PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : selamlar ben besiktasta yoldan toplanan adam :P

Darkness
28.Mart.2007, 02:38
herkese selamlar gecen cumartesiydi sanırım bi kac arkadas vapurların orda yanıma yanastı tamda yola cıkacaktım buyur cay ic dediler kısacası yoldan toplanmıs olduk azıcık :)
neyse sagolsunlar aksam aksam baya geyiklemistik :)

bu arada adım Ayhan Vatan bilgisayar sektorunde calısıyorum
İstanbulluyum yasımda 29 kar kıs kıyamet demeden kullanırım su mereti yılda ortalama 30 bin kilometre yol yaparım belirteyim kuryeci degilim :P ama onlardan cok gezerim :)

azelia
28.Mart.2007, 03:44
hosgeldin...ama cuma aksamıydı o hatırladıgın..baya unutkansın sanırımm :lol:

görüsmek üzeree

okan
28.Mart.2007, 11:02
ayhan kardeş aramıza hoş geldin....iyi yol yapıyormuşun maaşallah... :)

Kino
28.Mart.2007, 11:30
hoşgeldin ayhan aramıza
ne yol yaparmışsın sen beyaa sene de kaç motor değiştiriyorsun veya en son ne zaman motoru yeniledin?

sende " shop and miles " kartımı var :lol: indirimli mi gidiyorsun ne iş abicim günde 82 km yapıyor ortalama waaaoooffff

bu işin esprisi tabii

maaşaallah harbiden yoldan toplanan birisi için iyiymişsin iyide toplamışlar bizim arkadaşlar seni :cheesy:

aramızda senide görmek güzel :+1:

inci
28.Mart.2007, 11:43
hoşgeldin

Swort
28.Mart.2007, 12:00
Ayhan hoşgeldin bende unuttuğunu düşünmeye başlamıştım. Nasılsın görüşmeyeli? inşallah pazar fuara katılıyorsundur? Aktif katılımlarını bekleriz. Engin bilgilerinden istifade etmek isteriz...

alper_tim
28.Mart.2007, 12:23
aileye hoşgeldin arkadaşım

emrahss
28.Mart.2007, 12:37
Hoşgeldin yoldan toplanan adam dostum :D İstanbul camiası bir arttı, bizde hala bi numara yok maalesef :cry: En iyisi Mercan Abiye takılayım da onun da motorla alakası yok. Gönül insanı işte.

okan
28.Mart.2007, 13:06
Hoşgeldin yoldan toplanan adam dostum :D İstanbul camiası bir arttı, bizde hala bi numara yok maalesef :cry: En iyisi Mercan Abiye takılayım da onun da motorla alakası yok. Gönül insanı işte. gomtanım mercen abiye takılıyon bakıyom da.... o da her soruya cevap vermiyoki .... muhabbet kısa sürüyo... :mrgreen:

emrahss
28.Mart.2007, 14:27
Hiç yoktan iyidir. Mekana geldin oturdun da buyur mu etmedik abicim. Sanal takılıyorum artık. :cheesy:

okan
28.Mart.2007, 15:55
Sende haklısın gomtanım.... :mrgreen: :mrgreen:

lordskeldan
28.Mart.2007, 19:48
aramıza hoşgeldin :cheesy:

aslanburclu
29.Mart.2007, 00:55
ya işte bizim site personeli böyle

hoşgeldin aramıza

okan
29.Mart.2007, 01:55
Hiç yoktan iyidir. Mekana geldin oturdun da buyur mu etmedik abicim. Sanal takılıyorum artık. :cheesy: gomtanım sen gelmiyonmu fuara neyin.... cumartesi akşamı boğazda bi rakı balık yapardık hep beraber ...biz samsundan 1 uçak doldurduk falla.. :mrgreen:

Darkness
29.Mart.2007, 02:16
oncelikle herkeze tesekkurler ve hosbulduk :D
KİNO zaten bahcesehirde oldugum icin bi mecidiye koy yapıp donsem baska yere ugramadan 70 km yol yapıyo ne yazıkki
mesela bu aksam mac seyretmeye fener bahcedeydim arkadaslar cagırdı ordan da baska yere 155 km yol yaptı motor sadece oraya gidis gelis gun icinde kosusturmacası da cabası cok sık degistirmiyorumda motoru bakımını iyi tutuyorum 3000 de bir benimkinin bakımı ben 2500 u buldumu alıyorum takoza motoru

neyse arkadaslar bu aralar pek ilgilenemiyorumm internetle bide isim bilgisayar oldugundan devamlı basındayımm sıkıntı geliyoo bazen :) kalan zamanındada benim tenekeyle turlamaya cıkıyorum iste
pazar gunude sizlerleyim fuarda merak etmeyin tanısmadıklarım varsada gelenler arasından onlarlada tanısırız artıkk :)
simdilik herkese iyi sabahlar yeniden bi sure bole geceleri msj bırakacagım yakında normale doner gunduzleride takılırım arada :)

agresus
29.Mart.2007, 02:23
Darknessımm, Ayhanım... Hoş geldin tekrar.... kardeşim Pazar sabahı Kahvaltıya bekliyorus... yengeyide getir... ma aile olcass bizlerde kısmetse... cumanın güssel bi rövanşı olur... o soğukta ii laflamıştık.. tekrar yüreğine sağlık.. kırmamıştın bizleri... bu arada fotolar.. geziler bölümünde istersen al...

Darkness
29.Mart.2007, 02:35
Darknessımm, Ayhanım... Hoş geldin tekrar.... kardeşim Pazar sabahı Kahvaltıya bekliyorus... yengeyide getir... ma aile olcass bizlerde kısmetse... cumanın güssel bi rövanşı olur... o soğukta ii laflamıştık.. tekrar yüreğine sağlık.. kırmamıştın bizleri... bu arada fotolar.. geziler bölümünde istersen al...

kacarmı aldım bile resimleri
yenge konusuna gelince gelirmi bilmem ufaktan bi cıtlattım kendisine bakalım c.tesi netlesir onun isi gelmezsede ben yanınızdayım sozum soz gelecem diyipte gelemeyenin tekeri patlasın emi :)
cumanın muhabbetinin hatırına gelinmezse olmazdı arkadasım seni kıracagıma kaskım kırılsın ( kafam deegil bak yazık acır sonra kask yeterli :P )
bende gece gece bu saatte kimse olmaz diyordum ama gene sen cıktın karsıma pat diye aynı cuma gecesindeki gibi :P
profile msn imi ekledim bu arada dileyen ekleyebilir
iyi sabahlar :)

emrahss
29.Mart.2007, 09:01
Hiç yoktan iyidir. Mekana geldin oturdun da buyur mu etmedik abicim. Sanal takılıyorum artık. :cheesy: gomtanım sen gelmiyonmu fuara neyin.... cumartesi akşamı boğazda bi rakı balık yapardık hep beraber ...biz samsundan 1 uçak doldurduk falla.. :mrgreen:

Abicim, nerde bizde o şans, ya da o izinler diyelim. Pek mümkün görünmüyor. Siz benim yerime de bol bol rakı için. Sevgiler.

okan
29.Mart.2007, 11:06
emir telakki ederim .... bi tuplede sizin için içilir yani.... :lol:

emrahss
29.Mart.2007, 11:12
İç tabii, afiyet olsun. Bi de benim için yazlık mont bakıp, resim, fiyat, adres telefon vs. ayarlarsanız sevinirim. Yazlık alt üst takım da olabilir. Şimdiden teşekkürler.

okan
29.Mart.2007, 11:14
tamam gomtanım bakarım ben ..... :cheesy:

emrahss
29.Mart.2007, 11:15
Eyvallah hemşerim (fahri deduk daa) :D

Kino
29.Mart.2007, 11:19

kacarmı aldım bile resimleri
yenge konusuna gelince gelirmi bilmem ufaktan bi cıtlattım kendisine bakalım c.tesi netlesir onun isi gelmezsede ben yanınızdayım sozum soz gelecem diyipte gelemeyenin tekeri patlasın emi :)
cumanın muhabbetinin hatırına gelinmezse olmazdı arkadasım seni kıracagıma kaskım kırılsın ( kafam deegil bak yazık acır sonra kask yeterli :P )
bende gece gece bu saatte kimse olmaz diyordum ama gene sen cıktın karsıma pat diye aynı cuma gecesindeki gibi :P
profile msn imi ekledim bu arada dileyen ekleyebilir
iyi sabahlar :)

agresus sen de bir ara tekerim patladı falan demiştin galiba hatta 3-5 gün jant üzerinde gitmiştin demii :mrgreen: :mrgreen: allah allah ben yanlışmı hatırlıyom acep

agresusum volkanım bekliyorum haa bu taraflara

aidikurt
29.Mart.2007, 12:38
ayhan kardeşim aramıza hoşgeldin.pazar günü motoshow fuarında görüşmek dileğiyle bekliyoruz.

Darkness
29.Mart.2007, 12:49
hos bulduk dolma bahce sahilde bulusup orda tanısır hep beraber gideriz konwoy halinde

agresus
29.Mart.2007, 12:52
kino babamm.... en yakın zamanda gelmek istiyorum... zati durumuda biliyon... gelmekte şart... ammaabi şekilde bu tarafı ikna edemiyorum... kısmet... ama iş için olmasa da sadece sana hususi gelicem oralara.. rahatsız edicem seni....