PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : alex ,RaptorRiders Ailesine'e Hoşgeldiniz...

aidikurt
12.Mart.2008, 01:38
Aramıza hoşgeldiniz Sayın alex!

Dostluğun tek adresi olan Raptorriders Motosiklet Kulübü’ne üye olduğunuz için teşekkür ederiz.

Üyelerimizin sizi daha yakından tanıması için lütfen burdan kendinizi detaylı olarak tanıtan bir yazı yazınız.

Umarız eğlenceli vakit geçirirsiniz.

Katılımcı olmanız dileğiyle.

Sevgiler, saygılar…

RaptorRiders Yönetim.

alex
12.Mart.2008, 03:04
SELAM ARKADAŞLAR..
Ben murat namı değer alex:D) 10 gün önce RR 250 alarak ne kadar doğru bir secim yaptığımı söylemek güzel şimdiden.motoru almadan araştırma yaptığım bir kaç yerde motordan cok RR fun club aktiviteleri birlik ve beraberliğni anlattılar daha cok:D)RR almamdaki en önemli etkilerden biri oldu sanırım bu anlatılanlar.kısaca bu ekibi kıskananlar var desem doğru olur...Sitede yeniyim doğal olarak aktiviteleri takip etmeye calısıcam ama sanırım kesinlesen bişey yok sanırım.gün saat buluşma noktası felan bulamdım henüz daha doğrusu...benide bilgilendiriseniz memnun olucam.O535 242 44 12 tel numaram.herkese kazasız sürüşler diliyorum... Bu arada bu mesajı başka formdada yazdım beni uyaran tayfun arkadaımda teşekkurler.İstanbul bahcelievlerde yasıyorum.Bir ilaç firmasında satış da görev yapıyorum:) aslen samsumluyum motorcu arkadaşlara başarılar diliyorum:):):)

Tayfun
12.Mart.2008, 03:06
Oooo dostum carvalho(selçuk) seni çok sevecek, nede olsa topraksınız, tekrardan hoş geldin ;)

alex
12.Mart.2008, 03:08
Evet oda samsunda suan sanırım
profilinde öyle görünüyordu.

Bu arada siteyede alışmaya başladım:)bu bodrum cafe nerde gittinmi sen daha önce

Yok o carvalho değilmiş neyse.istanbulda hemserim daha iyi oldu.insallah tanısırız kısa zamanda.

Tayfun
12.Mart.2008, 03:27
Cuma akşamı oda olacak bodrum kafede, bodrum kafe bakırköy metrosunun tam karşısında, çok kolay bir yer...

alex
12.Mart.2008, 03:33
Tahmin etiğim yerdir umarım.kolay bulurum.ev yakın benim.saol:)

kaanka
12.Mart.2008, 10:02
aramıza hoşgeldin...

carvalho
12.Mart.2008, 12:09
Hoşgeldin topraaam, Samsun'da yaşayan hemşehrimiz Okan'dır. Sağolsun Samsun'a gittiğimizde ağırlıyor bizi nefis...

Bodrum Cafe'ye bekliyoruz,

okan
12.Mart.2008, 12:13
Alex hoşgeldin kardeşim... samsunun neresindensin ... aşağı ayrancımı yukarı ayrancımı yoksa ortada bi park var hani ordanmı...
neyse zaman içerisinde tanışır kaynaşırız...inşallah bi gün buralarda da buluşma imkanımız olur...

foreman
12.Mart.2008, 12:48
murat hos geldın...
iş yerım topkapıda.bana yakınsın.herzaman beklerım...

kıvılcım
12.Mart.2008, 13:57
arkadaşım aramıza hoş geldin motorunla kazasız belasız sürüşler dilerim lastigine taş deymesin fuarda görüşmek üzere

RoS
12.Mart.2008, 14:04
hoş geldin....

murat hos geldın...
iş yerım topkapıda.bana yakınsın.herzaman beklerım...

Abi gelebilirsem ben gene uğrarım yanına :D:D:D:D:D

aidikurt
12.Mart.2008, 15:03
Tahmin etiğim yerdir umarım.kolay bulurum.ev yakın benim.saol:)
kardeşim cuma mutlaka gel goruselım tanısalım kaynasalım 8)

delibeygir
12.Mart.2008, 15:46
Alex hoş geldin kardeş :)

doğan
12.Mart.2008, 17:52
Motorun da, sitemize üyeliğin de hayırlı olsun. aramıoza hoşgeldin. gezilerde ve toplantılarda görüşmek dileğiyle. ...

alex
12.Mart.2008, 19:41
arkadaşlar hepinize teşekkurler.aranızda olmak güzel.aklımdaki bircok soru işretini kaldırdım yaklasımlarınızdan dolayı.insallah tanısıcaz yakında.bodrum cafe bana cok yakın.cuma aksamı görüsürüz .

alex
12.Mart.2008, 19:50
Okan ailem sansunda kardeşim.ilyasköyde oturuyoruz 30 senedir.samsun eğitim fakültesi karsısında cafem vardı zonp cafe isminde orayı sattıktan sonra geldim yine buraya:)ama samsuna gelicem cok yakında

okan
12.Mart.2008, 20:06
heee.. seninmiydi o cafe....
ilyasköyüde bilirim yavv..
inşallah görüşürüz fuarda neyin..

alex
12.Mart.2008, 20:09
Eyvallah dostum.fuara gel mutlaka takılırız.

dhnsyd
12.Mart.2008, 21:08
aramıza hoşgeldin

oakgun68
14.Mart.2008, 01:59
hoşgeldiniz...

yeşilkapak
14.Mart.2008, 12:08
Murat kardeş armıza hoş geldin bu arada yeni aldığın RR de hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız rüzgarın bol olsun...

dinyeper
14.Mart.2008, 12:17
slm hoşgeldin