PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : egzost

getto
14.Mart.2008, 17:46
arkadaşalr eksozu açtırayım diorum zararlı olur diolar nedir işin aslı motor 900 km de

RızaHoşgör
14.Mart.2008, 18:08
Açtirma Arkadaş .

siyahus
14.Mart.2008, 18:38
Tühhh istanbulda olsaydın benim egzostlara bak derdim hosuna giderse takas ederdik bende susturmayı düşünüyorum :) Arkadaşlar aranızda istanbulda olup bu gün ki buluşmaya gelenlerden yada haftaya fuara gelenlerden egzostu açtırmak isteyenlerle bi görüşme yapalım ben takasa girerim :) iki kişide masraf etmemiş olur.

matemmatik
14.Mart.2008, 19:44
Ben de açtırmadım benzin sarfiyatı artacaktır emin olabilrisin ve geri dönüşümü mümkün değil sadece susturucuları çıkar, sesi insanı doyuruyor.

dinyeper
14.Mart.2008, 19:51
açtırınca canavar gibi ses çıkıyo!çok yakacakta ne bu hocam amerikan arabası değil ya.ya bizim quanta ne yapsın adamın deposu delik...hehe

kawancha
14.Mart.2008, 21:45
ya benim de susturucularım yok aldığımdan biri
bi güzellik yapsa birisi çıkıp al kawancha kardeşim dese, benm susturucularımı tak dese, başın ağrımasın dese ne hoş olur

kaanka
14.Mart.2008, 22:38
benim aldığımda da yoktu eksozların içiboştu dikilitaşta ali ustaya götürdük susturucunun çiftini 30YTL. ye taktı kurtuldum. valla çalıştığında yakındaki arabaların alarmı çalmaya başlıyordu. sitede oturuyorum durum kötü olucaktı böyle güzel oldu...

haluka28
14.Mart.2008, 23:08
valla banada aynı şeyi söyledi egsozcu yakıt artar dedi. standart haliyle bugün ölçtüm 11,5 krş yani 115 binlira yaktı .

foreman
15.Mart.2008, 03:23
bugun trafıkte ılerlerken yanımdan gecen keewey 150 lık makına dan cıkan ses benımkını bastırdı...
ve cok tatlı bı sesı vardı...
trafıkte gıderken gozlemlemeye calıstım ama uzerındekı de orjınal eksozuydu.
anlamadım.o kadar tatlı bı ses nasıl cıkıyor...
ben susturucuları sokenlerdenım.ama cantamda tasıyorum.bı gün bırılerı basıma üşüşürse hemen takıcam:mrgreen:

getto
17.Mart.2008, 12:12
ya bende çıkartcam mobilet gibi ses gelio tadını alamıyorum

X__utku__X
17.Mart.2008, 12:22
benim eksozların içide bom boş.ama ben memnunum en azından trafikte herkez beni farkediyo hemen kenera çekiliyolar.

Batis
17.Mart.2008, 12:50
Ben de düşünüyorum açtırmayı , ama önce egzostu açık bir Regal Raptor bulup sesini dinlmeliyim.

Tayfun
17.Mart.2008, 12:54
Evet birçok kişiye tek cevap veriyorum. Benim egzotlarımın içi boş, ortalama 12000 km dir böyle kullanıyorum, dipteki susturucuyu tamamen sökülü, egzostun ucundaki susturucununda alyanla içindeki tüpü çıkartmıştım ve hep öyle kullanıyorum, benzin sarfiyatına gelince, son maşukiye gezisinde 1 depoyla 370 km yol yaptım yedeğe geçmeden. Motorumun sesi süper, cuma geceki buluşmada alex arkadaşımız hasta oldu daha ne diyim ben size...

okan
17.Mart.2008, 13:00
egsozlarınızın susuturucularını sökersiniz motor sıkıştırma yapmayacak ve çok yakacaktır...bu gün 115 kuruş yakıyorum diyenler yarın 180-200 kuruş yakacaklardır...ama ben sesi seviyorum diyenlere lafım yok..

Tayfun
17.Mart.2008, 14:19
Hehehe yaw okan benim motor ilk aldığımda full depo 260 km yapıyodu, susturucuları söktüm şimdi 370 km yapıyo :p benimki zaman geçtikçe az yakıyo demekki, yakında 400 km yi deviririm heralde ben :p

Mr.Quanta
17.Mart.2008, 14:56
açtırınca canavar gibi ses çıkıyo!çok yakacakta ne bu hocam amerikan arabası değil ya.ya bizim quanta ne yapsın adamın deposu delik...hehe

bi dakka bana laf atılmış burda.:D oktay abi ben yaptırdım depoyu cumartesi gunu. ya da soyle soylıyım, ben seni ararım deyip de aramadıgın gün. hatırlarsın :D:D:D:D