PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ***23 Mart Motosiklet Fuari Buluşmasi***DOLMABAHÇE

carvalho
19.Mart.2008, 15:57
Arkadaşlar, fuara toplu olarak 23 MArt Pazar günü gidiyoruz.

Sabah saat 09:30'da Dolmabahçe'de (İnönü Stadı'nın arkası) buluşuyoruz.
Buluşmayı takiben 10:00 gibi Yeşilköy'e doğru hareket ediyoruz, sahilden efil efil Rönepark'a gidiyoruz; kahvaltımızı yapıyoruz.

Rönepark faslından sonra hep birlikte CNR'a yollanıyoruz. Fuar sonrası hep birlikte boğaz turu yapıyoruz ve Emirgan'da çaylarımızı yudumluyoruz. Bu plan istek üzerine değişebilir.. Fuar gezintimizi ne kadar erken bitirirsek günün kalan kısmı için o kadar fazla gezme şansımız olur.

İstanbul dışından gelecek arkadaşlar bizleri ararsa kendilerini uygun bir yerde karşılarız ve fuara birlikte gideriz... fuar alanında olsak bile karşılamaya gideriz, sorun olmaz.

Dolmabahçe'ye ulaşmak ile ilgili sorun yaşayacak arkadaşlar bizlerle irtibat kurabilirler. Telefon numaralarımız fan club bilgilerinde mevcuttur. telefonla ulaşılmasını tercih ederim, internet erişimi günün her saatinde olmayabiliyor.

Pazar sabahı görüşmek üzere diyorum...

KATILIM LİSTESİ

1-aidikurt .
2-gençer +2
3-Bull
4-yenikoylu_ua +1
5-yeşilkapak
6-carvalho
7-RAPTORRİDERS ANKARA 17 kişi
8-kıvılcım +1
9- doğan
10- infinitedreams +1
11-Batis +1
12- kaanka + 1
13- agresus
14- okan +1 (direk fuar )
15-dacter +1(Kelebek)
16-Arif +1(kelebek)
17-inci +1
18-h_zafer_y +1
19-Spydx(unicorn)+eşi
20-emrac +2
21-promote +2
22- foreman + 1
23-alex
24- tayfun
25-tatar
26-yeaks
27-Siyahus (+1 scooterla veya artçı olacak belli değil)
28-westas

alex
19.Mart.2008, 16:00
Benim Için Pazar Saat 10 Dolmabahce Uygundur.göürüşmek üzere.fuardada Bir Sür Belirlersek Süre Kaybetmeyiz Planli Olalim Günü Kurtaralim

aidikurt
19.Mart.2008, 16:05
Arkadaşlar lütfen en geç saat 10:00 da orda olun hatta saat 9:30 gibi orda olursanız daha iyi olur cunku saat tam 10:00 hareket edilecek.ORdan sahilnde yeşilköye rönapark gidicez.Kahvaltı çay çorba muhabbetinden sonra CNR gidicez.Bilg.

carvalho
19.Mart.2008, 16:16
Arkadaşlar lütfen en geç saat 10:00 da orda olun hatta saat 9:30 gibi orda olursanız daha iyi olur cunku saat tam 10:00 hareket edilecek.ORdan sahilnde yeşilköye rönapark gidicez.Kahvaltı çay çorba muhabbetinden sonra CNR gidicez.Bilg.

Biz farklı birşey mi dedik :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Batis
19.Mart.2008, 16:22
Benim için de uygun , ama bakalım ehliyetim gelecek mi o güne kadar. :(

aidikurt
19.Mart.2008, 16:44
Güncel katılım listesi

KATILIM LİSTESİ

1-aidikurt .
2-gençer +2
3-Bull
4-yenikoylu_ua +1
5-yeşilkapak
6-carvalho
7-RAPTORRİDERS ANKARA 10 kişi
8-kıvılcım +1
9- doğan
10- infinitedreams +1
11-Batis +1
12- kaanka + 1
13- agresus
14- okan +1 (direk fuar )
15-dacter +1(Kelebek)
16-Arif +1(kelebek)
17-inci +1
18-h_zafer_y +1
19-Spydx(unicorn)+eşi
20-emrac +2
21-promote +2
22- foreman + 1
23-alex
24- tayfun
25-tatar
26-yeaks
27-Siyahus (+1 scooterla veya artçı olacak belli değil)
28-westas

kaanka
19.Mart.2008, 16:51
valla sabırsızlıkla bekliyorum eminim çok güzelbir gün olucak, görüşmek üzere...

carvalho
19.Mart.2008, 16:52
55 kişi maşallah... İstanbul içi buluşması için rekor sayı olacak, fire vermezsek...

foreman
19.Mart.2008, 18:14
selcuk benım bır motorlu arkadasım gelecek.yanı bana 3 bılet lazım...
foreman +1 +1 (motorlu bır arkadası)

dolmabahcede bıletsız kalmayalım...
yok bılet sorununumuz olmaz dersen gelelım...
yok o ankı duruma bakıcaz.bılet sorun olabılır dersen o arkadasa karsı mahcup duruma dusmeyelım...R&R cıyız dedık.bılet buluruz dedık...
yada sımdıden basımızın caresıne bakalım...

kestane kebap acele cevap:)

aidikurt
19.Mart.2008, 18:29
arkadaslar bıleti sorun etmeyin herkeste bol bol var hersene aynı muhabbet oluyor bılet mılet derken fuara gıdıyoruz gırıyoruz cıkıyoruz bide elimizde 100 e yakın bilet kalıyor atıyoruz hep merak etmeyin bilet kolay var elimizde

okan
19.Mart.2008, 20:19
la bilet bendede var yavv .. istanbulun göbeende biletsimi kalacaanız.. 10 deneden fazla var bende... numaram 0 900 900 1900...

BULL
19.Mart.2008, 20:19
Biz farklı birşey mi dedik :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
HEHEHEHE ATMİN YA KENDİSİ İLLAA SON SÖZÜ O SÖYLEYECEK :p:p:p

bu arada ben direk yeşilköye(röneye) giderim
su yakmıyo heralda bu meret...

Tayfun
19.Mart.2008, 23:15
Biletleri alper merdiven altında basıyo arkadaşlar merak etmeyin, başka bilet istiyosanız onlardanda basar admincim :p

GOKHAN
20.Mart.2008, 00:35
ben gittim bugün arkadaşlar bi özelyapım motor reyonu güzel gidince anlıyacaksınız nedemek istedimi :p:cheesy:
http://img222.imageshack.us/img222/6735/kif6565vi9.jpg

aslanburclu
20.Mart.2008, 00:41
ben gittim bugün arkadaşlar bi özelyapım motor reyonu güzel gidince anlıyacaksınız nedemek istedimi :p:cheesy:

Gökhan özlettin kendini ya nerelerdesin

aidikurt
20.Mart.2008, 01:06
eyvallah kardeşim fuarda gorusuruz artık bu arada uzun zamandı ortadan yoksun gozumuzden kactı sanma alıcaz ıfadeni :x

alex
20.Mart.2008, 01:09
Önümüzdeki 5 gün sağanak yağış, Marmara ve Ege'de kuvvetli lodos var. Yağışlı ve rüzgarlı hava, yarın İç Anadolu'yu da etkisi altına alacak.

İllerin 3 günlük hava durumunu öğrenin (http://havadurumu.mynet.com/?x=1&adussid=wKax7w4D9y)

Türkiye, Balkanlar'dan gelen yeni bir yağışlı havanın etkisi altına giriyor. Önümüzdeki 5 gün sağanak yağış ve kuvvetli rüzgarla geçecek.

İstanbul ve Bursa'da sağanak yağış, bu gece kuvvetini arttırarak, cuma gününe kadar devam edecek. :cheesy:Su baskınlarına karşı tedbirli olmak gerekiyor.

İzmir'de bu gece başlayacak yağış, yarın öğleden sonra bitecek. Adana'da yüksek sıcaklık ve zayıf rüzgar devam ediyor.

Sağanak yağış ve kuvvetli rüzgar, yarın İç Anadolu'yu da etkisi altına alacak.

Doğu Anadolu'da ise sıcaklık hızla artarken ve karlar erimeye başlarken, yarından itibaren yağış ve buzlanma bekleniyor.

Yağış ve rüzgar, Karadeniz'de de cuma gününe kadar etkisini sürdürecek:(

alex
20.Mart.2008, 01:12
persembehttp://img.mynet.com/havadurumu/citytemp/14.gifYağışlıcumahttp://img.mynet.com/havadurumu/citytemp/95.gifGökgürültülü Sağanak Yağışlıcumartesihttp://img.mynet.com/havadurumu/citytemp/25.gifParçalı Bulutlu:cheesy:

aidikurt
20.Mart.2008, 01:23
ya alex kardeşim her zaman dediğim gibi yagmurdan korkan doluya tutulsun
Motorcu ruhu asla yagmur camur su dinlemez .

alex
20.Mart.2008, 01:28
AİDİKURT.... ya alex kardeşim her zaman dediğim gibi yagmurdan korkan doluya tutulsun
Motorcu ruhu asla yagmur camur su dinlemez ....SADECE ISLANIR:)EYVALLAH KARDEŞİM ama pazar günü havanın güzel olması daha motive edecektir hepimizi..

alex
20.Mart.2008, 01:33
PAZAR GÜNÜ HERKES DOLMABAHCEDE OLMASI DAHA EFEKTİF OLMAZMI...:lol:YANİ EXTRA NE YAKARKİ EN FAZLA 20 KM YAPMIŞ OLURUZ FAZLADAN...8)BENDE BAHCELİEVLERDEN GELİP KATILICAM D.BAHCEDE:cheesy:

Tayfun
20.Mart.2008, 01:42
Gösteriş ve toplu sürüş bakımından gerçekten güzel olur, yollar bigünde bize çalışsın birşey olmaz :p

alex
20.Mart.2008, 04:53
Tabi Yollar Bize Calissin Birlik Ve Güc Görsun

aslanburclu
20.Mart.2008, 11:00
fuara girene kadar sonra herrkes bir yere araki bulasın.......................göreceksiniz

kaldera
20.Mart.2008, 13:24
bende geleceğim fuara..uzun zaman oldu görüşemediğimiz dostlar var..

cuneyt
20.Mart.2008, 14:55
Beni eklemeyi unutmuşsunuz yine. Ben de geliyorum ama biletim yok baştan diim...

carvalho
20.Mart.2008, 15:02
Bilet herkese var, sorun yok... Fuar günü dağıtıcaz...

dinyeper
20.Mart.2008, 19:34
ankara 17 kişi tamam peki ya biletler???istanbulllll

carvalho
20.Mart.2008, 19:38
ankara 17 kişi tamam peki ya biletler???istanbulllll

Bkz bir önceki mesaj 8)

polat
20.Mart.2008, 22:41
bir terslik olmazsa bende ordayım

Tayfun
20.Mart.2008, 22:53
Selçukum biletleri 5 ytlden sat bence :p

GOKHAN
20.Mart.2008, 23:50
Gökhan özlettin kendini ya nerelerdesin
görüşelim komutanım özledim ya yengeme çok selamlar işallah fuarda örüşürüz elmeye çalışacam

Dewil&Rose
20.Mart.2008, 23:50
uzun bir argiremedim hatta gelmeyide planlıyordum ama malesef üzülerek gelemiyorum zaten benim çok istediğim hiç birşey olamıyor hep engeller çıkıyor karşıma umarım güzel bir toplantı olur herkeze selam olsun bodrumdan yetkin.....

carvalho
21.Mart.2008, 00:48
Selçukum biletleri 5 ytlden sat bence :p

şimdi 5 YTL, fuar günü 7.5 hehehe

kaanka
21.Mart.2008, 00:50
şimdi 5 YTL, fuar günü 7.5 hehehe
kara borsa hesabı :mrgreen:

aslanburclu
21.Mart.2008, 02:39
ulen ucuz motorcular sizdende bu beklenir karaborsa ha ........ bayilerden ağlaya ağlaya toplayın sonra karaborsa.....

alooooooooooooooooooooooooooo bana bakın ankara ekibi 17 bilet ayarlayın diyo 8 bende var 10 tane daha bilet ayırın hiç anlamam ankara ekibine rezil etmeyin bizi veya beni tamammmmm mı

carvalho
21.Mart.2008, 11:22
Yav rahat olun siz, biletler hazır, sorun yok :)
sağ salim gelsinler yeter ki

yenikoylu_ua
21.Mart.2008, 11:45
Vay be Ankara 17 mi oldu çok şenlikli olacak çok herkezlede tanışma fırsatımız olacak ne güzel Selçuğunda dediği gibi biletlerde sorun yok istediğiniz kadar var

kaanka
21.Mart.2008, 23:07
modlar fuar alanına girince ekip dağlırsa nasıl toparlanıcak??? kimisi motor peşine, kimisi manken peşine giderse onları nasıl nerede bir araya getiriceksiniz???:p
bir pilanınız varmı acaba....:cheesy:

barismert
21.Mart.2008, 23:24
pazar dolmabahçe 9:30 ordayım

aslanburclu
22.Mart.2008, 00:31
şansa bakın pazar gün hava yağmurlu gözüküyor napcaz yaaaaa

RoS
22.Mart.2008, 00:37
vala abilerim ablalarım ben gelmek isterdim fakat istanbula nasıl acil geldiysek bi takım işlerimiz bitti bizim dönmemiz gerekti sinopa bu sabahta sinopa geldik kısmet deilmiş bi dahaki fuara artık cok iyi oldu geldim ettim görüştüm sizlerle her sey için cok tesekkür ederim....

kaanka
22.Mart.2008, 00:39
valla böyle büyükbir buluşmayada arabayla gelinmezki... yağmur yağarsa perişan oluruz valla bütün hevesimiz kursamızda kalır.:cry:

aslanburclu
22.Mart.2008, 00:44
napalım ya dışardan gelecek arkadaşların hatırına hem ıslanacağız hemde motorları her neyse şansımıza ne demişler mevlam ne eylerse güzel eyler inşallah o günde hava açık olurda bizde güzel bir gün geçiririz haaaa olmadı yağmurlukları giyer motorlarıda çamura bularız üzerimizdeki sitreside atarız

kaanka
22.Mart.2008, 01:37
napalım ya dışardan gelecek arkadaşların hatırına hem ıslanacağız hemde motorları her neyse şansımıza ne demişler mevlam ne eylerse güzel eyler inşallah o günde hava açık olurda bizde güzel bir gün geçiririz haaaa olmadı yağmurlukları giyer motorlarıda çamura bularız üzerimizdeki sitreside atarız
valla dediğin gibi abi hayırlısı inşallah, havada güzel olur keyfimizde ...8)

polo
22.Mart.2008, 03:19
arkadaşlar sizlere selam ederim pazar 930 a benide yazın görüşmek üzere8)

chopell
22.Mart.2008, 03:54
biletim war.. :) motorum yok.. :(

delibeygir
22.Mart.2008, 11:29
biletim war.. :) motorum yok.. :(

sen gel artçısı olmayan biri seni alır yaf ne olacak 8)

chopell
22.Mart.2008, 17:00
:idea::idea::alkis::mrgreen::mrgreen::)8)8)

orkun
22.Mart.2008, 17:52
fuara bugünden gidip siteye resim ekleyecek kimse yok mu

kaldera
22.Mart.2008, 18:58
anadolu yakasından pazar günü sabahı gelen varmı..?
feribotla sirkeciye geçicem..
benim hondaya pösteki yani işlenmiş koyun postu arıyorum.. fuarda bulunurmu acaba?

gençer
22.Mart.2008, 19:42
anadolu yakasından pazar günü sabahı gelen varmı..?
feribotla sirkeciye geçicem..
benim hondaya pösteki yani işlenmiş koyun postu arıyorum.. fuarda bulunurmu acaba?

abi hando napsın posteki yi ... zaten adamın işi bu evinde yığınla vardır.. hediye edicek başka şey bulmalısın::)))

hahahaha süperim ben.... honda yı ..hando diye okuyunca ortalık karışmışş::))))
ozaman şöyle düzelteyim.. hondaya lazımsa posteki aramalısın handoyu::)))

beykozlu
22.Mart.2008, 20:44
bizide yazın
beykozlu+1
(alperim bilet vardır inşallah)

alex
22.Mart.2008, 23:28
Chopell kaskını al gel arkadasım...yoksa da bildir. ayarlarız bi şekilde...sabah dolmahcede olunacak...en gec saat 10.00 da.ona göre bildir alırız seni ....8)Yarın hava coooookkk güzel...

0535 242 44 12 - alex---x@hotmail.com

yeaks
22.Mart.2008, 23:47
abi fazla bilet varmı ben yanımda bir kişi getiricem yada parayla alabiliyormuyuz ? veriyim parasını ama ben otobüsle gelicem yanlız motorum ali ustada

carvalho
23.Mart.2008, 00:38
Bilet var arkadaşlar herkese yeter.

Tayfun
23.Mart.2008, 00:55
Evet tanesi 50 ytl herkeşe yeter biletler :p

Batis
23.Mart.2008, 01:23
Yarın hava güzel , parçalı bulutlu görünüyor.Yalnız arkadaşlar ben hala ehliyetimi alamadım , sertifikam var ehliyet almaya hak kazandığımı gösteren.Biliyorum ehliyet yerine geçmiyor ama bir sorun olur mu sizce?

Bir de ben fuardan yan çanta ve deri elcik almayı düşünüyorum , uygun birşey bulabilir miyiz?Ben kırık dökük plastik yan çantalarımı çıkarıp da mı geleyim?Orada takar mıyız?Nasıl olur?:)

HONEY
23.Mart.2008, 01:31
vakitsizlikten dolayı fuara gelme planım yoktu hatta 2 tane biletim vardı gidemeyeceğim için biletleri bir arkadaşıma verdim

son dakika plan değişti fuara gelicem ama ne motorrum var ne biletim motoru şirketin otoparkında bıraktım :(

Tayfun
23.Mart.2008, 01:35
Ehliyet sorun olmaz aytekin, yarın heryer motorcu kaynayacak çünki, sadece kazaya karışma yeterli ;) çanta konusuna gelince, heybe tarzı bir çanta alırsan orta bağlantısını takıp arka koltuğunun üzerine atabilirsin tabi bunun için çantalarını sökmüş olman gerekiyor, ama sen gene normal gel sonra takarsın çantalarını alırsan.

Tayfun
23.Mart.2008, 01:37
vakitsizlikten dolayı fuara gelme planım yoktu hatta 2 tane biletim vardı gidemeyeceğim için biletleri bir arkadaşıma verdim

son dakika plan değişti fuara gelicem ama ne motorrum var ne biletim motoru şirketin otoparkında bıraktım :(

Senin gözlüklerin yeter ya, bilet bol, atla metroya git fuara bırakmayız seni kapıda...:p

Batis
23.Mart.2008, 01:45
Ehliyet sorun olmaz aytekin, yarın heryer motorcu kaynayacak çünki, sadece kazaya karışma yeterli ;) çanta konusuna gelince, heybe tarzı bir çanta alırsan orta bağlantısını takıp arka koltuğunun üzerine atabilirsin tabi bunun için çantalarını sökmüş olman gerekiyor, ama sen gene normal gel sonra takarsın çantalarını alırsan.

Tamam o zaman Tayfun , senin sözüne güvenip geliyorum! :mrgreen:
Çantalarım önemli değil , orada heybe alınca bu döküntüleri çıkarıp atarım çöpe. :D

Bu arada çanta koruma demirleri deri heybeler için de gerekli olacak , değil mi?

aidikurt
23.Mart.2008, 02:03
Tamam o zaman Tayfun , senin sözüne güvenip geliyorum! :mrgreen:
Çantalarım önemli değil , orada heybe alınca bu döküntüleri çıkarıp atarım çöpe. :D

Bu arada çanta koruma demirleri deri heybeler için de gerekli olacak , değil mi?

evet kardeşim canta koruma demırı heybeler ıcınde gereklı oluyor

aidikurt
23.Mart.2008, 02:04
bizide yazın
beykozlu+1
(alperim bilet vardır inşallah)
100 tane bilet var yetermı kardesım

aidikurt
23.Mart.2008, 02:05
abi fazla bilet varmı ben yanımda bir kişi getiricem yada parayla alabiliyormuyuz ? veriyim parasını ama ben otobüsle gelicem yanlız motorum ali ustada
abı ya bılet var deddık ya 100 adet var bende :x

foreman
24.Mart.2008, 02:07
evet arkadaslar....
bır fuarı daha gerıde bıraktık...
dolmabahcede bulustuk.
ronopark ta kaynastık...
fuarda gezdık...
ınsanların ımrenen bakıslarını gorduk...araclarının camlarından dısarı sarkan,elınde kamera,ceptelefonu ıle kayıt yapan ınsanları gorduk...
toplu hareket etmemız netıcesınde otoparta ve ronoparka ılgı alaka odagı olduk( gercı ronoparkta garsonlar ayvalık tostlarını sanırım gercekten ayvalıkta hazırladı.azcık gecıktı de )
toplu hatıra fotoları cektık,cektırdık.( onlarıda hemen yukleynde gozumuz gonlumuz acılsın...
ızmırden ,ankaradan ve ıstanbulun dısındakı dıger ıllerden arkadaslarımız,kardeslerımız agabeylerımız geldı...hepsıne sonsuz saygı sevgı...
ve son olarak yollarda gaz actık ( bı ara gaza geldık.sorumlusu bull):p

hepınıze sonsuk hörmetler...
dostlugumuz daıma bakı kalsın...
bu organızasyonda emegı gecen,katılan ve gelmek ısteyıpte gelemeyen ama manevıyatta bızlerı yanlız bırakmayan tum dostlara tesekkurler....

aidikurt
24.Mart.2008, 02:13
Arkadaşlar muhteşem bir gün oldu gene her zamanki gibi fuarda raptorriders show vardı .Gelen herkeze sonsuz teşekkürler.Tam bir gövde gösterisi oldu.Bir kaç kişi raptorriders bilmiyordu artık onlarda öğrendi şaka maka bilmiyen kalmadı. AAaaaaaa bak RaptorRiders bunlarmış diye saşkın şaşkın bakışlar vardı.

aslanburclu
24.Mart.2008, 02:19
evet evet çok güzel bir gün oldu ve yine dediğim gibi oldu fuara girene kadar herşey 5.... 5 ti ama fuara girince herkes birbirini kaybetti yaw ben hala anlamadım 3 tane salonda nasıl hepimiz birbirimizi kaybettik nasıl oluyor valla hala anlamış değilim bakalım eneyeki fuarda anlarız belki

EfLaTuN
24.Mart.2008, 03:54
Yaaaaaaa:(,

Bilseydim Pazar günü gelirdim, Cts pek hareketli değildi.
Hem sizlerle tanışmış olurduk...

kaanka
24.Mart.2008, 09:51
valla süperbir gün ve organizasyondu, emeği geçen herkeze çok teşekkürler.
gerçekten raptorriders farkı bambaşkaydı herkezin ilgi odağı olduk. unutulmicak bir anı oldu...

Tayfun
24.Mart.2008, 11:41
Herşey 10 numaraydı gerçekten, sadece son perdede yanınızda olamadım ve buna çok üzgünüm. Raptorriders olarak kendimizi insanlara o biçim gösterdik diyorum :p fuarda çok motor vardı ama hepsi ya 2 motor yada 3 motor gelmişlerdi, biz ise en son saydığımda 24 motor vardı, bu işin özetini vermek gerekirse, ancak toplu bir harley gurubu gelmiş olsaydı bizi bastırabilirlerdi, fuarın harley gurubu kısacası bizdik arkadaşlar :p

doğan
24.Mart.2008, 12:19
fuarı cumartesi aidikurt ve carvalho ile gezdim. pazarda diğer RR cı arkadaşlarımla. 2 gün boyunca bizim gibi toplu sürüş yapan , beraber gelip beraber ayrılan ve dikkat çeken başka grup görmedim. Bu da RR farkıdır.

müslüm baba
24.Mart.2008, 12:39
Fuara motorsuz gelmek zorunda kaldım, Osman motoru artık vermiyor bana, geldiğimde herkes içeri girmişti bir çoğunuzu gördüm ama toplu olarak bi resim çekelim bende içinizde olayım istedim, çıkışta buluşma yerine Aksuyla gittiğimizde kimse kalmamıştı, bizde Aksuyla Bahçelievlere gittik sonrada ben eve döndüm, hepinizi görme fırsatını kaçırdım, bu grubu bu şekilde bir arada bidaha zor görürüm.

kaanka
24.Mart.2008, 14:41
valla motorsiklet gurupları içerisinde birbirlerine saygı ve sevgi ile bağlı tek gurup bizimki sanırım, onun içinde allah ömür verirse bir başka organizasyonda gene bir araya gelinir gibi geliyor bana...

kıvılcım
24.Mart.2008, 14:47
valla hepimiz ayrı degerleriz bu fuar olayında bir kere daha iyi ortaya çıktı elimizden geldigi kadar motorsiklet haricide birbirimize yardımcı olursak muhteşem bir aile olacagımıza inanıyorum bu arda sabırsızlıkla fuar resimlerimiz bekliyorum

Aksu
24.Mart.2008, 17:07
Fuara motorsuz gelmek zorunda kaldım, Osman motoru artık vermiyor bana, geldiğimde herkes içeri girmişti bir çoğunuzu gördüm ama toplu olarak bi resim çekelim bende içinizde olayım istedim, çıkışta buluşma yerine Aksuyla gittiğimizde kimse kalmamıştı, bizde Aksuyla Bahçelievlere gittik sonrada ben eve döndüm, hepinizi görme fırsatını kaçırdım, bu grubu bu şekilde bir arada bidaha zor görürüm.
Hadi al kendine bir motor işte ne bekliyon.
Evet çıkışda yani saat 15,30 da değil mi, ama onlar rönepark a gitti ya biz far tası alaım derken, birde bizim Ankara ekibi içeriden çıkmadı, onları da burakıp gitmek olmadı, velhasıl kaldık iki dede, hehehehe

dağcı
24.Mart.2008, 18:24
hani hiç fotoğraf yok...
çok merak ettim şimdi, eklesenize toplu fotolardan...

okan
24.Mart.2008, 20:13
niye göremiyon dede.. o kadarda yaşlı diilsin yavv.. allaa allaaa dede diye diye seni iiice ihtiyarlattık galiba....:mrgreen:

chopell
24.Mart.2008, 22:07
walla süperdi süper.. :) iyi ki gelmişim.. :) hem hepinizi gördüm, hem fuarı gezdim..

kubilay abim başta olmak üzere, şemsi, tayfun ve bülente koccaman teşekkürler..

ne kadar büyük bi aile olduğumuzu bir kez daha gördüm.. aile olduğumuzu.. :)
toplu sürüş gözümün önünden gitmiyor.. 8)

dönüş yolculuğumda karşıdan gelen tüm otomobillerin farlarını motosiklet olarak algılasam da yorgunluktan ve etkilenmişlikten :) herşeye değdi.. :)

herkese çok teşekkürler.. saygı, sevgi, birlik, beraberlik için.. :) 8)

Batis
24.Mart.2008, 23:21
Şahaneydi gerçekten!Bu kadar kalabalık olacağımız aklıma gelmemişti! \m/ :)

Tayfun
25.Mart.2008, 00:02
Asaletimiz yeter bizim ya, herşey 10 numaraydı ama tek eksiğimiz vardı oda yelek ve armalarımız :( sadece 3 yelek vardı onlarda yetti bize isim için...

BULL
25.Mart.2008, 01:55
Asaletimiz yeter bizim ya, herşey 10 numaraydı ama tek eksiğimiz vardı oda yelek ve armalarımız :( sadece 3 yelek vardı onlarda yetti bize isim için...
harbidende yaaw o toplu sürüşü bide yeleklerle pachlerle yapsakdık dadından yinmezdi walla :cheesy::cheesy::cheesy:

Tayfun
25.Mart.2008, 01:57
harbidende yaaw o toplu sürüşü bide yeleklerle pachlerle yapsakdık dadından yinmezdi walla :cheesy::cheesy::cheesy:

Ula bişeyinde yemekli içmekli olmasın la senin :x

BULL
25.Mart.2008, 02:00
walla süperdi süper.. :) iyi ki gelmişim.. :) hem hepinizi gördüm, hem fuarı gezdim..

kubilay abim başta olmak üzere, şemsi, tayfun ve bülente koccaman teşekkürler..

ne kadar büyük bi aile olduğumuzu bir kez daha gördüm.. aile olduğumuzu.. :)
toplu sürüş gözümün önünden gitmiyor.. 8)

dönüş yolculuğumda karşıdan gelen tüm otomobillerin farlarını motosiklet olarak algılasam da yorgunluktan ve etkilenmişlikten :) herşeye değdi.. :)

herkese çok teşekkürler.. saygı, sevgi, birlik, beraberlik için.. :) 8)
ayıpsın kardeşim biz ne yaptıkki herzamanki halimiz 8)8)
asıl biz teşekkür ederiz taa Bursalardan bizleri görmeye geldiğin için

gerçi benim kırıkları getirmemişsin amaaa neysee... :p:p

BULL
25.Mart.2008, 02:03
Ula bişeyinde yemekli içmekli olmasın la senin :x
olm yemeyi içmeyi bıraktım artık ben

az önce spordan geldim daha :p:p

chopell
25.Mart.2008, 02:03
:) :) o da olur elbet.. ama o kırıkları yemeye siz gelirsiniz artık.. yakındır, yol çeker sizi.. :) çeksin de.. tabi bu tarafa.. :)8)

BULL
25.Mart.2008, 02:07
:) :) o da olur elbet.. ama o kırıkları yemeye siz gelirsiniz artık.. yakındır, yol çeker sizi.. :) çeksin de.. tabi bu tarafa.. :)8)
tabii hayhay bana göre hava hoş
güneş biraz daha göstersin kendini
gelicem şu 25liklerden yimee (annadın sen onu :p)

şşşş Tayfun duymasın ona bıraktım demiştim...

Tayfun
25.Mart.2008, 02:24
Duydum ula, senin bu 25likler pek hayra alamet değil kanka bence, dur bakalım altından ne çıkacak bunun bursa gezisinde :p

chopell
25.Mart.2008, 02:37
walla bi bilsen sen de yimek istersin deli zabit.. :)
ama tabi bull dan sana fırsat kalırsa.. :)

BULL
25.Mart.2008, 02:47
walla bi bilsen sen de yimek istersin deli zabit.. :)
ama tabi bull dan sana fırsat kalırsa.. :)
hooooppp Tayfun aga portakal orda kal
önce ben geldim sıranı bekle, tabii sıra gelirse :p:p:p

bu arada portakalıda carvi kardeşim annamıştır niiiihahahaha
çok zalimim yaawww

Tayfun
25.Mart.2008, 03:32
Valla ne yaparsan ortağım, yok öyle 3 kuruşa 5 köfte :p

carvalho
25.Mart.2008, 10:45
bu arada portakalıda carvi kardeşim annamıştır niiiihahahaha
çok zalimim yaawww

cumartesi anlayacaaz kim soyacak portakalı görecez beraber...

olm bak biz kazanırsak siyah beyaz bayrağı boynuna dolarım caddede tur atarsın
bak siz kazanırsanız sizin bayrakla ben çarşı köyiçinde dolaşacam...

delibeygir
25.Mart.2008, 12:15
arkadaşlar pazar günkü dev RR buluşmasında olan herkese çok teşekkür ederim sayenizde unutulmaz bir gün geçirdim bu gibi etkinliklerimizin artarak devam etmesi bizim RR ailesi olarak dahada kaynaşmamızı sağlıyacağına eminim,aranızda olmaktan yani 1 RAPTOR RİDERS olmaktan çok büyük gurur duyuyorum hepinize teşekkürler.Fuarın en görkemli girişini yaptığımız aşikar oradaki herkese RAPTOR RİDERS'in kim olduğunu gösterdik :)

emrahkucukgirgin
25.Mart.2008, 17:18
Pazar günü çok üzülerek katılamadım... Namınız daha o gece geldi kulağıma... çok mutlu oldum... Regalcilere herkes imrenmeye başladı... Böyle devam...