PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmirli motorcular Ve Anıtkabir gezisi Hakkında

kostak06
27.Mart.2008, 23:11
İzmir RR :
Arkadaşlar bir haber duyduk aslı varmı lütfen ilgilenin Haber kaynağı EFEKENT gazetesi ve haber şu:

İzmir'li motosiklet tutkunları 5 Nisan günü Kordon'daki Cumhuriyet Meydanı'ndan yola çıkarak Anıtkabir'e teker döndürecekler. İzmir'li Motosiklet Sürücüleri yola sembolik olarak 50 motosiklet ile çıkacaklarını, güzergahları üzerindeki yerleşim merkezlerinin yanında İstanbul ve Ankara'dan yine sembolik olarak katılacak arkadaşları ile birlikte Ulu Önder'e, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanların gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunmaları, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid etmeleri halinde Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmak vazifesine hazır olduklarını dile getirmeyi amaçladıklarını belirttiler.

Cumartesi gecesi Ankara'da konaklayacak olan grup 6 Nisan Pazar sabahı sembolik bir saatte, saat 09:05'de, ellerinde birer kırmızı karanfil ile Atatürk'ün huzuruna çıkacaklar ve "Türk istiklâl ve Cumhuriyetini korumak ve kurtarmak vazifesine hazırız" mesajını verecekler.

Gelecek olan motosiklet sürücülerinin tam donanımla giyinmiş olmaları ve toplum huzurunu kaçıracak davranışlardan kaçınmaları özellikle ön koşuldur . Nicelikten daha ziyade nitelik olarak kaliteli ve olgun bir ziyaret olması planlanmaktadır.

Evet bu konuda bir araştırma yapabilirmisiniz Ankaralı motorcularda ona göre organizasyon yapacak

orkun
28.Mart.2008, 00:58
şimdilik ben böyle birşey duymadım ama duyarsam sizide haberdar ederim

emresahin
28.Mart.2008, 01:09
Bende duymadim, ilginc bi organizasyon olacak gibi...nitelik herzaman onemli,ancak nicelik olmadan da ses gelmiyor bu tarz organizasyonlarda...soz konusu ATAMIZ huzuruna cikmaksa tum motorcu dostlar bu konuda duyarli olacaktir bence..

hakkı
28.Mart.2008, 15:46
bende duymadım, ama hemen araştırmaya başlıyorum. eğer arkasında bir art niyet yok ise bende katılmak isterim.

haluka28
29.Mart.2008, 02:24
ama her sene düzenlenen bişiymiş ki mehmet abi yazmıştı birara (aksu) hatta bende 19 mayısta ankaraya bunu için gitmeyi düşünüyorum.olay emniyetten izinli motorize birlikleri eşliğinde oluyormuş. mehmet abiye bir sorarsanız onun bu konuda daha çok bilgisi var.

Aksu
29.Mart.2008, 10:13
Haluk hocam benim yazdığım izinli olarak milli bir günde yapılan geçit töreniydi. Bu 19 Mayıs da olacak herhalde. O açıdan sizleri davet ediyorum Ankara ya. Bu kadar tertipli düzenli ve neşeli bir motorize geçiş sonunda Anıtkabir ziyareti.

haluka28
29.Mart.2008, 22:16
gelmeyi çok isterim mehmet abi. bir aksilik olmazsa da mutlaka galirim.