PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : fuarda rr fiyatı

mojo
21.Mart.2008, 00:57
Arkadaşlar fuardan regal raptor almayı düşünüyorum. Şu andaki piyasa fiyatlarından daha uygun bulabilme şansım varmı. Daha önceki yıllardan tecrübesi olan arkadaşlar bigi verirse sevinirim.

aslanburclu
21.Mart.2008, 02:34
arkadaşım bizim motorların üretici firmaları yok fuarda ithalatcıları hatta onlarda yokturda ist.bölge bayileri vardır. fiyatlarda bi değişiklik olcanıda tahmin etmiyorum bayiler dükkan veya depolarında hala satamayıp kaldıysa toplar onları getirir ve dükkanlarınıda fuar bitene kadar açmazlar herhalde

agresus
21.Mart.2008, 02:57
yahu 2 aydır elimde sıfır rr var diyorum... sıpsıfır diyorum... sarıkayalar garantili diyorum... 4.250 diyorum... daha uygununu niye arıyosunuz anlamıyorum... sıfırda en uygun benim... :)

carvalho
21.Mart.2008, 12:12
Volkan, stand açıyor musun fuarda :)

mojo
21.Mart.2008, 20:33
hep kafamda siyah düşünmüştüm.

aslanburclu
22.Mart.2008, 00:55
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ya kardeşim ne demiş büyüklerimiz kırmızı olsun 25 fazla olsun demekki kırmızıda var bi keramet ama şöyle güzel bi giydirince valla gelinlik kız gibi duruyor

Berkay
22.Mart.2008, 01:22
Fuarda RR satan tahmi ettiğiniz gibi iki firma var benim gördüğüm.. Motojunior'i görünce daldım ben hemen kimdi konustuğum kişi bilemiyorum ama fuar boyunca anahtar teslim 4800ytl fiyat aldım.. burdanda bildiğimiz gibi ama olsun havası bi farklı =) hep siyah raptor düşünüyodm ama T gidon gri raptorda kaldı aklım :(

kostak06
29.Mart.2008, 22:55
yahu 2 aydır elimde sıfır rr var diyorum... sıpsıfır diyorum... sarıkayalar garantili diyorum... 4.250 diyorum... daha uygununu niye arıyosunuz anlamıyorum... sıfırda en uygun benim... :)

Sen bir numarasın güler yüzün ilgi alakanda öyle 8) ne diyelim şansın bahtında bir numara olsun Ankaralılara yazmıştım buraya bi kez daha yazayım ..İstanbuldaki yardımlarından ötürü teşekkürler :cheesy::cheesy::cheesy: