PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kaleci ,RaptorRiders Ailesine'e Hoşgeldiniz...

aidikurt
16.Mart.2008, 19:18
Aramıza hoşgeldiniz Sayın kaleci!

Dostluğun tek adresi olan Raptorriders Motosiklet Kulübü’ne üye olduğunuz için teşekkür ederiz.

Üyelerimizin sizi daha yakından tanıması için lütfen burdan kendinizi detaylı olarak tanıtan bir yazı yazınız.

Umarız eğlenceli vakit geçirirsiniz.

Katılımcı olmanız dileğiyle.

Sevgiler, saygılar…

RaptorRiders Yönetim.

kaleci
16.Mart.2008, 20:15
merhabalar aranıza yeni katıldım içim mutluyum. Henüz bir raptorum yok ama araştırdım ve en kısa zaman içinde alıcam. Umarım burada güzel dosluklar kurar güzel vakit geçiririm. şimdiden tşk ederim görüşmek üzereee :)

kaanka
16.Mart.2008, 20:21
aramıza hoşgeldin....
umarım enkısa zamanda istediğin motorun sahibi olursun....

kaleci
16.Mart.2008, 22:05
bana yardımcı olursanız sevinirim. öncelikle
1.a2 ehliyeti alabileceğim tanıdık kurs varmı B ehliyetim var.
2.bu güne kadar hiç vitesli motor kullanmadım bu bağlamda kursta ders vecek iyi bir arkadaş olmalı yada bana yardımcı olacak varmı
3.ve en önemlisi satılık raptoru olan varmı uygun fiyata düşük km ve temiz
şimdiden yardımcı olan olmayan herkese tşk ederim
burada olamktan mutluyum

Tayfun
16.Mart.2008, 22:25
Hoşgeldin dostum, bence direk aksu babayla iletişime geç o sana her konuda yardımcı olacaktır ;)

foreman
17.Mart.2008, 00:02
hos geldın kalecı...
umarım aradıgın herseyı burada bulursun...
aksu baba sanada yardım edecektır...
nede olsa ankara nın medarı ıftarıdır o...

orkun
17.Mart.2008, 00:25
aramıza hoş geldin...

Aksu
17.Mart.2008, 12:08
Hoş geldin kardeşim,
Öncelikle Ankara da olup da siteye üye olan 4 kadar arkadaş var. Site sayfalarını muhakkak karıştırıyordur ve görüyordur Ankara da ki, toplantıları resimleri, anlamadığım oraya iki satır neden yazmaz bu arkadaşlar, neden gelmez toplantılara.
Toplantıya gelirler tanışırız sonra da elimizden gelen yardımı yaparız, bizim dostluğumuzun sanal değil gerçek olduğunu da görürler.

RoS
17.Mart.2008, 12:53
hoş geldin....

okan
17.Mart.2008, 13:04
Hoş geldin kardeşim,
Öncelikle Ankara da olup da siteye üye olan 4 kadar arkadaş var. Site sayfalarını muhakkak karıştırıyordur ve görüyordur Ankara da ki, toplantıları resimleri, anlamadığım oraya iki satır neden yazmaz bu arkadaşlar, neden gelmez toplantılara.
Toplantıya gelirler tanışırız sonra da elimizden gelen yardımı yaparız, bizim dostluğumuzun sanal değil gerçek olduğunu da görürler.
budur işte .. dedem haklı...8)

kıvılcım
17.Mart.2008, 15:46
aramıza hoş geldin kardeşim inşallah en kısa zamanda makinana kavuşursun

byafd
17.Mart.2008, 16:42
bana yardımcı olursanız sevinirim. öncelikle
1.a2 ehliyeti alabileceğim tanıdık kurs varmı B ehliyetim var.
2.bu güne kadar hiç vitesli motor kullanmadım bu bağlamda kursta ders vecek iyi bir arkadaş olmalı yada bana yardımcı olacak varmı
3.ve en önemlisi satılık raptoru olan varmı uygun fiyata düşük km ve temiz
şimdiden yardımcı olan olmayan herkese tşk ederim
burada olamktan mutluyum
:):):)öncelikle hoşgeldin
senin durumun benim durumumu bire bir anlatmış

oakgun68
17.Mart.2008, 18:31
hoşgeldiniz...