PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Balata yardım!!!

X__utku__X
15.Mart.2008, 15:37
arkadaşlar bana acil regal için ön firen balatası lazım.aranızdan bana yardımcı olabilecek arkadaşlar çıkarsa çok sevinirim.ben vandayım o yüzden bana bi hesap no su verirseniz balatanın parasını yollarım.kargoylada yollarsınız. :(

matemmatik
15.Mart.2008, 15:48
Acil demişsin ama 1-2 hafta kadar bekleyecek olursan ben kendiminkileri de değiştirecem(ön fren, arka fren, devriyaj) sana da istediklerini alır yollarım. Fakat benim alacaklarım orjinalleri olmayacak. En ucuza en kalitelisi gibi bir paradoks düşünüyorum...

X__utku__X
15.Mart.2008, 17:36
tamam abi ozaman 2 hafta beklerim.çok saol.hem ucuz hem kaliteli daha ne isterim.uygun olursa ön arka alırım saol..

yeaks
15.Mart.2008, 20:29
yaw abicim van da motorcumu yok :? bizim motorların parçasıda bulunmaz hint kumaşı değilki bi çok çin motorunun ön balatası bizimkine oluyo örneyin keeway superlight

X__utku__X
15.Mart.2008, 21:09
yeaks sana şunu sölim 3 hafta önce bidene keeway shadow250. görmüştüm başkada görmedim valla.motor servisi ise 1 tane gördüm oda 5metre kare önünde hurdalar olan biyer orda olacağı hiç sanmıyorum.motorsiklet satan sadece 1 tane yer var.oranında servisi varmı bilmiyorum.pazartesi soracam.yani durum bu.düşünün artık.bulamazsam balata çaktırmayı bile düşünüyorum.olsa almammı???