PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 21 Mart Cuma Hando Kardeşimin Şerefine Bodrum Cafe'deyiz...

carvalho
19.Mart.2008, 17:21
21 Mart Cuma TAKSİM NEVİZADEDE (MEST) 'te buluşuyoruz... Saat 19:30 gibi dökülmeye başlarız mekana...

Hando kardeşimi de görme fırsatımız olacak böylece, hasret giderir, atlardan kementlerden konuşuruz :) Kardeşim özledik seni, Edirne Uzunköprü çıkartması yapacağız iyi bir zamanda, haberin olsun...

Evet, fuar öncesi buluşmaya gelenler, gelmeyenler...

1-Carvalho
2-Aidikurt
3-Bull

delibeygir
19.Mart.2008, 17:27
arkadaşlar aşağıda krokiyide ekledim;

tarlabaşında TRT binası ile İNGİLİZ KONSOLOSLUĞU arasındaki sokağa girin ilk sola dönün o yolun sonundan tekrar sol ve ilk sağa sapın sağ tarafta 2. sokağın başı HİSAR otelin karşısı

http://img503.imageshack.us/img503/6469/mestkrokiui4.png (http://imageshack.us)

aidikurt
19.Mart.2008, 17:49
oooooo hando kardeşim gelicek gelmez olurmuyuz valla

carvalho
20.Mart.2008, 10:46
HAndo kardeşim Edirne'den geliyor; peki biz bu kadar mıyız????

aidikurt
20.Mart.2008, 12:46
alloooooo hando dıyoruz edirneden gelıcek diyoruz bulusalım dıyoruz kardesimizi karsılayalım dıyoruz ????????????????

Hadi eller havaya

carvalho
20.Mart.2008, 16:33
Havalar ısınsın her Cuma toplanıcaz biryerlerde. şimdi iki hafta üst üste toplanmak zor mu geldi yav :D:D

kaldera
20.Mart.2008, 19:10
Kadınlar; hep az olmuştur hayatımızda koynumuzda çıngıraklı yılanlar besleyip yüzümüzdeki kiri ve tozu atların su yalaklarında temizledik hep. kadınlarımız silahlarımızdı barut kokardı kendimiz ata ve silaha bu da hayatın bize biçtiği rol olsa gerek.

kadının bulunduğu yerde her an savaş çıkabilir... :P .
bir kadınla uğraşacağıma bizon sürüsü ile karşı karşıya kalmayı tercih ederim.. :P

onun içinmi MONTANA da yasa çıkardılar

yedi ya da daha fazla Kizilderili'yi bir arada görürseniz vicdan azabi

çekmeden ve yasayi da arkaniza alarak öldürebilirsiniz.
al güney DAKOTA

· Bir beyaz, kendi evinde ya da arazisinde beşten fazla Kızılderili görürse, öldürebilir. Kızılderililer "saldırgan taraf\" kabul ediliyor.

eminim bundada senin parmağın vardır..
ama yedi kişi olmanızı bekleyemiyeceğim kusura bakma :mrgreen:

ağaçlarda, meyvelerde hiçbir zaman başarısızlık göremezsin. ağaç meyveyi vereceği mevsimi şimdiye kadar hiç şaşırmadı. hayvanlar asla yanlış yapmadı.
bende seni şaşırmayacağım.. :mrgreen:

ordu her kızılderili kafa derisine ödül koydu yiyeceğimiz olan bizonlarda avcılar tarafından avlandı. güney ve kuzey dakota da artık bufaloların üzerinde akbabalar uçuyor rüzgarlar bizim için sert esiyor artık yağmurlar bereket getirmiyor. bir kısmımız wayoming e gitti bir kısmımız kanada ya bir kısmımız beyazların içinde kayboldu gitti. ama ben büyük şef ceranimo nun ordusuna katılacağım ve beyazlar ölecek. ben bir apache yim bir savaşçı gibi ölmeyeceksem yaşamanın bir değeri yok. tarlalarda mısır yetiştirmek büyük annelerin işi bu apache lerin tarzı değil.

aslanlar kendi tarihçilerine kavuşuncaya kadar kitaplar avcıyı övecektir..
kalderanın sözü budur.

Doktor bunları kendi hallerinde bırakın dedi :cheesy:
hatırladınmı hando bunları..
sonun geldi artık.kuyruğuna teneke bağlayacağım fuarda

alex
20.Mart.2008, 20:37
1-Carvalho
2-Aidikurt
3-Bull
4-h_zafer_y
5-alex

hando gel be...... yanlız kalmak harleycilere mahsus... görüşmek üzere

carvalho
21.Mart.2008, 12:48
5 kişiyiz... ne denir ki. Adam Edirne'den geliyor bizleri görmek için...
Belki buluşma yerini Taksim yaparız. bilgilerinize.

haberdar ederiz.

aidikurt
21.Mart.2008, 13:05
arkadaslar kesin gelicekler adını mutlaka lısteye yazdırsın bulusma yeri belki degısebılır ona gore profıl bılgılerınızdekı cepten sıze bıldırelım yanlıslık olmasın

delibeygir
21.Mart.2008, 13:33
arkadaşlar isterseniz TAKSİM NEVİZADE'de MEST diye bir mekan var orada buluşabiliriz mekan tanıdık ben ayarlamaları yapabilirim

carvalho
21.Mart.2008, 13:35
Olabilir, Konuştuktan sonra bana özelden bilgi verir misin??? Ücret, maliyet???

delibeygir
21.Mart.2008, 14:02
fark etmez toplam ücret üzerindende indirim yaptırabiliriz yada gelen bizim için bir oran belirlenir o sorun olmaz

delibeygir
21.Mart.2008, 14:08
arkadaşlar şimdi konuştum siz gelin sorun değil hallederiz dediler yanlız kişi sayısı sordular bugün cuma olduğu için ona göre yer ayırtıcam akşam 17:30'a kadar haber verebilirsek rahat rahat gidip oturabiliriz

aidikurt
21.Mart.2008, 14:58
eyvallah kardeşim sen o zaman aksam maksimum tahimen 5-6 kişi olucaz ama sen 10 kişi sıgıcak kadar yer ayarlasan sevınırız

handojoe
21.Mart.2008, 19:29
yahu nerde buluşacağız taksimde mi bakırköydemi ben otogardayım geldim

carvalho
21.Mart.2008, 19:32
yahu nerde buluşacağız taksimde mi bakırköydemi ben otogardayım geldim

Arıyorum kardeşim şimdi seni... Yer tarifi yapıcam sana

taksimde nevizadedeyiz...

yenikoylu_ua
21.Mart.2008, 19:45
Vay vay vay biz gelmiyoz ya hemen nevizade ha az için öle ortalığı dağıtmayın iyi eğlenceler