PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emre Otomotiv

kawancha
06.Mart.2008, 21:20
Regal'ini emre'den almış arkadaşların yorumlarını merak ediyorum.
teknik servis, parça tedariki, ilgi, alaka, memnuniyet ne durumda??

Tayfun
06.Mart.2008, 22:45
Sen nerden aldın peki dostum :p

kawancha
06.Mart.2008, 23:22
benim motorum da emre otomotivden ve sanırım 2-3 gün içinde çok kötü yorumlar yazıcam ama hala sabrediyorum
insanların düşüncelerini merak ettm

Tayfun
06.Mart.2008, 23:38
Hayrola dostum nedir sıkıntın ?

kawancha
06.Mart.2008, 23:47
radyatörüm güyya salı günü servise gelicekti ben de motoru götürüp değiştiricektim
merkezi arıyorum başka konuşuyolar ustaya gidiyorum başka konuşuyo. motoru alalı 1 ay oldu 70km yol yapabildim nasıl canım sıkılıyo anlatamam. garantisi olan malın garantisini kullanamıyorum resmen. parçanın da ellerinde olduğundan eminim bugün yollucaklar yarın yollucaklar diye oyalıyolar beni günlerdir. en sonunda gidip bakır radyatör alıp kendim taktırıcam

Tayfun
07.Mart.2008, 00:26
Radyatörde ne sorun varki, daha 70 km yapmışsın, delikmiydi yoksa :?

kawancha
07.Mart.2008, 00:34
ikinci el aldım tayfuncum 11binde motor
souk havalarda anlamadım çatlak olduğunu, havalar ısınıp azcık gezince motoru park ettim bi baktım şapır şapır su damlıyo altına, müşür de bozuk fanları çalıştırmıyo.. günlerdir de uğraşıyorum işte deli olucam deli. adamlar göndermiyo radyatörü

foreman
07.Mart.2008, 00:49
bak guzel kardesım...
benım ıkı gun once bu basıma geldı...
radyatorumu kendım soktum...
benım elemanın elıne verdım.olum bunu nerde nasıl yaptırırsan yaptır...
ama bana tertemız bı sekılde gerı getır dedım...:p

once bana telefon actı.abı catlak olan sırayı ıptal edecek ama 15 lıra ıstıyor.ama dıger taraflarına garantı vermıyor dedı...
onumuz yaz.bu ısın sakası olmaz dıye bende koplesını kaca yapacak dıye sordum...
adam 150 lıra ıstedı.
ın assagı cık yukarı pazarlık ustune pazarlık...
kavga ustune kavga...:x
adam yemın bıllah ederek malıyet fıyatını cıkardı.ınan bır kurus kazanmıyorum.sadece bu ısın ıcınde oldugun ıcın ( ben otomotivcıyım) sana esnaf ısı malıyetıne yaparım dedı...o nekadar 100 lıra.:x
komple degıstırdı.kale radyatorun bakır peteklerını kullanarak tamamen yenıledı.

sana tavsıyem sana en yakın radyatorcuye gıt. 2,5 lıtrelık kola al.masanın uzerıne de 80 lıra bırak.:p:p abı bana bunun aynısını 2 saat ıcınde yaparmısın de.
bu ıssızlıkte emınım hayır demıyecektır.basında da dıkıl kı nasıl yaptıgını gor.

hede benden bu kadar. kolay gele...

kaanka
07.Mart.2008, 11:06
bak guzel kardesım...
benım ıkı gun once bu basıma geldı...
radyatorumu kendım soktum...
benım elemanın elıne verdım.olum bunu nerde nasıl yaptırırsan yaptır...
ama bana tertemız bı sekılde gerı getır dedım...:p

once bana telefon actı.abı catlak olan sırayı ıptal edecek ama 15 lıra ıstıyor.ama dıger taraflarına garantı vermıyor dedı...
onumuz yaz.bu ısın sakası olmaz dıye bende koplesını kaca yapacak dıye sordum...
adam 150 lıra ıstedı.
ın assagı cık yukarı pazarlık ustune pazarlık...
kavga ustune kavga...:x
adam yemın bıllah ederek malıyet fıyatını cıkardı.ınan bır kurus kazanmıyorum.sadece bu ısın ıcınde oldugun ıcın ( ben otomotivcıyım) sana esnaf ısı malıyetıne yaparım dedı...o nekadar 100 lıra.:x
komple degıstırdı.kale radyatorun bakır peteklerını kullanarak tamamen yenıledı.

sana tavsıyem sana en yakın radyatorcuye gıt. 2,5 lıtrelık kola al.masanın uzerıne de 80 lıra bırak.:p:p abı bana bunun aynısını 2 saat ıcınde yaparmısın de.
bu ıssızlıkte emınım hayır demıyecektır.basında da dıkıl kı nasıl yaptıgını gor.

hede benden bu kadar. kolay gele...

benim daha iyi bir fikrimvar sök radyatörü götür foreman dostumuzun önüne bırak abi sana zahmet şunuda bir yaptır de kurtul...:mrgreen: nasıl fikir ama:cheesy:

kawancha
08.Mart.2008, 01:05
kaanka nın tavsiyesi daha da işime gelir herhalde denesem mi

foreman
08.Mart.2008, 01:39
benim daha iyi bir fikrimvar sök radyatörü götür foreman dostumuzun önüne bırak abi sana zahmet şunuda bir yaptır de kurtul...:mrgreen: nasıl fikir ama:cheesy:

:p:p:p:x:x:x...bunu bende cok dusundum...kıme askıntı olsamda yaptırsam dıye...

durun hele.ben bı su radyatorcuyle bı konusayım buradan da sıze bısıler yazarım...

Tayfun
08.Mart.2008, 02:44

Buna çok güldüm ya, ama masaya kola koymayı unuttun :mrgreen: :cheesy::cheesy::cheesy:

Aksu
08.Mart.2008, 10:47
Ne uğraşıyorsunuz servis falan, motor olmuş bilmem kaç km. daha ne garanti peşinde koşturuyorsunuz. Ankara da bizim Rommel-Bilgehan ın radyatör de delikdi, garantiden yenisi geldi o da delik çıktı, geçen hafta gittik Şaşmaz da radyatörcüye dedik komple değiştir, bakır radyatöre aktarma yapıldı eskisinin kazanı ve ayakları, toplam 80 YTL. verildi. Takılan ile orjinali karşılaştırdık biri 124 gibi biri de mercedes gibi duruyordu. Bizim orjinal radyatörler tamir olayına pek yatkın değil.

okan
08.Mart.2008, 11:49
orijinal radyatörün üzerini kelepçelerle sarıp sarmalayıp genleşmesini engelliyorlar... ben öyle yaptırmıştım... dipsiz gölde bile patlatamamıştım..

kawancha
10.Mart.2008, 23:10
emre otomotiv & rsv motor: menderes akbaş
15 gün beni oyaladılar, dayanamadım parama kıydım problem spot motor sarıkayalar servisinde 1 gün içinde halloldu. böyle firmalara, insanlara güvenmeyin, bilmeden etmeden benim gibi hata edip iş yapmayın.

kaanka
10.Mart.2008, 23:29
dostum kaça malettin???

kawancha
11.Mart.2008, 11:45
müşür de arızalıydı japon parçacısından corolla müşürü aldım birebir uyuyor aklınızda olsun çin malı orjinal müşür 35 lirayken orjinal toyota müşürü 22 ytl.
20 Radyatör tamirine 22 müşüre 30 da spot motora bıraktım 72 ytl ye problem tamamiyle çözüldü. hepsine helal olsun, rsv motor gibi servislere de lanet okuyorum bir günlük iş için beni 15 gün oyaladılar

ugurcuk
11.Mart.2008, 15:07
yanlız her müşür aynı değil bazıları ince bazıları kalın o yuzden kendi müşürünüzü götürmeden almayın.