PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : soldier64 ,RaptorRiders Ailesine'e Hoşgeldiniz...

aidikurt
15.Mart.2008, 12:53
Aramıza hoşgeldiniz Sayın soldier64!

Dostluğun tek adresi olan Raptorriders Motosiklet Kulübü’ne üye olduğunuz için teşekkür ederiz.

Üyelerimizin sizi daha yakından tanıması için lütfen burdan kendinizi detaylı olarak tanıtan bir yazı yazınız.

Umarız eğlenceli vakit geçirirsiniz.

Katılımcı olmanız dileğiyle.

Sevgiler, saygılar…

RaptorRiders Yönetim.

soldier64
15.Mart.2008, 13:06
öncelikle aranızda olmaktan gururn duyuyorum.benim motorlara olan düşkünlüğüm 1 yıl önce arkadaşımın yamaha 1300cc royal star'ına binmemle başladıve artık benimde bir motorum olmalıydı. bende araştırmalarım sonucunda daha yenide öğrenmeye başladığım için gidip 0 km(daha plakası çıkmadı) DD250E-9B aldım ve şimdi sizlerleyim.ben uşak ta ofis mobilyaları satışı yapmaktayım vakit buldukça sizlere katılmaya çalışacağım.teşekkürler

gençer
15.Mart.2008, 13:51
vay vayyy vayy taaa Uşaklardan bizi bulmuşsun ne iyi etmişsin . madem ofis mobilyaları satıyorsun .. motoru birkaçç ay kullanınca rahatsızlığını hissedeceğin(sen hissetmessin tabii ama artçıların hissedecek ve artçı koltuğundan şikayetçi olacaklardır. sert ve küçük.) ve değiştirmeye yelteneceğin artçı koltuğu konusunda pek zorluk çekmiyeceksin... iyi bir artçı koltuğu yapmak için ofis mobilyaları işiyle ilgilenmekten daha iyi bir iş olabilirmi? aramıza hoşgeldin.

Tayfun
15.Mart.2008, 14:08
Hoşgeldin dostum, iyi bir sürücü iyi bir katılımcı olmanı diliyorum, yoksa çekeriz kulağını heeeee :p

Aksu
15.Mart.2008, 14:10
Hoş geldin Uşak lı kardeşim, motorun da hayırlı olsun, güle güle kullan. İzmir ekibiyle de irtibata geçersin artık.

orkun
15.Mart.2008, 14:21
aramıza hoş geldin, ben de motorumu uşak ta bir eczacıdan almıştım hayırlı olsun

kıvılcım
15.Mart.2008, 17:22
aramıza hoş geldin arkadaşım motorunla kazasız belasız sürüşler dilerim tekerine taş degmez inşallah rüzgarın bol olsun

foreman
15.Mart.2008, 19:33
aramıza hos geldınız...
bu arada yenı motorunuz hayırlı ugurlu olsun...
cevrenızdekı motorcu arkadaslarınıza bu sıteyı ve samımı doslugu tavsıye edersenız usak tan nıce motorcu arkadaslar edınebılırsınız...

kaanka
15.Mart.2008, 20:18
aramıza hoşgeldin...