PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye'deki İlk RegalRaptor Kimin acaba?

EfLaTuN
24.Mart.2008, 03:25
Gerçekten merak ediyorum,
özellikle RR250-E9 un ilk sahibi kim ise tanışmak isterdim (son sahiplerinden biri olarak8)).
Ayrıca ödül töreni falan da düzenlenebilir :|

Bildiğim kadarıyla RR250-E9 ithal edilmiyor artık (belki de üretilmiyordur bile).

Tayfun
24.Mart.2008, 11:52
İlk sahibini bulmak zor ama regal raptoru ününe kavuşturan kişi motosiklet.net sitesinde GREAT WHITE SHARK kullanıcı isimli adını şimdi hatırlamadığım ama tanışmış olduğum kişidir, bildiğim kadarıyla sitemizdede kaydı olması lazım ama katılımcı değil malesef. RR hem üretiliyor hemde ithal ediliyor hala...

EfLaTuN
26.Mart.2008, 15:55
250E-9'un hala ithalatı sürüyor mu?

müslüm baba
26.Mart.2008, 20:42
Abi ne yapacaksınız ilkini sonuncusunu sonuçta regale sahip çıkan olmadı görüyorsunuz, şu anda motor ortada kaldı kimse sahiplenmiyorç

yenikoylu_ua
26.Mart.2008, 20:56
Biz varız dedem niye ortada kalsın parçası gelmezse sanayide yaptırırız rulmancı var kaportacı var tornacı var rektifiyeci var segmancı pistoncu hem belki bu halinden daha dayanıklı olur belki

müslüm baba
26.Mart.2008, 21:05
Biz varız dedem niye ortada kalsın parçası gelmezse sanayide yaptırırız rulmancı var kaportacı var tornacı var rektifiyeci var segmancı pistoncu hem belki bu halinden daha dayanıklı olur belki

Sis lambası kırıldı bulamıyorum bi zahmet ilgilen.:mrgreen:

yenikoylu_ua
26.Mart.2008, 21:07
onun zaten RR la ilgisi yok aksesuarcıya gitcen hehehh

müslüm baba
26.Mart.2008, 21:19
onun zaten RR la ilgisi yok aksesuarcıya gitcen hehehh

Bulamadım da ne edeyim yazdım işte. Bu arada şapkalı sislerden hiç bir yerde yok aman kırmayın.

Tayfun
27.Mart.2008, 00:12
Bulamadım da ne edeyim yazdım işte. Bu arada şapkalı sislerden hiç bir yerde yok aman kırmayın.

Evet müslüm baba o nalet şapkalı sis farlarından bende bulamıyorum, fuarda emre ltd ile konuştum getirteceklerini söylediler, bulunmaz hint kumaşı oldu mubarek...:?

kaanka
27.Mart.2008, 01:47
Evet müslüm baba o nalet şapkalı sis farlarından bende bulamıyorum, fuarda emre ltd ile konuştum getirteceklerini söylediler, bulunmaz hint kumaşı oldu mubarek...:?

bende bulamadım arıyorum. zealsunun 150'liklerinin sislerinden alıcam ensonunda...