PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba. Ege'nin Şirin İli Uşaktan merhaba

maltintash
04.Mart.2008, 01:04
ismim Murat yaş yolun yarısını biraz geçti 38'e merdiven dayamış bulunmaktayımhttp://www.custommotoriders.com/forum/images/smilies/confused.gif Meslek olarak Öğretmenim, hayatı,insanları ve kendimi çok seviyorum.Motorsiklet kullanmayı 1984 yılında başladım,yanılmıyorsam 50 cc lik 4 vites şanzumanlı bir Yamaha Mopet tarzı bişiydi.Daha 14 yaşımda olmama rağmen babam kullanmama izin vermez gizli gizli kaçırır dağlarda o mopetle özgürlüğün tadı çıkartırdım.Ta o dönemlerden buyana Motorsiklet aşkı hayatımdaki özgürlük kavramını nakış nakış zihnime ruhuma işledi.Tarz olarak Enduro ve Chopper meraklısıyımdır.Her iki tarz da bana göre özgürlüğün simgesi gibidir.Yaşın ilerlemesindenmidir bilinmez artık daha ziyade chopper motorlar ilgimi çekmektedir.Şu sıralarda motorsikletim henüz yok http://www.custommotoriders.com/forum/images/smilies/icon_sad.gif lakin kısa bir süre sonra bir HD Sportster 1200 serisinden inşallah alaciiiz.Şimdilik bu kadar...http://www.custommotoriders.com/forum/images/smilies/icon_razz.gif:p

Batis
04.Mart.2008, 01:55
Hoşgeldin. :)

Tayfun
04.Mart.2008, 02:08
Hoş geldin murat abi, inşallah yeni alacağın Harleyin ile seni gezilerimizde görmek isteriz, katılımcı olman dileğiyle...

carvalho
04.Mart.2008, 10:46
Aramıza hoşgeldin Murat.

yenikoylu_ua
04.Mart.2008, 11:10
Aramıza hoşgeldin kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle

okan
04.Mart.2008, 11:14
murat hoşgeldin.. sanatında da fevkalade ilerlemişsin...tebrik ederim....airbushlar harikaydı...

dinyeper
04.Mart.2008, 11:41
aramıza hoşgeldin murat.kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle...

siyahus
04.Mart.2008, 13:09
Hoşgeldin , inşallah istediğin motoruna bir an önce kavusursun . Airbrush larda oldukça güzel olmuş , kabiliyet işte , ben olsam 2 cinali çizerim o kadar. :)

maltintash
04.Mart.2008, 15:20
Herkeze ayrı ayrı teşekkür ederim. Sizlerle birlikte olmak beni çok mutlu ediyor. Elimden geldiği kadarda yardımcı olmaya çalışacağım.

RoS
04.Mart.2008, 16:02
hoş geldin...

gençer
04.Mart.2008, 17:42
artık ben motoruma herşeyi yaptım şimdi ne yapsamki satıp büyütsemmi diye düşünüpte satmayada kıyamayan arkadaşlar için bulunmaz fırsat gibisiniz... ama şahsen benim daha çok eksiklerim olduğu için airbrush ı şimdilik erken buluyorum daha arka çantam ve camım bile yok::((( rüzgar böğrüme böğrüme esiyor:::))) neyse mesele airbrushtan ibaret değil tabiii.. katılım söz konusu.. bir harley davidson almayı planlayan biri olarak 'kardeşim benim harleyim var(olacak) ben harleycilerin sitesine üye olurum'.. demeyip aramızda olduğunuz için teşekkür ederim.. tabii bunu kalıcı ve katılımcı olacağınızı düşünerek söylüyorum.temennim odur..hoş vakit geçirmeni dilerim..

maltintash
04.Mart.2008, 18:48
artık ben motoruma herşeyi yaptım şimdi ne yapsamki satıp büyütsemmi diye düşünüpte satmayada kıyamayan arkadaşlar için bulunmaz fırsat gibisiniz... ama şahsen benim daha çok eksiklerim olduğu için airbrush ı şimdilik erken buluyorum daha arka çantam ve camım bile yok::((( rüzgar böğrüme böğrüme esiyor:::))) neyse mesele airbrushtan ibaret değil tabiii.. katılım söz konusu.. bir harley davidson almayı planlayan biri olarak 'kardeşim benim harleyim var(olacak) ben harleycilerin sitesine üye olurum'.. demeyip aramızda olduğunuz için teşekkür ederim.. tabii bunu kalıcı ve katılımcı olacağınızı düşünerek söylüyorum.temennim odur..hoş vakit geçirmeni dilerim..

Öncelikle klas yazın için çok teşekkür ederim. Aslında ikitekere gönül vermiş tüm dostlara,iki teker üzerinde özgürlüğün asıl tadını bilenlere ve apış arasındaki motorun gücüne hasta olanlara sevgim ve saygım sonsuzdur. Günümüzde birlik ve beraberliğin en güzel somut örneklerini yine biz Motorsiklette gönül vermiş insanlar veya Motorsikletci kulüpleri göstermektedir. O ruhu Motorsikletci kardeşlerimin yaşatabilmesi benim için ayrı bir gurur vesilesidir. Bu vesile ile İster Harleyci olsun İster Raptorcu ister Hondacı vs. vs. benim için hepsi aynıdır. Motorsikletcilerin felsefesinde İki teker, özgürlüğün Simgesidir.HAngi marka olursa olsun.Bunu yaşadığımız ve havasını tenefüs ettiğimiz müddetce Markaların çok önemsiz kaldığını göreceksiniz.
Gelelim Aİrbrush meselesine... :mrgreen:
Öncelikle Airbrush olayını fiyat konusunda gözünüzde fazla abartmayın. Ben istiyorum ki tüm Motorsikletci kardeşlerimin Motorunda kendi ruhunu,özgürlüğünü,tarzını yansıtan şekilleri motorunda resmedilsin. Benim için işin maddi yanı ikinci plandadır. zaten ilk planda maddiyet olsa bir kaska 1000 ytl:x derdim. sizde tabe doğal olarak " Oha" derdiniz. Şimdilik Hoşcakalın..

kaanka
05.Mart.2008, 01:07
aramıza hoşgeldin... umarım enkısa zamanda motoruna kavuşursun...