PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EKONOMİK TAMİRCİ ARIYORUMMMMMMMM

extreme76
27.Mart.2007, 12:38
SLM ARKADAŞLAR
GEÇENLERDE BİR KAZA YAPMIŞTIM GEÇEN DEDİĞİM 2-3 AY OLUYOR.
ARKA ÇAMURLUĞUM DAĞILDI SAĞ KORUMALIK,ARKA FREN VE AYAKLIK KIRILDI.ARABA BENI FARKETMEDEN KAPIYI AÇINCA BENDE KAPIYA ÇARPTIM.ÇARPINCA EFEM DÖNDÜ VE ARKADAN TRAFİKTEN GELEN ARABANIN ÖNÜNE GELDİM.O ÇARPINCADA DÜŞTÜM VE BU SEFER VİTES VE SOL KORUMALIK KIRILDI.VE SU AKITIYOR EFEM.
BUNLARI YAPTIRMAM LAZIM ŞU ANDA EKONOMİK DURUMUM YOK VE BUNLARI YAPTIRACAK EKONOMİK TAMİRCİYE İHTİYACIM VAR TAVSİYESİ OLAN VARMI?????

Kino
27.Mart.2007, 12:58
dostum geçmiş olsun senin durumundan bahsetmemişsin
ekonomik bir tamirci bulursun da nerede arıyorsun bilmeyenler icin yazarsan hani gerci servisler bölümünde adresler mevcut ama ekonomik mi bilemiyorum tabii ekonomik yaptırıp elden mi cıkaracaksın yoksa o kadar da ekonomik olanına kaçma derim

extreme76
27.Mart.2007, 13:03
saolun teşekkürler
bende bir şey yok sadece baş parmağımın ucuna dikiş atılde ve kırık var o kadar ucuz kurtuldum.
bi düşünüyorum elimden çıkarmayı ama kıyamıyorum ekonomik derken kalite ve ekonomik:)biraz zor ama ne yapım

Kino
27.Mart.2007, 13:11
geçmiş olsun ucuz atlatmışsın dostum .

yani elden cıkaracaksan ekonomik ama bineceksen fazla da ekonomik olmaması gerek

aslında elden cıkaracak olsanda ekonomik yaptırma derim
bu şekiliyle ver binecek olanda bizlerden biri olacağı için bile bile alsın ve bineceği sekilde yaptırsın derim.

araba olsa tamam ekonomik olabilir ama motorda işler biraz değişiyor gibi çünkü seninde bildiğin gibi motorcuların kaportası vücutlarıdır

extreme76
27.Mart.2007, 13:23
evet haklısın kardeş en iyisi iyi yaptırmak
belki elimden çıkartırım ama bu durumda verecek birini bulabileceğimi zannetmiyorum
aslında burdan çıkan olsa iyi olur

okan
27.Mart.2007, 13:31
geçmiş olsun kardeşim ...boş ver motoru sana bişi olmamış ya önemli olan da bu zaten.. insanların yedek parçası yoktur...
hangi şehirde olduğunu belirtmemişsin .. bu yüzden sana yardımcı olamayacağım...karadenizden bi yerdeysen hallederiz ...

alper_tim
27.Mart.2007, 14:02
büyük geçmiş olsun arkadaşım
allah beterinden korusun
ama hala nerdensin yazmamışsın ekonomik tamirci nerden söleriz sana şimdi

extreme76
27.Mart.2007, 17:52
sAOLSUN ARKADAŞLAR
EVET UCUZ KURTULDUM
BEN İSTANBULDANIM ŞAŞKINBAKKAL TARAFI

GOKHAN
27.Mart.2007, 18:01
sAOLSUN ARKADAŞLAR
EVET UCUZ KURTULDUM
BEN İSTANBULDANIM ŞAŞKINBAKKAL TARAFI
arkadaşımçok geçmiş olsun motorun hasarını gösteren resmivarmı? varsa siteye at bıfiyat çıkaralım eyer satmak istersen kaça satarsın bide onu bildir

extreme76
27.Mart.2007, 18:06
saol teşekkürler
motorun hasarlı resmi yok ama çekerim.şu anda zaten karşıda fındıkzadede kapalı otoparkta
karşıda kaza yapmıştım.bu hafta içi karşıya geçicem o zaman resimlerini çekebilirim.
o zaman siteye koyarım.
ilginiz için teşekkürler arkadaşlar

GOKHAN
27.Mart.2007, 19:58
ben güneşlideyim hangi otopark bi fırsatını bulursam giderim kardeşim

extreme76
27.Mart.2007, 21:25
FINDIKZADEDE CERRAHPAŞAYA GİDEN YOL ÜZERİNDE İNŞAAT HALİNDE BİR CAMİ VAR.CAMİYİ GEÇTİKTEN SONRA KÖŞEDE PEYNİRCİ VAR O SOKAKTAN GİR SAĞDAKİ İLK OTOPARK KARDEŞ.
KUSURA BAKMA BÖLE TARİF ETTİM CADDE İSMİ FALAN BİLMİYORUM ÇÜNKÜ...:)
BU ARADA KAZADAN SONRA ÇARPTİĞİM ARABA ÇALIŞMADI BENIM EFEM ÇALIŞTI BUDA BİLGİLERİNİZE:)YUSUFPAŞADAN FINDIKZADEYE KADAR 1.VİTESTE GİTTİM:)

Tayfun
27.Mart.2007, 22:16
Geçmiş olsun kardeşim, büyük kazayı bedava atlamışsın resmen, bende regal raptorun parça fiyat listesi var ama ne derece güncel bilmiyorum, bu listeyi sarıkayaların sitesinden almıştım belkide çoğunuzda yoktur. Eksiklerini tam yazarsan sana listeden bakıp fiyatlarını söylerim kardeşim, tekrar geçmiş olsun.

extreme76
28.Mart.2007, 09:44
eyvallah kardeş saolasın
arka çamurluk
ön çamurluk
ayaklıklar
ayak freni
elcikler
sağ ve sol korumalık
sisy bar
vites
birde su akıtıyordu
ama eğer mekanik aksamındada bir şey varsa bilemiyorum daha hiç ustaya gösteremedim.

okan
28.Mart.2007, 11:04
eyvallah kardeş saolasın
arka çamurluk
ön çamurluk
ayaklıklar
ayak freni
elcikler
sağ ve sol korumalık
sisy bar
vites
birde su akıtıyordu
ama eğer mekanik aksamındada bir şey varsa bilemiyorum daha hiç ustaya gösteremedim. sen bunu trafikten düşür de yenisini al kardeşim .. çok fazla masraf gibi görünüyo...mekeniğindede arıza çıkarsa pert olmuş say artıkın.... :(

extreme76
28.Mart.2007, 12:37
:( VALLA OLE KARDEŞ YA ODA BENI DÜŞÜNDÜRÜYOR YA
ARTIK NE YAPACAĞIZ BAKACAĞIZ BİR ÇARESİNE :(