PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Motor Alcam,yardim

eyaban
18.Mart.2008, 15:13
Ehliyetimi Yeni Aldim,chopper Tarzi Bi Motor Almak Istiyorum,2bin-3bin Ytl Arasi Bütçem,ne Alabalirim,ne önerirsiniz Arkadaşlar?

Mr.Quanta
18.Mart.2008, 15:20
tanısma forumunda kendinizi tanıtırsanız cok memnun oluruz.

carvalho
18.Mart.2008, 15:25
http://www.raptorriders.net/forums/showthread.php?p=54911#post54911

Öncelikle aramıza hoşgeldin Emre. Sitede yeni olduğun için belki bulamamışsındır tanışma topiğimizi; ben yukarıda linkini yolladım. bizde adettir, her yeni gelen kendini detaylıca tanıtır, böylece daha hızlı kaynaşırız :)

2-3 bin YTl derken kask-giyim-kuşam'ı ayrı tutuyoruz sanırım, yani motor için ayırdığın bütçe bu. 3 bin'in üzerine üç beş yüz daha ekleyerek ikinci el Regal Raptor bulabilirsin gibi geliyor bana. İstersen sahibinden.com u detaylı bir araştır...

Regal raptor'un kalitesi konusunda ise asla aklına birşey gelmesin, segmentindeki en iyi motordur... Arkadaşlar 20 binleri sorunsuz devirdi...

emrac
18.Mart.2008, 17:12
eyaban h.g aramiza burda olduğuna göre seçimini yapmışşındır düşünmeden al derim ama kıyafet önemli dikkat et.umarım istediğin motoru bulursun.ayrıca aradığın fiyata chooper bulamazsın bizim motorlar cruiser'dır.

okan
18.Mart.2008, 17:16
eyaban kardeşşş.. selçuk modum söllemiş zaten bu paraya alacağın en ii motor regaldir..

haa bide ben geçenlerde aldım suzuki savage 650 lik tek silindir kayışlı .. bunuda düşünebilirsin.. en azından japon ...fiyat aralığıda 4000 ytl ile 9000 ytl arasında.. ama eskitemezsin torkuda çok yüksek bi alet...

aslanburclu
18.Mart.2008, 18:10
nasıl müh.bu arkadaş ya hemide makina müh. incelesin baksın veya kndi yapsın canım

emresahin
18.Mart.2008, 22:33
Site uyesi izmirli 3 arkadasimizin motoru satilik..motor satanlarda gorebilirsin.hemde hepsi tanidih bildik motorlar..
Bi bak derim ben..

foreman
18.Mart.2008, 23:01
,2bin-3bin Ytl Arasi

aramıza hos geldın...
velakın bahsettıgın rakalmlara bu saatten sonra bı R&R bulman zorlasacak...
ancak kanuni veya zealsun un cruser ını alabılırsın dıye tahmın edıyorum...
yınede sımdıden hayırlı olsun ...
( son zamanlarda tv de 1500 ytl ye crouser dıye reklamlar var.yada o tarz bısı olabılır)

Tayfun
18.Mart.2008, 23:11
Hoş geldin dostum, bence regal alma :)

aslanburclu
18.Mart.2008, 23:43
Hoş geldin dostum, bence regal alma :)

8)evet tayfuna tamamen katılıyorum artık 2,5 veya 3 e veyahut 3,5 a alınacak motorlar hepsi problemlidir yani canlarına okunmuştur... açıkcası problem çıkarmış ve satış amacıyla şöyle 1 veya 2000 km maksimum GİDECEK şekilde bakımı yapılmış motorlardır bu olaya bütün kalbimle inanıyorum çünkü çok zorda kalıpta satan arkadaşlarda benim bildiğim bitti artık bu fiyatlara baştan atılacak motorlar kaldı aman ha aman alacak arkadaşlar çok iyi bidik ve tanıdık ustalarına göstermeden test etmeden bulaşmasınlar derim....

emresahin
19.Mart.2008, 01:17
Kim satabildi ,satabiliyo 3000 ytl ustune motorunu allah askina...elinden cikarmaya calisan ihtiyactan satan arkadaslara haksizlik etmeyelim,motor zaten ustaya gostermeden alinmaz..ama fiyat ucuz bu mal kotu demekte olmaz...
Sezon geldide motorlarin devami nerde...belkide efsane motor diye devami yok diye kiymete biner motorlar.
Benimde tek temennim bu.
:)

Batis
19.Mart.2008, 01:31
Eğer dikkatlice araştırısan bulabilirsin.2006 model , 12000 km'de Class aldım ben şaşılacak fiyata , her zaman gittiği servise götürdüm ve sadece yağı değişti.Beş kuruş masraf yapmadım başka.3000 liraya pırıl pırıl motosiklet bulursun bence.

gezgin murat
19.Mart.2008, 01:49
ben motorumu satıyorum belki bir çogunuza kalitesi belkide markasız olabilir ama saat gibi motor kino baba , orçun ,saffet abi motorumun temizligini bilirler nekadar titiz kullandıgımıda ama ihtiyaçtan satıyorum zealsun chopper 150 cc ilk düşünürsen yardımcı olabilirim fiyatıda makul 1850 bu fiyata sucudur alınıyor biliyorsunuz ama dedigim gibi ihtiyaçtan satmaktayım

gokden
19.Mart.2008, 01:55
slm arkadaşlar ben yeni üyelerden ve yeni motor hastalığı başlayanlardanım. sizlere bişi sormak istiyorum bitane regal raptor 250 cc var birinde 2000 ytl ye veriyor 16000 km de . bazı masrafları var (koltuk derisi,koruma demiri) sizce dökükmüdür bu motor. bu parayı edermi??

aslanburclu
19.Mart.2008, 02:03
o başından atıyordur dikkat et derim....koltuk komple 70 bin demirlerde etsin en fazla 70 e geriye ne kalır motor ve düzen sen yine dikkat et derim

gokden
19.Mart.2008, 02:20
Dikkat anlamında gidip görmem gerekecek tabi bide göstermem gerekecek. ama o istanbulda ben izmirde bakalım artık sanırım bakmaya gidicem. tşk. aslanburclu

kaanka
19.Mart.2008, 11:01
ya o dediğin motoru burda bir arkadaş daha baktırmıştı pilakasını trafikten arattı bişi bulunamamıştı dikkatli ol önceki konulara birgir bak istersen...