PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankaradan herkese merhabalar...

byafd
15.Mart.2008, 14:22
Arkadaşlar ben birkaç gün önce sitenize üye oldum

yaşım 31 mesleğim sinema makinisti
benim henüz bir regalim yok
imkanlar elverirse bir regal sahibi olmaya çalışacağım
regal hakkında abartısız yüzlerce sayfa forum okudum
ve baya bilgi sahibi oldum bu bilgileri bizimle paylaşan herkese teşekkür ederim.
mümkün olduğu kadar katılımcı olmaya çalışacağım.:D:D:D
http://img207.imageshack.us/img207/9859/resim001uy4.jpg (http://imageshack.us)

aslanburclu
15.Mart.2008, 14:26
bence regale hiç yanaşma derim....paran kısıtlıysa birazdaha bekle 600 cc nin üstünde bir makina düşün

Tayfun
15.Mart.2008, 14:27
Hoş geldin dostum, güzel bir ailenin içine girdin, en kısa sürede bir motor sahibi olmanı diliyorum, ankarada iyi bir gurup var onlardan kopma herşey çok güzel olur...

Aksu
15.Mart.2008, 14:29
Ya arkadaşım dün gelmişsin bizim yanımıza, üst kata çıkar bir selam verirdin kısa bir tanışmadan sonra 2 dakikada aşağı iner ailenle beraber giderdin. Şimdi bizi üzdün işte, bari hiç yazmasaydın yanınıza kadar geldim diye. Birdahaki toplantıya bekleriz.
Kesin motor almayı düşünüyorsan 23 Mart da sabah erkenden İstanbul a motosiklet fuarına gidiyoruz, gelirsen orada motor var. Sıfır ve 2. el olarak da alabilirsin. Karar senin

Batis
15.Mart.2008, 14:48
Hoşgeldin. :)

matemmatik
15.Mart.2008, 15:09
Hoşgeldin hocam. Zevkli bir mesleğin olsa gerek.
Allah sana da en kısa zamanda bir motosiklet alıp kazasız belasız kullanmayı nasip eder inşallah.

bence regale hiç yanaşma derim....paran kısıtlıysa birazdaha bekle 600 cc nin üstünde bir makina düşün
Ne yalan söyleyeyim katılmıyor değilim. Nasıl olsa bir regal alıp üstüne yapacağın masrafı toplarsan, ikinci el büyük bir makina parasına denk gelir. Ama eğer diyorsan benim bütçem sınırlı ve motorla uğraşmaktan zevk alırım diye sakın RR dışında bir makinaya bulaşma... Eğer tercihin ikincisi olacasa Regalden daha müsait hiç bir makina yok... Tekrar hoşgeldin.

okan
15.Mart.2008, 15:32
Ali fuat hoşgeldin kardeşim...kalıcı ve katılımcı olmanı dilerim....çok şanslısın ve Ankaradasın... Aksu dedeme yapış onlardan da ayrılma..

byafd
15.Mart.2008, 15:55
hoşgeldin diyen herkese teşekkür ederim

mesleğim sanıldığı kadar eğlenceli değil daha çok bedensel çalışma gerektiriyor. ama genede severek yapıyorum diyebilirim.

daha önce motor deneyimim pek olmadı maddi durumumda
daha pahalısını kaldırmaz onun için regalle başlamayı düşünüyorum.
bunun içinde buradan paylaşılan bilgiler çok işime yarıyor.

aksu beyle en kısa zamanda tanışırım diye tahmin ediyorum.
fuara çalıştığım için gelemeyeceğim ama kayınpederim batıkentte oturuyor
sanırım aksu beyde oralarda görüşürüz mutlaka.

gençer
15.Mart.2008, 21:43
Böyle giderse sanırım yakında Ankara İstanbulu geçecek..Aslında istanbuldaki regalcilerin sayısıda muhakkakki artıyordur ama sanırım ankara daha katılımcımı ne::)) istanbul sanki motorunu alıp kenara çekiliyor gibime geliyor.. ama güzel geçmeyen toplantımız yok hepsi şahane.. hele ki iller arası büyük toplantıları düşünemiyorum. süper olacak..

aramıza hoşgeldiniz. motorunuza kısa zamanda kavuşmanızı dilerim.

foreman
16.Mart.2008, 00:03
fuat hosgeldın...
hanı fılm takıldıgında ''huuooop makiniiistt'' dıye bagırdıgımız ama yuzunu hıc gormedıgımız kahraman sensın...
aramıza hosgeldın.umarım en kısa zamanda R&R ınıda kavusursun...

RoS
16.Mart.2008, 01:49
hoş geldin abi resmine hakketen cok bayıldım sempatiksin herhalde :):)

byafd
16.Mart.2008, 12:45
hoş geldin abi resmine hakketen cok bayıldım sempatiksin herhalde :):)

tam olarak sempatik diyemeyiz ama genel olarak karnı doymuş, sahibini seven, sıcak bir yer bulmuşta mayışmış, mırmır diye gezen bir kedi psikolojim vardır.

byafd
16.Mart.2008, 12:54
fuat hosgeldın...
hanı fılm takıldıgında ''huuooop makiniiistt'' dıye bagırdıgımız ama yuzunu hıc gormedıgımız kahraman sensın...
aramıza hosgeldın.umarım en kısa zamanda R&R ınıda kavusursun...

öncelikle hoşbulduk.
size bir sır vereyim ayrıca toplumuda buradan bilinçlendirelim.
sinemada film izlerken bir sorun olduğunda boşuna ''huuooop makiniiistt''
diye bağırıp ıslık felan çalmayın. boşu boşuna kendinizi yormuş olursunuz.
çünkü ciddi söylüyorum salonda top atılsa ben yukarıdan duymam. ses yalıtımı çok iyi yapılmış. en kolayı salondan çıkıp herhangi bir görevliye sorunu iletin. onlar anında bana iletir, böylece sorun en kısa zamanda giderilir. yoksa salonda baarıp durursunuz sorunda ben farketmezsem giderilmez.:oky:

RoS
16.Mart.2008, 13:49
tam olarak sempatik diyemeyiz ama genel olarak karnı doymuş, sahibini seven, sıcak bir yer bulmuşta mayışmış, mırmır diye gezen bir kedi psikolojim vardır.

Hımmmm doğrudur abi :D