllü olan varmı??? :mrgreen::mrgreen:

altug
03.Mart.2008, 14:35
ellerinize sağlık. hepimize hayırlı olsun

aidikurt
05.Mart.2008, 15:01
RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor ve büyüyecekte merak etmeyin.Server merver farketmez baki olan dostlugumuz.