PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pizzacı ve ilk kaza

snakesawar
08.Mart.2008, 03:17
ve evet sonunda parttime pizzacıda çalışmaya başladım.dominos gebze. ve ilk siparişimde kaza yaptım allahtan birşey olmadı. bugun dizlik aldım. istanbula pek gitme fırsatım olamadıgından kask olayını birazcık erteliyorum.

gençer
08.Mart.2008, 03:22
hata yapıyorsun kardeş ..biliyorum kurye için kask tak çıkar sıkıntılı olabilir, bide öğrenciymişsin kaska 200-250 belkide 300 YTL vermekte sıkıntı olabilir bilemiyorum ama sen yinede kaskı erteleme çünkü Allah korusun kaza yapınca kırıklar yada kanamalar ertelenmiyor.. sen en kısa zamanda kaskını al bizleri üzme..

Aksu
08.Mart.2008, 10:40
Yaw sineksavar kardeşim geçmiş olsun, bak kask da takmıyormuşsun, en azından git 25 YTL lik bir kask al hiç yoktan iyidir. Dizlik de tak, sonra da çok dikkatli ve yavaş yavaş işine bak. Sana baba nasihatı olarak kabul et.

orkun
08.Mart.2008, 11:47
kask konusunda diğer arkadaşlara katılıyorum en kısa zamanda elle tutulur bir kask al vaktin yok ise benim var alıp yolluyayım sana hiç problem değil

okan
08.Mart.2008, 11:54
geçmiş olsun....ikincisinde buraya yazma şansın olmayabilir.. ayrıca şu kask takmıyorum diye kimse yazmasın....bana tuhaf geliyo ...

altug
08.Mart.2008, 12:02
geçmiş olsun ,

aman ha kaskı ihmal etme, geçen hafta en fazla 20 km süratle yana yattım ve kafamı yere vurdum. Kaskımda ufak çizik boynumda 3 günlük ağrı haricinde bir şey olmadı. Ama ya kask olmasaydı ?

hyildirim
08.Mart.2008, 12:40
sevgili snakesawar kardeşim,

diğer arkadaşların söylediklerine ben de katılıyorum, bizim kaportamız korumalarımız, bu nedenle ne kadar iyi korunursan kazaları atlatma şansın artar.

Bu arada Altuğ kardeş sana da geçmiş olsun, benim kuzuyu yatırdın sonunda demek....

Allah kimseye beterini göstermesin .............

Batis
08.Mart.2008, 13:09
Hiçbir güç kasksız bindiremez beni motora!Yürürken bile ayağın takılıp düşsen kafanı kırarsın , motosikletle ne olur düşün artık.

alper_tim
08.Mart.2008, 13:37
öncelikle geçmiş olsun ama kask takmamazlık yapma madem takmıyacaksın o zaman bu işi yapma dostum
sevdiklerini üzmeye hakkın yok bir an önce kask al

snakesawar
08.Mart.2008, 13:54
abilerim düşünceli mesajlarınız ve uyarılarınız için teşekkürler ama ben zaten KASK KULLANIYORUM. fakat kaliteli bi kask degil onu anlatmaya çalışmıştım. yine de bu yaklaşımınız takdire şayan çok teşekkürler. ist te de nerde saglam kask satıyorlar bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. not anadolu yakası işime gelir.

ugurcuk
08.Mart.2008, 15:59
öncelikle geçmiş olsun sonrada şöle bi yardımda bulunayım. gebzedeyim demişsin bin oradan harem arabasına in haremde bin arabalı vapura geç sirkeciye orada turmopsan var yaşar komutanımın selamını ilet oradaki emre isimli arkadaşa ve kask ve indirim isteğini belirt

ekselans
08.Mart.2008, 20:12
unutma kafatası kask deildir.kafanı kırmadan bitane al.hatta sen alma dominos pizza denilen yere aldır.böyle saçma şey olabilirmi.adam motoru veriyo kaskı vermiyo.o pinti patronuna benden selam söyle.

kaanka
08.Mart.2008, 20:25
geçmiş olsun dostum. neyaparsan yap ama mutlaka tam korumayla kullan motoru acıyı vicudun çekiceğine cebinçeksin biraz daha...