PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal Raptor parcaları lazım yardım???

ceceduman
27.Mart.2008, 12:09
herkeze selam oncelıkle adım hakan sıtenıze yenı uye oldum ve artık burdayım dıyorum cunkı motorum regal raptor DD250E-9 ma bı sorunum var motorum patladı tabırı cizse :cry: ve sizden bu motorun parcalarını nerden bulabılıcegım hakkında bılgı ıstıyorum nerden satılır nerden temin edilir sitesi varmı ? bu aarada motoruma lazım olan parcalar bunlar...

Silindir
Piston segman takımı 2 adet (piston pimleri dahil)
Silindir üst conta
Silindir alt conta
Egsantirik mili
Sibop iticileri 4 adet
Yağ pompası
Kısa mil 5. vites dişlisi
Uzun mil 5.vites dişlisi
Takım conta
Debrij balatası

carvalho
27.Mart.2008, 12:19
Hoşgeldin öncelikle. Neredensin, niye bilmiyorsun ? Anlamadım orasını.

Motorun için Ali Usta ile bir görüş diyeceğim ama İStanbul'da mısın neredesin bilmediğimden birşey diyemiyorum.

Ben yine de numarayı vereyim:

Ali Usta (iş) 0212 327 72 83
Ali Usta (cep) 0535 975 10 82

Bu parçaların çoğu onda vardır. Yoksa da yönlendirir seni.

dinyeper
27.Mart.2008, 13:09
ya arkadaşım ben siteye üye olalı ne kadar zaman olmuş ben bile böyle yazmıyorum.bana da arka çantaları takmamiçin sinyal bağlantı aparatı lazım.saç olan.ama bunu ankara ekibinin bikaçı bilir sadece.önce bi anlat kendini tanıt

ceceduman
27.Mart.2008, 13:49
yahu y ben kendımı ıfade edemedım yada AKSU ABIYLE anlasamadım neyse

oncelıkle aksu abı senden cıddı anlamda ozur dılerım sen bıraz sert cıkınca bende kendımı tutamadım sanırım kardesını affet sonra sıte sakınlerınden ozur dılerım sızlerıde sıkıntıya soktum....

bu arada profılıme 23 yazdım ama neden oyle gorunuyo bende bılmıyorum :S duzcede yasıyorum bolululuyum duzcede yasamamın nedenı ıse okulum...

Aksu
27.Mart.2008, 13:58
Tamam kardeşim sıkma canını, biz bileceğiz kimle muhatab olduğumuzu.
Şimdi sana verdiğim tel numarayı ara ordan parça fiyatlarını al, bolu da ustan vardır ona da işçiliği yaptırırsın. Fiyatta anlaşırsan yollarsın parayı onlarda sana kargo ile parçaları yollar.
Emre ltd. İstanbul 0212 482 27 65
Bu sitede herkes koşar yardıma yeter ki biraz sabret.
Bak bunu sonradan yazıyorum, bu motoru sen nasıl patlattın olayı da anlatırsan herkes ona göre davranır yani ders alır ki bizlerinde motorları patlamasın. 5. vites giderken vitesi 1 e mi çaktın ne ettin. Geçmiş olsun.

ceceduman
27.Mart.2008, 14:03
Tamam kardeşim sıkma canını, biz bileceğiz kimle muhatab olduğumuzu.
Şimdi sana verdiğim tel numarayı ara ordan parça fiyatlarını al, bolu da ustan vardır ona da işçiliği yaptırırsın. Fiyatta anlaşırsan yollarsın parayı onlarda sana kargo ile parçaları yollar.
Emre ltd. İstanbul 0212 482 27 65
Bu sitede herkes koşar yardıma yeter ki biraz sabret.
Bak bunu sonradan yazıyorum, bu motoru sen nasıl patlattın olayı da anlatırsan herkes ona göre davranır yani ders alır ki bizlerinde motorları patlamasın. 5. vites giderken vitesi 1 e mi çaktın ne ettin. Geçmiş olsun.

saol aksu abı verdıgın no ları anck 2-3 saat sonra araya bılırım bu arada bıraz daha beklıcem sıyer arkadaslarında bı bılgısı vardır acele etmeyelım dıme :)

Aksu
27.Mart.2008, 14:09
Tabii sabret bekle okundukça herkesin yardımcı olacağını göreceksin. Sabırlı ol. Bu arada da siteyi şöyle bir dolaş eski konulara bak, site kurallarına bak, tamir bakım bölümünden sana uyacak bilgiler de bulursun.

Tayfun
27.Mart.2008, 14:42
herkeze selam oncelıkle adım hakan sıtenıze yenı uye oldum ve artık burdayım dıyorum cunkı motorum regal raptor DD250E-9 ma bı sorunum var motorum patladı tabırı cizse :cry: ve sizden bu motorun parcalarını nerden bulabılıcegım hakkında bılgı ıstıyorum nerden satılır nerden temin edilir sitesi varmı ? bu aarada motoruma lazım olan parcalar bunlar...

Silindir
Silindir üst conta
Silindir alt conta
Egsantirik mili
Sibop iticileri 4 adet
Yağ pompası
Kısa mil 5. vites dişlisi
Uzun mil 5.vites dişlisi
Takım conta
Debrij balatası

Bu nasıl bir patlatma böyle, motorun içine C4 mü koydun naaptın sen?

bilgihan
27.Mart.2008, 17:24
arkadaşlar
benim motoru aldığım yerde parça da bulunuyor.
Emre Yedek Parça
Soner Bey
0 212 656 2656
Güneşli
i

kıvılcım
27.Mart.2008, 17:53
kardeşim fiyatı bir gözden geçir yok olmadı bir tane kafana göre bulursun siteden baya tutar bunlar geri kalanlada yeni alacana koyarsın veya sitede arkadaşlar bölüşür

X__utku__X
27.Mart.2008, 18:54
dostum geçmiş olsun..nasıl oldu olay.motoru patlatmak kolay olmasa gerek.kolay gelsin.

ceceduman
27.Mart.2008, 21:37
arkadaslar hepıne ayrı ayrı tesekkur ederım parcaları buldum uygunda bı fıyata bu arada motor nasıl patladı dıyen arkadaslar olmus motoru ben degıl abım patlattı nasıl oldugunu banada soylemıyo :D

kaanka
27.Mart.2008, 22:29
geçmiş olsun dostum umarım biran önce toparlarsın makinayı... bidahada abine verme motoru bence...8)

müslüm baba
28.Mart.2008, 13:21
Sorunu çözdüğüne göre mesele kalmadı, abine benim telefonumu verde bi arasın gerçekten motoru nasıl bu hale getirdi merak ettim, bizim susuz Ahmet bile Yalovadan susuz İstanbula geldi bişey olmadı şaşırdım, birde parçaları nerden ve kaça aldın bi haber verirsen sevinirim.GEÇMİŞ OLSUN

arıza
27.Ağustos.2010, 13:08
mrb ben hakan manisa/soma dan arkadaslar sitede yenı uyeyım.yaklasık 1 hafta önce 2006 model bir regal aldım.ama sorunu farketmedım boylece almıs bulundum ve yaptırmak istiyorum fakat parcaları nereden alacamı bılmıyorum yardımcı olursanız sevinirim...Silindir
Silindir üst conta
Silindir alt conta herkeze hayırlı cumalar...

CELİL
27.Ağustos.2010, 14:05
merhaba aramıza hoş geldin motorun hatırlı olsun kazasız belasız bin parça için sayfanın üstünde motoru getiren şirket olan emre ltd nin link var onun içinde servislerin listesi var sana uygun olanla baglantıya geçebilirsin onun yanısıra emre ltd ve demirtaş motorsikletdende ( linki üstte var ) güvenle alabilirsin sana kargo ile ulaştırırlar kolay gelsin

Uzay
27.Ağustos.2010, 15:08
Sana hoşgeldin ve hayırlı Cumalar diyorum. Celil abiye de +1 diyorum 8)